Duel Deck חדש - Sorin vs. Tibalt

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

artillery
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי artillery »

idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

אז לחבילה של טיבלט יש כצת flashback כצת unearth וזו כל האינטרקציה שיש לה עם הגרביירד?!
לפחות הם שמו hellrider מה שיוריד את המחיר שלו (בתקווה) :/
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אם "בערך רבע מהחבילה" זה קצת, אז כן. קצת.

האמת שהיא נראית הרבה יותר מסבירה, אפילו אתגרית והקלפים שהם כללו בתוכה בכלל מצוינים, אני לא חושב שיש מקום להתלונן.

חוץ אולי מהעובדה שבהסתמך על Izzet VS Golgary כל משחק עם אשתי יראה ככה: תור שני Tibalt, תור שלישי Vortex, אני נכנע :roll:
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

בדיוק ל6 קלפים יש flashback וחלקם גם לא משהו...
לא מתלהב מאד מהדק מעבר לעובדה שיש hellrider זה לא משנה לי כלום...
אני כן אשמח להשיג סורינים ברגע שהם ירדו כצת במחיר :) זה פליינסוולקר מגניב...

יש לי שאלה בנוגע לחוקים
אני יודע שכאשר קלף מודפס בסט חדש כל העותקים שלו הופכים לחוקיים בטייפ שכולל את הסט החדש... זה כולל דואל דקים? (אני מניח שלא אבל שווה לבדוק :)
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

יש 6 קלפים עם flashback (שאחד מהם גם נותן flashback לקלפים אחרים) ו-7 יצורים עם unearth פלוס Reassembling Skeleton. זה אומר שבערך לרבע מהחבילה (כמעט חצי מהחבילה אם לא כוללים אדמות) יש אינטראקציה עם היכולת של Tibalt, שזה די הרבה.

ולא, הקלפים ב-duel deck חוקיים למשחק רק בפורמטים שהם היו חוקיים בהם לפני שהיא יצאה.
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

ככה הנחתי...
לגבי טיבלט אני מניח שפשוט יהיה קשה לשכנע אותי שהקלף הזה שחיק בטח ובטח שלא יותר טוב מsorin lord of innistrad פשוט יותר מדי רנדומאליות בשביל להיות טוב לדעתי...
sacred carrot
MTGil Apprentice

שליחה על ידי sacred carrot »

באמת duel deck מוזר למדי... מבחינה סיפורית סורין אמור לקסקס לטיבלט את הצורה בחמש שניות בערך, צריך לזכור שסורין אשכרה היה מספיק חזק כדי ליצור את Avacyn, שהיא הכוח שהטה את כף המאזניים והדף את השדים ושאר המפלצות אחורה, והחזיר את השלטון בעולם לבני האדם. וטיבלט? הוא מסתובב באיניסטרד ועושה בעיות, בסדר, אבל כל דבר בו סדרי גודל פחות מרשים מסורין.

בנוסף, הקלף של טיבלט פשוט פחות מלהיב מהקלף של סורין, מה שיהפוך גם את המשחקיות למוזרה.
lightnings are sexy
MTGil Wizard

שליחה על ידי avatar of woe »

כמה בערך הם שווים במהדורה הזאת?
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

אני יודע שסורין שווה עכשיו כ10$ אבל אני חושב שמדובר במהדורה הרגילה.. טיבלט לא היה שווה הרבה מלחתחילה אז אני מניח שהוא סביב ה3$
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אחרי 8 משחקים, אני חייב לומר שהחבילה של Sorin בהחלט יותר חזקה מהחבילה של Tibalt. יש לו יצורים חזקים יותר, המון removals פלוס lifegain מסיבי שמקשה על Tibalt להפעיל לחץ ולנצל בצורה אפקטיבית את האלמנטים של "בין הפטיש לסדן". היו צריכים להיות יותר קלפים שעובדים עם בית הקברות כי המזל שלי, לפחות, מאפשר ל-Tibalt לזרוק תמיד בדיוק את מה שאני לא רוצה. בקיצור, היה להם רעיון בכלל לא רע איך להוציא ממנו את המקסימום, אבל הם היו צריכים להיות יותר אגרסיביים בביצוע שלו.

מצד שני, הקלפים שנכללים, כולל alternate art, בהחלט שווים את ההשקעה.

מבחינת מחירים בעולם, Sorin בגרסת DD שווה בערך 10$, בזמן שהמקורי נע בין-12-18$.
Tibalt שווה בערך 2$ בשוק הקיים.

להבא, שאלות לגבי מחירים - בפורום מידע על מסחר בלבד, בבקשה.
שלח תגובה