15.09.12 ה Planechase הראשון בישראל ! רומ"ח כפ"ס

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Ward
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

15.09.12 ה Planechase הראשון בישראל ! רומ"ח כפ"ס

שליחה על ידי Ward »

תמונה

מתי הטורניר?
יום שבת ה- 15.09.12

איפה?
רומ"ח רח' נתיב האבות 3, כפר סבא. מפת הגעה לרומ"ח.

שעת התחלה?
ההרשמה תיפתח ב-09:15 ותיסגר ב-09:50.
שימו לב, תהיה הקפדה על הזמנים.

שעת סיום? (משוערת)
16:00 (צפי ל 4-6 סיבובים)

כמה זה עולה?
130 ש"ח
(תינתן הנחה של כ-10 ש"ח לכל שחקן שיאשר את הגעתו בפייסבוק, עד יום רביעי ה 12.09)
לינק לאירוע בפייסבוק

תמונה

מה מקבלים?
כל שחקן יקבל 1 מ-4 הדקים המיוחדות של Planechase 2012 לבחירתו. (עד גמר המלאי, ז"א במידה והרבה שחקנים יבחרו באותה דק עד שתיגמר במלאי ויקבלו דק אחרת לבחירתם)
השחקנים יחולקו לקבוצות למשחקי multiplayer כמו בטורניר הקומנדר האחרון ויצברו נקודות ע"פ נצחונות או שחקנים שחיסלו או שניהם. לינק לחוקים ולפורמאט:
http://www.wizards.com/magic/tcg/produc ... roductinfo
על כל שחקן נוסף בוסטר M13 לקופת הפרסים !

ציוד נלווה - למי שמעוניין ימכר בטורניר ציוד נלווה.
- אלבומים
- סליבים
- קופסא לאחסון הדק
- דפים לאלבום

* סייד-דראפטים של M13 יתקיימו בהתאם להענות במקום. עלות הדראפטים תהיה 80 ש"ח ויהיה ניתן לשלם עם בוסטרים שזכיתם בהם.

הערות -
* שחקנים שכבר יש ברשותם מוצר פליינצ'ייס 2, יוכלו לשחק עם החפיסה שלהם כל עוד היא תואמת לדק ליסט המקורי ולא שונתה - שחקן שיש ברשותו חפיסה ישלם 30 ש"ח בלבד עבור הטורניר.
* אנא הביאו עמכם את כרטיסי השחקן שלכם (או מספר DCI), כלי כתיבה, קוביות, קאונטרים וטוקנים להם תזדקקו.

נתראה בטורניר!

תמונה
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

מה זה בדיוק ה"פליינצייס" הזה?
אז ככה... זוכרים שלמדתם מג'יק (או יותר טוב, הסברת למישהו על מג'יק) ותמיד היו אומרים לכם שאתם פליינסווקרים עוצמתיים שנלחמים בינכם? אז זה זה!
אממה, עד עכשיו נלחמתם זה בזה במישור שלנו, שזה די משעמם.
ב"פליינצייס" אתם יכולים להילחם במישורים של כל העולמות שבינתיים רק שמעתם עליהם במשחק, כמו Lorwyn, Zendikar, Phyrexia ואחרים.

נשמע מעניין, אבל מה זה בעצם נותן לי להילחם שם?
בכל מישור דברים הולכים אחרת. לדוגמא אתם יכולים שלכל היצורים שלכם יהיה exalted, או שכל היצורים שלכם יעלו פחות. מה דעתכם לדוגמא להעביר את התור ליריב שלכם במישור שבו בכל Upkeep צריך לשים 10 קלפים מהחבילה בבית הקברות, או סתם שכל כישוף שתשחקו יתקנטר ותקבלו במקומו טוקנים של חצילים מנוקדים?
חוץ מזה יכולים לקרות דברים מעניינים כשיוצאים או נכנסים למישור חדש, ויכולים לקרות דברים אפילו במעבר בין המישורים.

