Magic Origins

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
PopperThingi
Dragon Food
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Re: Magic Origins

שליחה על ידי PopperThingi »

Sir Bagelus כתב: :scratch: :scratch: :scratch:
מה קובע אם קלף הוא viable לקונסטרקטד אם הוא לא משוחק בקונסטרקטד ברמות הגבוהות?
אף אחד לא מדבר על מה ילדים יבנו לשחק בהפסקה של 11, אם אתה עומד מאחורי זה שהקלף הזה טוב וישוחק אני יורד ממה שאמרתי ועובר לtop 32 (אני חושב שפה אני כבר באמת נותן מחיר ממש טוב יחסית לזה שלא יודעים את כל הקלפים).
בכל אופן, הקלף הזה לא טוב, הוא לא דומה לטיידביינדר מייג', ונסר, קאונטרספל או לייטנינג בולט.
אוקי, אז בוא תגן רגע על הטענה שלך. למה הוא לא טוב כמו Tidebinder Mage?
הפרו טור הוא לא המקום היחיד שמשחקים בו מג'יק, ואנשים מנצחים טורנירים קטנים עם חבילות בלי שיש להן טופ 8 בפרו טור. במג'יק אונליין אנשים משחקים Dailies עם כל מיני חבילות, ויצא לי לראות לא מעט MBD. אם אתה לא מודע אליהן ואיך הן עובדות, החבילות rogue ינצחו אותך.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

PopperThingi כתב:
Sir Bagelus כתב: :scratch: :scratch: :scratch:
מה קובע אם קלף הוא viable לקונסטרקטד אם הוא לא משוחק בקונסטרקטד ברמות הגבוהות?
אף אחד לא מדבר על מה ילדים יבנו לשחק בהפסקה של 11, אם אתה עומד מאחורי זה שהקלף הזה טוב וישוחק אני יורד ממה שאמרתי ועובר לtop 32 (אני חושב שפה אני כבר באמת נותן מחיר ממש טוב יחסית לזה שלא יודעים את כל הקלפים).
בכל אופן, הקלף הזה לא טוב, הוא לא דומה לטיידביינדר מייג', ונסר, קאונטרספל או לייטנינג בולט.
אוקי, אז בוא תגן רגע על הטענה שלך. למה הוא לא טוב כמו Tidebinder Mage?
הפרו טור הוא לא המקום היחיד שמשחקים בו מג'יק, ואנשים מנצחים טורנירים קטנים עם חבילות בלי שיש להן טופ 8 בפרו טור. במג'יק אונליין אנשים משחקים Dailies עם כל מיני חבילות, ויצא לי לראות לא מעט MBD. אם אתה לא מודע אליהן ואיך הן עובדות, החבילות rogue ינצחו אותך.
הקלף לא טוב כי הוא לא עושה כלום, יש הרבה קלפים דומים לו, רובם בסדר בלימיטד ולא יותר.
אני זורם עם מה שאתה אומר ואני משנה לטופ 16 בpt וטופ 8 בכל gp וscg open שלפני הפרו טור (לא בדקתי כמה יש, אני מניח ~2.5).
ד"א אני לא חושב שיש 0% שהקלף הזה ישוחק באחד הטורנירים האלו, אבל גם אם כן, מהר מאוד הוא ירד מהרשימות כי אין לו ערך.
liger
מארגן טורנירים

שליחה על ידי liger »

Deathblade Predator
2B
Creature - Human Warrior
Deathtouch

Whenever Deathblade Predator deals combat damage to a player, that player loses life equal to the number of creature cards in your graveyard.
Illus. Jason Rainville 1/4

תמונה
תמונה
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

תמונה

היה שלום, [card]Deathmist Raptor[/card]!

(כן, אני מודע לעובדה שזה לא קלף טוב במיוחד וסביר להניח שלא יראה משחק)
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

דווקא הקלף הזה לגמרי יכול לראות משחק בכמה עותקים בסיידבורד, מה אמולט בלום במודרן עושה נגד זה על טיטאן?
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

Sir Bagelus כתב:דווקא הקלף הזה לגמרי יכול לראות משחק בכמה עותקים בסיידבורד, מה אמולט בלום במודרן עושה נגד זה על טיטאן?
בלום יכול להרוג גם עם [card]Hive Mind[/card], חוץ מזה שקלפי סיידבורד במודרן צריכים להיות יותר ורסטיליים מזה, כי יש הרבה דקים בפורמאט ומעט מקום בסיידבורד.
בכל אופן אני לא אומר שזה קלף לא שחיק, אני רק לא חושב שזה מאוד סביר שהוא יראה משחק.

