עמוד פייסבוק Magic Israel - נקסוס

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Yoav
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

עמוד פייסבוק Magic Israel - נקסוס

שליחה על ידי Yoav »

טוב אז בפינתנו להיום תככים ומזימות של סצינת המג'יק הישראלי -
נקסוס קנו את עמוד הפייסבוק הרשמי של מג'יק ישראל.

חבל שזה נעשה במקרה אתמול בדיוק ביום של אליפות ליגת הטכניון והורידו לי כמובן את כל ההרשאות בעמוד.
חבל שהשחקנים בליגה לא זכו לסיקור איכותי כמו שצריך לאליפות שחיכו לה חודשיים שלמים.
חבל ששום דבר לא נעשה בידיעה של אף אחד, הכל בסתר בלי הודעה רשמית בלי כלום.
חבל שהורדתם אפילו האירוע של פרירליס באר שבע מהעמוד שמה לכל האלים הפריע לכם שהוא היה שם...
כי הסחורה באירוע היא של מדנס? אתם רציניים? מה הם מפריעים לכם?
על האירוע של תל אביב אני אפילו לא אדבר...
זה היה עמוד המג'יק הישראלי... לא קראו לעמוד Mind Games.

אני מבין את התחרות שלכם עם מדנס או לא משנה איזה יבואן, כל אחד מנסה להעצים את האגו הטיפשי שלו ולהגיד שאצלו יש את הטורניר הכי גדול ובלה בלה בלה.
אם אתם במלחמה ויש לכם מלא כסף תשקיעו אותו בבקשה בקהילה ולא בשטויות.
פשוט זה כבר עובר כל גבול שאתם "קונים" את העמוד שאני, שימחי ואור הקמנו.
עמוד שעבדנו עליו בא נגיד בלשון המעטה בהתנדבות ואספנו שחקנים אליו ולייקים מעל שנה.
פשוט מקומם שאתם מרשים לעצמכם לקנות דבר כזה... הרי ברור שאתם יכולים רק הכסף מדבר בימינו,
אבל חשבתי שוואלה יש פה באמת תחרות לטובת הקהילה ולא לטובת איזה יבואן הוא הכי גיבור.

אז כמו שמלחמה יש נשק לא קונבנציונלי, לדעתי כאן חציתם קו אדום.

תעזבו כבר את הקהילה במנוחה.
זה מתחיל ב-WMCQ שחייבתם את כל שחקני הארץ לשחק ברחוב, עכשיו זה ממשיך בקנית עבודה התנדבותית של מעל שנה ונכס לקהילה, לא רוצה אפילו לתאר לאיפה זה ימשיך...
לדעתי גם הפורום פה על הכוונות של היבואנים וזה לא סוד.

בקיצור ברכות נקסוס, מאחל לכם בהצלחה עם העמוד החדש שלכם.
רק אולי תשנו את שם העמוד ל"נקסוס מג'יק ישראל - מרכז עד דרום" כי כרגע זה כל מה שיהיה שם.
הקהילה החיפאית בפרט וכל קהילת המג'יק לא טיפשה, ברגע שמישהו מנסה לעשות תרגילים ישר יעלו עליו ואנחנו לא שוכחים.
יש כיום שקיפות מלאה חבל על הזמן של כולנו להתעסק בשטויות.
מקווה שקניתם לכם 407 לייקים שמחים ומאושרים,
רק חבל שאין כפתור DISLIKE.

בכל אופן מכיוון שאין סיכוי שאני מפרסם משהו בעמוד של "מג'יק ישראל", אם מישהו רוצה לדעת על הטורנירים העתידיים של חיפה הוא מוזמן להכנס לאחד העמודים הבאים -
www.facebook.com/MTGHaifa
MTG Madness IL
מיצי מיאו
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

שמעתי על קניית דומיינים, אבל איך בדיוק קונים עמוד פייסבוק?
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

