ספויילרים דרגון מייז!

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
TrUnks
Solemn master
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

בlorywn יצא קלף שמשוחק בכל פורמט בו קיים....אין הרבה קלפים כאלה(thoughtseize)

אבל כן, בכל סט יש קלפים משפיעים,בכל סט יש משהו גדול זה הרעיון של מג'יק במיוחד מאז שיש mythic rares (הכוח של הקלפים עלה) ככה שלהסיק מסקנה כלשהי על העתיד זה כל כך חסר פוינטה וחסר משמעות...
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Zhur-Taa Druid RG
Creature-Human Druid (C)
T: Add G to your mana pool.
Whenever you tap Zhur-Taa Druid for mana, it deals 1 damage to each opponent.
1/1

http://forums.mtgsalvation.com/attachme ... 1366563747
תמונה תמונה
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

עכשיו, זה נשמע חזק בתאוריה אבל האם זה חזק? אני לא בטוח... הבעיה המרכזית היא הקאסטינג קוסט שלדעתי כצת עושה בעיה בגלל שצריך אחד אדום אחד ירוק, אז נכון שהוא גם עושה נזק וגם מקדם אותך אבל האם זה שווה את זה שבתור שני שחקת 1/1? במיוחד אם מעיפים אותו ברימובל או שפשוט לפעמים אין לך את הצבעים... לא יודע אם הוא כזה טוב לגרול אגרו... מה שבטוח זה שהוא אחלה בלימיטד
mono pink control
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

לא חושב שתמצא מישהו שיטען שהוא יהיה שחיק בקונסטרקטד.
תמונה תמונה
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

אולי אם הוא היה יכול לעשות נזק ליצורים...
mono pink control
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

אם הוא היה עולה 1 הוא היה מפחיד בטירוף
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

TrUnks כתב:graze מזכיר מאוד crime punishment....שראה קצת משחק בטייפ 2...ככה שלא הייתי ממהר לחשוב שהוא כזה מדהים, הורס גם פליינסווקרים שזה רלוונטי להיום אבל סבבה...

ודניאל אחי לך ללימודים :P
אני חושב שההבדל המשמעותי הוא ש-Gaze הורס דברים שהעלות שלהם היא X ומטה, לא רק קלפים שהעלות שלהם היא X. זה נותן לך הרבה יותר מטרות. אני עדיין לא חושב שזה מדהים, אבל בפירוש יותר חזק.
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

מר סנג'יר היקר, דוגמא עבורך: תזכר בבקשה איך נראה סטנדרד לפני ש dark ascension יצא (להזכיר, זה היה לפני 3 סטים - המצב שאותו מר סנג'יר מנסה לחזות). האם היה אפשר אז לחזות באיזושהי צורה ו\או דיוק את הקלפים שיצאו בסטים האלה? מה עם הצורה וההרכב של הדקים שמרכיבות את סטנדרד היום? ברור שלא
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

חבוב כתב:מר סנג'יר היקר, דוגמא עבורך: תזכר בבקשה איך נראה סטנדרד לפני ש dark ascension יצא (להזכיר, זה היה לפני 3 סטים - המצב שאותו מר סנג'יר מנסה לחזות). האם היה אפשר אז לחזות באיזושהי צורה ו\או דיוק את הקלפים שיצאו בסטים האלה? מה עם הצורה וההרכב של הדקים שמרכיבות את סטנדרד היום? ברור שלא
מסכים עם ששון.
אין ספק ש-DKA הוא דוגמא מצויינת לסט גרוע לכשעצמו עם קלפים שמשפיעים בצורה נכרת על הפורמט.
SHOW TIME !
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

לכו שברו את הראש עם עצמכם. זה לא כאילו ככה עוקבים באמת אחרי מחירים של דברים בעולם...

חוץ מלהגיד "אתה לא יכול לדעת" (שזה בעצם - אין לי בעצמי מושג, ואני לא ממש מתכוון לחשוב על זה, ומעצבן אותי שאחרים חושבים שהם יכולים לנחש) אין לך מה להגיד.

אבל יש (כרגע, על הנייר) יותר סיכוי שלא תראה עוד הרבה מאס רמובלים לבנים מגיעים בפורמט ברגע שתקרה הרוטציה חוץ מהוורדיקט. אני לא *יודע* שזה יקרה, אני לא טוען שזה מה שהולך לקרות 100%, אבל אני אומר שזה התרחיש היותר סביר ויש לי סיבות טובות לחשוב ככה. מי אמר בכלל שוויזרדס לא יחליטו לחזור לימים שיש מאס רמובל אחד בטייפ2? (ע"ע ימי WOG). ואז מה? התרחיש הזה לא פחות סביר מזה שלך. כנ"ל לגבי הערכות אחרות שלי.

