או קה ח'ברה, אני קצת חדש בעסק אבל...

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

_demostenes_
The Mirror Breaker
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

או קה ח'ברה, אני קצת חדש בעסק אבל...

שליחה על ידי _demostenes_ »

אני לא מזמן התחלתי לשחק מג'יק, אין לי כ"כ קלפים אבל אני משחק כבר בטורניר (:

אנחנו למדנו את המשחק בשיעור אסטרטגיה במסגרת למחוננים שבה אני לומד והתחלנו טורניר עם הקלפים של המורה
הולך ממש טוב, אמנם ביינתיים היה רק סיבוב אחד אבל עשיתי בו 2-0 וסיימתי עם 20 חיים, היא לא הורידה לי כלום. לא י'דע, מבחינתי זה הישג....

אז יש לי כמה שאלות,

דבר ראשון- אני גר באיזור ירושלים ורציתי לדעתאם יש מקומות כלשהים לקנות קלפים בירושלים.

2-
האם יש טורנירים באיזור ירושלים? לא משהו כמו אליפות ארצית, משהו חובבני כזה....

3-
ברצוני לדעת מה המתכונת של התחרות; אתה משתמש בקלפים שלך בתחרויות? או שאתה בא לתחרות נותנים לך כמות קלפים ואתה בונה deck לעצמך?

אם אתה צריך להשתמש בקלפים שלך בתחרויות זה קצת רקוב :/ מכיוון שמי שיש לו המון, אבל המון המון כסף יכול לקנות כמויות בלתי נדלות של קלפים ולבנות deck בלתי מנוצח....
ואז למתחילים שכדי להתחיל חייבים לקנות המון קלפים זה קצת קשה,
בקשה ענו לי על השאלות שלי, נסו לענות על כולם כי כולן חשובות לי.

דוד
Farseer
The Orcish Warchief
יצירת קשר:

שליחה על ידי Farseer »

ואוו, אתם לומדים לשחק מג'יק בביה"ס? זה מדהים :D
טוב בכל מקרה:

1. תקרא כאן:
http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=2549

2. כנ"ל.
3. כיום קיימים 2 סוגים של תחרויות במג'יק (מתוך המילון)-

Constructed- אפיון של פורמטים. כל פורמט בו אתה מגיע עם חבילה בנוייה מהבית, נקרא פורמט Constructed. קיימים כמה סוגים של Constructed שהם:
type 2, extended, type 1.5 and type 1.

Limited- סוג של טורנירים. כל טורניר שאתה משחק בו רק עם קלפים שאתה מקבל במסגרת הטורניר, ולא עם קלפים שהבאת מהבית נקרא טורניר מסוג Limited. כלומר, מאגר הקלפים שלך מוגבל (Limited).
_demostenes_
The Mirror Breaker
יצירת קשר:

Farseer כתב:ואוו, אתם לומדים לשחק מג'יק בביה"ס? זה מדהים :D
טוב בכל מקרה:

1. תקרא כאן:
http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=2549

2. כנ"ל.
3. כיום קיימים 2 סוגים של תחרויות במג'יק (מתוך המילון)-

Constructed- אפיון של פורמטים. כל פורמט בו אתה מגיע עם חבילה בנוייה מהבית, נקרא פורמט Constructed. קיימים כמה סוגים של Constructed שהם:
type 2, extended, type 1.5 and type 1.

Limited- סוג של טורנירים. כל טורניר שאתה משחק בו רק עם קלפים שאתה מקבל במסגרת הטורניר, ולא עם קלפים שהבאת מהבית נקרא טורניר מסוג Limited. כלומר, מאגר הקלפים שלך מוגבל (Limited).

תודה,

כן אנחנו לומדים בבצפר למחוננים, זה סבבה, לא ידוע לך על חנויות בירושלים??
איזה סוג תחרות זה יהיה בירושלים? באיזה תאריך? שעה? לא נתנו מספיק פרטים ...

אגב, אני אשמח לדבר איתך באיי סי או משהו כי אני באמת מעוניין להכנס לעסק...
מאיפה אתה משיג את כל הקלפים?

והסוג הראשון שהזכרת נראה לי בהחלט רקוב...
Drone
MTGil Wizard
יצירת קשר:

Re: או קה ח'ברה, אני קצת חדש בעסק אבל...

