Last Chance Qualifier in Be'er-Sheva, CHK Sealed, 22/8/05!

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

JohnS
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

כל האנשים שמתלוננים כאן על הפורמט, שהם לא מאזור באר-שבע והדרום:
1. זה לא טורניר שמיועד בשבילכם. זה טורניר שמיועד לאנשי הדרום בעיקר. אתם רשאים להשתתף אם בא לכם ולא העפלתם עדיין למוקדמות, אבל אינכם רשאים להתלונן על הפורמט שנבחר - לא רוצים, לא צריך להשתתף.
2. בכל אזור בארץ כבר היה טורניר, פרט לירושלים שבו הגיעו רק 4 איש (לא באשמתי). בבאר-שבע הטורניר שאמור היה להיות, בוטל עקב חוסר משתתפים. עכשיו יעשו טורניר עם פורמט אחר, שהוא חוקי בתור פורמט למוקדמות. מה הבעיה שלכם? זה טורניר עבור תושבי הדרום במקום טורניר אחר עבור תושבי הדרום שבוטל פשוט....
3. לכל אזור בארץ יש זכות למוקדמות, גם אם השחקנים שם גרועים בטירוף - אתם יכולים ללכת לשם ולנצח אם השחקנים שם כ"כ גרועים. אם כמה שחקנים גרועים כאלה יגיעו לאליפות, אז אוי-ואוואי, אתם תנצחו אותם בכל הסיבובים, אז מה רע?
4. הטורניר הזה לא בא על חשבון טורנירים אחרים. ה-LCQ שהובטחו לכם (תל-אביב, או חיפה, וכדומה) - מתקיימים כרגיל, אף אחד לא ביטל אותם!!!!
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

הייתה רק תלונה אחת על המקום, והיא באמת לא במקום.
אבל אם כבר אנשים מהצפון שלא היו במוקדמות\לא עלו רוצים לבוא...אז מתלונים על הפורמט
לפי דעתי בצדק.

ויבגני-בדיחות על חשבוני לא מתקבלות כתשובה.
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

שליחה על ידי lamootatarmzooian »

JohnS כתב:כל האנשים שמתלוננים כאן על הפורמט, שהם לא מאזור באר-שבע והדרום:
1. זה לא טורניר שמיועד בשבילכם. זה טורניר שמיועד לאנשי הדרום בעיקר. אתם רשאים להשתתף אם בא לכם ולא העפלתם עדיין למוקדמות, אבל אינכם רשאים להתלונן על הפורמט שנבחר - לא רוצים, לא צריך להשתתף.
2. בכל אזור בארץ כבר היה טורניר, פרט לירושלים שבו הגיעו רק 4 איש (לא באשמתי). בבאר-שבע הטורניר שאמור היה להיות, בוטל עקב חוסר משתתפים. עכשיו יעשו טורניר עם פורמט אחר, שהוא חוקי בתור פורמט למוקדמות. מה הבעיה שלכם? זה טורניר עבור תושבי הדרום במקום טורניר אחר עבור תושבי הדרום שבוטל פשוט....
3. לכל אזור בארץ יש זכות למוקדמות, גם אם השחקנים שם גרועים בטירוף - אתם יכולים ללכת לשם ולנצח אם השחקנים שם כ"כ גרועים. אם כמה שחקנים גרועים כאלה יגיעו לאליפות, אז אוי-ואוואי, אתם תנצחו אותם בכל הסיבובים, אז מה רע?
4. הטורניר הזה לא בא על חשבון טורנירים אחרים. ה-LCQ שהובטחו לכם (תל-אביב, או חיפה, וכדומה) - מתקיימים כרגיל, אף אחד לא ביטל אותם!!!!

linshom mootar
??
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

לפי דעתי התלונות על הפורמט לא בצדק כי בשביל אנשים אלה יהיו טורנירים בפורמט אשר הובטח להם (דראפט CBS), בערך שבוע לפני האליפות - צפו להודעה רשמית מאת דני יוסף בהמשך.