אגב המרמור פה הוא על כל יבואן אגרסיבי שהוא שלא יחשבו שאני מטעם מדנס או משהו.
כל תחרות היבואנים הזאתי מאוד מלוכלכת וכבר חצתה מזמן את גבולות את הטעם הטוב.
ראו ערך פרירליס האחרון... ומלחמת הפרסום שהייתה בפורום
מיצי מיאו
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

sliver כתב:שמעתי על קניית דומיינים, אבל איך בדיוק קונים עמוד פייסבוק?
אני מניח שאור הוא זה שיצר את העמוד הזה, ונקסוס שילמו לו בשביל פרטי הגישה וההרשאות לדף.
לא נראה לי שמישהו שילם לפייסבוק על זה.
אני מסכים עם יואב לחלוטין. חבל שזה מתדרדר למצב כזה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

מהלכים כאלה רק מעוררים אנטגוניזם...
ואם אור באמת מכר להם אז זה באמת לא בסדר...
הגודל אוהו קובע....
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

אה, אז זה מה שקרה?
פשוט הזוי, מגעיל ומשולל הגיון. מהלכים כאלה רק יוצאים אנטגוניזם וסלידה.
ברכותיי, הגעתם לשפל חדש.

אגב, אפשר לעשות unlike.
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני רוצה להדגיש שזאת השערה בלבד. אני מניח שמישהו יבהיר את התמונה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
eyal
ממציא כומבואים!!!11
יצירת קשר:

שליחה על ידי eyal »

אצלי העמוד נראה בסדר, כולל תמונת הקאבר של המנצח מפריריליס מאדנס ת"א
Antrax כתב:זה רעיון נהדר. נניח, הרבה אנשים מתים בבית חולים, אז אם נבטל את בתי החולים, אנשים לא ימותו!
אנטרקס
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

אם הדבר קרה כמו שמשוער פה באמת. יש סיכוי טוב שאפשר לפנות לפייסבוק ולדרוש מהם לטפל בזה.
My phone number: 0522816213
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

דניאל אור פרש ומציעים לו רווח נקי.... מה אכפת לו?? (זאת אומרת אם באמת קנו ממנו כ אין לי מושג מה הולך שם)

יואב אני ממש ממש מסכים איתך ואני חושב שהתוצאה של השיווק האגרסיבי הזה היא שיבואן אחד מרים ידיים ופורש והשני מעלה מחירים כי אין תחרות והוא חייב להחזיר את ההפסדים
נערך לאחרונה על ידי יאירכהן ב 02/5/2013 , 17:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

יואב, נראה לי שערבבת פה כמה דברים, שעם כל הכבוד - לא קשורים או סתם לא לעניין.

רוב הטענות שלך סובבות סביב זה שהעמוד לא שלהם לקנותו, אבל ת'כלס *מישהוא* מכר להם את העמוד, וזה לא פייסבוק.
אתה לא יכול לבוא בתלונות לנקסוס שקנו. אתה מוזמן לבוא למוכר בתלונות (שממה שאני מבין וגם נשמע הגיוני זה אור, היבואן הקשמי לשעבר) אבל בהתחשב בזה שהעמוד היה שלו (אחרת לא היה יכול להעביר את העמוד הלאה) אתה גם לא ממש יכול לבוא אליו בדרישות בעניין.

לגבי ה-WMCQ: מה זה קשור לעניין קנית העמוד בכלל? בסדר, היה טורניר צפוף ומחניק. דיברו על זה, עברו הלאה, נקסוס אמרו שלהבא את האירועים שלהם יעשו במקום אחר. אין לזה קשר לנושא שלשמו פתחת את הת'רד הזה.
How is my whisky cup doing?
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

אני בכוונה לא כיוונתי את הנושא ל- "אור מכר עמוד פייסבוק שניהלתי בהתנדבות איזה עולם אכזר", כי כמו שאתה אומר זו זכותו...
הוא היה רשום על העמוד, הוא כביכול הקים אותו.
אני אחסוך את המילים על זה כי אלו רק מילים של מרמור אבל בסופו של דבר זו זכותו.

