ליגת מג'יק באר שבע: טורנירים ביום רבעי ומשחק חופשי בשישי

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה

סקר נוסף ליום החדש של הליגה

ראשון
1
25%
שני
1
25%
שלישי
0
אין הצבעות
רביעי
0
אין הצבעות
שישי
1
25%
שבת
1
25%

סך הכול הצבעות: 4

Lord_Ouriel
The man for which no god waits
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Lord_Ouriel »

אגב לאון:
http://mtgcommander.net/rules.php
תסתכל שם, primeval titan לא חוקי, זה קלף שבור להחריד בקומנדר...
"The door can see into your mind!!! The door can see into your soul!!!"
BloodNut
MTGil Wizard

שליחה על ידי BloodNut »

Lord_Ouriel כתב:אגב לאון:
http://mtgcommander.net/rules.php
תסתכל שם, primeval titan לא חוקי, זה קלף שבור להחריד בקומנדר...
תקשיב, יש הרבה קלפים חזקים. כן זה קלף חזק אבל לא ברמה של קלפי vintage שזה רוב הקלפים שיש שם. תחשוב שבקומנדר שמשוחק במולטיפלייר כל הקלפים שלך הרבה יותר חלשים.
אני גם ממש לא סומך על הרשימה הזאת. איפה נעלם פתאום serra sanctum? זהו? נעלמו הדברים שאפשר לעשות עם זה? אנשים סתם בוכים על קלפים חזקים שהם לא באמת שבורים. מה גם שיש לך אנקומונים שעולים 4 ומביאים לך 3 לנדים, כאן אני משלם 6 בשביל 2 ואולי 4 אם יש לו Haste. במולטיפלייר אני לא מצפה שהקלף הזה ישרוד אפילו תור אחד וכל הקדקים שלי (למעט אלה שאני אומר במפורש אחרת) בנויות למולטיפלייר.

בנושא אחר, אני ומיכאל רוצים להציע לעשות המפגש השבוע ביום רביעי בבוקר. נשמע טוב?
liger כתב:Thought Screw
Sword of feast and fema
Concentrated sphinx
ארטיק אבן
mana droid
זה לא ציפור, זה ברבור.
HazardShesek
שופט L2 ומארגן ליגת ב"ש
יצירת קשר:

שליחה על ידי HazardShesek »

BloodNut כתב:תקשיב, יש הרבה קלפים חזקים...

אני ומיכאל רוצים להציע לעשות המפגש השבוע ביום רביעי בבוקר. נשמע טוב?
לנושא הראשון:
יש מלא קלפים חזקים במג'יק לקומנדר. מלא. חזקים מאוד. יש גם וועדה של אנשים שמודעים לכולם או כמעט לכולם.
הוועדה החליטה שדווקה הקלף הזה הורס את הכיף של המשחק לכולם יותר מקלפים אחרים. המלצות הוועדה הזאת אינן חוק - מכיוון שקומנדר אינו פורמאט תחרותי רשמי. למרות זאת ההמלצות נועדו בשביל שיהיה מקסימום כיף לכולם - ואם הבנאדם שמולך קם והולך כשהוא רואה קלף מהרשימה בחבילה שלך - אל תתפלא.
קבוצות משחק רבות עורכות את הרשימה כרצונן וזה דבר מעודד. אם שחקני הקומנדר בקבוצת המשחק שלנו רוצים לקבל אנשים שמשחקים עם קלף זה או אחר מהרשימה או להיפך, לא לשחק עם אנשים שמשחקים קלף מסויים שלא ברשימה - זה נתון להחלטת הקבוצה.
זוהי המהות של משחק קומנדר - להיות מהנה
אני אישית נוטה לעבור ל- scoop phase כשאני רואה Myojin of Night's Reach - כי זה הופך את המשחק למשעמם טילים.

לנושא השני:
ביום רביעי בבוקר אין חשמל בבניין ובאופן כללי בהרבה מקומות באוניברסיטה, בגלל עבודות אחזקה. אם רוצים להקדים את המפגש, חייבים למצוא מקום אחר לשחק.
Glip
MTGil Wizard

שליחה על ידי Glip »

HazardShesek כתב: לנושא השני:
ביום רביעי בבוקר אין חשמל בבניין ובאופן כללי בהרבה מקומות באוניברסיטה, בגלל עבודות אחזקה. אם רוצים להקדים את המפגש, חייבים למצוא מקום אחר לשחק.
למה אנחנו צריכים חשמל במהלך היום?
BloodNut
MTGil Wizard

שליחה על ידי BloodNut »

HazardShesek כתב:

לנושא הראשון:
יש מלא קלפים חזקים במג'יק לקומנדר. מלא. חזקים מאוד. יש גם וועדה של אנשים שמודעים לכולם או כמעט לכולם.
הוועדה החליטה שדווקה הקלף הזה הורס את הכיף של המשחק לכולם יותר מקלפים אחרים. המלצות הוועדה הזאת אינן חוק - מכיוון שקומנדר אינו פורמאט תחרותי רשמי. למרות זאת ההמלצות נועדו בשביל שיהיה מקסימום כיף לכולם - ואם הבנאדם שמולך קם והולך כשהוא רואה קלף מהרשימה בחבילה שלך - אל תתפלא.
קבוצות משחק רבות עורכות את הרשימה כרצונן וזה דבר מעודד. אם שחקני הקומנדר בקבוצת המשחק שלנו רוצים לקבל אנשים שמשחקים עם קלף זה או אחר מהרשימה או להיפך, לא לשחק עם אנשים שמשחקים קלף מסויים שלא ברשימה - זה נתון להחלטת הקבוצה.
אני אישית נוטה לעבור ל- scoop phase כשאני רואה Myojin of Night's Reach - כי זה הופך את המשחק למשעמם טילים.

לנושא השני:
לכולם יש תלונות, כפי שכתבת אתה לא אוהב את המיוג'ין השחור וכנראה רבים אחרים אבל זה תלוי בדק שאתה משחק אם אתה סובל מאוד מהקלף הזה או לא (Azami סובלת קצת פחות ממנו).
אני גם רוצה שהמשחק יהיה מהנה ורוב הקלפים שכתובים ברשימה ההיא הם או סופר חזקים כמו ancestral recall או שיש איתם קומבו לא כיפי (כמו painter servant). לי אישית אין קומבואים כאלה (הכי רחוק שיש לי זה thopter foundy+time sieve או sanguine bond+exquisite blood שרחוקים מלהיות קומבואים אולטימטיביים).
אגב, אני באמת רוצה להבין מה הבעייה עם worldfire. הוא עולה 9, ועושה exile להכול ומשאיר את כולם על 1. מה כבר כזה קטסטרופאלי בקלף הזה?

לסיכום, אני חושב שהרשימה ה"רשמית" לא תורמת כלום כי כולנו שונאים קלפים שונים (אני אישית הייתי עושה באן לHumility - רועי אני מסתכל עליך). אם רק אוריאל נגדprimeval titan אז אני פשוט לא אשחק מולו את הדק הזאת (למזלי יש לי מספיק) אבל אני לא אוציא את הקלף כי יש מישהו שלא אוהב לשחק נגד זה. אחרת, פעם הבאה שאתה משחק מולי עם ghave ואני משחק עם Uril תוציא בבקשה את Aura Shards.
Quid pro quo.
Sword of feast and fema
Concentrated sphinx
ארטיק אבן
mana droid
זה לא ציפור, זה ברבור.
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

אי אפשר לעשות רשימה נפרדת לכל אדם. בשביל זה יש רשימה רשמית של קומנדר, וכמה שעצוב לי שעשו באן לטיטאן, זה מה יש.
ההשוואה שלך ל-aura shards לא קשורה בכלל, ו-myojin לא קיבל באן. אני ספציפית הוצאתי אותו כי הוא פשוט הפך משחקים ללא כיפיים - והמטרה של המשחק היא להנות.
אם אתה מאוד רוצה לשחק אותו בדק, אז פשוט תסייקל אותו אם אתה רואה אותו נגד אנשים שמכבדים את הבאנליסט - אני בונה את הדקים שלי ל-1 על 1, והטיטאן חוקי שם, וזה מה שאני עושה נגד אנשים.
לסיכום, תהיה ילד גדול.
Don't drink and draft.
arch-angel
MTGil Wizard

שליחה על ידי arch-angel »

לי מתאים מחר בבוקר
Antrax כתב:אתה אמור למות כי עברת על חוקי המשחק
תמונה
distant watcher
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי distant watcher »

BloodNut כתב:
HazardShesek כתב:

לנושא הראשון:

לנושא השני:
לכולם יש תלונות, כפי שכתבת אתה לא אוהב את המיוג'ין השחור וכנראה רבים אחרים אבל זה תלוי בדק שאתה משחק אם אתה סובל מאוד מהקלף הזה או לא (Azami סובלת קצת פחות ממנו).
אני גם רוצה שהמשחק יהיה מהנה ורוב הקלפים שכתובים ברשימה ההיא הם או סופר חזקים כמו ancestral recall או שיש איתם קומבו לא כיפי (כמו painter servant). לי אישית אין קומבואים כאלה (הכי רחוק שיש לי זה thopter foundy+time sieve או sanguine bond+exquisite blood שרחוקים מלהיות קומבואים אולטימטיביים).
אגב, אני באמת רוצה להבין מה הבעייה עם worldfire. הוא עולה 9, ועושה exile להכול ומשאיר את כולם על 1. מה כבר כזה קטסטרופאלי בקלף הזה?