אה, ועוד קלפים:

תמונה

זה בעצם האפקט של [card]Containment Priest[/card] אבל בלי הגוף.
מעניין מאוד נגד Collected Company בטייפ 2 ונגד מליון דברים בפורמאטים אחרים.

עריכה: בעצם זה אפקט טיפה יותר טוב מה-Priest, כי זה גם פועל על טוקנים.

וגם עוד מית'יק ירוק:

תמונה

מאוד מגניב מבחינת פלייבור. הקלף מתאר את ההפיכה של המישור Lorwyn לגרסה המרושעת שלו - Shadowmoor.
BurningOak
MTGil Apprentice

שליחה על ידי BurningOak »

Infinite לא בלתי שחיק בסטנדרט.
הוא פשוט בלתי שחיק בלימיטד וזה בסדר כבר ראינו כמה קלפים כאלה בסט הזה שלא מיועדים ללימיטד אלא רק לפורמטים אחרים.
אחרי שהגיע אליך כפיק 14 ולקחת אותו כי חסר לך באוסף שחיק בלימיטד רק אם היריב שלך הרים 5 יצורים מאותו סוג, לא הרבה דקים בלימיטד משחקים טוב עם 5 יצורים פחות בדק זה פחות משנה ככה איזה יצור זה.
אבל זה מקרה כל כך נדיר שזה פשוט לא שחיק בלימיטד.

זה עוד קלף מסדרת strictly worse וגם הפעם הוא לא באמת strictly worse כי הוא.... רק שחור.
נא להיזכר ב[card]Slaughter Games[/card] שיש איתו בעיה אחת, הוא עולה גם אדום ועוד בעיה הוא עולה מאנה אחת יותר.
אבל חסין לקאונטר אז כבר משהו.
ובגרסת האין קשר, אבל יש קשר פשוט דרוש מצב מאוד ספציפי על הלוח, [card]Surgical Extraction[/card]

הדבר הזה ל[card]Slaughter Games[/card] מה שהמרפולק ל[card]Man-o'-War[/card]
עם היתרון שהוא לא דורש אדום. (והיתרון של המרפולק שהוא יכול להיות משוחק בפלאש)

אגב אני כן חושב שלמרפולק יש מה לחפש בסטנדרט, הקלף הזה לא עושה הרבה כשאתה מנצח אבל הוא עושה עבודה כשאתה בעמדה מפסידה בעיקר נגד דק אגרסיבית, למשל מונו אדום - הדבר הזה הוא אפקטיבית 2 חוסמים (מחזיר גובלין ליד, חוסם אחד אחר) בפלאש.
לא חושב שהוא כזה נורא במיין בורד אבל סיידבורד נגד חבילות אגרסיביות? נשמע מאוד סביר.
הוא גם יכול להאט Dragonlord Ojutai במראה או לסחוט קאונטר כדי שתוכל להטיל את הדרקון שלך.
הוא לא עושה כלום אם לא תקפו אותך, הוא רע מאוד נגד יצורים עם ETB והוא לא נותן לך להביא ערך מלהחזיר ETB בצד שלך.
Strictly worse? כן, לא שחיק? אתה יודע מה, נחיה ונראה.

[card]Deathblade Predator[/card] - דקי whip עוד פה עד אוקטובר, יש לו מקום שם, אחרי זה אולי אם יהיה מספיק קלפים בסט החדש לgraveyard matters שלא מסולקים מיידית עם delve.
פינישר בcombo deck עם [card]Grave Strength[/card], אבל מצועצע מדי, פגיע מדי לremoval ולא הקומבו הכי מרשים אבל אולי יהיו עוד חתיכות שיגרמו לזה לעבוד.
בגלל התחת והdeathtouch יכול מאוד להעיק בלימיטד, חלק מהזמן יותר טוב מ[card]Ukud Cobra[/card] בגלל הכוח וחלק מהזמן פחות טוב כי רק 4 toughness.
עדיין קלף מצויין בלימיטד.

