דיווח ה- jss 5-8

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Y
מנהל טכני
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

קידר כתב:אני זה שזכיתי מקום ראשון
אתה יכול לשלוח לי ה"פ עם כל הפרטים הרלוונטים?
קידר
MTGil Apprentice

שליחה על ידי קידר »

לא שכחתי להוציא אותה מהמיין
נערך לאחרונה על ידי קידר ב 16/10/2005 , 18:16, נערך 2 פעמים בסך הכל.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

אני באמת מבקש שתתן לי את הסיפור המלא עם כל הפרטים בה"פ. זה מאוד יעזור לסדר את כל העניין...
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

סלח לי אדוני הנכבד, בלי כל כוונה להעליב, הצורה שאתה מרמא כשמדובר בטיסה לחו"ל ואז אומר לנו לקחת את זה ב"איזי" היא פשוט מבחילה לטעמי. ואל תנסה בכלל להגיד לי שב"טעות" נכנס לך קלף שטוב נגד ww לדק.
קידר
MTGil Apprentice

שליחה על ידי קידר »

מה זה ה''פ????????
קידר
MTGil Apprentice

שליחה על ידי קידר »

אילון כתב:סלח לי אדוני הנכבד, בלי כל כוונה להעליב, הצורה שאתה מרמא כשמדובר בטיסה לחו"ל ואז אומר לנו לקחת את זה ב"איזי" היא פשוט מבחילה לטעמי. ואל תנסה בכלל להגיד לי שב"טעות" נכנס לך קלף שטוב נגד ww לדק.
לא לקחתי את זה ב''איזי''
yam bennatan
MTGil Apprentice

שליחה על ידי yam bennatan »

ה"פ זה הודעה פרטית.
מה שלא הורג מחשל, ומה שהורג מחשל את אמא.
fingon
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי fingon »

אני לא מבין איך יוסף גמר עם באן לשנתיים ממג'יק על "רמאות" בדראפט מסכן והבחור פה
יצא בגיים לוס בלבד.
שלומי.
~PoWeR~
MTGil Wizard

שליחה על ידי ~PoWeR~ »

אילון כתב:סלח לי אדוני הנכבד, בלי כל כוונה להעליב, הצורה שאתה מרמא כשמדובר בטיסה לחו"ל ואז אומר לנו לקחת את זה ב"איזי" היא פשוט מבחילה לטעמי. ואל תנסה בכלל להגיד לי שב"טעות" נכנס לך קלף שטוב נגד ww לדק.
קודם כל הוא לא רימא, הוא שכח להוציא אותו מהדק וזה יכול לקרות לכל אחד.
וגם הוא לא אמר לכם לקחת את זה ב"איזי"..

מה שכן זה היה ממש באסה שהייתי צריכה ללכת לפני הטופ 8 :(
eyal
ממציא כומבואים!!!11
יצירת קשר:

שליחה על ידי eyal »

"שכח" להוציא אותו במשך 3 סיבובים?

ההההההממממ.... :roll:
Antrax כתב:זה רעיון נהדר. נניח, הרבה אנשים מתים בבית חולים, אז אם נבטל את בתי החולים, אנשים לא ימותו!
אנטרקס
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

קידר, תערוך הודעות. אל תפרסם מספר הודעות רצוף.

ה"פ זה הודעה פרטית וניתן לשלוח כאלה בעזרת הכפתור שכתוב בו ה"פ בכל הודעה של משתמש.
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

איזה בולשיט בחיי, אני אולי מאמין שקידר שכח את הווג בדק, מה שלא משנה כלום מהעובדה שהוא שלף אותו במשחק שבו לא אמור להיות סייד בדק, ולמרות זאת לא קרא מיד לשופט ודיווח לו. גיים לוס הוא העונש על מקרה בו קידר היה קורא לדני ואומר לו שהוא שכח את הווג. קידר הרי יודע מה הדק שלו מכילה, והוא ידע טוב מאד שהווג שהוא שלף לא שייך לשם.

ועוד משהו, הפסיקה של שפר לא הגיונית בעליל, כי גם אם הוחלט שקידר לא אשם מסיבה כלשהי ולא ראוי לעונש, להפסיק משחק באמצע ולהתחילו מחדש (ככה הבנתי לפי אנשים שהיו שם, מצטער אם המידע שגוי), זה עונש ליריב שלו.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

בתור אחראי הליגה של קידר ומישהו שמכיר אותו כבר למעלה משנה, אני יכול לומר לכם בוודאות שהוא לא ירמה בכוונה תחילה. יכול בהחלט להיות שהוא התבלבל והשאיר קלף sideboard בתור החבילה אחרי סיבוב, בכל זאת בתחרות כזו יש הרבה מאד לחץ.
זה בסדר להעלות טענות כנגד השופטים על הפסיקה אם היא נראית לכם לא הולמת, אבל העוינות שאני רואה פה כלפיו כשחקן היא בפירוש לא מוצדקת.
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

כמו שעומר אמר בהודעה מעליך, זה לא משנה האם הwog נשאר בדק בכוונה או בטעות. ברגע שהוא שלף אותו במשחק הראשון ולא אמר על זה כלום הוא רימה והגיע לו DQ לכל הפחות.
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני מנסה להעביר פה את המסר שלא מדובר בשחקן עם נטיות או כוונות לרמאות.
אתם רוצים להמשיך ולעשות בו לינץ' ולהציג אותו בתור עבריין - תרגישו חופשיים, אבל זו ח** של גישה.