*** עריכה *** לשם, לך אסור גם לנשום :green:
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

שליחה על ידי lamootatarmzooian »

i do believe that this is instructed by wizards themselfs and that is why they are holding it in sucha format (sealed) altough i dont know if they said exaclly what sealed it should be

again that i only my understanding from what i read on the wizards site and i might be wrong big time

lamoot
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

אם יבואו מספיק שחקנים מאזור המרכז, ירושלים והצפון לשחק בטורניר הזה, אין למארגנים בעיה לעשות את הטורניר בפורמט שהשחקנים רוצים - אפילו CBS דראפט. הבעיה היא שאף אחד לא יבוא. סתם נותנים פה תלונות.

מי שרוצה לבוא בטוח, שישלם למארגנים או לנציג שלהם כסף מראש על ההשתתפות, ואז נעשה איזה פורמט שהוא רק ירצה. בלי תשלום מראש על השתתפות, זה סתם דיבורים :cry:
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW »

אני שאלתי כי אני מתכנן לבוא גם לסילד של 9...
אבל שיהיה.
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

לפי דני יוסף, יש שני LCQ בסך הכל, שניהם יהיו בפורמט סילד ואחד מהם ייערך בבאר שבע. אני חוזר-אם הביקוש יהיה גדול לקאמיגווה בלוק לא תהיה בעיה לשנות את הפורמט, וזה כדי לתת לאנשים שלא העפילו או לא קיבלו אפשרות כזו להעפיל בכל זאת, בינתיים אני יודע על 4 אנשים שיבואו כנראה-אילון, דימה, גדי ואבירם, כדי שאני אדע שיש ביקוש אתם צריכים ליידע אותי.

דני.
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW »

אני כנראה מגיע.
למה זה צריך להיות סילד?
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

MosheJW כתב:אני כנראה מגיע.
למה זה צריך להיות סילד?
הבא ששואל למה זה סילד מקבל באן מטורנירים ל-76 שנים.

טוב, יש 5 אנשים.

דני.
RangerX
Keeper of the Precious
יצירת קשר:

שליחה על ידי RangerX »

I don't remember signing up. In fact, i can guarantee i won't be coming to Beer Sheva for 9th sealed.

p.s. All people unhappy with the criticism are welcome to ignore it.
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

Criticism is good but complaining on tournament type/structure/prizes without any intent to come is useless and worthless, so please - only people that would really come if format/date changes, you are welcome to bring your ideas. Any others - please don't.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

דימה-דווקא ספרתי אותך כאחד מאלה שיבואו אם הפורמט ישתנה.

דני.
RangerX
Keeper of the Precious
יצירת קשר:

שליחה על ידי RangerX »

Oh, yes, i thought about coming before the message with the format was published, but not since.

It would really help if everybody stopped calling every side-draft taking place in a basement a "LAST CHANCE qualifier" too... Wouldn't you agree it's a bit confusing? Or should we start with "Penultimate Chance Qualifier" maybe?
RangerX
Keeper of the Precious
יצירת קשר:

שליחה על ידי RangerX »

JohnS כתב:Criticism is good but complaining on tournament type/structure/prizes without any intent to come is useless and worthless, so please - only people that would really come if format/date changes, you are welcome to bring your ideas. Any others - please don't.
Should we demand criticism defence only from the organizers then?
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

Since when is Beer-Sheva a hole? If I remember right, it has more than 100,000 population. And if you don't like the name LCQ, don't stick to it. You can call it Regionals if you want.
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

You mean 90,000 Arses and 10,000 people. Arses don't count as humans.
My phone number: 0522816213
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

למעשה בב"ש יש הרבה יותר ממאה אלף, כמעט מאתיים אם אני זוכר נכון.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

ben כתב:למעשה בב"ש יש הרבה יותר ממאה אלף, כמעט מאתיים אם אני זוכר נכון.
כן, אתה זוכר נכון.

בכל אופן, אני עדיין לא רואה יותר ביקוש ממה שכבר ציינתי לסילד של קאמיגוואה בלוק, ככה שעד עכשיו הפורמט הוא עדיין 9th.

דני.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

דימה-לא הצלחתי להבין מההודעה שלך אם תבוא לסילד CBS.

דני.
שלח תגובה