[card]Hallowed Moonlight[/card] - מה יהיה? כבר יותר מדי קלפים נדירים שלא שחיקים בלימיטד.
בסטנדרט הוא יראה סיידבורד נגד jeskai tokens ודברים מציקים כמו hornet queen אם יהיה אחד חדש.
זה קנטריפ שהורג טוקנים ונותן תשובה לקומפני, רפטור וכל מיני פיניקסים.
איכשהו אני מרגיש שהשם הנכון לקלף הזה היה False Alarm (על שם [card]Raise The Alarm[/card])
הורס את הקומבו של twin decks לתור, זה יכול להספיק.
מה קשור באנישר? באנישר מסלק יצורים אמיתיים, הדבר הזה מסלק רק טוקנים או דברים שנכנסו בצורה שהיא לא hard cast. (אני מסתכל עליך מר אמרקול)

[card]The Great Aurora[/card] - כי היו חסרים קלפים שלא שחיקים בלימיטד בסט.
אני לא יודע אם מישהו יצליח לעשות עם זה משהו אבל זה נראה לא שחיק בשום פורמט, זה צועק קומבו דק תבנה מסביבי מצד אחד ומצד שני זה דורש 9 מאנה ונוכחות גדולה על המגרש... אם יש לך את שניהם למה אתה צריך את זה?
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

BurningOak כתב:מה קשור באנישר?
לא [card]Banisher Priest[/card], אלא [card]Containment Priest[/card].
The Great Aurora... אני לא יודע אם מישהו יצליח לעשות עם זה משהו אבל זה נראה לא שחיק בשום פורמט
היי! EDH זה פורמט :cry:

ועוד קלף לאוסף:

תמונה

תרגום:
Le French Hellion
:3: :r: :r:
Rare
Le Creature - Hellion
Le Trample
Whenever another red source you control would deal damage to a permanent or a player, it deals that much damage plus 1 instead.
4/5
או-לה-לה! זה טרה ביין בלימיטד!
עריכה: במקור חשבתי שזה מית'יק, מסתבר שזה רק רר.

וגם:

תמונה
BurningOak
MTGil Apprentice

משהו מחווט לי במוח שכשאני רואה פריסט זה ישר באנישר ולא משנה מה כתוב לפני.
Awkward.
ו..אני לא משוכנע שזה שחיק בEDH... כאילו כן זה שחיק כי יש שחקנים ש בשבילם המטרה של הפורמט זה לעשות דברים מגוחכים ולהגריל מחדש את המצב על הלוח זה בהחלט מגוחך אבל אם המטרה שלך זה לנצח ולא רק לעשות דברים מגוחכים אז זה לא ממש שחיק..

הנדיר האדום הזה נחמד בלימיטד, לא יותר מזה.
לא חושב ששחיק בסטנדרט, יקר מדי לדק האדומה.
נראה כמו קלף מוזר לירוק/אדום דווקא, עם ניסיון להפוך את הburn האדום לרלוונטי בשלבים מאוחרים במשחק, לא יודע כמה זה באמת שם, לבד זה בטח לא ילך.

הגובלין לעומת זאת, זה קלף נהדר למונו אדום!
לא צריכה להיות בעיה לאדום לגרום לו לעבור פעם אחת ואז הוא 2/2 menace ב1?
לא חושב שרלוונטי מספיק ללימיטד שזה קצת אומלל, בסטנדרט יצטרך להוכיח את עצמו אבל נראה כמו משהו עם פוטנציאל.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

תמונה
תמונה

ושינוי עצום לחוק המאליגן שינוסה כבר בפרו טור הקרוב:

http://magic.wizards.com/en/articles/ar ... 2015-06-29" target="_blank
103.4. Each player draws a number of cards equal to his or her starting hand size, which is normally seven. (Some effects can modify a player’s starting hand size.) A player who is dissatisfied with his or her initial hand may take a mulligan. First, the starting player declares whether or not he or she will take a mulligan. Then each other player in turn order does the same. Once each player has made a declaration, all players who decided to take mulligans do so at the same time. To take a mulligan, a player shuffles his or her hand back into his or her library, then draws a new hand of one fewer cards than he or she had before. If a player kept his or her hand of cards, those cards become the player’s opening hand, and that player may not take any further mulligans. This process is then repeated until no player takes a mulligan. (Note that if a player’s hand size reaches zero cards, that player must keep that hand.) Then, beginning with the starting player and proceeding in turn order, any player whose opening hand has fewer cards than his or her starting hand size may scry 1.
בקצרה:
אחרי ששני השחקנים שומרים את היד, אם מישהו מלגן הוא עושה סקריי 1 (מבצעים את זה בסדר של התורות).
כרגע זה נכנס לתוקף רק בפרו טור אוריג'ינס, ואחרי שוויזארדס יראו מה דעת הקהל הם יחליטו אם ליישם את זה גם בטורנירים רגילים.
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

Molten Vortex, תכיר את Life from the Loam. שחקני מודרן, תתכוננו להפסיד לאדמות לפרצוף. הקלף הזה פסיכי.