אני כיוונתי את הנושא לנקסוס, כי -
1. הם קנו אותו.
2. הם ישר העיפו אותי כי אני מקבל סחורה ממדנס.
3. העיפו את האירוע של באר שבע.
4. בקיצור שוב פעם מונופול על משהו שהם לא בנו.

ושלא יספרו לי סיפורים כמו לא ידענו שיואב ושימחי עשו את זה בהתנדבות.
זה לא לעניין לקנות כזה דבר ממישהו ולהעיף את מי שדאג שהעמוד יפעל.
אין לי בעיה שיקנו, אבל שזה ישמש את המטרה שאליה הוא מיועד - העמוד הרשמי של מג'יק ישראל.
ולא עמוד נקסוס ישראל...

אז תראו איזה יופי עכשיו, אני לא מתכוון לפרסם שם יותר
את באר שבע העיפו
למדנס על אחת כמה וכמה אסור לפרסם
מי נשאר?
נקסוס
מי הביא את זה למצב הזה?
נקסוס

מי אשם? אור? אולי... אבל זה היה העמוד שלו אז זכותו.
אבל בתאכלס אלו נקסוס.
"בזכותם" אין עכשיו עמוד רשמי למג'יק.

מה קשור ל-WMCQ?
הכל קשור, כבר טעות שניה שמשפיעה על כל הקהילה לרעה.
אם הם רוצים להתחרות במדנס בבקשה תתחרו, אל תפריעו אבל לשחקנים בדרך.
מיצי מיאו
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

זה אולי באמת נראה כאילו הדברים יצאו מפרופורציה אבל המצב בארץ השתנה, אין יותר את אור / יבואן בלעדי שכל המג'יק בארץ באחריותו.
ישנם מספר יבואנים המתחרים על ליבם של השחקנים ודווקא ראיתי מצד נקסוס המון רצון טוב ואכפתיות.
אילו מדנס היו קונים את העמוד (או אם הם יקנו את הפורום לפי מה שאתה אומר) כנראה שהיו מוציאים אותי או כל מארגן אחר אם היה מפרסם כל הזמן אירועים בשם ארגון / יבואן מתחרה.

אגב כן נתבקשת לחזור ולנהל את העמוד כל עוד לא תפרסם ישירות הודעות או דפי פייסבוק של יבואנים אחרים אבל אולי הפתרון של לפתוח עמוד פייסבוק אישי שלך כמארגן הוא נכון יותר.
בכל מקרה אני בטוח שתצליח :)
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

שמחי, הקטע זה שMadness לא קנו את העמוד, הם התחילו עמוד משלהם, בדיוק כמו שנקסוס יכלו לעשות, ואז בעמוד הרשמי של מג'יק בישראל עדיין יכלו להיות דיווחים וקישורים לכל הטורנירים בארץ, שזה היה השימוש של העמוד.
חבל לי לראות שזה ככה.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

עשיתי Report לעמוד ודיווחתי על העניין. אני מזמין את כולם לעשות זאת.
My phone number: 0522816213
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אענה מאוחר יותר ואפרט קצת, כי יש כאן כמה פרטים לא מדויקים שנרשמו.
כמו כן לא יודע עד כמה ארחיב על ההתנהלות מאחורי הקלעים כי זה ביני לבין נקסוס.

בכל מקרה, בינתיים רק רציתי לשאול את אריאל, כי אני לא מבין בזה יותר מדי ונראה שאתה כן על פי הבטחון בו אתה רושם זאת - על מה עשית report ואילו חוקים של פייסבוק נחצו כאן בעצם כך שיש עמוד אשר ההרשאות אליו הועברו ממני למישהו אחר?
אני שואל לא כהתרסה אלא על מנת שתאיר את עיניי בנושא ואוכל לבדוק את ההתנהלות שלי וליישר קו על פי חוקי פייסבוק.
סמל אישי של משתמש
theoldman
Administrator
אמר/ה תודה: 2 פעמים
יצירת קשר:

שליחה על ידי theoldman »

הפורום לא למכירה, הוא פורום קהילתי ועד היום היה פלטפורמה לכל יבואן (והיו לא מעט כאלו לאורך השנים).
הפעם הראשונה ששמעתי שMTG Madness חושבים לרכוש את הפורום, זה כאשר אורי מנקסוס התקשר אליי ושאל אותי על זה - לכן גם נכנסתי לפורום מזה זמן רב. לא ברור לי מי התחיל את השמועות ומאיזה אינטרס...