חייבת להיות הבחנה, לפחות ברמת ההתייחסות, בין רמאות מכוונת לבין עבירה לא מכוונת על החוקים.
וכשאני אומר ברמת ההתייחסות, אני מתכוון לתגובה שלכם כאנשים למעשה, ולא לפסיקה של השופטים או לחוקי ה-DCI.
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

אוקיי, המסר הועבר. יש נסיבות מקילות. מה עכשיו? אתה מצפה שחבר המושבעים יוריד את העונש מDQ ובאן לשנתיים לDQ בלי באן או משהו בסגנון? השורה התחתונה היא שהוא רימה ביודעין בטופ 8 של טורניר REL 4, נטיות לרמאות או לא, כוונה תחילה או לא. ומה זאת אומרת עבירה לא מכוונת על החוקים? אני יכול להאמין שהוא לא השאיר את הwog בדק בכוונה, אבל אל תגיד לי שהוא התכוון לקרוא לשופט ולספר לו על זה כשהוא שלף אותו אבל איכשהו שכח לעשות את זה.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

שוב, אני מותח קו מאד ברור בין "רימה", מילה שמעידה מטיבה על כוונה, ובין "עבר על החוקים", שמתאימה לדעתי הרבה יותר למקרה הזה. לפי מיטב ידיעתי, הבנתי, והכרתי את קידר, הוא עבר על החוק בתום לב, ולכן לא צריך לנאץ אותו אישית.
לגבי העונש המתאים, אני לא מתיימר לשפוט ואני לא אטרח להגיד אפילו את דעתי, כיוון שהיא תהיה חסרת בסיס חוקי לחלוטין.

עריכה - אני יכול להאמין שהוא שלף את ה-WoG ולא קלט שזה קלף סייד שלא אמור בכלל להיות בחבילה באותו שלב. תחרות, לחץ, עניינים. אני לא אומר שזה לא היה בלתי חוקי ושאין מקום לטיפול בנושא על ידי חבר שופטים מוסמך.

רק, תפזרו בבקשה את האספסוף עם הלפידים והקלשונים.
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

הבן אדם רימה! ולמה הוא יודע בדיוק מה יש לו בדק מתי שהוא ראה את הווג הוא היה צריך לקרוא לשופט ולהגיד שהוא שכח להוציא סייד הוא היה מקבל גיים לוס וזהו הוא עכשיו רימה בגלל שדני טיפש (אני אומר בגלל שלא עשית כלום) שהוא לא עשה כלום שבן אדם רימה אותו הדבר גם שפר למה לא עשיתם כלום? (רק שתידעו אני ראיתי את הבן אדם משחק נגד מישהו אחר והיה לו ווג גם במשחק הראשון של הסיבוב אחר כך אני לא רציתי להגיד כלום כי הבן אדם היה בסיבוב האחרון ולא רציתי שהו ידפק!)
מה?
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

אני מקבל את ההבחנה בין "רימה" לבין "עבר על החוקים", והמקרה הזה הוא דווקא דוגמא לא רעה בכלל להבדל ביניהם. קידר ידע שסייד צריך לחזור לסייד בסוף כל מטץ', על זה אין וויכוח. כשהוא ראה את הwog ביד שלו במשחק הראשון הוא ידע שהוא עבר על החוקים. כשהוא החליט לא לדווח על זה לשופט הוא רימה.
Navidshi כתב:עריכה - אני יכול להאמין שהוא שלף את ה-WoG ולא קלט שזה קלף סייד שלא אמור בכלל להיות בחבילה באותו שלב. תחרות, לחץ, עניינים.
בלי כוונה להעליב, יש לי תחושה שגם אם היו נופלים לקידר 2 wogים ו3 jitte מהשרוול ברבע הגמר היית מאמין שהם הגיעו לשם במקרה.
נערך לאחרונה על ידי Ergil ב 16/10/2005 , 19:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW »

כמובן שיכול להיות שקידר לא התכוון להשאיר את הווג, ושהוא ממש לא מרוצה מהמצב כמו שהוא. לגבי מה אחרי שהוא ראה את הווג, אני לא שופט ואני לא מבין בענישות אז אני לא יודע מה צריך להיות גזר הדין.
אבל העובדה היא שיש (לפחות) שחקן אחד שלא הגיע לטופ 8, ויש סיכוי טוב שאם הווג לא היה שם, הוא היה מגיע לשם, ואולי אפילו זוכה במקום הראשון. בנוסף יש עוד מישהו שכבר הגיע לטופ 8 וגם הסיכויים שלו לנצח נפגעו.

אני לא טוען שלאף אחד מגיע עונש כזה או אחר, אבל לא משנה איך מסתכלים על זה, הייתה כאן פשלה רצינית בשיפוט.
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
שלח תגובה