Magic 2013

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Antrax
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

Magic 2013

שליחה על ידי Antrax »

מסתבר שוויזארדס הוציאו אפליקציה לiOS (ובטח גם לאנדרואיד, פשוט אין לי מכשיר של זה בשלוף) שהיא דווקא די מוצלחת. אתמול שיחקתי בזה כמה שעות, בגדול זה מכיל כמה חבילות בסיסיות, אחת לכל צבע. יש טוטוריאל שמלמד איך משחקים פחות או יותר מאפס, יש אפשרות לשחק נגד בינה סבירה - ברמה הכי גבוהה היא לא תוקפת עם יצורים עם כוח אפס ומבצעת החלטות חסימה נבונות, אבל מפספסת מהלכים כמו להקריב יצור בתגובה לאינסטנט שהורג אותו. אפשר לשחק רגיל ויש מוד planechase של ארבעה שחקנים (ושם הבינה כושלת בצורה מביכה בלזהות מי השחקן המסוכן, השחקנים מנסים למעשה לחסל את החלש, עד כמה שהבנתי - או שסתם יש הטיה נגד לתקוף את בן האדם). כל זה באפליקציה החינמית, תמורה 10 דולר יש עוד דקים, עוד יריבים ומוד של 2HG.

סה"כ זו נראית לי דרך די מוצלחת להכיר לאנשים את המשחק. האפליקציה מעוצבת היטב, יש נגיעה גם באספקט של אספנות / בניית חבילות (זוכים בקלפים לשפר את החבילה כשמנצחים משחקים), גם באספקט של העלילה (יש סרטים שהרצתי שמסבירים מי זה גארוק וכל החברייה) וגם באספקט המשחקי (יש שם קצת קלפים מכל סוג ומספיק עומק כדי שיהיה יתרון למיומנות - זה לא רק להטיח grey ogres אחד בשני).
עוד מישהו ניסה?
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

זה נשמע כמו גירסת דמו של duels of the planeswalker שזה דיי אחלה. מצאתי שלא מעט אנשים לומדים לשחק ומשחקים בגרסאות הממוחשבות, נחמד שיש גם לנייד
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

לי יש את הגרסה המלאה לאייפד וזה ממש נחמד, אחת התוספות העיקריות מעבר לקמפיין ארוך יותר ומה שציינת היא האפשרות לשחק במולטי פלייר נגד משתמשי iOS אחרים.
עוד דבר נחמד זה האתגרים האלה שמביאים לך מצב לוח נתון ואתה צריך לנצח תוך תור או משהו כזה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Ilan
MTGil Wizard

שליחה על ידי Ilan »

איך קוראים לאפליקציה ?
האם היא עובדת על אייפון 4 ?

אפשר קישור ?
Top of the deck to you
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

Magic 2013 זה השם

זה רק לאייפד :-?. למרות שזה מובן קצת, כי בשביל אייפון הם יצטרכו לשנות את הממשק כדי שיראה טוב על המסך הקטן.

https://itunes.apple.com/us/app/magic-2 ... 88466?mt=8
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

יש באג לא כ"כ חשוב (החישוב של הכוח המקסימלי של יצור הוא שגוי), אבל scry לוקה בחסר ממש, בלתי אפשרי לבחור בשבילו את הקלפים, וממש מטופש בעיני שאי אפשר לעשות מוליגן. זה סתם גורם למשחק להראות כמו משחק מזל, כל פעם שמפסידים בגלל סקרו.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני לא זוכר כל כך איך זה בגרסה החינמית אבל במלאה אפשר לעשות מוליגן.
לגבי התופעות האחרות לא נתקלתי בהם אבל אני לא כלכך משחק כחול.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אני חורש על החינם אז אני מוצא בו את כל הבעיות. סוף סוף מצאתי טעות חוקים, אתם לא יודעים כמה זה הטריד אותי שהמשחק הזה היה מדויק לגמרי. אבל עכשיו ראיתי שהוא חושב שלעלות חיים מהקרבה של איזה דוב מעפן שיש לגארוק בחבילה לא עולה על הסטאק, ולא נתן לי להגיב בברן וניצחתי תור אחד אחרי. שערוריה!
הסדר חזר לעולם.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

זהו, השמדתי אותו. בינת החוקים שלו מתאבדת מהאינטרקציה בין Archaeomancer לבין Rite of Replication. ידעתי שיש סיבה לקיום האנושי.
liger
מארגן טורנירים

שליחה על ידי liger »

אני לא שמתי לב לשום בעיה אני משחק בו כבר 3 שנים(כל הוצאה משנים את השם)
תמונה
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

Antrax כתב:זהו, השמדתי אותו. בינת החוקים שלו מתאבדת מהאינטרקציה בין Archaeomancer לבין Rite of Replication. ידעתי שיש סיבה לקיום האנושי.
למה, מה קורה? לפחות בגרסא למחשב אני זוכר שעשיתי את זה והכל עבד כמו שציפיתי
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

ובכן, אלא אם גם שם השתנו החוקים מאז הפרישה שלי, קסם הולך לקבר בסוף הפתירה שלו, ולכן אותו הRite לא יכול להיות המטרה של הArchaeomancer שהוא משכפל. עם קיקר זה יותר מצחיק כי הוא נותן לך (בצורה מדויקת) לבחור אותו קלף יותר מפעם אחת כמטרה, אבל זה משגע את הגוי משום מה.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

archeomancer שהועתק על ידי Rite יכול להחזיר את הRite.
לא יודע איך זה היה פעם, אבל ככה זה כיום.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

We'll see about that!
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

וואו, המשחק האחרון בקמפיין הוא קידום מכירות איום ונורא למג'יק. מי חשב שלשים אותך עם דק פריקון טוב נגד דק T1 רע זה רעיון טוב? זה בדיוק גורם לשחקנים לחשוב שהם יפסידו כל הזמן לאיזה טמבל עם כסף למוקסים. טוב שלא שמו שם איזה קומבו תור ראשון וזהו.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

ככה זה גם בduels of the planeswalkers, הבוסים בסוף משחקים עם מוקסים ושטויות, זה הרבה יותר מאתגר לנצח ככה
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

כן, המשחק הזה הוא בעצם Duels of the Planeswalkers מהדורת 2013, פשוט השם המלא מתחבא ובחנות רואים משהו מקוצר. בעיני זה אתגר מעפן שרק גורם למשחק להראות מפגר. אתגר לגיטימי זה לבנות בינה ממש טובה על אחד הדקים שנגישים לשחקן, וזה גם הרבה יותר מגרה אנשים להכנס למשחק עצמו.
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

מה שהכי אהבתי במשחק זה את הפאזלים, בייחוד את זה עם חמשת ה-praetors. היה שם פאזל אחד שישבתי עליו איזה חצי שעה.

משהו שפחות אהבתי זה ש-99% מה-random encounters אפשר לנצח תוך שלוש דקות עם חבילת ה-milling כי הם מתחילים עם 40 קלפים. אפילו את זה שאמור לנצח ככה בעצמו ניצחתי עם הדק הזו.
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
שלח תגובה