דיווח ה- jss 5-8

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
אילון
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי אילון »

maybe, but it doesn't actually make a difference from the point of view of the tournament dq itself, it only makes a difference for the punishment or ban received afterwards.
legolas11
MTGil Wizard

שליחה על ידי legolas11 »

תראו , לפני בטורניר הצאתי לו ( לקיידר ) להכניס את הווגים שלי לדק שלו כי ראיתי טונות וויניס.
אז מתיישהו אחרי סיבוב הראשון ( של הטופ 8 ) הייתי חייב לעוף , והיה שם ווג פויל ועוד אחד רגיל ולא הייתי בטוח שהם יגיעו אלי בזמן הקרוב כי אני גר בחיפה וקיידר לא :( , אז ביקשתי שיחזיר לי אותם , אז הוא החזיר אותם והלווה ממשהו אחר... וחוץ מזה הוא לא יכל להכניס את זה מהסייד בכוונה כי הוא לא ידע נגד מי הוא ישחק ככה שהוא לא רימה בכוונה תחילה , אז הטיעון של " היה ידע שיש לי וויני " ממש דפוק פה..
נערך לאחרונה על ידי legolas11 ב 17/10/2005 , 0:01, נערך פעם 1 בסך הכל.
Ashes To Ashes
Moxes To Moxes
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

למעשה, E-light כתב שהוא שאל את טובי לגבי זה, ומנסיוני, טובי אחראי ל-decklists כך שאני מניח שהעובדה שה-WoG הייתה צריכה להיות ב-side בלתי ניתנת להפרכה.
מה עוד... ה-WoG היו תוספת של אותו יום ככל הידוע לי, עברתי עם קידר על החבילה וה-side שלו יום קודם כשהוא השאיל ממני קלפים עבורם ולא היה שם WoG; אני יודע כי אם היה, הוא היה משאיל אותו ממני. אבל אני לא חושב שזה באמת משנה משהו, כי מדובר במצב של יש WoG איפהשהו לעומת אין WoG בכלל, ואנחנו מדברים על "יש WoG ב-side" לעומת יש WoG ב-main".

E-Light, אם תתחבר בעתיד הקרוב:
לגבי זה שלדני ושפר לא היה מה לעשות בעניין - כמו שכבר נאמר, מרגע שהטעות התגלתה הם יכלו להחליט על game loss, match loss, DQ, המשך תחרות ללא פרסים וכיוצ"ב. עיקר ההתמרמרות פה היא ככל הנראה על העובדה שקידר אכן זכה בפרס אחרי שעבר על חוקי התחרות.
לגבי העובדה שקידר עשה ככל הנראה de-sideboarding והשאיר את ה-WoG, אין בכך שום סתירה אם מקבלים את הטענה שלי שהוא התבלבל ושכח שהקלף צריך לצאת. אני עומד מאחורי האמונה שלי שהוא לא היה מרמה בכוונה, בטח לא בטורניר כזה, ואני די בטוח שה-desideboarding לא התבצע בצורה שיטתית מול decklist כתובה כלשהי, אלא בצורה הרגילה של רפרוף בחבילה והוצאת הקלפים שנראים לך לא במקום.

חשוב לי לציין שה-WoG הנ"ל נשאר לפי כל העדויות בחבילה של קידר (main) גם במהלך חצי הגמר, שם הוא התמודד עם MUCatron. כל האנשים שמסבירים לי שהוא הכניס את הקלף בכוונת זדון נגד חבילה שפגיעה לו במיוחד מוזמנים להסביר למה הוא המשיך לשחק אותו נגד חבילה שזה בקושי מדגדג אותה.
abyss
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי abyss »

עוד פרט שמעצבן זה שפז החליטה לפרוש, ולקבל את הבוסטרים של מקום 8, כך שהיא בעצם פרשה אחרי שנקבע הטופ 8. אבל הכניסו במקומה מישהו לטופ 8, דבר שלא ייתכן, בייחוד לא בארוע שאמורים להתייחס אליו כRel 3.

ד"א, בחצי גמר הוא שיחק נגד שחור כחול קונטרול, אבל גם מולו הווג לא עוזר. אבל חוק זה חוק, ובגלל שהוא שכח את הווג שוב ושוב הוא היה צריך להענש. עם כוונה או בלי כוונה.

גדעון.
Goblin War Wagon-
because a 3/3 creature for 4 mana is just too powerful...
~PoWeR~
MTGil Wizard

שליחה על ידי ~PoWeR~ »

abyss כתב:עוד פרט שמעצבן זה שפז החליטה לפרוש, ולקבל את הבוסטרים של מקום 8, כך שהיא בעצם פרשה אחרי שנקבע הטופ 8. אבל הכניסו במקומה מישהו לטופ 8, דבר שלא ייתכן, בייחוד לא בארוע שאמורים להתייחס אליו כRel 3.

