מישהו ראה ההוביט בתלת מימד HFR?

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

מישהו ראה ההוביט בתלת מימד HFR?

שליחה על ידי Kroen »

הייתי עם אח שלי (הקרנת בכורה). היה מפוצץ, מזל שהזמנו כרטיסים שבוע לפני. למי שלא יודע מה זה HFR- כל הסרטים שהיו עד היום רצו ב24FPS, ו-HFR זה 48FPS. משהו מטורף. בהתחלה קצת כואב בעיניים אבל כשמתרגלים זה משהו שחייבים לראות כדי להאמין. הכל נראה יותר חי, יותר מציאותי, יותר אמיתי... אתה אשכרה מרגיש שאתה צופה במאורעות כאילו אתה שם ולא דרך מסך קולנוע. וגם התלת מימד היה הכי טוב שראיתי עד היום. איכות מטורפת, מומלץ. דרך אגב, זה הסרט הראשון מבין 3. חילקו את הספר ל3 סרטים (לא שאני מתלונן). הסרט הנוכחי היה שעתיים ו40 דקות. נכון, יותר קצר מסרטי שר הטבעות, אבל עדיין יותר ארוך מסרט ממוצע. הסרט סיקר בערך חצי מהספר, אז אין לי מושג איך ידחפו עוד חצי ב2 סרטים. בעצם אני כן יודע: הוסיפו די הרבה דברים שלא היו בספר, ודברים שבספר שדיברו עליהם מילה הפכו לסצינות שלמות וחלקים שהיו קצרים בספר נהיו יותר ארוכים.
תמונה תמונה
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

ראיתי את הסרט אתמול ונהנתי מאד.
יש לי מלא ביקרות כלפי הסינמה סיטי בראשון, אשכרה פעם בכמה זמן המסך פשוט נכבה לשניה ונשאר רק סאונד ואחרי שניה זה חזר, מן פלאש כזה. ועזבו את זה שבגלל שההקרנה הייתה יחסית מאוחרת אז היו מלא בני נוער (חופשת חנוכה) שפשוט השתעממו מהסרט ועשו ים רעש.
לא נתתי לכל זה להפריע לי, למרות שהתנאים היו כל כך גרועים נהנתי מאד! סרט מעולה. אני לא מבין את כל אלה שיש להם ביקורת על זה שהסרט ארוך, כאילו בחיאת, אתם אוהב את העולם? את הסיפור? את הדמויות? אז מה אכפת לכם? מצידי שיעשו עוד 700 סרטים ושגם יחשבו על כיוונים חדשים לסרטים, מבחינתי כל עוד אני אוהב את זה - אני יהנה מזה.
SHOW TIME !
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

ראית בHFR?
תמונה תמונה
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

HFR זה רק בתלת מימד?
אני ראיתי רגיל, לא מסוגל לראות בתלת מימד זה גומר אותי, חוץ מזה זה בכלל לא נוח עם המשקפיי ראייה, בייחוד עם כאלה כמו שלי.
SHOW TIME !
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

רק תלת מימד. חבל, פספסת בענק לפי דעתי. זה לא סתם עוד תלת מימד איכותי ברמות. אבל אם תלת מימד רגיל גומר אותך אז HFR בכלל.. אפילו שזה רק בהתחלה ככה.
תמונה תמונה
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

אני עוד מתלבט אם ללכת לראות אותו, כי שמעתי שהביקורות פושרות. "שר הטבעות" זה לא.
קולנוע מפוצץ? איכות מטורפת? הכי טוב שראית? דה-זה-וו
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

כן, סליבר, מה שאמרתי היה נכון לגבי הסרט ההוא ב2009. אני בטוח שב2015 יהיו סרטים באיכות יותר טובה משל ההוביט (*שיעול*אווטאר 2*שיעול*) מה הנקודה שלך?

"שר הטבעות זה לא"? לא ראית את זה בכלל. לפי דעתי זה לא נופל מסרטי שר הטבעות, ואם כבר אז זה עולה עליהם לפחות בקטע של HFR: אני לא מגזים כשאני אומר שאתה מרגיש כאילו אתה באמת שם.