מגניב! אז אפשר ככה לעבור לאיזה מישור שרוצים ולשחק שם לפי החוקים שלו?
לא בדיוק. בכל חבילת פליינצייס יש 10 קלפים גדולים של המישורים השונים, וקוביה. בשביל לעבור מישור מטילים את הקוביה (יש לזה גם תשלום שתכף נגיע אליו) וצריך שייצא סמל הפליינסווקר. כשזה קורה פשוט לוקחים את קלף המישור הנוכחי, שמים בתחתית, ושולפים קלף מישור חדש.
אתם מוגבלים לקלפים שיש לכם, ובעצם עוברים למישור הבא בחבילה. כמובן שגם לשחקנים אחרים יש את החבילות שלהם והמישורים שלהם, והם יכולים להביא אתכם אליהם.

לא לגמרי הבנתי. איך עושים את זה טכנית במסגרת המשחק?
את פעולת ה"פליינצייס" אפשר לעשות בכל זמן שאתם יכולים לשחק Sorcery, כלומר בתורכם וכשהסטאק ריק.
הזריקה הראשונה של הקוביה היא בחינם, הזריקה השניה עולה 1 מאנה, השלישית 2 מאנה, וככה הלאה. אתם יכולים להטיל את הקוביה כמה פעמים שאתם רוצים כל עוד אתם יכולים לשלם על זה, ויתכן אפילו שתעברו כמה מישורים באותו תור בעזרת זריקות מוצלחות.
אם לא יוצא שום סמל בקוביה (פאה חלקה) לא קורה שום דבר.
אם יוצא סמל הפליינסווקר, עושים planeswalk - השחקן שקלף המישור הנוכחי הוא שלו שם את הקלף בתחתית החבילה שלו, ואתם שולפים את הקלף העליון בחבילת המישורים שלכם. אם הקלף שיוצא הוא "תופעה" פשוט עושים מה שכתוב ושולפים קלף חדש עד שמגיעים למישור הבא.
תמונה
עוד סמל שיכול לצאת הוא סמל ה"כאוס" שאומר שהניסיון שלכם לעבור מישור התחרבש, ואז בדר"כ קורה משהו מוזר (מוזר עוד יותר מהמישור) שכבר יהיה רשום על קלף המישור.
תמונה
כל העסק הזה של מעבר בין מישורים אולי נראה לכם עכשיו קצת מבולגן וכאותי, אבל תזכרו שככה גם ג'ייס התחיל.
כדאי גם לציין שהיכולות של כאוס ו planeswalk עולות על הסטאק, והשחקנים יכולים להגיב לפני שהן קורות.
עוד דבר קטן אחד - בדר"כ היכולות במישור רלוונטיות לכל השחקנים, אבל אם במישור יש התייחסות לשחקן מסויים, מדובר בשחקן שזה תורו ושעושה את המעבר בין המישורים (ולא בשחקן שזה קלף המישור שלו).

בסדר, השתכנעתי. אני בא! אתה יכול רק לפני זה להסביר איך כל העסק יעבוד בטורניר?
בטח - כל משתתף יקבל חבילת פליינצייס שכוללת קלפי מישור גדולים וחבילת משחק של 60 קלפים. אתם לא צרכים לבוא עם קלפים מהבית לטורניר, אבל כן מומלץ שתביאו קוביות וסמנים לטובת כל מיני אפקטים שיכולים להיות למישורים, וכן אמצעי כלשהו למעקב חיים.
כשהטורניר יתחיל נחלק אתכם לקבוצות של בסביבות ה 4 אנשים למשחק Multi-player. ערבבו את החבילות הרגילות שלכם, ואת החבילות הגדולות שלכם. שימו את החבילות הגדולות אחת ליד השניה במרכז השולחן, נגיד בצורת יהלום.
עכשיו זה הזמן לבחור באקראי מי מבינכם יתחיל. כל אחד שולף יד התחלתית של 7 קלפים ולפי הסדר אתם מחליטים אם לעשות מאליגן. היות שזה משחק מולטי עם סיבוב אחד בלבד, המאליגן הראשון הוא בחינם. כלומר אתם עושים מאליגן ל 7, ורק אחרי זה ל 6, 5 וכן הלאה.
אחרי שכולם החליטו לשמור את הידיים, השחקן שמתחיל חושף את הקלף העליון בחבילת המישורים שלו, וזהו המישור שבו תתחילו. אם נחשף קלף תופעה אז פשוט תערבבו אותו ותשלפו מחדש עד שייצא קלף מישור. בגלל שזה המישור שמתחילים בו, אם יש אפקט של כניסה למישור מתעלמים ממנו.
מכאן זה די משחק מג'יק מולטי רגיל, עם בריתות, בגידות, כולם על כולם, וכל הכיף של הפורמאט הזה.
הנה עוד סיטואציה שעשויה לקרות - אם נהרג שחקן שאתם נמצאים כרגע במישור שלו, הוא עוזב את המשחק ולוקח איתו את קלף המישור. עכשיו השחקן שזה תורו חושף את הקלף העליון מחבילת המישורים שלו עד שמגיעים למישור חדש. בסיטואציה כזו יכולות של עזיבת המישור לא יקרו, בעוד שיכולות כניסה למישור החדש כן יקרו.
אחרי שסיימתם (הרגו אתכם או שניצחתם) בואו למארגן ודווחו שסיימתם וכמה נקודות צברתם. לאחר שמספיק אנשים יסיימו, תשובצו למשחק חדש איתם. יכול להיות שתשחקו נגד מישהו שכבר שיחקתם נגדו, ואין עם זה שום בעיה.
הטורניר ימשיך עד שעת הסיום, ולמי שעדיין ישחק אז ינתנו 5 תורות נוספים, כמו בטורניר רגיל.

