Born of the Gods - הת'רד הרשמי...

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Re: Born of the Gods - הת'רד הרשמי...

שליחה על ידי Kroen »

octopuses? I'm pretty sure the correct plural for octupus is octopi
תמונה תמונה
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

Kroen כתב:octopuses? I'm pretty sure the correct plural for octupus is octopi
octopuses or octopodes or octopi
daking1234
מארגן טורנירים

שליחה על ידי daking1234 »

what about merfolks :-(
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Oracle of Bones קלף בלוף מעולה שיגרום ליריב לשלם טריביוט אפילו אם אין לך ביד שום דבר להטיל. מצד שני, 5/3 הייסט ב2RR זה לא כזה מדהים...
תמונה תמונה
sacred carrot
MTGil Apprentice

שליחה על ידי sacred carrot »

דווקא אני חשבתי שבלימיטד אני כמעט תמיד לא אשלם tribute לאורקל. כשאתה חושב על מספר ה instants or sorceries שיש בפורמט שיעשו לך ממש רע אם האויב יטיל אותם ב main phase שלו איזה תור או שניים לפני שהוא אמור, אתה מגלה שיש די מעט כאלו. כמובן יש מצבים בהם אין הבדל בין 1\3 שתוקף אותך ל 3\5 שתוקף אותך (למשל אם יש לך 3\3 שאתה מתכנן לחסום איתו בכל מקרה) אם יש לי מה להפסיד מלשלם טריביוט אני לא עומד לעשות את זה.

רשימת הלחשים שאשכרה מבאס אם היריב מטיל אותם בחינם:
lash of the whip
sip of hemlock
rage of purpheros
griptide
thassas bounty
sea god's revenge
vanquish the foul
boulderfall
portent of betrayl (רלוונטי בעיקר אם היריב מייצג lethal)
psychic intrusion

וזהו בערך... שאר הקלפים, ההבדל שנוצר בטמפו על ידי זה שאתה נותן ליריב להטיל אותם בחינם כנראה קטן מההבדל בטמפו שהוא מקבל מיצור 3\5 הייסט במקום יצור 1\3 הייסט. חוץ מזה, גם מתוך רשימת הקלפים המפחידים, את רובם אתה יכול לפסול מראש פשוט בגלל שילוב הצבעים שהיריב משחק, וחלק מהם זה boulderfall... וכל זה עוד לפני שלקחנו בחשבון את העובדה ש 70% מהזמן היריב שלך מבלף ואין לו קלף רלוונטי ביד.

כמובן, הסט החדש מוסיף כמה קלפים (הסייקל של קלפי יקרים שעושים משהו חזק ו scry 2 זה דוגמה טובה לדברים שיש לפחד מהם, אם כי הם נדירים) אז אולי השיקול ישתנה. אבל בינתיים, נראה לי שבלימיטד פשוט כמעט אף פעם לא צריכים לשלם טריביוט.
lightnings are sexy
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

עוד שני קלפים לועזיים נחמדים:
תמונה
Call to Guidance
:5: :w:
Sorcery
Search your library for up to two enchantment cards, reveal them and put them into your hand. Shuffle your library.

זה [card]Idyllic Tutor[/card] כפול, חמוד.

תמונה
Sirens of Silent Song
:1: :u: :b:
Creature - Zombie Siren
Flying
Inspired - When Sirens of Silent Song become untapped, each opponent discard a card and put a top card of their library into graveyard.
2/1
אני ידוע בתור מישהו שמאוד אוהב יצורים מסוג Siren, אבל עדיין אלו של Theros משובחות במיוחד ללימיטד...
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

33 קלפים נוספו!
http://mythicspoiler.com/newspoilers.html" target="_blank
ראויים לציון:
תמונה
לא [card]oracle of mul daya[/card] אבל בהחלט ראוי למשחק בכל EDH ירוקה.

תמונה
כי זה מגניב

תמונה
כי כתוב על זה it gains indestructible

תמונה
כי זה זהב
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
MORNING DRAGON
MTGil Wizard

שליחה על ידי MORNING DRAGON »

kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

הsatyr האדום הזה מגניב
אני הדורבן שקולע בזמן !
MORNING DRAGON
MTGil Wizard

שליחה על ידי MORNING DRAGON »

הספוילר הושלם:
http://www.wizards.com/magic/tcg/articl ... hegods/cig" target="_blank
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אני חייב לציין ש Noble Quarry אחד הקלפים היותר חזקים שראיתי הרבה זמן בלימיטד שהם לא רר...(יש מצב שאני מגזים אבל הוא די פסיכי) קלף שנותן 2lure effects זה חזק כל כך....
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
sacred carrot
MTGil Apprentice

שליחה על ידי sacred carrot »

TrUnks כתב:אני חייב לציין ש Noble Quarry אחד הקלפים היותר חזקים שראיתי הרבה זמן בלימיטד שהם לא רר...(יש מצב שאני מגזים אבל הוא די פסיכי) קלף שנותן 2lure effects זה חזק כל כך....
בהחלט יש לו פונציאל, כן.

באופן כללי אני אגיד על הסט ש:
1) נראה כאילו שחור הוא הצבע הכי חלש בלימיטד, ובפער מכובד מהשאר. אחריו יש ירוק ואדום, שהייתי אומר שרמת הכוח שלהם דומה, ואז לבן ולבסוף כחול, שהרבה מהקומונים שלו מטורפים לחלוטין, ומגובים בפצצות חזקות ברמות הנדירות הגבוהות יותר.