נ.ב. איפה קראת ביקורות? בIMDB זה קיבל ציון 8.8 שזה המון לאתר הזה. אם אהבת את שר הטבעות אין ספק בכלל, לא של 1% אפילו, שתאהב את זה. ואם אתה מתכוון לא לראות את רק כדי לעשות לי "דווקא" ולא להקשיב לי אז שיבושם לך, אתה פוגע בעצמך ולא בי. מצידי אל תראה.
תמונה תמונה
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

אין לי נקודה. כמו שאמרתי, זה פשוט הזכיר לי את מה שכתבת אז.
ביקורות אני קורא ב metacritic
על IMDB אני פחות סומך כרגע, כי לא הרבה אנשים ראו את הסרט בשביל לכתוב עליו ביקורות (מה שהאמת בטח משתנה אתמול והיום)
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

מוזר בעיני שאתה צריך בכלל לקרוא ביקורות בשביל להחליט אם ללכת לסרט. אם אהבת שר הטבעות אני לא רואה את ההתלבטות פה.
תמונה תמונה
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

Kroen כתב:בIMDB זה קיבל ציון 8.8 שזה המון לאתר הזה.
זה סתם הייפ ראשוני, היו איזה שבועיים ש-dark knight היה שם מקום ראשון עם 9.6 או משהו פסיכי כזה. בד"כ צריך לחכות שם בערך חודש עד שזה מתאזן.

חזרתי הרגע מהקרנה רגילה (לא 3D). בסה"כ מאוד נהנתי. האמת היא שאחרי השעה הראשונה זה נראה לי כמו אכזבה אחת גדולה, אבל זה השתנה מהר מאוד, הסרט התקדם קצת יותר מהר, והשעה וחצי הבאות היו מצויינות. ה-sound track מדהים, ואשכרה הצטערתי שלא הלכתי לתלת מימד. ממליץ למי שאוהב את הז'אנר, ולמי שאהב את שר הטבעות באמת לא אמורה להיות שום התלבטות פה.
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

אני ראיתי,סרט מדהים , איכות מדהימה בקיצור אחלה סרט.
לטעמי הוא ארוך מדי אבל יש לזה כם צדדים חיוביים.
ממליץ בחום.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אם כבר אז קצר מדי.
תמונה תמונה
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

ראיתי ב hfr ומאוד נהניתי.
לא הרגיש לי ארוך מידי אבל אני רגיל כבר לאורך של שר הטבעות.
להגיד שהוא קצר מידי לסרט של כמעט שלוש שעות זה טיפה מופרך.
העלילה טובה, הטכנולוגיה מדהימה, ואני באמת מאוד אוהב את שר הטבעות ככה שפשוט נהניתי מכל רגע.
ובגלל שאני אחד שאין לו סבלנות לספרים בכלל אז גם העלילה היתה מבחינתי חדשה לחלוטין והחיבור לסרטים הקודמים היה טוב לדעתי ולא הרגיש מאולץ.
בקיצור ממליץ בחום, ואם כבר הולכים תלכו ל hfr. באמת חוויה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

הלכתי לראות ברגיל, גם מתוך המחשבה ש-3D יכול לעשות כאב ראש, וגם לי כמו לעודד לא נוח לשלב את משקפי הראייה עם משקפי ה-3D. בסרט עצמו זה קצת היה חבל לי, כי אפילו שזו הייתה הגרסה הרגילה, ממש יכולתי לשים לב לסצינות שבנו אותן עבור 3D והתחלתי לדמיין בעל כורחי איך זה היה נראה ב-3D אז יש מצב שזה פספוס מהבחינה הזאת.
זה לא איזה סרט אדיר, בטח לא 8.8 או שום דבר כזה, ידוע שב-IMDB יש הרבה הייפ ראשוני סביב סרטים והציונים שלהם. עם זאת, לחובבי הז'אנר זה סרט מצוין ומהנה, ולמרות כאמור שיש סצינות קצת מעייפות ומרוחות מדי פעם, סרט מהנה וכיפי.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
rugh5678
MTGil Apprentice

ראיתי היום

שליחה על ידי rugh5678 »

ראיתי היום בתלת מימד איזה איכות של סרט (כמעט הדהים אותי כמו שר הטבועת 1 או חומות של תקווה ואני אומר כמעט בגלל שהסרט היה ארוך מדי היה אפשר לקצר בכ15 דקות אבל בסך הכל באמת אחלה סרט נ"ב-אלה אותם השחקנים מהסדרה הטובה בכל הזמנים שרלוק מה שכבר גרם לי להאוב את הסרט...)
GO ZOMBIES!!!!!!!!!
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

מה אותם שחקנים משרלוק? רק בילבו לא?
תמונה תמונה
Arthas
MTGil Wizard

שליחה על ידי Arthas »