ספויילרים דרגון מייז!

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
demonic sengir
I Am Tutor
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי demonic sengir »

sacred carrot כתב: ניקול בולס זה קלף שהיית רוצה לפתוח בפרירליס או דרפט? זה קלף שתשים בדק קונסטרקטד?

הקלפים החדשים שיוצאים בימינו חזקים בדיוק כמו תמיד. אני טועה, או ש delver of secrets השתלט (לתקופה מסוימת) על *כל* הפורמטים של מג'יק? אני טועה, או ש Sphinx's Revelation הוא אחד הקלפים החזקים ביותר בסביבת סטנרדרט לאחרונה? יש מי שיטען ש thragtusk לא חזק? או אולי ש liliana of the veil היא פליינסווקר חלש? זה אני, או ש batterskull משוחק גם ב legacy?

אנשים מתבכיינים וממש אין צורך או הצדקה. קלפים מאוד חזקים מודפסים כל הזמן במג'יק, וחלק משמעותי מהם אינו מית'יקים, וחלק משמעותי מהמית'יקים אינם חזקים, וכל זה טוב ובסדר ובריא למשחק.
ניקול בולס משוחק בקומנדר, למשל.

דלוור לא "השתלט" על שום פורמט. היו כמה דקים חזקות שעבדו איתו.
thragtusk לא חזק. לא בתמונה הטיפה יותר רחבה של מג'יק. למעשה ברגע ש-M14 תצא, הוא יהפוך רשמית לשיט רר (לא משוחק בשום טייפ חוץ מסטנדרט בכלל. כנ"ל רוב הקלפים שחזקים בטייפ2). לרוב הקלפים היקרים של טייפ2 הנוכחי מצפה גורל דומה.

מספיק להסתכל על הטייפ2 המעניין שהיה בתקופות עבר, בלי מית'יקים ובלי קלפים מסובכים ו"יצירתיים" יתר על המידה.
How is my whisky cup doing?
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

1. דלוור רשמית כן השתלט על כל הפורמטים של מג'יק לתקופה לא קטנה, להגיד משהו אחר זה פשוט לא נכון.
2. אני מסכים לגמרי עם הדעה של Sacred Carrot על כל הrarities, ובמיוחד עם הדעה שלו ששחקני מג'יק ימצאו כל דבר להתבכיין עליו.
3. הקלף הזה מספיק חזק לראות משחק בסביבה הנכונה.

ד"א, אם יש לך 4x Amulet of Vigor ואת כל הגייטים בדק, הקלף הזה מנצח ברגע שהוא נכנס למשחק.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
demonic sengir
I Am Tutor

ryoga כתב:1. דלוור רשמית כן השתלט על כל הפורמטים של מג'יק לתקופה לא קטנה, להגיד משהו אחר זה פשוט לא נכון.
2. אני מסכים לגמרי עם הדעה של Sacred Carrot על כל הrarities, ובמיוחד עם הדעה שלו ששחקני מג'יק ימצאו כל דבר להתבכיין עליו.
3. הקלף הזה מספיק חזק לראות משחק בסביבה הנכונה.

ד"א, אם יש לך 4x Amulet of Vigor ואת כל הגייטים בדק, הקלף הזה מנצח ברגע שהוא נכנס למשחק.
ידוע לך שזה עולה 3 וטאפ ללנד הזאת לחפש גייט, כן? שזה רק אומר שיקח לך (ברמה האופטימית) 7-8 תורות להביא 10 גייטים...
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

כל לנד שנכנסת מפעילה את הטריגר 4 פעמים... זה עובד... :D
הגודל אוהו קובע....
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

המחיר של היכולת של Maze's End כולל גם החזרה של האדמה ליד.
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

יקול בולס זה קלף שהיית רוצה לפתוח בפרירליס או דרפט
בסט שבו הוא היה קשור, קונפלקס, אני מאוד רוצה לפתוח אותו בלימיטד.
אם הכוח היה מרוכז במית'יקים, היה עולה הרבה יותר כסף לשחק קונסטרקטד
לא יודע איפה אתה משחק קונסטרקטד אבל זה בדיוק מה שקורה. ואתה גם צודק לגבי המחיר שעלה מאז יציאת המית'יקים לשוק.

