השרת של הפורום

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
dekel31
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

השרת של הפורום

שליחה על ידי dekel31 »

לא כ"כ יודע מה קרה בזמו האחרון, אבל פעם פעמיים ביום הפורום יורד לכמה שניות/דקות, כאילו השרת נפל. קורה לי בכל רשת שאני עובד איתה (בית, פלאפון וטאבלט). מודים (טוב, דורון), נא לטפל או לבדוק את הנושא בבקשה.
*some witty quote that's out of context*
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

עוד לא סיימתי לפתור את הבעיה שאנחנו לא מאונדקסים בגוגל, ועכשיו אתה רוצה שהפורום גם יעבוד?
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

גם לי זה קורה.
תמונה תמונה
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

Antrax כתב:עוד לא סיימתי לפתור את הבעיה שאנחנו לא מאונדקסים בגוגל, ועכשיו אתה רוצה שהפורום גם יעבוד?
Like!
מה?
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

Antrax כתב:עוד לא סיימתי לפתור את הבעיה שאנחנו לא מאונדקסים בגוגל, ועכשיו אתה רוצה שהפורום גם יעבוד?
מוגזם אה?...
זה קורה באמת מעט, רק לחרשנים האמיתיים (אני ממש משועמם וקרואן... טוב, קרואן). בכל מקרה עד לפני כמה שבועות זה לא קרה בכלל, משהו בשרת מחליט פשוט להתאבד כתוצאה מאיזה שהם שינויים.
*some witty quote that's out of context*
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

מה שקרה בגדול זה שלפני זמן מה מי שמנהל את השרת של הפונדק שינה סטינגס כי הייתה איזו מתקפה על השרת. כתוצאה מזה אנחנו עכשיו יורקים לבוט של גוגל בעין (וייתכן שיש גם ניתוקים אקראיים). הבעיה היא שלי אין את ההרשאות להתעסק עם זה, ולו אין את הזמן להקדיש לזה, אז אני רודף אותו במיילים ושם זה תקוע בערך.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
שלח תגובה