לסיכום, אני חושב שהרשימה ה"רשמית" לא תורמת כלום כי כולנו שונאים קלפים שונים (אני אישית הייתי עושה באן לHumility - רועי אני מסתכל עליך). אם רק אוריאל נגדprimeval titan אז אני פשוט לא אשחק מולו את הדק הזאת (למזלי יש לי מספיק) אבל אני לא אוציא את הקלף כי יש מישהו שלא אוהב לשחק נגד זה. אחרת, פעם הבאה שאתה משחק מולי עם ghave ואני משחק עם Uril תוציא בבקשה את Aura Shards.
Quid pro quo.
Leon, sometimes....
אני כבר הרבה זמן לא סובל את פריים טיים ומאוד שמחתי שעשו לא באן ואני גם לא רוצה לשחק מולו, למרות שיש לי 3.
and yet אף פעם לא דרשתי באן. לא לו ולא ולא למיוג'ין השחורה...
יתרה מזו הסברתי לך בדיוק למה humility הייתה שם. זה שאתה לא רוצה לקבל או להבין, זה בסדר.
מה שכן לאור הירידות שלך על טימה אני חושב שזה קורע מצחוק שהוא אומר לך to grow up...
מה שנכון, נכון. .. :D

נ.ב. אני פנוי מחמישי בערב עד שני בצהריים. יש מעוניינים?
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

האפקט של הלנדים של הטיטאן חזק בטירוף... אם הוא היה סורסרי ולא יצור הוא לא היה חוטף באן...
הבעיה איתו היא שהוא נהיה מרכז המשחק... פתאום כולם מחיים אותו מעתיקים אותו מקפיצים אותו והוא בעצם נהיה מה שכולם רוצים.
הגודל אוהו קובע....
HazardShesek
שופט L2 ומארגן ליגת ב"ש
יצירת קשר:

Glip כתב:למה אנחנו צריכים חשמל במהלך היום?
החלונות די קטנים וגם מים נהיים קצת בעייה. בכל מקרה, עכשיו לי אישית זה בעייתי בבוקר כי אין לי מטפלת לילד.
Glip
MTGil Wizard

שליחה על ידי Glip »

HazardShesek כתב:
החלונות די קטנים וגם מים נהיים קצת בעייה. בכל מקרה, עכשיו לי אישית זה בעייתי בבוקר כי אין לי מטפלת לילד.
אז מחר ב 19:00 כרגיל? או בחמישי?
HazardShesek
שופט L2 ומארגן ליגת ב"ש
יצירת קשר:

Glip כתב:
HazardShesek כתב:
חמישי זה רעיון טוב. מי רוצה חמישי?
BloodNut
MTGil Wizard

שליחה על ידי BloodNut »

HazardShesek כתב:
Glip כתב:
HazardShesek כתב: החלונות די קטנים וגם מים נהיים קצת בעייה. בכל מקרה, עכשיו לי אישית זה בעייתי בבוקר כי אין לי מטפלת לילד.
חמישי זה רעיון טוב. מי רוצה חמישי?
אפשר בחמישי. מישהו בעד חמישי בבוקר? (או שגם אין חשמל?)
Sword of feast and fema
Concentrated sphinx
ארטיק אבן
mana droid
זה לא ציפור, זה ברבור.
arch-angel
MTGil Wizard

מתאים לי גם חמישי בוקר
תמונה
ilya
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ilya »

אני מעדיף היום
Lord_Ouriel
The man for which no god waits

שליחה על ידי Lord_Ouriel »

מתי בדיוק זה חמישי בבוקר?
אני חושב שאני אוכל להגיע למפגש בחמישי, למרות שכנראה רק בערב.
"The door can see into your mind!!! The door can see into your soul!!!"
ilya
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ilya »

מתי נפגשים מחר?
arch-angel
MTGil Wizard

9:00?
תמונה
ilya
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ilya »

אם נתחיל את הדראפט ב9 אני יגיע, יש לי מלא דברים למחר ואני מאוד מקווה שדראפט יהייה אחד מהם חחח, מביא את הדק טייפ 2 ככה שאם מישהו רוצה לעשות טסטינג אני אשמח
arch-angel
MTGil Wizard

מה סגרנו?
תמונה
שלח תגובה