באנים בEDH

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
TV-R-US
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

Re: באנים בEDH

שליחה על ידי TV-R-US »

קאונטרים זה לא נחשב :P ומה שציינת לא נפתר מהם.. עדיין אפשר להביא אותם עם פוד ><
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

gain control זה דבר שקורה לאלים כל הזמן. ביחוד אם אתה יכול לעשות שטויות כמו Zealout + sac, אבל גם [card]Volition Reins[/card] עובד יופי. [card]Shattergang Brothers[/card] גם נראה כמו אופציה ואם האל הוא לא גנרל אז בכלל, זרוק אותו לספריה של היריב ותאכל אותו עם [card]Jeleva, Nephalia's Scourge[/card].

אתם משחקים עם Jeleva, אני מקווה? היא מעלה את האקראיות של משחק בצורה מטורפת כשהיא אוכלת ספריות ואסטרטגיות :)
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

כרגע אין לנו דק jeleva, רציתי שהחפיסה השביעית שלי תהיה טרייבל, אבל היא לא ממש גנרלית טובה לדק ערפדים ובסוף הלכתי עם זומבים, אבל כן, היא אחלה גנרלית.
דק הHorde of Notions שלי היא דק השטויות הכיפיות עם possibility storm, omen machine ומה לא :)
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

אני קורא למצוא את כל העותקים של prophet pf kruphix ולשרוף אותם
IS130
MTGil Apprentice
קיבל תודה: 1 פעם

שליחה על ידי IS130 »

אלמוג זה 2/3 שעולה חמש בלי שום יכולת
די לבכות
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

IS130 כתב:אלמוג זה 2/3 שעולה חמש בלי שום יכולת
די לבכות
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
Good one, Soffer
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

קודם כל, זה או עולה 1 ו2 חיים, או 1G, או 5G או כמה שאפשר לעשות עם convoke.
וזה לא מת! ואז מישהו אחד משכפל, ואז השני משכפל, ואז הורגים אותם, ומישהו מחזיר, ומישהו מעתיק, ומישהו עושה בלינק, ומישהו מתאבד (אני)
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

לא ראינו בדיוק את אותן יבבות לגבי Primeval/Primordial/Consecrated ושות'?

אני חושב שהפתרון האמיתי לבעיה שלכם הוא לעשות באן לכל ה-clones ואז לא תצטרכו לדאוג לגבי העובדה שכל פעם שמישהו משחק פצצה כולם מעתיקים אותה :P

או שתתחיל לשחק חבילות Armageddon באופן בלעדי, ואז לאף אחד לא יהיו אדמות שידאיגו אותך :)
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

בדיוק, ועשינו באן להם (עד שלפחות שניים מהם קיבלו באן רשמי).
ומה עוזר למחוק את הלוח אם תמיד בתגובה לזה יש ghostway מוכן?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ל-Armageddon לא מזיז Ghostway. אין אדמות, PoK לא עושה כלום :)

ה-flash באמת משנה כל כך הרבה? כי Seedborn Muse הייתה קיימת כבר שנים ואף אחד לא נתן לה ban. תמיד יהיו קלפים חזקים ותמיד יהיו אנשים שמשחקים Clones כדי להעתיק אותם, עכשיו שאי אפשר להשתמש בהם כדי להרוג גנרלים.

לפחות הבאת לי רעיון לבנות חבילת Jeleva Clones כדי למקסם את יכולת אכילת הקלפים :D
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

בטח זה משנה כל כך הרבה. מיוז הייתה מעולה לדקים שהיו צריכות להשתמש ביכולות כל תור, פרופט פשוט נותנת לשחקן תור נוסף בכל תור של שחקן אחר. תמיד בונים את הדקים האלה עם שליפות וקאונטרים ככה שזה נעשה פשוט סיוט ולא כיפי לשחק ככה.
התכוונתי בנוגע לghostway שהארמגדון שאני משחק זה Jokulhaups, אז במקום שהלוח יישאר ריק (חוץ מכמה אנצ'נטמנטים שלי XD) אז נשארים יצורים על הלוח :P
IS130
MTGil Apprentice

