ליגת פריק תל אביב - ימי רביעי 17:00 - 20:30

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

נעול
BeautifulThrull
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי BeautifulThrull »

סיימתי לכתוב את הליסט של הקיוב:
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

טוב אז השבוע יש לנו מלא אפשרויות.

אפשר לעשות דראפט של M14 או של MM. אני לא חושב שיש לנו קיוב כי רז ברימיני.

אפשר גם לא לארגן כלום במיוחד. יש הצעות או בקשות?
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

אני אשמח לדראפט של m14
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אני מאמין שאגיע לדראפט M14
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Lingstilio
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Lingstilio »

אני יבוא גם לM14 DRAFT
naord
MTGil Apprentice

שליחה על ידי naord »

אני אגיע לדרפאט, לא משנה לי של איזה סט.
מתחילים בחמש ורבע, נכון?
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

משהו כזה.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

ואו היה מפגש ליגה פסיכי....

בזירה היותר תחרותית היה לנו פודיפלצת (הגינו את המונח החדש הזה) של 12 איש... עם דרפאט די מעניין, פתחו שתי מלאכיות שוות ועוד מגוון דברים שהפכו את הדראפט למעניין. ניצחו את הדראפט צוק ואהרון (שהגיע אלינו מירושלים הרחוקה).
הדרפאט אגב כבר דווח וגם חולקו עבורו קלפי FNM.

בזירה החברותית יותר, נחכו 20 איש נוספים (!) חלקם חדשים יותר וחלקם חדשים פחות ששיחקו החליפו וגם קצת העלו לי את הפיוז עם שטויות בסגנון "אלון מחשבון המחירים המהלך של החנות". בקיצור, אני מפסיק לזכור מחירים של דברים...

בלט בהעדרותו רז שנסע לו לרימיני הרחוקה ואנחנו מאחלים לו בהצלחה!

בפאן טיפה יותר רציני שני דברים:
1. אם קורא את זה הבחור הרלוונטי אני מקווה שאתה גאה בעצמך... על אחד השולחנות של החנות מישהו בטורניר הריליס של שבוע שעבר החליט לקשקש כאילו זה שלו. איך אני יודע שזה משבוע שעבר? כי הוא רשם כמה מאנה צבועה יש לו מכול סוג כמו שעושים בפורמט סילד. בקיצור אם אותו אדון קורא את זה, אתה די חלאה. נותנים לך ציוד תחזיר כמו שקיבלת ואם כבר קישקשת לפחות תמחק בסוף...
2. אדמות! מתחילה להיווצר לנו בעיה בנושא כי אנשים פשוט לא מחזירים אדמות. מעניין מה יקרה ביום שיהיה דראפט ולא יהיו לי לכולם אדמות. (אציין לטובה את אייל גורפינקל שתרם לנו אדמות שלא היה לו שימוש עבורן [תבורך]).

נתראה בשבוע הבא לעוד מפגש ליגה בו אני אנסה לא לענות לשאלות מחירונים!
OneManaFoil
MTGil Apprentice

שליחה על ידי OneManaFoil »

לא יפה איך שאתה מדבר על שחקן שקישקש.
אני לא יודע מיזה אבל הוא לא ישוב לשחק אצלך.
פחות לקוח מרוצה.

* יכולת להביא לו דף ועט.
** כיום לכל אחד יש סמארטפון. כדי להקל עלייך עם שווי הקלפים- המלץ לשחקנים להוריד אפליקציה חינמית של "MTG FAMILIAR".
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

אדוני היקר תסלח לי.... גם אתה לא משהו... לא רוצה אל תבוא, עם גישה כזאת כאילו אנחנו אשמים במשהו שמישהו עשה על דעת עצמו לא יפה ולא נאה.

למקרה שלא היה ברור אותו אדם לא ביקש ממני דף ועט שהייתי שמח לתת לו אלא פשוט קישקש על השולחן בלי לשאול או להגיד לאף אחד כאילו זה של אמא שלו.

מבחינתי שלא יחזור.

נ.ב. יש סעיף בחוקי טורנירים שנקרא השחתת רכוש הטורניר. אני בטוח שהוא לא היה שמח אם הייתי נותן לו את מה שמגיע לו... אני מציע לך לחשוב לפני שאתה מדבר.
OneManaFoil
MTGil Apprentice

"מבחינתי שלא יחזור.

נ.ב. יש סעיף בחוקי טורנירים שנקרא השחתת רכוש הטורניר. אני בטוח שהוא לא היה שמח אם הייתי נותן לו את מה שמגיע לו... אני מציע לך לחשוב לפני שאתה מדבר."

טוב, סליחה.
אין כל טעם וצורך שתרד עלי בנימה כזו.
זה לא שהבנאדם חרט על השולחן - כמו שציינת- ניתן למחוק את זה והוא לא עשה זאת.