לא ממש אכפת לי מהלנד הזאת.
משום מה התחשק לי להתווכח עם הנקודות האלה. שום דבר אישי נגדך מר גזר קדוש, אם אתה הבחור הבלונדיני שלומד בטכניון כמו שנדמה לי אז אתה די גבר.
זה הכל.
יום טוב.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

ששון, הרבה בלונדינים לומדים בטכניון (ואני אפילו אחד מהם!). כנראה יש קשר לחוסר פיגמנטציה ומאזוכיזם.
sacred carrot
MTGil Apprentice

שליחה על ידי sacred carrot »

חבוב כתב:
יקול בולס זה קלף שהיית רוצה לפתוח בפרירליס או דרפט
בסט שבו הוא היה קשור, קונפלקס, אני מאוד רוצה לפתוח אותו בלימיטד.
אם הכוח היה מרוכז במית'יקים, היה עולה הרבה יותר כסף לשחק קונסטרקטד
לא יודע איפה אתה משחק קונסטרקטד אבל זה בדיוק מה שקורה. ואתה גם צודק לגבי המחיר שעלה מאז יציאת המית'יקים לשוק.

לא ממש אכפת לי מהלנד הזאת.
משום מה התחשק לי להתווכח עם הנקודות האלה. שום דבר אישי נגדך מר גזר קדוש, אם אתה הבחור הבלונדיני שלומד בטכניון כמו שנדמה לי אז אתה די גבר.
זה הכל.
יום טוב.
לא, אני הבחור הג'ינג'י שלומד באוניברסיטת תל אביב... מה שכן, פעם אחרונה שבדקתי אני גבר, אז לא לגמרי פספסת.

בכל מקרה, הנקודה שלי בלהציג את ניקול בולס הייתה שאף אחד לא יתווכח על זה שהוא מית'יק טוב ו well designed, ובכל זאת הוא ממש בקושי שחיק בכל פורמט שבו הוא יהיה (לא שיחקתי מג'יק כשהוא היה בלימיטד, אני מכיר רק את איך שהוא היה ב m13 ואני יודע שלא משחקים אותו בקונסטרקטד). אז נכון ש maze's end פחות מגניב מניקול בולס, אבל מה שאנשים אמרו נגדו - שהוא לא שחיק, שהוא שיט רר, וכו' - אני אומר שזה סתם התבכיינות שלא מבוססת על כלום.
lightnings are sexy
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

לא שזה הופך אותו לשחיק בטירוף, אבל Nicol Bolas שוחק ב-limited, לפחות בסט שבו הוא יצא לראשונה שתמך בקלות בשלושה צבעים (וב-sealed הוא בפירוש קלף חזק) והוא ראה משחק constructed תחרותי בעותק יחיד במגוון של חבילות control לאורך השנים, כולל ה-Omni-Door ששוחקה לפני מספר חודשים.
sacred carrot
MTGil Apprentice

Navidshi כתב:לא שזה הופך אותו לשחיק בטירוף, אבל Nicol Bolas שוחק ב-limited, לפחות בסט שבו הוא יצא לראשונה שתמך בקלות בשלושה צבעים (וב-sealed הוא בפירוש קלף חזק) והוא ראה משחק constructed תחרותי בעותק יחיד במגוון של חבילות control לאורך השנים, כולל ה-Omni-Door ששוחקה לפני מספר חודשים.
לא משנה את הנקודה - אף אחד לא יתווכח שניקול בולס הוא מית'יק מעולה, ואם הדבר הרע שיש להגיד על הלנד המדוברת הוא שהיא "קצת פחות שחיקה מניקול בולס", אז מצבה טוב.
lightnings are sexy
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

אני לא מבין מה נסגר כאן כאילו זה השיט מית'יק הראשון שראינו....
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני יכול לדמיין חבילה שמכילה 10 Guilgates שונים וכל שאר הקלפים בה הם removals, אבל בפועל זה יהיה איטי ומסורבל - חבילות אגרו מכניסות בכיף 3 יצורים למשחק עד תור שני בזמן שחצי מהאדמות שלך נכנסות tapped בין אם תרצה או לא.

להבדיל מ-Bolas, שהמגבלה היחידה שלו היא זמן ושלרוב ינצח לך את המשחק בתור שהוא יורד, בנו לתוך האדמה הזו כל כך הרבה מגבלות שאין שום סיכוי משמעותי לנצל אותה בצורה איכותית. היא נכנסת tapped, אז אי אפשר לנצל אותה מיד (אפילו בשביל מאנה), היא מחייבת אותך לבזבז מאנה בהיקף של mass removal בשביל אפקט Farseek והיא מחייבת אותך לשחק אדמות שמאטות אותך ורוב שחקני ה-standard נמנעים מהן אם התקציב מאפשר. אי אפשר אפילו "לשבור" אותה ולהביא יותר מאשר אדמה אחת בתור... והאפקט שלה לא מקורי. במילים אחרות, אפשר לומר אולי שהיא "קצת יותר שחיקה מ-Lich's Mirror"
אני לא מבין מה נסגר כאן כאילו זה השיט מית'יק הראשון שראינו....
זה הקלף הראשון שנחשף מהסט, אז אופייני שמנתחים לו את הצורה. פלוס זה קלף ה-PR, אז אופייני שמנתחים לו את הצורה. פלוס זה ה-Mythic הראשון שחולק ב-PR בשנה וחצי האחרונות, אז אופייני שמנתחים לו את הצורה.
demonic sengir
I Am Tutor