שליחה על ידי IS130 »

אתה יודע כמה פעמים עשית לי בעצמך ובכבודך אקסייל לפרופט?
כאילו באמת, אם תמשיך לעשות באן לכל קלף חזק, כל בן אדם בליגה יישאר עם דק אחת שבאמת עובדת, חוצ ממך והחמש דקים בלי הטוטורים שלך:)
מה לעשות שהדרך היום לעשות דקים כחולות ירוקות חזקות מספיק זה פרופט, אחרת פשוט אין איך להתמודד עם השטויות של שאר הצבעים
אז אם פעם בעשר משחקים בא לי לשחק roon אז suck it up ותוסיף עוד ספוט רמובלים, כבר עברנו על זה

כאילו אתה יודע מה, אתה מוזמן להחליט פה פה אחד עם השני אנשים וחצי שקוראים את התרד הזה ולא באמת באים לליגה שאתה עושה באן לפרופט, אני לא חושב שמישהו ייקח את זה ברצינות XP.... מה חשבת לעצמך לפרסם פה פוסט, מי חשבת שיגיב? רונן חנן וניר? היחידים שהגיבו לך עד עכשיו זה תל אבייביים וקנדים;) והתלאביבי אפילו לא הביע דעה אמיתית
jooleeboolee
MTGil Wizard

שליחה על ידי jooleeboolee »

האמת שאני כבר כמה זמן בעד באן לפרופט. המשחקים תמיד סובבים על איך אני משיג פרופט, איך אני מחזיר פרופט, איך אני מעיתק פרופט. כמו שאלמוג אמר הוא פשוט נותן למי שמשחק אותו עוד תור בכל תור של שחקן אחר.
זה הרגע להזכיר שפורום המג'יק הישראלי מתנגד לכל צורה של עבדות.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

שימו לב, אני לא אמרתי בשום מקום לעשות באן לפרופט. אני רק אומר שאני רוצה לשרוף את כל העותקים של הקלף הזה. XD
אני לא חושב שהוא שווה באן, הוא מאוד קרוב אבל עדיין אפשר להיפטר ממנו יחסית והוא לא מעוות את המשחק לחלוטין (עדיין).
אני עדיין מפתח שנאה תהומית לקלף הזה שרק גדלה עם כל משחק XD

ומה זאת אומרת שלא תהיינה דקים שעובדות? אם כל הדקים שלך מבוססות על קלף אחד אז זה ממש מעאפן. אתחיל לשחק slaughter games וזהו אם ככה.
בכל מקרה, מצאתי פתרון. בוא נגיד שהסביבת משחק שלנו צריכה קצת.... ענווה.
YEAAHHHHHHHHHHH
IS130
MTGil Apprentice

שליחה על ידי IS130 »

מה שהסביבת משחק שלנו באמת צריכה זה עוד אנשים, יותר מדי נעלמו לכל מיני כיוונים
בתכלס מצדי תעשו באן לפרופט, אני רק אשמח, אני פשוט רואה את כל הדקים הירוקות/כחולות מתחילות לנצח הרבה פחות בלי פרופט....
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

לנצח ב-Commander זה שולי :P
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

לא צריך לנצח, אבל צריך ליהנות מהמשחק
IS130
MTGil Apprentice

שליחה על ידי IS130 »

