פורום מתחרה ופוגע - מדוע יש בכך צורך?

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

sliver
Sliver Overlod
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

Bobi כתב:אפשר לנעול פה את המשתמש שלי.
אנחנו לא נועלים משתמשים, אלא אם הם לא לגיטימיים.
אבל למה בכלל לנעול? פשוט אל תגלוש לכאן אם אתה לא רוצה. תמיד כדאי שתהיה לך את האופציה לחזור לכאן אם תשנה את דעתך.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

בילדנר, בתור אחד שלרוב טורח להעיר לאנשים על זה שהם לא מראים את האינטרס שלהם בתגובות שלהם, אתה לא חושב שמה שאתה עושה מאוד צבוע? שכפי שהזנחת להגיד, אתה מודרטור בו
א. מנהל הפורום שם מינה אותי למודרטור בלי לשאול אותי, מתוך הנחה שארצה להשפיע גם שם. שמתי לב לזה בעצמי היום ותהיתי בנושא, ונעניתי שישמחו אם אהיה שם מודרטור. עדיין לא החלטתי בנושא ולא החזרתי תשובה.
ב. גם אם הייתי מחליט להיות שם מודרטור, אני מודרטור גם כאן. אם אני מודרטור בשני הפורומים, אתה לא יכול לטעון שפועל יוצא של זה הוא שיש לי העדפה.
ג. גם אם הייתי מודרטור שם, זה היה בהתנדבות ובקטנה כשיש לי זמן פנוי לערוך פוסטים ולהדביק ת'רדים. זה לא כמו להיות עובד שכיר בתשלום של חברה ולהגיב עבורה בלי לציין זאת, כאילו אתה אחד מהקהילה.
אתה ערכת את הכותרת שלו למשהו שגורם לכל הת'רד הזה להראות כמו פרסום לפורום השני
הנחתי שמתן יכול לערוך את הכותרת והזמנתי אותו לעשות זאת. כעת, משהוא רשם שהוא אינו יכול, אשמח לקבל ממנו הצעה חלופית וליישמה עבורו. אני מבין מה שאתה אומר, ובהחלט ניסיתי למצוא ניסוח אובייקטיבי ככל הניתן ושישקף את כוונת ה-OP, יכול להיות שלא עשיתי זאת באופן אופטימלי. אבל העדיפות הראשונה שלי היא קודם כל להפוך את הכותרת לאינפורמטיבית ונקייה.
עם זאת, אני אישית חושב שמאחר ומתפתח כאן דיון שלם לגבי הפורום החלופי, לא נכון שכל הדיון הזה של בעד ונגד ישב תחת כותרת ששוללת את זכות קיומו. הכותרת לדעתי צריכה להיות אינפורמטיבית ויחסית נייטרלית. את דעתו האישית של OP אפשר לשים בפנים.
אם אחד מהמודים חולק עליי מוזמן לכתוב לי בפרטי ואשקול מחדש.
אני גם מאמין שאין מקום ליותר מיבואן אחד. ימים יגידו אם אני צודק, אבל אני פשוט לא חושב שזה שווה את הטרחה מהבחינה הכלכלית.
ומה שאתה בחרת לעשות די מוכיח שגם אתה חושב את זה.
בהחלט. אני די מסכים איתך בנושא הזה, אם כי ליבואנים הנוכחיים יש יתרון נקודתי עליי בכך שהם מחברים את היבוא לאופרציה נוספת - נקסוס למרכז הובי קיים, וקולקטיבלס לחנות הסינגלים מדנס. זה חוסך לא מעט עלויות.
כמו שאמרתי, אישרו אותי היום כ10 דקות אחרי שנרשמתי.
נראה לי שזה כי בונים עליך כתורם תוכן מרכזי ;-)
ןבהתחשב במי שיושב בצד המאשר, זאת תהיה תמימות של ילד בן יומו להגיד שלא אישרו לי את המשתמש בגלל בעיה טכנית...
אני רק אציין בנוסף שאדם אחר שאני מכיר נרשם לאתר בשביל לראות מה מדובר ואישרו אותו תוך פחות משעתיים. קיצר פורום עם אפליה מלאה.
מתוך ההיכרות עם מערכת היחסים שלך עם האנשים המעורבים באותו אתר, אני מניח שכן, יש מצב שזה אישי.
סתם מתוך תהייה - האם זו התנהגות פסולה? האם אין לבעל אתר הזכות להכניס את מי שבא לו?
זו הרי לא אפליה אם זה מטעם ענייני, ואם בעל האתר מאמין שמשתמש מסוים ישפיע לרעה על הפורום, האם אין זו זכותו למנוע את גישתו לאתר?