ד"א, בחצי גמר הוא שיחק נגד שחור כחול קונטרול, אבל גם מולו הווג לא עוזר. אבל חוק זה חוק, ובגלל שהוא שכח את הווג שוב ושוב הוא היה צריך להענש. עם כוונה או בלי כוונה.

גדעון.
'

אני לא החלטתי לפרוש ולקבל את הבוסטרים, אני הודעתי שאין לי ברירה לפרוש כי הייתי חייבת ללכת ודני החליט לתת לי את הפרס של מקום 8.
בעצם מה שעשו זה כאילו קיבלתי הפסד טכני.
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

סתם ככה נורא חבל שאת הולכת כשאת בטופ8, יש לך כנראה דברים נורא חשובים אם את מוותרת על טיסה לחו"ל סתם כך :) , מה עוד שלפי מה שאמרו שיחקת ww שלמעשה ניצח את התחרות מהברקט שלך. בקיצור חבל, ומן הסתם גם לא היית מרמה...
t_c
MTGil Wizard

שליחה על ידי t_c »

פרטים מנקודת מבט שלי (יריב לו בטופ 4)

http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=27935
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אילון כתב:ומן הסתם גם לא היית מרמה...
עוד הערה קטנונית שרק מורידה את הרמה של הדיון הזה.
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

טוב, עכשיו נשים רגע הכל בצד, האם אתה מסכים שמגיע לו dq על מה שעשה? בין במכוון ובין בלא, כי דומני שכל השאר כן.
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

טוב,
החלטת השופטים נשארת כפי שהיתה,
הטורניר הסתיים התוצאות נקבעו.
בקשר להחלטת השיפוט היא שלי להמשיך בטורניר נכון יש והיתה אי התאמה בין הדק ליסט למה שהבחור שיחק,
יש והדבר התגלה רק סיבוב לאחר מכן,
אין באפשרות שופטים לבדוק כל חבילה וחבילה קורה ויש אנשים ששוכחים לעשות דיסיידבורד, ויש מצבים שאנשים רשמו את הדק לא נכון,
אני מאמין שלא היה כאן נסיון לרמות,
להעניק עונש על סיבוב קודם בזמן שמשוחק הטופ 8 הוא בלתי מתקבל על הדעת, והחלטתי שעונש כלשהו לא ינתן.
זאת על מנת שאנשים לא ישחקו יראו מישהו עושה טעות או משהו ויחכו עם הדיווח לזמן אחר.

לכם אולי יש ספקות אבל לי לא היו, לא היה כאן שום נסיון לרמות,

דני

נ.ב. אני מצטער שיש אנשים שנפגעו מהעניין, ניסיתי להסביר לשני השחקנים בצורה מסודרת את ההחלטה שלי, מקווה שיקבלו בהבנה
DSP
The Darkest Star

שליחה על ידי DSP »

עד עכשיו לא ראיתי את הדיון הזה כי אני לא קורא בדרך כלל דיווחים וכשראיתי 5 עמודים נכנסתי כמובן.
ולנושא: גם לי היה משחק שבו נשאר לי קלף אחד מהסייד בדק וברגע ששלפתי אותו (במקרה ביד הפותחת) הראתי ליריב הוא הביא את דני והוא אמר לי לעשות דיסאיידבורדינג ואם יגמר לנו הזמן הוא ינצח, בכל אופן לדעתי בשום מקרה אין לקיידר סיבה מוצדקת למעשה הנ"ל.

עריכה: כשהתחלתי לכתוב את ההודעה לא ראיתי את ההודעה של דני.
נערך לאחרונה על ידי DSP ב 17/10/2005 , 1:47, נערך 3 פעמים בסך הכל.
Orb

שליחה על ידי Orb »