שליחה על ידי Drone »

_demostenes_ כתב:מי שיש לו המון, אבל המון המון כסף יכול לקנות כמויות בלתי נדלות של קלפים ולבנות deck בלתי מנוצח....
אין דבר כזה בלתי מנוצחת... רוב השחקנים הרציניים בונים את הדקים שלהם אם איזה קלפים שהם רוצים (יקרים או לא) ומשיגים אותם גם אם הם יקרים...
ובגלל זה מג'יק הוא תחביב יקר ורוב השחקנים הם ממש טחונים בכסף...
MegaMango כתב:למה לי לקנות אמרלד מוקס ב- 70 שקלים כשאני יכול לקנות פורסט בהרבה הרבה פחות?
_demostenes_
The Mirror Breaker
יצירת קשר:

יש דראפטים באיזור ירושלים???
בקשה בקשה ענו לי!!
Psycho Camel
The shepherd of the flock

שליחה על ידי Psycho Camel »

ירושלים והסביבה
מארגנים: יוסף טרכטנברג
ארועים: ביום חמישי יש דראפט בקניון מלחה ליד הבורגר קינגץ
חנויות: ?
אתה נולד בוכה,רעב וערום. אחר כך הכל נהיה יותר גרוע.
_demostenes_
The Mirror Breaker
יצירת קשר:

או קה,
כל יום חמישי<??
באיזה שעה??

זה דראפט? משמע-
מארגנים דק משלושה בוסטרים שקונים שם?
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

לא, דראפט אומר שמתיישבים (בדרך כלל 8) אנשים בשולחן, וכל אחד מקבל 3 בוסטרים. קודם כל, פותחים את הבוסטר הראשון, בוחרים קלף, לוקחים אותו, ואת שאר הקלפים מניחים הפוכים על השולחן, ומעבירים לבנאדם שמשמאלך, ואתה מקבל ערימה מזה שמימינך. ככה ממשיכים עד שנגמר הבוסטר הראשון. פותחים את הבוסטר השני, ועושים את אותה הפעולה רק שמעבירים ימינה במקום שמאלה, ובבוסטר השלישי מעבירים שוב שמאלה. בונים דק ממה שלקחת. מומלץ שהדק תכיל 40 קלפים, מתוכם 16-18 אדמות, ו-2-3 צבעים.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אני מתנצל על האנליות, אבל באיזה בית ספר למחוננים יש אנשים שכותבים "בצפר" ו"או קה"?
זה בטח לא לידה, ועד כמה שאני יודע ביאס"א אין שיעור אסטרטגיה. בויאר?

בכל מקרה, Constructed אינו פורמט "רקוב", אלא מה שאנחנו אוהבים לכנות "לא מבוסס-מזל". אספקט חשוב של מג'יק הוא היכולת לבנות דקים, ולשחק דקים שיש בהם קצת יותר מ"אני הורג לך את היצורים ותוקף תמות תמות תמות". העובדה שזה מחייב השקעה כספית היא אכן מרגיזה, אבל ניתן ללוות קלפים מאנשים, או לשחק אונליין.
אנטרקס
_demostenes_
The Mirror Breaker
יצירת קשר:

Antrax כתב:אני מתנצל על האנליות, אבל באיזה בית ספר למחוננים יש אנשים שכותבים "בצפר" ו"או קה"?

בכל מקרה, Constructed אינו פורמט "רקוב", אלא מה שאנחנו אוהבים לכנות "לא מבוסס-מזל". אספקט חשוב של מג'יק הוא היכולת לבנות דקים, ולשחק דקים שיש בהם קצת יותר מ"אני הורג לך את היצורים ותוקף תמות תמות תמות". העובדה שזה מחייב השקעה כספית היא אכן מרגיזה, אבל ניתן ללוות קלפים מאנשים, או לשחק אונליין.
אנטרקס

אתה גיי!!
אני יודע שכותבים בית ספר, פשוט יותר כיף לכתוב בצפר, כשאתה כותב באיי סי plz אתה מתכוון לplease אבל ככה אתה כותב, זה לא משנה, הומו!!
אני לומד אלמד בבויאר, אני עובר לשם השנה אבל אני לומחד במסגרת שהיא מסגרת למחוננים, יום בשבוע במקום בצצצצצצצצצצפר
Dragon Mage
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי Dragon Mage »

_demostenes_ כתב:
Antrax כתב:אני מתנצל על האנליות, אבל באיזה בית ספר למחוננים יש אנשים שכותבים "בצפר" ו"או קה"?