ובנושא לא קשור - חלאס עם התקיפות האישיות. הבא שיגיב בנושא פרישתו של bobi בת'רד זה (bobi או מתנגדיו) יקבל אזהרה על ספאם. תשאירו את הת'רד למטרתו המקורית.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

Orb כתב:
מתוך ההיכרות עם מערכת היחסים שלך עם האנשים המעורבים באותו אתר, אני מניח שכן, יש מצב שזה אישי.
סתם מתוך תהייה - האם זו התנהגות פסולה? האם אין לבעל אתר הזכות להכניס את מי שבא לו?
זו הרי לא אפליה אם זה מטעם ענייני, ואם בעל האתר מאמין שמשתמש מסוים ישפיע לרעה על הפורום, האם אין זו זכותו למנוע את גישתו לאתר?
אם זה המצב וזה נראה לך סביר אז אין שום מניעה שאני אדבר עם ג'ניה והוא יבעט בכמה משתמשים שנראים לי לא רצויים מחוץ לפורום. מה דעתך? יש לי את הסכמתך שזה יקרה?
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

chaosblack כתב:אם זה המצב וזה נראה לך סביר אז אין שום מניעה שאני אדבר עם ג'ניה והוא יבעט בכמה משתמשים שנראים לי לא רצויים מחוץ לפורום. מה דעתך? יש לי את הסכמתך שזה יקרה?
כבר קרו כאן דברים מאד דומים למה שאתה מתאר, ככה שכן, זה המצב. אני לא יודע אם אפשר גם לומר שזה "סביר".
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אם זה המצב וזה נראה לך סביר אז אין שום מניעה שאני אדבר עם ג'ניה והוא יבעט בכמה משתמשים שנראים לי לא רצויים מחוץ לפורום. מה דעתך? יש לי את הסכמתך שזה יקרה?
כפי שרשמתי בפוסט המקורי שלי, אני העליתי את העניין בתור תהייה. לא רשמתי שאני תומך בזה, רציתי לעורר דיון. אשמח לשמוע את דעתך בנושא, באופן עקרוני.

וסתם מתוך עניין - ג'ניה הוא עושה דברך? אם תבקש ממנו להעיף משתמש, הוא יעשה זאת כי ביקשת?
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

שיהיה בהצלחה לנקסוס והפורום המדהים שלהם, אני מאחל להם שבעזרת הפורום החדש והתמוהה הזה שלהם יצליחו למנף את הקהילה ולהפיץ את המשחק המגניב הזה לכמה שיותר אנשים, מה שנראה לי רחוק מאד מהמציאות אבל סבבה. בפועל, דעתי על הפורום הזה ועל הצעדים שנקסוס נוקטים בתקופה האחרונה היא שזה פשוט מעלה ריח מסריח ורק פוגע ומפלג את הקהילה שגם ככה קטנה.

ואור, לגבי האם מותר לו להרחיק מהפורום אנשים לא רצויים - ברור שמותר לו, זה שלו והוא יכול לעשות עם זה מה שבא לו, אבל שוב, הכל עניין של איך זה מצטייר לעיני האנשים, בעיני זה פשוט דוחה. שוב, קהילה קטנה בסך הכל, של משחק חביב נורא שכולנו אוהבים, להרחיק אנשים? שיביאו לי סיבה טובה למה לא להכניס אדם לפורום. אני מוכן לקבל את הצעד הזה רק אם האדם גנב, השתמש באלימות חוזרת ונשנת ובאופן בוטה שלא משתמע לשתי פנים, רצח, אנס וכ'ו, טענה של "הוא עלול לפגוע לי באינטרסים" - מה לעשות, מרגיש לי מגעיל - הרי זו מדינה דמוקרטית בסופו של דבר, וזה מהלך לא דמוקרטי.

בשורה התחתונה, אני מרגיש חבל שמה שחוגג פה זה השטויות האלה בתקופה האחרונה וההתעסקות הבלתי נפסקת של האנשים בקהילה בקרקס הזה במקום להתעסק ולהתעניין באליפות העולם שנפתחת השבוע לדוגמא, נראה לי כמו משהו ששחקני מג'יק אמורים להתעניין בו יותר מאשר ההקזות דם הלא מועילות האלה, חבל לי שפה יש יותר תגובות מאשר שם.

