כל מה שתמיד רצית לדעת ולא העזת לשאול, שוברי זכייה קינג קולקט

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

יאירכהן
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי יאירכהן »

אם אתה לוחץ על אפשרות של לקחת מהחנות המשלוח הוא חינם אבל אתה עדיין מחויב ב-2$ כביכול על העבודה של למצוא ולשים את הקלפים במשלוח, גם אם זה קופון שלפי מה שאני יודע לא שולחים אותו אליך הביתה במעטפה
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

יאירכהן כתב:אם אתה לוחץ על אפשרות של לקחת מהחנות המשלוח הוא חינם אבל אתה עדיין מחויב ב-2$ כביכול על העבודה של למצוא ולשים את הקלפים במשלוח, גם אם זה קופון שלפי מה שאני יודע לא שולחים אותו אליך הביתה במעטפה
פשוט תלחץ על משלוח רגיל. זה לא מחייב אותך אם זה קופון שזכית בו.
Don't drink and draft.
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

אוקיי אחי אם אתה אומר אני מאמין...... למרות שיש עוד הרבה דברים שלא אהבתי ואני ישמח אם מישהו מהצוות יענה עליהם
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

אני רוצה בבקשה תשובות לשאלות שלי ממיקודם

למה צריך לשלם על משלוח לקופון שהוא לא פיזי

למה איאפשר להזמין רק קופון (האתר רושם שההזמנה קטנה מדי)

האם עשיתם משהו עם זה ששקלתם לשנות את התשלום על הדראפטים? ומה הרעיון שעומד מאחורי זה?

אני יצטרף גם לתומר וישאל למה אסור לאחד קופונים, אני הזמנתי 2 משלוחים שונים מ-2 קופונים שונים וקבלתי אותם כמשלוח אחד אבל העיקר שאני שלמתי פעמיים...... באמת שמעצבן אותי שאני רושם מלא דברים ואף אחד לא מתייחס ברצינות
Oryan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Oryan »

שלום לכולם,

אני חושב שהדברים נענו אבל אני יחזור על הנושא,

מערכת האתר תמיד מייצרת עלות למשלוח, אך בקופון זכייה כאשר אתה מגיע לתשלום המשלוח מקוזז (2$) למיטב ידעתי.
כך שאין עלות למימוש פרס ללא קשר לכמות קופונים,

* לא ברור לי מה מדובר בהזמנה קטנה מדי, - ניתן ליצור איתי או אם צוות מדנס ישירות ונעשה כמיטב יכולתנו לענות ולטפל במיידי.
אני זמין ב054-3550340.

נבדוק את הנושא, הוא תהליך הדורש כמות מסוימת של זמן ומימושים בכדי לאפיין נכונה את דרך הפעולה קדימה, זה לא משהו שאנחנו עושים בקלות ראש ולפיכך ייקח זמן מה לפני שנעשה שינויים או עדכונים נוספים.

מקווה שעזרתי,
אורין
יאירכהן
MTGil Wizard

שליחה על ידי יאירכהן »

הזמנה קטנה זה אומר שכאילו לא יעשו לי משלוח בשביל קלף אחד או כניסה אחת לדראפט כי זה מעט מדי, וגם אם ה-2 דולר יורדים במכירה עדיין זה רק אם אני עושה אפשרות של לקחת מהחנות, אני לא גר ליד החנות וגם לא בחיפה איפה שחלק מהעובדים של מאדנס גרים, מה אז אני יצטרך לשלם על משלוח ואנשים אחרים לא? נראה לי קצת לא צודק שאני צריך לשלם על הפרסים שלי
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

יאיר- אני הזמנתי בשבוע שעבר בעזרת קופון ולא נגבה ממני כסף עבור משלוח/טיפול וכו'. בסיכום הוא אכן כותב כאילו אני משלם על המשלוח (לא באפשרות איסוף עצמי- במשלוח רגיל בדואר), אבל בפועל הוא לא מחייב אותי על המשלוח.
artillery
MTGil Wizard

שליחה על ידי artillery »

לא ניתן לקנות בוסטרים יותר עם הפרסים?
שלח תגובה