דראפט בבת ים 75 שקל (או 5 בוסטרים) עם בוסטר וחצי לפרס

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
dekel31
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

דראפט בבת ים 75 שקל (או 5 בוסטרים) עם בוסטר וחצי לפרס

שליחה על ידי dekel31 »

אני שמח להזמין אתכם לדראפט בביתי, יום שישי ה 15.3.13 בשעה 14:00.
כתובת: ניסים בכר 5, קומה 6, דירה 21, בת ים (הוראות הגעה מצורפות למטה). חניה בשפע במקום.

הדראפט הראשון מסדרת הדראפטים שאני יארגן בבית יעלה 75 או חמישה בוסטרים עבור בוסטר וחצי לקופת הפרסים!

אני מגזים ואומר שתוכלו לשלם רטרואקטיבית עם הבוסטרים שקיבלתם כפרסים, אבל את כל 5 הבוסטרים או כל ה 75.

אני נוסע לחו"ל ביום ראשון הקרוב, ואחזור רק עוד שלושה שבועות, ככה שסדרת הדראפטים תמשיך רק בעוד כמעט חודש, כאשר הדראפט הבא יהיה באותו מחיר של הדראפט הזה!

הדראפט מתחיל בשעה 14 כדי לאפשר לאנשים לאכול לפני, תהיה שתייה במקום. נא לדייק\ להקדים.

הדראפט לא יתקיים במידה ואין שמונה שחקנים, ובדיוק שמונה. לכן, אין להגיע לדראפט מבלי ליידע אותי. מי שיגיע לדראפט הזה מקומו יהיה שמור לדראפט הבא, במידה וירצה להגיע אליו (כאמור, בעוד כחודש).

לסיכום:
דראפט ב75 (או 5 בוסטרים) עם בוסטר וחצי לפרס. לא מספיק? המארגן פראייר ומאפשר לך לשלם עם הבוסטרים שקיבלת מהדראפט. עדיין לא מספיק? התחייבות לבדיוק שמונה שחקנים. חניה במקום ושתייה חינם.

הבעיה: כל הקודם זוכה.
What do you do? Go.

דקל – 0549254313
Dekel31@gmail.com

תמונה
*some witty quote that's out of context*
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

עבודת paint משובחת.
נראה כאילו אני מגיע.
Don't drink and draft.
Lorven
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Lorven »

גם paint, גם imageshack. אנשים בפורום הזה עוד לא גילו את imgur? בכל מקרה אני רוצה כבר עכשיו לשריין מקום לדראפט הבא כיוון ששישי הזה אני סוגר שבת.

רק אל תשכח לקחת first pick את הקלף הכי טוב בסט.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

המלצה חמה מבעל ניסיון - אנשים הם אנשים, ולכן אינהרנטית הם יבריזו לך. אם תסגור 8 בדיוק לדראפט, יהיו מקרים שתהיו 7 או 6. אם זה לא מתאים לך, מציע לך לסגור 10 שחקנים לדראפט, ולא 8.
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

Orb כתב:המלצה חמה מבעל ניסיון - אנשים הם אנשים, ולכן אינהרנטית הם יבריזו לך. אם תסגור 8 בדיוק לדראפט, יהיו מקרים שתהיו 7 או 6. אם זה לא מתאים לך, מציע לך לסגור 10 שחקנים לדראפט, ולא 8.
תודה על ההצעה, כבר חשבתי על זה: אני בונה על אחד שיבריז ואני מזמין עוד שמונה מלבדי, במידה וכולם יגיעו אני לא אשתתף.
*some witty quote that's out of context*
שלח תגובה