זה הולך להיות כיף ברמות, אבל אני גם רוצה פרסים. אמרת משהו על נקודות. איך הניקוד הולך באירוע כזה?
אז ככה - על כל שחקן שהרגתם תקבלו 2 נקודות.
שחקן שניצח את הפוד שלו (נשאר אחרון בפוד) יקבל בנוסף בונוס של 3 נקודות.
אם אתם רוצים לפרוש מהפוד שלכם מסיבה כלשהי, תרד לכם נקודה אחת.
זהו. בסיום הטורניר תהיה חלוקת פרסים רחבה לפי הסטנדינגס.
בהצלחה!
נערך לאחרונה על ידי sliver ב 11/9/2012 , 12:11, נערך 2 פעמים בסך הכל.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

היי יש מישהו שמגיע מכיוון פתח תקווה או יותר דרום? אני גר בגבעת שמואל וצריך טרמפ.....תודה מראש :)
חן אובסטלר, מנהל מג'יק במרכז נקסוס
ימי ג' 18:00-23:00 , ימי ה' 19:00-21:30 , שבת 09:30-15:00
קבוצת המג'יק של נקסוס בפייס - רוטשילד 26 ראשל"צ, 03-9500339
Jack
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Jack »

חן, נראה לי אני זוכר איפה אתה גר, זה שטויות בשבילי לאסוף אותך. תמשיך אבל לברור אופציות, כי אני לא יודע מה יהיה עד שבת.
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

יתכן שאני יוצא בפ"ת עדיין לא יודע.
אתה מוזמן לדבר איתי לקראת סופ"ש
Skie
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Skie »

zorba17 כתב:היי יש מישהו שמגיע מכיוון פתח תקווה או יותר דרום? אני גר בגבעת שמואל וצריך טרמפ.....תודה מראש :)
אתה אפילו לא שואל אותי? בושה :)
הרי אני בקלות אוסף אותך ומחזיר אותך.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

נוסף הסבר מקיף יותר על האירוע
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

הזדמנות אחרונה להרשמה המוקדמת עד היום בערב:

נתראה בטורניר,
ליגת העל
Nir_Kap
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap »

יש דקליסטים?
Bringing down the heaven
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

ההרשמה המוקדמת נסגרה !
תודה לכל הנרשמים ובהצלחה בטורניר.

ניתן למצוא את הליסטים של ארבעת הדקים בלינק הנ"ל (למטה מצד שמאל)
http://www.wizards.com/magic/tcg/produc ... roductinfo
Nir_Kap
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap »

תודה!
Bringing down the heaven
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

תודה רבה לכל הכותבים, יש לי טרמפ אז אני מגיע :)
רק מקווה שיהיה דק ירוק לבן.......
קבוצת המג'יק של נקסוס בפייס - רוטשילד 26 ראשל"צ, 03-9500339
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

עקב בלת"ם אני לא אגיע....