לראייתי, פורום קהילתי, או עמוד פייסבוק קהילתי, מתקיים בזכות האנשים והמתנדבים שמתפעלים אותו ומשרת את כלל הקהילה הישראלית. גם כך אנחנו ארץ קטן, ולפצל אתרים או עמודים בפייסבוק זאת טעות שפוגעת בכל הקהילה. עדיף עמוד אחד של 400 איש, מאשר 6 עמודים של 100 איש כל אחד.
זה גם מה שתמיד אמרתי.

לכן במקרה הזה התגובה צריכה להגיע מקהילה -לא משנה מה התירוץ, לקחת דף קהילתי ולהפוך אותו לפרטי זה פשוט שגוי. כמו שבמשחקי תפקידים יש דף Israeli Roleplayers ששיך לעמותה ופתוח לכל דכפין, גם כאן הדף לדעתי צריך להיות שייך לקהילה (ולא רק ברשות שכותבים בו).
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

Ward כתב: אילו מדנס היו קונים את העמוד (או אם הם יקנו את הפורום לפי מה שאתה אומר) כנראה שהיו מוציאים אותי או כל מארגן אחר אם היה מפרסם כל הזמן אירועים בשם ארגון / יבואן מתחרה.
אני לא מבין את פשר ההשוואה, מדנס בינתיים לא פגעה בשחקן המג'יק הישראלי אלא ההפך הוא הנכון.
ולמה למהר להסיק מסקנות?

נקודה למחשבה.
SHOW TIME !
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

טוב, בחרתי לאחר למחויבות שיש לי הערב ובכל זאת להגיב כרגע, לפני שהעניין יתנפח עוד יותר (אולי הוא ימשיך להתנפח, אבל לפחות שיעשה זאת על סמך עובדות נכונות):

עמוד הפייסבוק לא הוקם על ידי הקהילה. וגם לא ע"י מתנדבים. לא יואב, ולא עומרי.

הוא הוקם על ידי, ועל ידי אביעד בן זקן, במסגרת עבודתו אצלי כשכיר.
לאחר עזיבתו של אביעד, המשיכו לתחזק אותו יחד עימי יואב ועומרי. יואב עשה זאת לאורך רוב התקופה בהתנדבות, אם כי חלק מהתקופה עבד אצלי יואב כשכיר ובתקופה זו קיבל תשלום על הזמן שהשקיע בעמוד. בשלב כלשהו עזב יואב את עבודתו אצלי מבחירתו והמשיך להשקיע בעמוד. אני הצעתי לו להמשיך לעבוד אצלי כשכיר ומתוקף כך גם לקבל תשלום על עבודתו על העמוד.

עומרי עובד אצלי כשכיר כבר זמן רב וקיבל תשלום על הזמן שהשקיע בעמוד.
בנוסף הושקע על ידי כסף בקידום העמוד דרך פייסבוק.

כך שעמוד הפייסבוק הוקם על ידי, ואם הוא שייך למישהו (לא אכנס להגדרות של קניין וירטואלי) הוא שייך לי. הוא הוקם על ידי ועל ידי שכירים של העסק שלי, ורוב הזמן שהושקע בו הושקע על ידי ושכירים של העסק שלי גם בהמשך, כולל דניאל קפלון אשר נתבקש לעזור בטיפול בעמוד במסגרת עבודתו אצלי כשכיר.
אין זה אומר שאיני מעריך את כלל העבודה שנעשתה, ובטח של יואב אשר את רוח ההתנדבות ומעמקי ההשקעה שלו עבור הקהילה קשה למדוד אפילו. אבל אין זה משייך את העמוד לקהילה באופן אוטומטי.