ה-Network בעיקר מצחיק, יש פוטנציאל לעשות איתו משהו.
עוד קלף:
תמונה

מי התגעגע ל-Jaya?
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

היו כפפות, עכשיו משקפיים. בקרוב נקבל pyromancer's boots, pyromancer's contact lenses, pyromancer's garter
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
BurningOak
MTGil Apprentice

[card]Molten Vortex[/card] הולי ***, ב-כ-ל פורמט.
עם Life במודרן, בכל דק אדומה אגרסיבית (הבחור ה4/5 שהיה יקר מדי קודם? עם אאוטלט לאדמות עודפות שהופך אותן לשוק פתאום מונו אדום יכול לשחק כמות סבירה של אדמות ואז הוא דווקא מתאים.... ואיזה יופי שהוא גם הופך את זה ללייטנינג בולט!)
מי אמר Red deck wins ולא קיבל?

Thopter לא רע בכלל, תוספת מציקה מאוד לכל הדקי affinity זה bitter blossom בלי לאבד חיים שנותן לארטיפקטים שלך לשלוף קלפים ו...עולה הרבה יותר.
עדיין מטורף, סיכוי טוב ששחיק אפילו בלימיטד עם 2-3 ארטיפקטים אם בכלל יהיו בסט כאלה שהם שחיקים בערך בכוחות עצמם.

[card]Pyromancer's goggles[/card] - לא מרגיש נכון למונו אדום אפילו שעכשיו הוא משחק יותר אדמות
אבל אולי מתאים לUR tempo או סוג של Temur nonsense, צריך משחק ארוך ופינישרים כמו [card]Temur battle rage[/card] או סתם דאבל [card]Exquisite Firecraft[/card] לפרצוף.

inb4
[card]Chandra's wardrobe[/card]
Sorcery, RRRRRRR
Chandra's wardrobe cannot be countered by spells or abilities
Search your library for any number of non-creature permanents containing the word 'Pyromancer' and put them onto the battlefield then shuffle your library and add RRRRRRR to your mana pool

scry אחרי מאליגן נשמע מעניין, הם צריכים לעשות הפוך אבל, לתת לעשות scry ואז לבחור אם לעשות מאליגן :jokerc: :jokerc:
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

[card]Seismic Assault[/card].
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

תראו מי מקבל ריפרינט וכבר לא מית'יק:

תמונה

ועוד 2 קלפים חדשים:

תמונה

תמונה

תרגום:
Scab-Clan Berserker
:1: :r: :r:
(rare)
Creature - Human Berserker
Haste, renown 1
Whenever an opponent casts a noncreature spell, if Scab-Clan Berserker is renowned, it deals 2 damage to that player.
2/2
תמונה
תמונה

אז זה המית'יק האחרון....
תרגום:
Pupil of the Ring
:3: :u: :u:
Creature - Human Wizard
:1:, exile an instant or sorcery card from your graveyard: choose one -
* Counter target non-creature spell unless its controller pays :2:.
* Pupil of the Ring gets +1/+1 until end of turn.
* Tap target creature.
* Untap target creature.
3/4
עריכה:

וגם

תמונה

תרגום:
Gideon's Phalanx
:5: :w: :w:
Instant
Put four 2/2 white Knight creature tokens with vigilance onto the battlefield.
Spell mastery - If there are two or more instant and/or sorcery cards in your graveyard, creatures you control gain indestructible until end of turn.
XplayerX
MTGil Apprentice

שליחה על ידי XplayerX »

כרגע וויזארדס מפציצים אותנו בקלפים אדומים וכחולים (אומנם לא קשורים) אבל מטורפים, נראה מה יצא מזה.
יש גם הרבה food למונו רד אגרו\דמג'ים עכשיו, בכלל יהיה מעניין...

diciple of the ring: מטורף!! רק צריך למצוא דק עם כחול בסטאנדרט שנותנת לו מספיק גרייביארד וזה יהיה מצוין. בקיצור, אני רואה הרבה דקים חדשות
מתקרבות בעקבות הסט הזה.

גם scab-clan berserker נראית ממש חזקה, נראה לאן יקחו אותה: רד אגרו, או רד ברן :)

על network לא הבנתי מה כולם מדברים, כי כאילו הוא יכול להיות אחלה
בארטיפקטים בתור bitterblossoms פינישר כזה, אבל גם שם (ורק שם) הוא לא משהו.