אני רק הצעתי מה אפשר לעשות - אתה נציג של חנות גדולה ורצינית.
אתה בהרף עין היום בצורה כזו או אחרת סילקת שתי לקוחות מהחנות וזה לא הוגן.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

סלח לי באמת שאני לא פונה אליך בצורה נחמדה, אבל כמה דברים.

1. אתה מופיע משום מקום בלי פוסטים קודמים וישר מחפש לעשות מעצמך קדוש מעונה של מטרה. זה אומר לי אחד משני דברים או שאתה שחקן עם משתמש בפורום שמחפש להסתיר את זהותו, או שאתה אותו אדם שקשקש לי על השולחנות ואתה מנסה להציל את העור של עצמך.

2. אני לא צריך להיות נחמד לאותו אדם. הוא השחיט רכוש של אחרים בלי יותר מדי מחשבה לנושא ובלי התחשבות למה הוא עושה. אם אני הייתי מגיע אליך או לבית הוריך ומרסס להם גרפיט על הקיר "כי זה לא נורא מקסימום צובעים" והולך יש לי הרגשה שהיית מנסה לבעוט לי בתחת מחוץ לבית.
זה שאני חנות לא אומר שאני צריך להיות אמא תרזה. תתנהג כמו בן אדם אנחנו נשמח להחזיר באותו מטבע. עובדי החנות מתמודדים עם שטויות בלתי נסבלות לפעמים של אנשים שחושבים שמגיע להם הכול. אני לא צריך להוסיף להם עוד כאלו ובטח שלא עבודות ניקיון עפר ותחזוקה.

3. אני מוכן לסלק אפילו יותר מהר אנשים שנוהגים באופן מבזה או אלים כלפי רכוש החנות, שחקנים או לקוחות אחרים. יש דברים שהם לא מקובלים בשום מקום ובטח לא אצלנו.

4. לא הצעת מה לעשות תקפת אותי על זה שלא עשיתי משהו שבכלל לא הייתי מודע לצורך בביצועו. אם תקרא את הפוסט שלך באופן אובייקטיבי אתה פשוט נכנס לקו האש בכוח.

5. אם תבחר לקחת את הנושא באופן כול כך אישי ולא להגיע לחנות יותר, איש לא יכול לכפות עליך אחרת. מצד שני זה שיש לי מפגשי ליגה של 30 איש כנראה אומר שאנחנו עושים לפחות כמה דברים בסדר. אין לי בעיה אישית אם אף אדם עד שאותו אדם עושה דברים שלא יעשו ואז אין לי באופן אישי שום בעיה לרדוף אותו.
לצורך העניין אם אותו אדם יבוא ויגיד לי שמע אני עשיתי את זה, אין לי בעיה לסלוח לו בהנחה שלא יחזור על מעשיו ואולי אפילו יעשה משהו לטובת הקהילה בכדי להראות שהוא באמת מתכוון לזה.

אני מקווה שזה מבהיר את עמדתי באופן סביר.

אם לך או למישהו אחר יש משהו להוסיף בנושא אני אשמח אם זה יעשה בפרטי ולא על דפי העץ הזה כי זה באמת לא המקום. תודה.
OneManaFoil
MTGil Apprentice

אומר לך בקצרה:

אני לא האדם הזה. ( לא מקשקש על שולחנות - יש פלאפון לרשום בו עם אפליקציית פתקים בשם "colornote" ).

ואני לא בטוח שלאחר שקראת ללקוח "חלאה" - תהיה עסוק עם 30 שחקנים להבא. בעל המאה הוא בעל הדעה.
מתפקידך לדבר יפה והיית צריך להתנסח בצורה הולמת בלשון יפה יותר.

אני לא אבוא אלייך לפריק. לא נעים לי. פחות לקוח מרוצה. קח את זה כחומר למחשבה.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שמע, אם לא מתאים לך אתה מוזמן לעשות את הבחירה שלך ולא להגיע. צר לנו על כול שחקן שבוחר לא להגיע ולשחק אצלנו. בעיקר מטעמים של קידום המשחק ולא מטעמים של כן או לא לקוח.