העמוד הוקם עבור הקהילה אבל גם מסיבות עסקיות וכדי לקדם את מיינד גיימז. מכאן שלהגיד שהעמוד שייך לקהילה או שהוא נוצר אך ורק לשרתה וכעת הוא חוטא למטרתו המולדת, כל אלה הן הסקות שגויות.

כמובן שאשמח אם העמוד כן יצליח לשרת את הקהילה באופן מיטבי, אבל זה כבר לא נתון לשליטתי ולא להחלטתי.
אני חושב שכדאי שיהיה שיתוף פעולה בין היבואנים ושכל הנכסים של כל אחד מהם ישרת את האינטרס של הקהילה. לצערי אני משער שזה לא הולך לקרות, אופיה של תחרות ושל קפיטליזם.
אבל חשבתי שוואלה יש פה באמת תחרות לטובת הקהילה ולא לטובת איזה יבואן הוא הכי גיבור.
הלוואי שזה היה נכון יואב, אבל בסופו של דבר כל יבואן עושה מה שהוא עושה על מנת להצליח עסקית וכלכלית. רוב הזמן, הפעולות הדרושות כדי להשיג מטרה זו משתלבות עם האינטרסים של הקהילה. אבל לא תמיד.
ואני יכול גם להגיד בהקשר זה, שיש יתרונות שעמוד משתייך לגורם עסקי המשקיע בו. אם העמוד באמת היה משתייך רק לקהילה, קיים גם סיכוי שבסופו של דבר הוא היה נותר מוזנח. אני יכול להגיד שכאשר לא היה למג'יק בארץ יבואן מסודר שהשקיע, המצב הדרדר. גורם בעל אינטרס עסקי גם יכול להבטיח את שרידות הקיים.
שמחי, הקטע זה שMadness לא קנו את העמוד, הם התחילו עמוד משלהם, בדיוק כמו שנקסוס יכלו לעשות, ואז בעמוד הרשמי של מג'יק בישראל עדיין יכלו להיות דיווחים וקישורים לכל הטורנירים בארץ, שזה היה השימוש של העמוד.
שוב, רק לתקן - מדנס פנו אליי לגבי העמוד והיו מעוניינים בו. לא יודע מה היו עושים בו אם היו מקבלים אותו (זאת כבר לא נדע), אבל על פניו הם פנו אליי לגבי העמוד בדיוק כמו נקסוס.

ולגבי הורדת ההרשאות ליואב, לא קשור אליי כאמור, אבל לכל הפחות נשמע שהתזמון לא היה טוב בכך שפגם ביכולת שלך לשים סיקור של אליפות ליגת הטכניון, וזה באמת חבל.

דרך אגב, קראתי שכולם שמחים על ירידות המחירים, המבצעים, וכו'. הדברים האלה הם התוצרים החיוביים (לצרכן) של תחרות. יש גם תופעות לוואי שליליות (לצרכן). זה נראה שכולם רוצים לאכול את העוגה וגם להותיר אותה שלמה. שמחים על הנחות, מבצעים וכו', אבל סומרים שיער ברגע שאחד היבואנים מנסה לעשות צעד על מנת לשפר עת עמדתו מול היבואנים האחרים. תחרות משמע שינויים באופן שכולם רגילים שדברים נעשים, ואם אתם שמחים על כך שיש תחרות שמוזילה את הטורנירים ומשפרת את התנאים, אז יש להבין שמלכתחילה צעדים אלה נעשים כדי לקדם את המטרות העסקיות של היבואנים השונים, וכך גם צעד זה. יתכן והוא מצער, אבל יש בו את כל הלגיטימיות שבעולם.

אור.
נערך לאחרונה על ידי Orb ב 02/5/2013 , 20:53, נערך 3 פעמים בסך הכל.
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

סתם מחשבה.... מה יקרה אם אני יפתח מייל ופייסבוק במיוחד כדי שיהיה מגיק ישראל ככה סתם בעברית. ומי שיהיה לו תמונות יעלה לשם ואני יתן ליואב את הסיסמא וזה... זה לא יהיה בדיוק אותו דבר?

כאילו.. מי קונה עמוד בפייסבוק
שלח תגובה