אלמוג, בקטע הזה אני מכבד אותך - אלוהים יודע שכבר בנית הרבה חרא אם יותר fun מ value
אבל כל מי שמגיע לליגה עם פרוקסים בEDH כי הוא לא מרגיש שהקלפים האמיתיים שלו יוצרים דקים חזקות מספיק לא מסכים איתך
שלא תבין לא נכון, אני בצד שלך, וכשיש ארבע אנשים על שולחן גם הדק הכי גרועה יכולה לנצח, וזה גם קרה
אבל בינתיים, פרופט זה קלף זול, וזה אומר שיש על השולחן פחות נייר שאנשים מדפיסים ויותר נייר שוויזארד הדפיסו, וככלל, יותר מוטיבציה לבנות דקים בלי פרוקסים בכלל - כי הנה קלף ממש טוב, והוא לא שווה כלום
דרך אגב - יכולתי להגיד אותו דבר על כל השילוב של אורבורג קופרס וקריפט גאסט.... הכי קל זה להסתכל מה מה מעצבן אותך במשחקים שהפסדת, אבל זה שתעשה באן לפרופט בהכרח יגרום להרבה שחקנים להוסיף פרוקסי לדק כדי לשים בה משהו שרק מעט חלש יותר ולא הרבה חלש יותר, וזה הרבה יותר מעצבן מאשר להפסיד ל2/3 בחמש שלא מגן על עצמו בשום צורה

אני יודע איזה מעצבן אני, והפעם מדובר בקלף שאני משתמש בו הרבה פחות מאשר הדיון הקודם על באן לאורבורג, ובאותו מידה הייתי מעצבן אם מישהו היה מחליט לעשות באן לקלף שאין לי בשום דק, כי לדעתי כל הקונספט של לעשות באן לקלפים חזקים הוא דבילי, ובכל פוסט שלי , כמו כאן, אני אמצא לך סיבה חדשה למה

מגי'ק זה לא משחק של לבנות דק פעם אחת, להתחיל לשחק, ולהוציא את הקלפים המעצבנים, זה משחק אסטרטגיה, ולהתמודד עם קשיים זה חלק גדול מזה, גם אם זה אומר שתצטרך לשנות את הדק שלך כל שבוע בהתאם לשינויים שאחרים עשו במהלך השבוע, ושנינו יודעים שאיפשהו זה גם יהיה לך כיף
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

נו, לא קראת את ההודעה הקודמת שלי? אני עדיין לא חושב שצריך לעשות באן לקלף, הוא מאוד קרוב להיות ראוי לבאן אבל עדיין לא. ואני זה שמשנה את הדקים שלו הכי הרבה כדי להתמודד עם כל מה שיש בליגה ואתה יודע את זה אז חצי מההודעה שלך לא רלוונטית. והערך של הקלף גם לא רלוונטי לכמה הוא חזק...
אני רק ממש ממש ממש שונא את הקלף הזה.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

אני לא חושב שמישהו כאן קרא לעשות באן ל-Prophet...

אני אישית חושב שהוא כן overpowered בפורמאט, אבל זה לא אומר שצריך להיפטר ממנו. הוא בסה״כ סוג של time walk on a stick ואתם יודעים שאני הבנאדם האחרון בליגה שיש לו בעיה עם טיים ווקים :) אלא אם כן הם חלק מקומבו אינסופי (דין...)
למרות שבהחלט מי שמשחק כזה בדק צריך לקחת בחשבון שזה קלף שמושך המון הייט ושלא יתפלא אם כולם מחליטים לתקוף אותו. זה הרי היופי בפורמאט מולטיפלייר.

מה שכן, אני חייב להגיד שהבאן בליגה ל-Urborg הוא אחד הכי מוצלחים שעשינו, יצא לי לשחק בשבת נגד דק של מישהו שלא אציין את שמו (רק אומר שהשם מתחרז עם ״ירון סלוצקי״) ונזכרתי למה זה כזה קלף גרוע שמוציא את כל הכיף מלשחק את המשחק...
בקיצור, אני ממליץ לכל שחקן Commander בכל ליגה בארץ להסיר את השיקוץ הזה מהחבילה שלו ובתקווה שלא נראה אותו יותר בכלל. אתם רק תודו לי.
שלח תגובה