גילוי נאות - אני עובד במדנס כבר כמה חודשים, נמנעתי מלהגיב בנושא עד עכשיו כי פשוט הרגיש לי דיי חסר טעם ומיותר וכי כמובן שאני לא יוכל לדבר בתור שחקן ותיק שאומר את אשר על ליבו אלא אנשים ישר יחשבו שזה מטעם, אז הפעם לא אכפת לי, תחשבו מה שתחשבו, אני רק אגיד שתגובתי עכשיו היתה לגמרי מלבו של שחקן ותיק יחסית שליבו נחמץ שהוא רואה דברים כאלה, דרך אגב, אפילו לא רק כשחקן ליבי נחמץ אלא כאדם. לעשות איפא ואיפא בין אנשים? במשחק קהילתי?! ולהגיד באותה נשימה בדיוק שאתה מנסה לפתח את הקהילה, להגדיל אותה ולהפיץ את המשחק?! מרגיש לי מאד מסריח, וכמובן לא דמוקרטי.
SHOW TIME !
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

עוד ת'רד של מדנס/נקסוס שכל מגיב פה יש קשר לצד מסויים.....next....

מה שכן אגיד שחבל שזה מה שרואים אצלנו בפורום כשכל עולם המג'יק מדבר על 2התחרויות הכי גדולות ומגניבות של השנה(players championship+wmc).
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Gizmo
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Gizmo »

TrUnks כתב:עוד ת'רד של מדנס/נקסוס שכל מגיב פה יש קשר לצד מסויים.....next....

מה שכן אגיד שחבל שזה מה שרואים אצלנו בפורום כשכל עולם המג'יק מדבר על 2התחרויות הכי גדולות ומגניבות של השנה(players championship+wmc).
+1

ואין לי מושג מי זה בובי מר ChaosBlack אבל אני בספק שהוא מישהו שמבטא מישהו אחר מלבד עצמו. אני מציע לך פנה ישירות לבעל הפורום ואל תיקח אסמכתות מאנשים אשר בוחרים להתבטא בצורות כאלה או אחרות.
liger
מארגן טורנירים

שליחה על ידי liger »

בלי להעליב אף אחד א ל בובי לא שייך לנקסוס
ושחקנים הולכים פה רחוק בתגובותץstop feed the troll
תמונה
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

שמתם לב מה הולך כאן בזמן האחרון? אנשים מתחילים ללכת מכות דרך האינטרנט ומתחילים לרדת לפסים אישיים אחד עם השני...
אוקי יש תומכים ל2 הצדדים גם לנקסוס וגם לMTGMadness מצידי שהיו תומכים לSCG ויטוסו כל שבוע לארה"ב לטורניר שלהם.
אבל למה לעזעזל אנשים מתחילים לריב ולהתנגח אחד בשני כמו חיות?! אז יש תחרות ותחרות יש בכל עסק ומקום! מטלפונים ומסופרמקטים ועד מג'יק וכו'
בסופו של דבר כולם פה בשביל להנות מחווית המשחק ומהאנשים. אף אחד לא רוצה להגיע לטורניר ולהתחיל לריב שם על שטויות!
אז יש טורניר מקביל? אז תלך לאיפה שאתה מרגיש טוב ונוח איתו.
תהנו מהמשחק! אל תהפכו את מה שאתם אוהבים לריב גדול. כי בסוף אתם סתם לא הולכים לטורניר בגלל שמישהו אחר שם ואתם "שונאים" אותו בגלל המריבה הטיפשית הזאת.
תתחילו להרגע כי באמת אנשים מתחילים לאבד את האשתונות ולוקחים את זה למקום אחר. מגעיל ומלוכלך שלא היה אמרו להיות קיים פה בפורום.
ולא אני לא אומר את זה כתומך של אף אחד אלה כבן אדם שקורא ורואה מה הולך פה בשבועות האחרונים.
מה?
Oryan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Oryan »

שיניתי את הכותרת למשהו שיותר נשמע כמו רצון ההיוצר (לפי הבנתי), מדהים אך ניסוח יכול להשתנות מ"פוגעני" לפרסומי" ועכשיו לוחמני"
בהצלחה לנקסוס עם הפורום שלהם, אני בכנות מקווה שהם יצליחו לבנות לו קהל וקהילה. ולא סתם יגרמו לקהל לזפזף בכדי להגיע להחלטות.
אורין
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