פלוס זה *ה*קלף שחופרים עליו ורומזים עליו כ"הלאנד המית'יק שיכולה לצאת לך במקום הבייסיק לאנד בבוסטר". אז יצרו ציפיה למשהוא מעניין. משהוא מיוחד, שחיק או עם פלייבור ממש טוב. ומה שקיבלנו זה חף מפלייבור, לא שחיק בכלל
(אמרו פה שעם ה-amulet of vigor זה קומבו ממש טוב. ואללה, אז צריך 3-4 עותקים של קלף אחר כדי לשבור את הקלף הזה? שלא לדבר על זה שזה אומר שכבר זלגנו למורדן, שבכלל יצחק בפנים לקומבו כזה), ובכללית משאיר לי הרגשה של "סתם עוד קלף עם המון טקסט שלא עושה שום דבר".

אני אישית די אנטי קלפים כאלה בכללי. הגיוני מבחינת פלייבור שלג'נדרי ופליינסווקרים יהיו מית'יק לא משנה מה הם עושים. הגיוני שקלפים שמקבלים ריפרינט ונחשבים שבורים ביותר (נניח vindicate) או סטייפלים נחשקים במיוחד (נגיד dark confidant) אז כן - הם סוג של "מיתיים". אבל יש בעיה עם לעשות שיט מית'יק ככה
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

טריילר
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
sacred carrot
MTGil Apprentice

demonic sengir כתב:פלוס זה *ה*קלף שחופרים עליו ורומזים עליו כ"הלאנד המית'יק שיכולה לצאת לך במקום הבייסיק לאנד בבוסטר". אז יצרו ציפיה למשהוא מעניין. משהוא מיוחד, שחיק או עם פלייבור ממש טוב. ומה שקיבלנו זה חף מפלייבור, לא שחיק בכלל
(אמרו פה שעם ה-amulet of vigor זה קומבו ממש טוב. ואללה, אז צריך 3-4 עותקים של קלף אחר כדי לשבור את הקלף הזה? שלא לדבר על זה שזה אומר שכבר זלגנו למורדן, שבכלל יצחק בפנים לקומבו כזה), ובכללית משאיר לי הרגשה של "סתם עוד קלף עם המון טקסט שלא עושה שום דבר".

אני אישית די אנטי קלפים כאלה בכללי. הגיוני מבחינת פלייבור שלג'נדרי ופליינסווקרים יהיו מית'יק לא משנה מה הם עושים. הגיוני שקלפים שמקבלים ריפרינט ונחשבים שבורים ביותר (נניח vindicate) או סטייפלים נחשקים במיוחד (נגיד dark confidant) אז כן - הם סוג של "מיתיים". אבל יש בעיה עם לעשות שיט מית'יק ככה
איך אתה יכול להגיד שהלנד חף מפלייבור, כשחצי מהעלילה של הבלוק מתבססת עליו ולא על אף קלף אחר? זה כמו שתגיד שה helvault מאיניסטרד חסר פלייבור. הלנד עושה *בדיוק* מה שהוא אמור לעשות מבחינה סיפורית.
בחיי.
lightnings are sexy
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אכן קלף גרוע אבל הוא עדיין יהיה שווה יותר מלנד בסיסית, וכל עוד הוא לא בא במקום רר למי אכפת?
תמונה תמונה
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

מה אתם אומרים, זה אמיתי?
אומרים שזה הועלה פעם ראשונה בראשון לאפריל והסוג יצור הוא טרול אז לך תדע...
בכל מקרה נראה ממש חזק...
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 4741_n.png
mono pink control
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

אתה לא יכול להגיד שהוא חזק בלי לדעת כמה הוא עולה..
oh my god they killed kenny!
artillery
MTGil Wizard

שליחה על ידי artillery »

לא יודע...
הוא חזק מדי...
או שהוא לא אמיתי או שהוא עולה הרבה.
מה שכן הארט הוא הצ'מפיון של גולגרי.
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

אמרו שהוא עולה 2BG וזה נשמע ממש מטורף...
בכל מקרה אם זה אכן אמיתי אני הולך לשדרג את הדק גרול אגרו שלי לג'ונד אגרו...
mono pink control
שלח תגובה