Magic Origins

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
limoonit
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Re: Magic Origins

שליחה על ידי limoonit »

ועוד אחד
תמונה
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

אז גידעון הוא באטמן? בעצם יש לו חבורה אז הוא Arrow
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

ועוד ועוד:

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

וכבר היה לנו את ג'ייס הפרומו, אבל הנה הגרסה הרגילה:

תמונה
תמונה
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

סייקל חמוד. הזאב קיבל חברים סוף סוף
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
limoonit
MTGil Apprentice

שליחה על ידי limoonit »

עכשיו הוא לא בדד.... (-;
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

אז יש ריפרינט ל-[card]Timetwister[/card] ו-[card]Opalescence[/card]? אני אוהב את הכיוון של הסט הזה.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
XplayerX
MTGil Apprentice

שליחה על ידי XplayerX »

מה אתם אומרים על הtimetwister החדש? בהתחלה לא חשבתי שהוא טוב אותו ולאט לאט אני מתחיל יותר לאוהב אותו....בואו באמת נראה איך תמשיך העונה
PopperThingi
Dragon Food

XplayerX כתב:מה אתם אומרים על הtimetwister החדש? בהתחלה לא חשבתי שהוא טוב אותו ולאט לאט אני מתחיל יותר לאוהב אותו....בואו באמת נראה איך תמשיך העונה
זה לא יפתיע אותי אם הוא יקבל באן במודרן עד שנה הבאה. אין לו את היכולת לדחוף קומבואים לרמה בלתי מנוצחת (וזה מה שהכניס את Timetwister ל-Power 9, כנראה שלא בצדק, אם כבר). מה שהוא כן עושה זה מאפשר לחבילות שממש טובות על הלוח, אוהב אינסטנטים וממש גרועות בלשמור קלפים ביד למשחק ארוך. Burn, Infect ו-UR Delver בסגנון של תקופת Treasure Cruise הן חבילות שישמחו לוותר על תור מאוחר כדי לשלוף איומים חדשים ולהכין בליץ חדש, ועל הדרך להרוג Tarmogoyf (שזה סתם מצחיק רצח).
מה שחבל לי זה שמדובר בקלף שליפה עצבני בטירוף שאין לו שום שימוש בחבילות קונטרול, שממש צריכות קלף שליפה נורמאלי כבר במודרן ו*עדיין* אין שום דבר.

בסטנדרט יש לו פוטנציאל אדיר. רק צריך למצוא חבילה בשבילו.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

זה לא הורג גויף. זה הופך אותו ל0/1 לחצי שניה עד לתור של היריב בו יש לו 7 קלפים חדשים לשחק ולמלא את הGY מחדש
XplayerX
MTGil Apprentice

שליחה על ידי XplayerX »

שכנעתם אותי :) באמת יכול להיות רעיון אדיר לשחק אותו בדלבר, אינפקט, וברן, שבשלושתם הוא יעשה את העבודה של treasure cruise.
PopperThingi
Dragon Food

TV-R-US כתב:זה לא הורג גויף. זה הופך אותו ל0/1 לחצי שניה עד לתור של היריב בו יש לו 7 קלפים חדשים לשחק ולמלא את הGY מחדש
נו... הבנת אותי... זה מוציא לו את השיניים, זו הייתה הכוונה. למרות שמעניין אותי לדעת אם גויף שיש עליו נזק מת כש-Days Undoing נפתר.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

אני לא חושב ש-Day's Undoing טוב במיוחד... הסיבה ש- [card]Time Twister[/card] טוב היא שאתה שולף 7 קלפים ומשתמש בהם כדי לנצח לפני שהיריב יכול לעשות בכלל משהו עם הקלפים שנתת לו.
זה קלף מגניב והכל, אבל קשה לי להאמין שזה יראה משחק, צריך שתהיה דק עם קומבו מאוד ספציפי כדי שמישהו בכלל ירצה להריץ את זה.

בכל אופן, עוד קלפים:

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
XplayerX
MTGil Apprentice

שליחה על ידי XplayerX »

אוף, למה שלוש לבן?? אם זה היה שתיים האנג'לית הזאת הייתה משוחקת בסטאנדרט
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

תמונה
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

זה מביא raptor ואנפנזה. אבל עולה 6. אז לא יודע
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

"nonlegend"
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
Helmet of the gods
:1:
Artifact - Equipment
Equipped creature gets +1/+1 for each enchantment you control.
Equip :1:
the blessings received by it rival the number of stars in nyx
BurningOak
MTGil Apprentice

שליחה על ידי BurningOak »

הpain lands חזרו זה חביב, 2 נדירים לא שחיקים בלימיטד (הארטיפקטים), הנדיר האדום די משוגע, יכול לטרגט שחקן, סיכוי סביר להיות חסין לקאונטר, 4 נזק שזה מאוד רלוונטי נגד יצורים...
קלף טוב מאוד בלימיטד שכמובן יהיה בקלות first pickable בדק אדומה, אבל נראה כמו בונוס מאוד שמן לRed deck wins בסטנדרט אולי גם במודרן, לא גמיש כמו stoke the flames אבל החסינות מקאונטרים נותנת reach אפקטיבי נגד כחול.