אם זאת דעתי האישית עדיין עומדת שאדם שמוכן להשחיט רכוש של אחרים בלי יותר מדי מחשבה בנושא הוא חלאה (ונראה לי שרוב שוכני הפורום או בני האדם בכלל יסכימו איתי) בן אם הוא לקוח שלי, שלך או של כול חברה אחרת.
william25
MTGil Apprentice

שליחה על ידי william25 »

האם מישהו מצא קופסה ריקה של דואל דק בוקס אבירים נגד דרקונים?
היא מאכסנת את הקומנדר
היא הייתה אמורה להימצא בשולחן הקיצוני לכיוון המודיעין
תודה לעוזרים
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

אם הועברה אחת לחנות לא שמעתי שזה קרה. אם תימצא אחת אדאג שהיא תישמר עבורך בחנות.
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

טוב אני חייב להגיב פה, הרבה זמן לא הייתי בליגה בתל אביב עקב עבודה ובחיים לא נתקלתי במישהו שקשקש על השולחנות(כשהייתי בזמנו מדריך הליגה), במידה וכן הייתי נתקל אז הוא היה מנקה ומתנצל, לגבי התגובה שלך אדוני (onemanafoil) היא ממש לא לעניין ואלון צודק פה ב100%, לא יתכן שאתה תצדיק מעשה של השחתה של ציוד, ועוד לא שלך!!! אני בהתחלה חשבתי שהתגובה שלך הייתה בציניות ואז קלטתי שאתה רציני.
חן אובסטלר, מנהל מג'יק במרכז נקסוס
ימי ג' 18:00-23:00 , ימי ה' 19:00-21:30 , שבת 09:30-15:00
קבוצת המג'יק של נקסוס בפייס - רוטשילד 26 ראשל"צ, 03-9500339
OneManaFoil
MTGil Apprentice

כמדומני ראיתי שאתה מפרסם טורנירים ולכן אשאל אותך את השאלה הבאה ותענה לעצמך לאחר שתהרהר בסיטואציה כנציג של מקום מיפגש:
באם תיראה כי אחד השחקנים קישקש על שולחן שברשותך - תיקרא לו חלאה? או יותר מדויק- אתה תשכתב בפורום ארצי ותיקרא לאדם "חלאה"?

הריי מה אני הייתי עושה ומתנסח במקום נציג פריק:
כך הייתי מתנסח לאחר שדיווחתי שהיה מיפגש -
"ישנו עוד עניין שאני רוצה לגעת בו.
על אחד השולחנות נימצא רישום בן שבוע, מטורניר קודם, של שחקן מג'יק שהיה מאופק מלבקש דף.
במאמץ הצלחנו להסיר את הכתם וחשנו מבוכה מפני הנהלת הקניון" ( בהנחה שמדובר בשולחנות הקניון שברחבה).
אנא מכם, השתדלו להימנע מלהגיע למצבים כאלה וכשאתם צריכים משהו, כדוגמא - דף ועט, תבקשו מאיתנו.
אנו תמיד לרשותכם.
תודה חברים"
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

למה הוא צריך להתנהג כל כך יפה לבן אדם שהשחיט רכוש שבאחריותו?
oh my god they killed kenny!
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

על אחד השולחנות נימצא רישום בן שבוע, מטורניר קודם, של שחקן מג'יק שהיה מאופק מלבקש דף.
אתה עושה פה כמה דברים במשפט הזה: אתה נכנס למניעים שעמדו מאחורי הקשקוש, דבר שלא צריך לעניין מישהו, ואתה מצפה מנציגי החנות שפגעו ברכוש שלה לצאת מההנחה שהפעולה נעשתה בגלל ביישנות קיצונית או משהו בסגנון, שאז הופך את זה לבסדר.
נניח שנכנסנו למניעים של המקשקש (נשמע כמו גיבור קומיקס שאפשר להוציא עליו סרט אחרי שכל הגיבורים הטובים נגמרו - "המקשקש"), אין תירוץ ללכתוב על השולחן. לא שזה חטא נוראי או משהו, פשוט אם אתה מסוגל להגיע לטורניר מג'יק ולנהל אינטראקציה מינימלית עם אנשים תוך כדי הסיבובים אתה גם מסוגל לבקש דף ממישהו כדי לכתוב עליו.
נלך טיפה אחורה, זה בכלל לא מענין למה הוא קשקש, בטח שלא את הבעלים של השולחן שהושחת ללא היכר בצורה זדונית שכזו.

הנה בעצם מה שאתה ציפית שיקרה:
אלון מוצא שולחן שקישקשו עליו ועושה חושבים עם עצמו: "שיו! הבחור שקשקש פה בטוח התבייש מדי לבקש ממני דף ולא הייתה לו ברירה אלה להשתמש בשולחן! זו אשמתי שלא הייתי נגיש וחייכני מספיק כדי לפתות אותו לבקש את הדף ממני. קמצנות הדפים המטורפת שלי בטח הבריחה אותו ממג'יק לתמיד, אני אתנצל בפניו בפורום ואנסה להציל את המצב לפני שיהיה מאוחר מדי"
אחרי המונולוג הפנימי הזה אלון מפרסם את הודעת ההתנצלות שרשמת.
כן אחי...

לסיכום:
במג'יק רושמים דברים. חיים וכדומה. תבואו עם דף ועט. או אפליקציה. או בדידים. והכל יהיה טוב.

בואנה משעמם פצצות.. מי משחק פה dota? :D
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
נעול