גביע דיוויס,מיץ פטל,יומולדת,וקצת מג'יק,דיווח זברה מקום ???

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
wake lord
Knight of the Black Lotus
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

גביע דיוויס,מיץ פטל,יומולדת,וקצת מג'יק,דיווח זברה מקום ???

שליחה על ידי wake lord »

זה היה סופ"ש עמוס.
לפני כשבוע חשבתי על דק,שעליה אני אסביר בהמשך,בכל מקרה,החלטתי ללכת על הדק הזאת,חשבתי לעצמי,כל עוד אני לא אקבל טוג,הכל יהיה בסדר.
בכל מקרה,הגיע יום שישי,בבוקר עוד למדתי קצת,אבל ב12 כבר הייתי באיצדיון הטניס ברמת השרון,כי אחרי הכל,אני סדרן במשחק של הראל לוי מול רוזדסקי,ואסור לאכזב.
בכל מקרה,ב12 וחצי כבר הציבו אותי מכניסה לשער 5,קשה להגיד "אוהדים שרופים" במשחק טניס,אבל בוא נגיד ששם היו רוב התופים,ומשם בא רוב הרעש,המקומות של הדרנים היו ממש מעולים,ממש מהמקום שהייתי יכול לירוק על הפדחת של אלי אילדיס,ולצעוק לרוזדסקי שהוא בן-זונה והוא באמת ישמע,במשחק זיינו אותנו,הקנדי הזה לא רע בכלל,אבל היה כיף.
חזרתי הביתה,התקלחתי ( היה חם,ממש חם ),וסידרתי את כל הדברים ממחר,כי בערב לחבר יש יומולדת,מסתבר שאני בכלל לא ישן בלילה בבית,ואני שוב אבוא עייף לתחרות.
בקיצור,אחרי קצת מיץ פטל אם וודקה והרבה פיצה,הצלחתי גם איכשהוא להרדם,שקמתי כבר היה 9 בבוקר,והתארגנתי מהר,ויצאתי לסנטר.
בכניסה לסנטר פגשתי את רנן גרוס,soon to be מקום 1,שקישקש על הדק טרנצ'ס שלו,הוא היה אחד האנשים היחידים שידעו על הדק שלי,והוא אחד האנשים היחידים שידעו שהם מפסידים לי,mohahahahahahhahahahahahahahahhahah.
עד כאן "אלו הם חייך",הלאה לתחרות
הגענו,בשניה הארונה הספקתי לסיים את הדק,ואפילו להרשם בזמן,עכשיו זה הזמן לדבר על הדק שלי:
4 Brainstorm
6 Swamp
2 Island
4 city of traitors
4 Underground River
4 Polluted Delta
4 Duress
4 Exhume
4 Reanimate
4 Altar of Dementia
4 Vampiric Tutor
4 Intuition
4 Buried Alive
4 Bladewing the Risen
4 Chrome Mox
SB: 4 Defense Grid
SB: 3 Engineered Plague
SB: 4 Smother
SB: 4 Cabal Therapy

now,i know what you are thinking,is he really playing bladwing the risen!?,yes,he..ammmmm...i,play a playset of bladewing the risen's!ha!eat that!
עכשיו ברצינות,על הדק חשבתי בעצמי,בידיעה שגם אם אני לא אזכה בכלום,אני אזכה בפרס הדק המקורית,ו..אני אצא מגניב,כי תראו איזה דק שוס המצאתי.
אתה תוהים איך זה עובד?אז ככה,מכניסים אלטר למשחק,ו2 בליידווינגים לקבר אם אינטואישן\קבורים בחיים,ואז עושים ריאנמייט\אקסהיום...מחזירים אחד מהם,יכולת החזרת הדרקון עולה על הסטאק,מקריבים לאלטר,השני חוזר,יכולת החזרה עולה על הסטאק,מקריב לאלטר,לופ,גאוני,דקינג,באנג!!!!
אז כן,יש לי מעט מאוד אחוזים מול צ'אנט וטוג,וכן,זה דק ממש מטומטם,וכן!אני מפסיד למייג',אקסטרקשן ושות',אבל,אני יוצא מגניב (:
במבט לאחור,ממש ממש חסר לי אקוינג טרוט' אחד במיין,אני חושב שצריך להוציא ברינסטורם אחד בשבילו.
אז יאללה,למשחקים!
משחק ראשון-שליו,rdw
משחק ראשון:אין לו פורט,אין לו פילג',אין לו כלום,אני מצליח להפעיל את הקומבו בתור שלישי,ומשם אין לו הרבה סיכוי.
משחק שני:יש לו 3 פורטים!3!אבל אין לו מאונטיינס,הוא עושה לי טאפ ל2,אבל הוא לא יכול לשחק שום דבר,ולאט לאט אני בונה לי אדמות ומפעיל את הקומבו.
1-0-0
משחק שני-מישל,טוג
damz it!למה הוא!?למה דווקא הוא?!
משחק ראשון:אני מוציא לו 2 קאונטרים אם דורסים,ויש לי אלטר במשחק,אני עושה אינטואישן ל3 בליידווינג,ואז זה קרה,המבט,מבט של what the bloody hell did you just do?!אמרתי לו שכל מה שעשיתי זה אינטואישן,הוצאתי לו אחד כך גם עוד וויש,אבל שעשיתי ריאנמייט,הוא עשה וויש לסטיפל,ומנצח.
אני מכניס 4 דיפנס גרידים ו4 טרפיות.
משחק שני: תור ראשון סיטי גריד,מישל משחק ברינסטורמים ואיקייס בתורו,ואני מפעיל את הקומבו בלי הפרעה.
משחק שלישי:הוא מתחיל,אני מוריד גריד תור ראשון,אבל היה לו ספייק,אני מנסה עוד אחד,וחוטף ליק,הוא משטלת על המשחק,ואןי לי סיכוי.
1-0-1
משחק שלישי:רבג'ר
משחק ראשון:אני שומר יד רעה שאןי לי מושג למה שמרתי,ומפסיד.
משחק שני: סמוט'ר על הדיסיפל שלו,קומבו,דקינג,בליידווינגים עצבניים.
משחק שלישי: הוא מוריד וויאל,ואז מייג' על סמוט'ר,ואז עוד מייג' על ריאנמייט,ועד מייג' מהויאל על אקהיום!מה קורה פה!
1-0-2
things look bad
משחק רביעי:ליאנדרו,אלורן
אלורן זה מצ' טוב בסך הכל,אחרי סייד יש לו מעט מאוד סיכוי.
משחק ראשון:מאוד עצוב,אני אם אלטר וריאנמייט ביד,2 בליידווינגים ביד,הוא במנה סקרו,הוא עשה איזה מיספליי שהוא ביקש שאני לא אכתוב ואני מנצח.
משחק שני:הוא מתחיל אם אדמה,אני מוקס על דורס,סיטי אוף טריטורס,אנג'יניר פלאד על ביסט.
2-0-2
משחק חמישי:מנור,rdw,אין לי סיכוי,ולו יש סיוכי רציני לטופ 8.
2-0-3