ה6/5 הירוק חוץ מלהיות פצצה בלימיטד (כי זה 6/5 + 3/2 ב6 מאנה, זה 9 כוח, 7 חוסן על 2 יצורים ב6!) יכול לראות משחק בפורמטים אחרים בקלות, יכול להביא Shaman of Forgotten Ways אם יש לך מאנה לנצל אותו או זקוק לו כראמפ, יכול להביא Eternal Witness , יכול להביא Reclamation Sage כדי להרוס אנצנטמנט או Wall of Blossoms כדי לשלוף קלף ועוד כל מיני דוגמאות כאלה.
וכן, גם איזה deathtoucher מציק אם צריך.
יש לו סיכוי לא רע להיות שחיק לכל הפחות בסטנדרט.

הנה משהו:
תמונה
בלימיטד זה קצת קרוב ל"שלם 4 מאנה ותפסיד בדרך שעוד לא יצא לך להפסיד בה", קצת בניה מסביב וזה יכול להיות מאוד מעניין.
קלף מאוד חזק בדק שיכולה לעשות לו בלינקים או לכל הפחות לדאוג להרוס אותו בזמן או לתרום אותו ליריב.

אגב כמה הארטיפקט שעולה 5 יהיה שחיק בסטנדרט? בEDH הוא פצצה, brainstorm פתאום שולף 6, לא רע בכלל השאלה אם בפורמטים זריזים יותר הקלף הזה לא איטי מדי.
יש סיכוי לראות אותו בסטורם או קומבו דקס, קצת טינקר לתוך הדבר הזה באיזה תור ותור אחרי זה שולפים את כל הדק כי כל קלף שליפה שגם ככה טוב בדקים האלה הופך להיות אפילו יותר טוב.
XplayerX
MTGil Apprentice

שליחה על ידי XplayerX »

אני ממש לא מסכים איתך לגבי הארטיפקט, הוא עולה חמש מאנה וזה לא טוב בכלל יחסית למה שהוא עושה, והוא אפילו לא playable בסטורם (על מה אתה מדבר, כול הdrawing בסטורם זה serum visions, thought scour, manamorphose, שהם one/two drope והארטיפקט עולה חמש) והכפול חיים שלו בכלל לא רלוונטי. הוא לא ישוחק בסטאנדרט.

המיפיק הירוק באמת מטורף בלימיטד, אבל חוץ מזה היכולת שלו לדעתי לא מספיק טובה בשביל תור שישי (למרות שבgreen devotion הוא יכול להיות טוב כי ישחקו אותו מוקדם יותר, ואז הוא גם 6/5 לא בתור שישי שזה כבר טוב, אז צריך לחכות ולראות)

הדמג' האדום גם חזק מאוד ובטח ישוחק בברן אגרו וג'סקאי סטאנדרט, אולי עם גיחה קטנה למודרן כי בכול זאת הוא sorcery.

אה והייתי שמח יותר אם הצ'ק לנדס היו חוזרות, כי הpain lands כבר גם ככה היו בסטאנדרט והצ'קים גם מזמן לא יצאו...
BurningOak
MTGil Apprentice

שליחה על ידי BurningOak »

אז מה אם השליפות עולות 1 או 2? זהו? פה נגמר המאנה? סטורם משחקים קלפים שנותנים להם עוד מאנה כי הם נספרים בסטורם ונותנים להם לשחק עוד קלפים כאלה.
זה 5 מאנה זה המון אבל בחייך זה ארטיפקט, יש לך טינקר ושאר צרות כדי לזרוק אותו למגרש הרבה קודם, בין שאתה חושב על להתחיל את הקומבו בתור הבא כי זה המאנה שלך (ואז סביר להניח שאם היריב לא עושה לזה כלום ניצחת) ובין שאתה לא יורה את זה כבר בתור 3 אלא משחק את זה ואז ישר יורה בכל הצילינדרים.
Manamorphose שנותן לך 2 קלפים? בריינסטורם שנותן לך 6? יש לדבר הזה פוטנציאל בדקים האלה,
תסתכל על memory jar למשל אתה יכול לשחק אותו להעביר תור ולהתחיל הכל תור אחרי זה, פוטנציאל עצום, אתה יכול לשחק אותו ואז להתחיל דברים עם השאריות מאנה שלך, עם זה יש לך יותר שליטה מאשר עם ג'אר.

נכון זה דורש יותר חתיכות מאשר ג'אר שהוא טוב ונפלא גם לבד אבל תאורטית לפחות אתה אמור לשחק את זה כשכבר יש לך כמה קלפים רלוונטים ביד.
שלח תגובה