2) מבחינת רמת כוח של קונסטרקטד זה נראה לי כמו אחד הסטים הכי חלשים שראיתי (אני משחק רק מאז scars of mirrodin) - אני לא רואה כמעט אף קלף שיכול לעשות אימפקט רציני בפורמטים כמו מודרן או לגסי

3) Perplexing Chimera זה הדבר הטוב ביותר שראיתי כבר הרבה זמן :D

4) tribute זה מכאניקה מוזרה שקשה להעריך את רמת הכוח שלה. לדוגמה, Siren of the fanged coast - בהתחלה חשבתי שהיא ממש טובה, ואז הבנתי שהיא strictly worse air elemental - כלומר, היא תמיד תהיה air elemental אלא אם כן ליריב שלך אין שום דבר שווה לגנוב ואז היא לא תהיה... לדוגמה אי אפשר לשחק אותה לתוך לוח ריק... בקיצור, לא קלף מאוד חזק (כלומר, זה לא שאני מתלונן על מעופף 4\4 בחמש מאנה, מה שהיא תהיה לרוב, אני רק מציין שיש לה חולשות שאין ל air elemental).

5) אין המון יצורים עם inspired, אבל אלו שיש די מעניינים ולדעתי זו תהיה מכאניקה מאוד כיפית שמביאה להרבה החלטות משמעותיות, ויוצרת אינטראקציות מעניינות עם קליפם כמו springleaf drum. ואוך, כמה ש triton tactics יכול להיות סינרגטי בפורמט הזה...
lightnings are sexy
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

הלבן בסט הזה הוא בלי ספק הצבע הכי חזק, אבל אני אישית הרגשתי שלשחור יש רימובלים שהופכים אותו לחזק בהרבה ממה שאתה מתאר. הניקס הירוק די מאכזב, ב3 מאנה הייתי מצפה ליותר מסתם 3/1, בטח ובטח אם הביסטו שלו עולה 5 מאנות. בתור 3/1 הוא היה סביר עם ביסטו 1GG או GGG
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

sacred carrot כתב: 2) מבחינת רמת כוח של קונסטרקטד זה נראה לי כמו אחד הסטים הכי חלשים שראיתי (אני משחק רק מאז scars of mirrodin) - אני לא רואה כמעט אף קלף שיכול לעשות אימפקט רציני בפורמטים כמו מודרן או לגסי
לא מסכים, ה 3/1 הלבן שאומר שכל שחקן יכול לשלוף רק קלף אחד בתור יראה משחק במודרן ולדעתי גם בלגאסי.

Archtype of courage לדעתי גם יראה משחק במודרן.

Tribute זו יכולת גרועה לדעתי, לתת ליריב לבחור זה לא טוב. אם יש לו רימובל הוא יבחר לנפח לך את היצור, ואם לא אז אולי לא. בכל אופן, לא התלהבתי.

Inspired יכול לעבוד במצבים מסויימים. המניות של ral zerak בעליה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

לא מבין מה אנשים רוצים מהסט.
יש scry lands שמקווה שכולם הבינו כבר שהם ממש טובות (גם אני לא הערכתי אותם מספיק מודה)

ויש כמה אלים ממש ממש חזקים...שאני מאמין שיראו משחק (גם השחור אדום\ האדום ירוק\ הכחול לבן) בטייפ 2, והאל הירוק לבן נראה לי די חולה לEDH (אני אישית לא משחק אז מי שכן יוכל לאמת\להפריך את זה).

חוץ מזה יש את ה2\2 שעושה untap לpermanent שהוא יראה משחק כי הוא האצה וגם כי עם birthing pod הוא לא הגיוני (ובגלל זה אני חושב שצריך לתת לזה באן במודרן) ובכלליות יש לקלף הזה כל כך הרבה פוטנציאל.

ויש עוד הרבה קלפים בטח שאף אחד לא חושב עליהם...כי אני יכול לחפור בפורום ולחפש בת'רד של ט'רוס ולראות איך אף אחד לא העריך את thassa ו master of waves...
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Moshe
MTGil Wizard

שליחה על ידי Moshe »

מישהו יודע משהו לגבי עיצוב הטוקנים החדשים?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Tribute זו מכניקה סבירה לחלוטין. אם אתה רוצה את הגרסה השבורה לכל הדעות שלה יש לך את Fanatic of Xenagos (שנותן ליריב שתי אפשרויות רעות מאד) ורוב הקלפים האחרים נותנים לך אופציות סבירות בשני המצבים שלהם. כן, ההרפיות קצת מצביות, אבל אנחנו מדברים כאן על יצור שמן וחזק או CA שרע רק מול לוח ריק לחלוטין. כן, קשה לבלף עם Oracle of Bones אבל אחרי הפעם הראשונה שתתן ליריב לזרוק עליך Sea God's Revenge או Sip of Hemlock תגלה שהוא יכול להיות swing עצום, ואפילו 3/1 haste זה לא אסון טבע בחבילה אגרסיבית. וכן, לפעמים ההידרה שלך היא 12/12 שנחסם עד אינסוף בגלל Wanderer טיפשי. אבל לפעמים לא. שבור ב-modern? כנראה שלא.

אם כבר, Searing Blood יושב אצלי יופי בתור קלף ל-Modern burn, עותק חמישי או שישי של Searing Blaze שיכול לעבור גם Leyline.

וכשאני רואה קסמים כמו Fated Conflagration אני תוהה אם בסט השלישי תהיה מכניקת devotion שעוקבת אחרי העלות של קסמים שאתה משחק.
liger
מארגן טורנירים

שליחה על ידי liger »

Moshe כתב:מישהו יודע משהו לגבי עיצוב הטוקנים החדשים?
http://www.wizards.com/magic/magazine/a ... rcana/1413" target="_blank
בבקשה
תמונה
שלח תגובה