כמובן שזיכיתי בפרס הדק המקורית,והיה לי ממש כיף,ושוב,יצאתי מגניב,כי חשבתי על דק מגניבה.
הרבה אנשים מהטים שלנו זכו בבוסטרים,וזה טוב,אחר כך גם עשיתי דראפט,שבו לקחתי מקום שני,וכיסיתי עלויות.
תודות:
לרן סניר,שבלעדיו לא היה לא דק לפיטיקיו,ולא לזברה.
לכל הטים שלנו.
למתן,על הביף ג'רקי ( תעשה יבוא סיטונאי,אני קונה ממך ).
לצוות הזברה,על שקנו ממני את כל הקראפ ררס,ועל אירגון נהדר.
למורה שלי לאזרחות,שבגלל שהיה לי כל כך משעמם בשיעור חשבתי על הדק הזאת.

לסיכום,היה כיף,מקווה שיהיו עוד זברות,זה טורנירים שמאורגנים ממש טוב,אבל באמת טוב,פשוט אווירה שכיף להיות בה,טורניר מסודר,אוכל,סביבה נקייה,פשוט תענוג.
וניב,אם עוד פעם תגיד לי שאתה רוצה לשחק רוק,אני שוחט אותך,שוחט אותך.
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

כל הכבוד על הרעיון ועל הדיווח

אהה ופעם הבאה אני באמת ישחק רוק!! :D
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Wolfy
MTGil Wizard

שליחה על ידי Wolfy »

דווקא יחסית למקצוע, ריקי מעבירה את השיעורים לא רע, במיוחד כשסבתא ריקי מספרת סיפורים.
DarkPijem
לורד הפיג'מה המרושעת

שליחה על ידי DarkPijem »

אתה יכול לשחק blasting station כעוד altar. ודיווח יפה!
ben כתב:נניח שאתם מסתובבים ברחוב תל אביבי כלשהו עם בקבוק תבערה,ומולכם חולפות אורנה דץ, מיכל זוארץ ואודטה. למרבה הצער אין אפשרות לפגוע ביותר מאחת מהן.במי הייתם בוחרים?
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

יכול להיות שהיה כדאי לשחק Goblin Bombardment, למרות שזה עוד צבע אני חושב שזה היה מוסיף לסיכויים לשלוף את הקומבו.

דני.
נטע
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי נטע »

דווח טוב, רק חבל על המקום.
נטע
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

אני מאוד לא רוצה להוסיף עוד צבע,כי אם אני מוסיף עוד צבע זה אומר שאני צריך לוותר על הסיטי,או שיהיו לי בעיות צבע ( והדק חייב לרוץ חלק,בעיית צבע קטנה יכולה להרוס לי הכל ),ואני ממש לא רוצה לוותר על הסיטי.
על בלאסטינג סטישן חשבתי,האמת,שחשבתי בהתחלה על הדק השתמשתי בזה,אבל אז גיליתי את אלטר,והסטישן היה מאוד בינוני,כי הוא עולה 3,וב3 מנה אתה חייב להטיל אינטואישן או בריד אלייב.
ניב,לשחוט אותך.
אייל,זה שהיא מעבירה את השיעור בסדר זה נכון,אבל אזרחות זה מקצוע נוראי.
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
raziel
MTGil Apprentice

שליחה על ידי raziel »

לא הבנתי איך בדיוק מנצחים עם הדק הזאת.
הקומבו לא גורם לדקינג לעצמך?
the star that burns twice as bright lasts half as long
legolas11
MTGil Wizard