אני לא רוצה לדבר בשם נקסוס שאחראים על הפורום ועל אישור הנרשמים אליו. רק רציתי לחדד כמה דברים למיטב ידיעתי:
1. מטרת הפורום החדש להיות חופשי ופתוח לכולם ! (ללא הגבלות או "כללי אכיפה נוקשים" כלפי יבואנים וחנויות)
2. כרגע הפורום בשלב הרצה ובדיקות (תקראו לזה בטא אם תרצו) ולכן נקסוס לא מאשרים את כולם או שיכול לקחת קצת זמן עד שמאשרים.
אני מניח שהוא יעלה בימים הקרובים - אגב כל מי שמעוניין לקחת חלק ולהזין בו תוכן עינייני מוזמן לשלוח הודעה פרטית ל Nexus בנושא.
3. עכשיו לתכלס - הפורום הזה פשוט מגניב !
- ידידותי למשתמש ונוח לפרסם בו הודעות !
- חדשני ! (תומך בגלישה בנייד, אפשרות להתחבר עם פייסבוק, אפשרויות שיתוף למדיות חברתיות)
- מכיל פיצ'רים נוספים כמו לוח שנה (אחלה ללו"ז טורנירים), הודעות אחרונות ספציפיות ועוד..

* למה פורום נוסף ? *
אנסה לענות ממה שאני יודע (אני מאמין שנקסוס יסבירו הכל בהודעה רשמית)

הפורום נוצר למען מטרה טובה, נקסוס השקיעו ומשקיעים בו זמן ומשאבים, כמו שאתם מבינים זהו פורום מתקדם וחדשני שנוצר עבור הקהילה, אנשים מתנדבים לתחזק אותו וליצוק בו תוכן מתוך אהבה למשחק וקידומו.
אין לפורום כל כוונה להחליף את הפורום הישן אלא לספק במה שווה לכולם בפורום חדיש ומתקדם עם פיצ'רים מגניבים ואפשרויות נוחות יותר לתפעול עבור כל משתמש.

לגבי תגובות תוקפניות ומיותרות של חלק מעובדי מדנס (כרגיל), באמת חבל ששוב זה הולך לכיוונים האלה מזל שיש לכם את אורי חורב שקצת מאזן את הטונים שלכם ומדבר לעניין = תהנו מהמשחק בלי לפגוע אחד בשני, אין טעם לריב על שטויות, תעשו מה שעושה לכם טוב.

אני בכל מקרה מתכוון להיות נוכח בשני הפורומים ולהמשיך לארגן טורנירים איכותיים עבור הקהילה.
עומרי
arch-angel
MTGil Wizard

שליחה על ידי arch-angel »

Oryan כתב:שיניתי את הכותרת למשהו שיותר נשמע כמו רצון ההיוצר (לפי הבנתי), מדהים אך ניסוח יכול להשתנות מ"פוגעני" לפרסומי" ועכשיו לוחמני"

אורין
תודה, זה תופס את הכוונה בצורה קצת יותר טובה
Antrax כתב:אתה אמור למות כי עברת על חוקי המשחק
תמונה
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Ward כתב: - חדשני ! (תומך בגלישה בנייד, אפשרות להתחבר עם פייסבוק, אפשרויות שיתוף למדיות חברתיות)
עד עכשיו לא הייתה לי שום בעיה לגלוש כאן ברייזר שלי ולפני כן באייפוד טאץ' שלי...
תמונה תמונה
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

Ward כתב:1. מטרת הפורום החדש להיות חופשי ופתוח לכולם !
i think ill call bullshit on this....

אין שום בעיה אני אשמח לנסות ולפתוח משתמשים, נגיד אחד כול יום ולעדכן כאן מתי אישרו לי אחד ומתי נתנו לי באן לאחד כול פעם. נשמ סבבה.

אהה... ואני לא עובד מדנס הם לא משלמים לי משכורת ולא נותנים לי שכר או הטבות בצורות אחרות.
אורי ובועז, שהם כן עובדי מדנס, לעומת זאת הגיבו כאן באופן מתורבת להפליא בהתחשב בחלק ממה שזורקים כאן לאוויר.

שימחי בן אם רצית או לא ענית בשם נקסוס, אלא אם כן אתה מדבר שטויות בלי לבדוק (מה שאני לא מאמין שעשית). מעבר לזה הפוסט שלך נראה כמו פוסט ממומן למכירת מוצר....
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