אנטרקס

אתה גיי!!
אני יודע שכותבים בית ספר, פשוט יותר כיף לכתוב בצפר, כשאתה כותב באיי סי plz אתה מתכוון לplease אבל ככה אתה כותב, זה לא משנה, הומו!!
תמונה
Antrax כתב:כן!!!!!!!11111111111111111אחד :) :->: :->: :x :x :oops: :roll: :roll: :roll: :idea: :idea: :->: :wink: :P :- :) :) :lol: :lol: :lol:)
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

פשש.. דרך ניסוח נאה. גם את זה לומדים ב"מסגרת המחוננים" של בויאר? "ירידות מלפני 5 שנים 1מ"?
ברוך הבא לפורום :)
אנטרקס
_demostenes_
The Mirror Breaker
יצירת קשר:

Dragon Mage כתב:
_demostenes_ כתב:

אנטרקס

אתה גיי!!
תמונה

באן, למה?
בגלל שאמרתי הומו? גיי?

מישהו מוכן להסביר לי אם יש שיטת משחק שבה אתה קונה שלושה בוסטרים במקום התחרות מכין מהם deck ואז מתחיל לשחק??
או משהו דומה?
_demostenes_
The Mirror Breaker
יצירת קשר:

Antrax כתב:פשש.. דרך ניסוח נאה. גם את זה לומדים ב"מסגרת המחוננים" של בויאר? "ירידות מלפני 5 שנים 1מ"?
אנטרקס
לא, את זה לימדו אותי אבא ואמא :D

אל תהיה אידיוט, מצטער שהתפרצתי עלייך אבל אתה חייב להודות שהתנהגת בצורה אידיוטית...
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

"חייב" זו מילה מאד חזקה, שאין להקל ראש בשימוש בה.
בכל מקרה, אתה חושב על Sealed, שבו קונים starter ועוד כמה בוסטרים, פותחים, ובונים דק. זה הפורמט של כל Pre release, כמו גם של כל טורניר שהסוג שלו הוא sealed (לדוגמה: PTQ San Diego שהיה בשבוע שעבר). זה פורמט שקיים, אבל הוא יקר ומאד מבוסס מזל.
אנטרקס
piyasos
מדריך הליגה בלהבים
יצירת קשר:

שליחה על ידי piyasos »

_demostenes_ כתב:
Antrax כתב:פשש.. דרך ניסוח נאה. גם את זה לומדים ב"מסגרת המחוננים" של בויאר? "ירידות מלפני 5 שנים 1מ"?
אנטרקס

אל תהיה אידיוט, מצטער שהתפרצתי עלייך אבל אתה חייב להודות שהתנהגת בצורה אידיוטית...
יש לי מהלצה חמה מאוד בשבילך אנטרקס הוא מודיטור משמע הוא אחרי ועובד בפורום אז קצת כבוד לא יזיק
_demostenes_
The Mirror Breaker
יצירת קשר:

piyasos כתב:
_demostenes_ כתב:
אנטרקס

יש לי מהלצה חמה מאוד בשבילך אנטרקס הוא מודיטור משמע הוא אחרי ועובד בפורום אז קצת כבוד לא יזיק

זה שהוא עובד ומודיטור באתר אומר שאני צריך להתרפס בפניו, אתם חייבים להודות שהוא התנהג בצורה אידיוטית וחסרת כל היגיון, שייתן לי באן אם זה יגרום לו להרגיש יותר טוב.
הוא רק יוכיח הכך את צדקתי...
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

מר מחונן קטן. (תאמין לי יש לא מעט כאלה בפורום) כדאי מאוד שתתחיל לדבר כמו בן אדם לפני שתמצא את עצמך מתחנחן במקום אחר.

אין לאף אחד פה בעיה לעזור לך או להסביר לך על המשחק אבל יש דרך לדבר.
My phone number: 0522816213
_demostenes_
The Mirror Breaker
יצירת קשר:

Antrax כתב:"חייב" זו מילה מאד חזקה, שאין להקל ראש בשימוש בה.
בכל מקרה, אתה חושב על Sealed, שבו קונים starter ועוד כמה בוסטרים, פותחים, ובונים דק. זה הפורמט של כל Pre release, כמו גם של כל טורניר שהסוג שלו הוא sealed (לדוגמה: PTQ San Diego שהיה בשבוע שעבר). זה פורמט שקיים, אבל הוא יקר ומאד מבוסס מזל.
אנטרקס

אבל, כאשר אני מביא deck מהבית אז לאנשים עם יותר קלפים, אנשים שיש להם יותר כסף יש יותר סיכוי שייזכו....
זה קצת רקוב נראה לי....
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

אף אחד לא מכריח אותך להשתתף בתחרויות כאלה. אני באופן אישי משחק כבר כמעט שלוש שנים ועוד אף פעם לא השתתפתי בתחרות constructed.
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
שלח תגובה