ואני מאוד מחכה לראות מה יקרה בפרו טור עם הסטאנדרט השופע הזה, וגם בגלל העניין של הסקרי, שקצת עצבן אותי בהתחלה אבל יכול להיות שהוא יהיה מגניב, צריך לראות.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

תמונה

וואו, זה ממש חזק!
אני קצת מפחד לראות את זה ב-EDH.

תמונה
תמונה
XplayerX
MTGil Apprentice

שליחה על ידי XplayerX »

גם הtalent די חזק, אומנם לא בלימיטד אבל עדיין.

בכול אופן, עוד קלף:

תמונה
חזק!!....
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

מעניין, למרות שאני לא רואה דרך לשבור את זה.

בכל מקרה, הנה עוד קלף!

תמונה

וכמו תמיד, תרגום:
Evolutionary Leap
:1: :g:
Enchantment
:g: , Sacrifice a creature: Reveal cards from the top of your library until you reveal a creature card. Put that card into your hand and the rest on the bottom of your library in a random order.
BurningOak
MTGil Apprentice

@Navidshi - הבעיה עם סייסמיק שהוא עולה 3 אדום, לך שחק אותו בצורה עקבית עם קלף ירוק כמו life.
אבל פתאום עם אדום אחד... שמע יש פוטנציאל.
ההתלהבות מהצד של אדום כי נראה מאוד שחיק בסטנדרט עם יתר הדברים שנחשפו עד עכשיו.
נחיה ונראה אבל אני חושב שהקלף הזה יראה משחק.

@XplayerX - זה ביטרבלוסום, אתה לא מאבד חיים ואתה יכול לשלוף קלף כל תור, עוד שאלות?

אגב אחרי ההפצצה של הכחולים והאדומים זה נראה מאוד ברור עכשיו שיש מטרה והיא UR artifacts matter שמגובה בspell mastery שבאופן כללי חזק בUR.

אני מקווה שיהיו המון artifact creatures באדם וכחול בcommon כי אחרת כל העסק בסטנדרט בלבד ושם זה יצטרך להוכיח את עצמו כדק חדשה (שנה שעברה גם היה ניסיון לUR artifacts matter אבל זה לא היה כזה מוצלח)

מאוד לא אוהב את אירונאוטס, ב4 מאנה אני רוצה שהוא יהיה 2/1 מעופף עם 1/1 בלימיטד.
מוקדם לשפוט כי אני לא יודע איך נראית התחרות בשמיים ואם הtoughness יהיה מהותי אבל outcast ה2/1 שמכניס 1/1 מעופף ב3 היה מאוד מאוד חזק, לתת לו לעוף גם שווה לי בלימיטד עוד מאנה אחת אבל אם אתם הופכים אותם ל1/2 אני מרגיש שכבר לא.
אבל נחיה ונראה הכל תלוי ביתר הסט.

בקשר לTelepath, סוף סוף עוד קלף למילינג בשביל לימיטד והפעם "מילינג שגם עושה משהו בדרך".
סיידבורד במקרה הטוב בסטנדרט כי יש דקים שזה לא יפגע אצלן בשום דבר רלוונטי וגם אם כן יש סיכוי לצאת בלי כלום...
אבל עוד כמה קלפים כאלה ומילינג יהיה אפשרי עם קצת הרבה מזל בלימיטד ואז... דברים!
בכל מקרה לא נראה תחרותי מדי.

Priest מפחיד... בלינק בלינק בלינק, אולי mirror mockery והוא מטרה מצויינת לexploit.

יש גם את ה3/1 השחור שנחשף... גם מאוד חזק בלימיטד, פשוט נותן לא מעט ערך מוסף צפוי לחזור למגרש 2-3 פעמים במשחק, עם 3 כוח זה משמעותי.

Evolutionary Leap נראה לא רע בלימיטד, מפעילים בתגובה לremoval או על יצור לא רלוונטי ומוודאים שיש עוד גז לתור הבא, צבע שמשחק יצורים שמנים במילא ככה שסיכוי סביר לשלוף איום ברמה של לימיטד.
חוץ מזה... לא חושב שמוצלח.

נחמד לראות קלפים שהייתי שמח לפתוח בבוסטרים בלימיטד סוף סוף!
שיספיילרו איזה 50 קומונים נראה קצת יותר את המטא, כרגע זה UR artifacts burn, Black graveyard matters, GW creatures או משהו בסגנון שלכל אחד יש כמה מכניקות תומכות ויש את האלפים שלא יודע אם יהיה מספיק להתייחס אליהם כטריבאל לכאורה GB.
שלח תגובה