בוא לא ניתמם בבקשה.
הסיבה היחידה שנקסוס פתחו את הפורום, היא ההבנות שאוריין הגיע אליהם עם הבעלים של הפורום הזה.
זה לא עניין של חדשנות או שיוויון בין יבואנים או כל אחת מהסיבות שרשמת.
נקסוס קנו את הפייסבוק, קנו את הדומיין, הדבר היחיד שהם לא קנו זה הפורום הזה, אז הם החליטו להקים לו אלטרנטיבה, על מנת שהפורום שלהם יהפוך להיות בעתיד הפורום הדומיננטי, ואז למעשה כל נושא המג׳יק הישראלי ברשת אצלם בידיים.
ואם זה יעבוד, אין ספק שזה יפגע משמעותית בפורום הזה, שאולי הוא לא חדשני ואי אפשר להתחבר עם היוזר של הפייסבוק, אבל הוא מהווה מקום המפגש ברשת לשחקני המג׳יק בישראל כבר שנים.
זה לא איזה הרמוניה בין פורומים לרווחת כולם, כל תוכן שיגיע לפורום השני ולא יגיע לפה, הוא פגיעה בפורום הזה.
לגיטימי לבוא ולומר שהפורום הזה מפלה את נקסוס לרעה ולכן הם פתחו פורום שיפלה אותם לטובה, אבל לספר סיפורי אלף ליליה ולילה זה לא לגיטימי בעיניי.
כל אחד יעשה את הבחירה שלו, וסביר שיהיו כמה שיגלשו בשני הפורומים, אבל אני באמת מקווה שרוב האנשים יבחרו בפורום הזה, ולו רק בגלל הדרך שבה נעשים הדברים, עם דומיין שכולם היו משתמשים בו ופתאום מפנה לפורום אחר ויוצר מצג שווא שהפורום שלנו פשוט עבר מתיחת פנים כשלמעשה מדובר בפורום מתחרה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

תגידו. פרסום פורום מתחרה, ועוד באופן כל כך בוטה
וברור, היא לא עבירה על חוקי הפורום?
הדיון הזה מגוחך לגמרי...
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

הפורום הזה (MTGiL) אמנם לא חדשני, אבל נוח לי בו והוא מספק את כל מה שאני צריך מבחינת מידע על טורנירים וליגות או חדשות מג'יק וכו'.
פורום שני בהחלט עלול לפגוע בפורום הקיים אם משתמשים יעזבו, ואני לא ממש רואה את הטעם בתחזוק של שני משתמשים בשני פורומים של מג'יק... זה יותר טרחה מאשר תועלת לי אישית.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

ryoga כתב:תגידו. פרסום פורום מתחרה, ועוד באופן כל כך בוטה
וברור, היא לא עבירה על חוקי הפורום?
הדיון הזה מגוחך לגמרי...
אין שום דבר על זה בחוקים כי אף אחד לא העלה על דעתו שנהיה בסיטואציה כזאת.
אני כן מסכים שצריך להחליט משהו בנושא, יש משהו הזוי בעובדה שאנחנו נקדם פה את הפורום השני.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

שמחי, נגיד והפורום יהיה באמת בסופו של דבר פתוח לכולם, אתה באמת חושב שעוד פורום לא יגרום לבלבול בקרב שחקנים חדשים שמצטרפים/ לפעילות פחותה בשני הפורומים / לפילוג בקרב השחקנים? אם אתה אכן חושב כך אז אני מצטער אחי אבל אתה נאיבי.
מעצם קיומו של עוד פורום זה אומר שהקהל מהיום והלאה כנראה שיתחלק, אני לא מאמין שיהיה אדם שיעשה משתמש לשני הפורומים כי בתכלס אין בזה טעם הרי שני הפורומים בסופו של דבר הם המגהפון של שחקני המג'יק בארץ ומציעים בערך את אותם דברים, אין פה יותר מדי מה לחדש.

והנה אפילו יש לנו דוגמא חיה מהדיון הזה ממש - קח לדוגמא את המקרה של בובי, הבנאדם רוצה שימחקו לו פה את המשתמש ו"לעבור" לפורום השני, בשביל מה זה טוב? אז הנה, דוגמא ממש מול העיניים שלנו.

שמחי, אתה יודע שאני מעריך ואוהב אותך מאד, אין לי שום דבר אישי לא נגד נקסוס ובודאי שלא נגדך, פשוט חורה לי לראות את הדברים האלה, מה אני יעשה. אני יותר מדי אוהב את המשחק ואת האנשים פה בשביל לתת לדבר כזה להרוס לי ואני גם קורא לכל השחקנים לא לתת לשטויות האלה ולאווירה הזו להרוס להם, אבל אני מרגיש שנעשים פה מהלכים כל כך מיותרים שבסופו של דבר יפספסו את המטרה של כולנו שזה להגדיל את הקהילה ולהפיץ את המשחק ולתת חוויית מג'יק מדהימה שכולנו אוהבים.
SHOW TIME !
שלח תגובה