חדש למשחק, שאלות כלליות

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
reyuval
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

חדש למשחק, שאלות כלליות

שליחה על ידי reyuval »

שלום כולם,
אני חדש יחסית למשחק ועדין לא יצא לי להכיר שחקנים אחרים. אני בעיקר משחק עם האחים שלי. בקרוב המשפחה שלי חוזרת לחו"ל ואני נשאר בארץ להשלים תואר. חשבתי שיהיה נחמד להכיר עוד שחקנים כמוני.
אני שיחקתי לפני כמה שנים יוגי-הו, גם בתחרויות וגם לא תחרותי. אני מאוד אוהב את עולם ה-magic ואשמח לכל אחד שיוכל לעזור לי להכיר אותו קצת יותר.
כרגע יש לי חפיסת Golgari שבניתי. אם מישהו יוכל קצת לספר לי איך המשחקים עובדים בארץ, לאילו דברים כדאי להגיע כדי להכיר את הקהילה, או איך ניתן להתפתח עוד בנושא, אשמח לכל עצה.

תודה רבה
יובל :)
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

תראה, לגבי קהילה זה תלוי איפה אתה גר...
אם אתה גר באזור השרון אני אוכל לעזור לך (אני משחק וגר באזור השרון) ויש כמה חנויות שמוכרות ומארגנות טורנירים/דראפטים בשרון (וגם במקומות אחרים אבל אותם אני לא ממש מכיר...) בכל מקרה, אם יש לך שאלות ספציפיות אתה מוזמן לכתוב אותן...
mono pink control
reyuval
MTGil Apprentice

שליחה על ידי reyuval »

אני גר באיזור השרון אז אני אשמח לעזרה. אני אפרסם שאלות יותר ספציפיות בפורומים הרלוונטיים. לאיזה event כדאי לי להגיע? צריך לדבר עם מישהו מראש?
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

תראה, מבחינת שאלות אתה מוזמן לשאול אותי גם בפרטי אם אתה רוצה... לגבי טורנירים, אני באופן אישי מארגן דראפטים בביתי בהוד השרון (יש לנו קבוצת פייסבוק, אני אזמין אותך אם אתה רוצה) ובנוסף ישנה חנות בשם רומ"ח בצומת רעננה המארגנת דראפטים כל שבוע בימי ראשון, השבוע ספציפית לא אהיה בגלל בגרויות אבל בשאר השבועות אני אישית כמעט תמיד שם ומחר אחי הקטן ועוד הרבה חברה שיוכלו לעזור לך יהיו שם...
mono pink control
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

אהלן! ברוך הבא :)
כמה היכרות יש לך עם המשחק? היית פעם בטורניר מסוג דראפט? פרי-רליס (שחרור של הוצאה חדשה)? constructed (טורניר שמביאים חבילה בנויה מהבית)?
במידה וזו הפעם הראשונה שאתה נחשף למשחק מחוץ לקבוצה הפרטית של האחים\חברים שלך, הכי כדאי לגשת לליגה לשחקנים חדשים. תוכל להביא את החבילה שיש לך בבית, או אם אין לך להביא קלפים ויעזרו לך לבנות אחת שם ולשחק עם אנשים ברמה שלך.
מציע לך להימנע מדראפטים, זה עסק יקר ויכול לבאס להפסיד לשחקנים מנוסים יותר, יותר כדאי להתחיל בליגה ידידודית ולהכיר ככה אנשים חדשים ואת המשחק יותר לעומק.

בהצלחה!
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
reyuval
MTGil Apprentice

שליחה על ידי reyuval »

תודה על העזרה Mr. Dude :) הליגות לשחקנים חדשים הן הליגות שאני רואה בדף של mindgames? אפשר גם לשאול מנסיונך, מהוא טווח הגילאים במקומות האלה?
אני בן 22 ואני חושב שיהיה יותר נחמד לשחק עם אנשים בסביבות גילי.
אין לי נסיון קודם במשחק מחוץ לקבוצת החברים שלי. לא השתתפתי עוד בארועים אז העצה שלך נשמעת לי טובה מאוד.

תודה רבה!
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

כל ליגה היא בפני עצמה, לרוב הגילאים של המשתתפים יהיו צעירים יותר ממך אבל סביר שהמדריך יהיה בגילך או מבוגר יותר.

בשלוף מצאתי את הליגה ברומח:
http://members.pundak.co.il/magic/viewt ... &start=160
שנמצאת בצומת רעננה

ואת הליגה בקומיקס וירקות:
http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=48819
שמנצאת באחוזה, הרחוב הראשי של רעננה בערך באמצע העיר

הייתה פעם ליגה בפריק בהרצליה. לא ראיתי את הנושא שלה בפורום של טורנירים וליגות, אולי מישהו יוכל להגיב פה ולספר לנו אם היא עדיין פעילה.

תגיב בנושאים האלה ותשאל מי מגיע בדרך כלל למפגשים, מה הגילאים שלהם ועוד דברים שחשוב לך לדעת. גם אם הם קצת צעירים יותר שווה ללכת ולשחק, אולי תגלה שחלק מהצעירים האלה כבר די טובים ויכולים ללמד אותך כמה דברים :)
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

הליגה של רומ"ח זה דראפטים ויש תווחי גילאים בין 13 ל30 בערך, הליגה בקומיקס וירקות היא יותר למתחילים אבל שם יש ילדים הרבה יותר קטנים... לדעתי אין בעיה לשחקן להתחיל מדראפטים, כן אתה לא בדיוק תנצח על ההתחלה אבל אתה בונה לעצמך אוסף, לומד על קלפים בסט ולומד לבנות דקים. אני התחלתי בדראפטים אבל זו החלטה שלך...
mono pink control
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

אני חושב שכדאי לך ללכת לליגות, להתאמן וליבנות חבילות כדי לשחק לכיף, ואז ללכת לפריריליס של סט ראשון בבלוק ואז להתחיל בדראפטים וטורנירים.
oh my god they killed kenny!
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

האמת אולי זה יהיה חכם כי כרגע פורמט הדראפטים הוא dragons maze שהוא סט דיי מסובך להתחיל בו אבל הסט הבא זה M14, וזה core set...
mono pink control
reyuval
MTGil Apprentice

שליחה על ידי reyuval »

ראיתי שיש ליגה בראשון בנקסוס וליגה בת"א. כל אחת בימים אחרים. אם למישהו יש פרטים על הליגות האלה אשמח לדעת. ראיתי שיש בקרוב גם טורניר של Modern Masters. האם כדאי למישהו מתחיל להגיע? לפחות כדי להתנסות...

Thoguhts?
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

בפורום טורנירים וליגות יש לכל ליגה נושא משל עצמה, תכנס לנושאים של הליגות האלה ותראה שם את כל הפרטים שאתה צריך...
idodo35
mono pink control

שליחה על ידי idodo35 »

לדעתי מסטרס זה לא מקום מאד טוב למתחיל, מעבר לרמה הגבוהה של שחקנים שיהיו שם ורמת המורכבות של הסט (הכולל קלפים ישנים שלא בהכרח הודפסו יחד) המחיר גם גבוהה פי 2 ואתה לא תוכל להשתמש בקלפים בפורמט סטנדרט.
לגבי הליגות, לכל ליגה יש פוסט בפורום לעצמה, אתה מוזמן להשתמש בהם לעוד אינפורמציה...
mono pink control
reyuval
MTGil Apprentice

שליחה על ידי reyuval »

מצוין, אני אתחיל להסתכל ולברר את הנושא. תודה רבה :)
שלח תגובה