כרגע אני יודע מה הולך לצאת. אני לא יודע מה הולך להכנס. יש לי למעשה 50% מהנתונים. אתה מנסה להכריז פה שלפי זה אני לא יודע מה הולך להות, אבל ת'כלס אם יתנו לך את התוצאה במחצית, אתה תדע יפה מאד על מי כדאי לך להמר לנצחון, נכון? אז אותו דבר אני עושה פה.
ככה אגב, המסחר בעולם עובד (לא רק במג'יק), ובנתיים השיטה עובדת לי לא רע בכל מה שקשור לצמצום ההוצאות שלי על קניית סינגלים. את שלך תבזבז איך שאתה רוצה.
How is my whisky cup doing?
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אסף, להגיד שיש לך 50% מהנתונים על היבש זה נכון יש לך 50% אבל במג'יק זה כל כ-ך לא נכון להגיד....כי בקלות יכול לצאת קלף ש"פתאום" יהפוך קלף אחר שאף אחד לא מסתכל עליו כרגע לקלף הכי טוב בפורמט (stoneforge mystic anyone?)...אז באמת שפשוט הדיון הזה הוא לא רק שאתה לא יודע מה יצא מבחינה של "האם יהיה ווג נוסף" אלה גם אתה לאי ודע מה יצא בעתיד שיתן לקלפים שקיימים עכשיו להיות טובים.
demonic sengir
I Am Tutor

אולי. אבל תשים לב שאני מגביל את עצמי לקלפים שעומדים בפני עצמם (באופן מסורתי, מאס רמובלים לא צריכים עוד קלף לידם, תקן אותי אם אני טועה).

ולגבי ההערכה שלי לגבי התחזקות של דקים מסויימות - ובכן, בהתחשב במה שאמרת - נכון, יכול לצאת קלף ש"ישבור" קלף אחר ויטה את המטאגיים לפה או לשם. אבל אי-אפשר לצפות כזה קלף, ולכן אני, כמו שהסברתי לפני כן , מתייחס לזה כמשתנה אקראי, ובגלל זה הוא לא משנה את התחזיות (יכול "ליפול" לכל כיוון באותה המידה).

אני מתייחס לתחזיות של מה יהיה אחרי הרוטציה קצת כמו להטלות קוביה: אם אני צריך להמר על מספר בין 2 ל-12, ואני יודע מה יצא בקוביה הראשונה, אני יכול לנחש לא רע מה יצא בסה"כ.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

אל תהיה עקשן. אתה שחקן הרבה שנים. אתה יודע כבר את כל הדברים האלו.
לשום קלף אין משמעות בואקום, אתה לא יודע כלום על איך ייראו הטייפס אחרי הכניסה של כל הסט (גם לא ישר אחרי שתראה את כל הקלפים)... חכה ותגלה.
שני
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

כל הסט זמין רבותיי:
http://www.wizards.com/magic/tcg/articl ... nsmaze/cig#

עכשיו אפשר לחזור לדיון של איך יראה סטנדרט בעוד 2 סטים גדולים שאנחנו לא יודעים מה יהיה בהם.
demonic sengir
I Am Tutor

אני מרוצה :)
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

כמה שאלות בעניין הגילד בוסטרס והבוסטרים של DGM:
האם בגילד בוסטרס יכולים לצאת קלפים שלא בהכרח משוייכים לגילדה?
למשל, האם אני יכול לקבל את הקלפים הבאים בגילד בוסטר של RTR?: 
Civic Saber
Codex Shredder
Rogue's Passage
Street Sweeper
Tablet of the Guilds
Transguild Promeneade
Chromatic Lantern
Pithing Needle
Volatile Rig

בנוסף- האם בגילד בוסטר יש גילדגייט במקום לנד? ואם כן- האם יכול לצאת גילדגייט גם במקום אחד הקומונים?
האם אפשר לקבל שוק-לנד בתור רר בגילד בוסטר?

בנוגע לבוסטרים של DGM- האם שוק לנד/גייט יכולים לצאת  גם במקום רר/קומון בהתאמה, או רק על המשבצת של האדמה הבסיסית?

תודה!
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

מרווין כתב:כל הסט זמין רבותיי:
http://www.wizards.com/magic/tcg/articl ... nsmaze/cig#

עכשיו אפשר לחזור לדיון של איך יראה סטנדרט בעוד 2 סטים גדולים שאנחנו לא יודעים מה יהיה בהם.

אתה גדול.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

tnvsh, בגילד בוסטר יכולים לצאת קלפים שלא משויכים לגילדה שלך כל עוד הם לא משוייכים לגילדה אחרת.
למרות שזכור לי שהררים צריכים להיות לפחות בצבעים של הגילדה שלך, אז הארטיפקטים פסולים (אולי כל הבוסטר ככה, לא 100% על זה)
בבוסטר של הגילדה שלך, מקום אדמה בסיסית יש גילדגייט של הגילדה שלך, ולא יכול לצאת עוד אחד.
שוק לאנד יכול להיות הרר בגילד בוסטר שלך.
שוק לאנד יכול לצאת רק במקום אדמה בסיסית בבוסטר של DGM, בקשר לגילדגייט אני לא יודע, אולי אפשרי שיהיה 2 באותו הבוסטר.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

תודה בועז!
שאלה נוספת- איך מתבצעים הדראפטים אחרי ההשקה של DGM?
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

לפי הסדר הזה:
Dragon's Maze
Gatecrash
Return to Ravnica
שלח תגובה