לגבי המקרה עצמו, אני לא אציין את דעתי לגבי האם הייתה כאן רמאות או לא, אבל דבר אחד שכן צריך להיאמר:
מן הסתם גם לי קרה בעבר ששכחתי קלף סיידבורד בדק, ואפילו מעבר לזה, קרה לי שבמהלך טורניר היה לי פתאום בלק אאוט ולא הייתי בטוח אם קלף מסוים שייך למיין או לסיידבורד. אמנם זה לרוב קורה עם קלפים פחות פחות situational מאשר wrath of god, אבל אם נגיד השחקן התלבט לפני הטורניר אם לשים את הwog בחבילה או לא, הבלבול אפשרי.
ולא, שחקן לא חייב להכיר את החבילה שלו. הוא פשוט צריך לענות לחוק במקרה שהוא טועה (וכאן לא הייתה אכיפה, וזו הבעיה).
עכשיו, גם אם הראיות מצביעות בחוזקה לכיוון רמאות, הדבר עוד לא הוכח חד-משמעית, ולא באחריות אדם זה או אחר בפורום לקבוע חפות או אשמה. כולם פה מוזמנים לבטא דעות, או לכתוב עובדות שיוסיפו פרטים, אבל לבטא האשמות מפורשות, ובטח שבשפה בוטה ופוגענית, זה עובר את הגבול, ובתור מוד אני אגיב בפעם הבאה שזה יקרה כאן.

אור.
Orb

שליחה על ידי Orb »

עכשיו להערה לגבי המקרה עצמו:
קראתי בדיווח של תום כהן ששפר היה השופט ונתן החלטה כלשהי, ואז התקשר לדני בטלפון ובעקבות כך שינה את ההחלטה.
אני לא יודע אם אכן כך בדיוק היה, ואם לא, נא לתקן אותי, אבל אם כן, אז זה דבר שלא נשמע כמותו. שופט צריך לקבל החלטה כזו, ולא המארגן, בטח שלא בטלפון, כשהוא לא נמצא במקום התחרות.

אור.
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

טוב,אני ממש מאוכזב מכל העניין,גם אם הוא עשה טעות ( מה שקשה לי להאמין,כי זה קרה 3 פעמים,וזיו,זה לא שמועות,גם ב2 הפעמים האחרות יש עדות לדבר ),מגיע לו dq,אם הוא רימה,מגיע לו גם באן אם זה,אבל נעזוב רגע את המקרה,הדרך שטיפלו במקרה היא זוועתית,אני חייב להגיד שהשיפוט במקרה היה פשוט שוק,השופט מתקשר למארגן לשאול מה עושים!?די סידבורידנג בטורניר rel4 שיוצא בלי עונש בכלל!?ואומנם את הקטע שכתוב בדיווח של טום של "זה בגלל שדני אוהב ואתי" כנראה לא הבנתי נכון,אלב אם הבנתי נכון,זה בושה וחרפה.
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

דניאל, אתה יכול לפרט את שלושת המקרים? כשאני כותב עבודה לאוניברסיטה, אם אני כותב "מישהו אמר את זה מתישהו" בלי ציטוט ומקור מדויק, המרצה שלי נותן לי 0 עגול (אליפטי, למעשה).

כל הקטע של של "דני אוהב אותי" הוא סתם יציאה של מישהו שהופתע לגמרי מהעובדה שלא העיפו אותו מהטורניר ומנסה למצוא לזה סיבה, גם אם קלושה. לא צריך להפוך את זה לסיפור מייקל ג'קסון ישראלי :roll:
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

טוב, דשנו בזה מספיק, ודני כבר הודיע מה הוא ידע ומה החלטתו, כך שלא נראה לי שיכולה להיות התקדמות מסויימת מכאן, כל מה שניתן לאמר זה שאני אישית ולטעמי גם אחרים צריכים הסבר קצת יותר מפורט ומובן אם אפשר דני.
elisha
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי elisha »

שמעתי מה קרה, השופטים החליטו החלטה (לא מוסברת בכלל, ושעברה שינוי בדרך, ואפילו השחקן המואשם לא הבין אותה, אז מה? הם שופטים והם החליטו) ואני חושב שהדבר ההגיוני ביותר לעשות במקרה והשופטים לא מתכוונים לטפל בזה הוא שהשחקן עצמו יחשוב טוב טוב ואולי יפתור את כל הבלגן הזה בזה שהוא יוותר על הכרטיס טיסה שלו, כי הוא מודה שלא מגיע לו.
בכל מקרה, האשמה הגדולה ביותר במקרה הזה היא לא של השחקן, היא של השופטים והם אחראים לכל מה שקורה כאן, אז המינימום שהם יכולים לעשות זה להסביר את ההחלטה כמו שופטים ולא לפי הנחה של "אני מכיר אותו והוא לא היה מרמה"
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

אחרי שקראתי גם את הדיווח של טום, אני רוצה לשאול את דני יוסף, איך אתה מסביר את זה שהעונש של קידר היה לתת גיים לוס לטום (משחק שהוא עמד לנצח הופסק באמצע ואותחל), אני חושב שזאת החלטה שערורייתית מזו שנידונה כאן. להפסיק משחק באמצע ולהתחיל אותו מחדש זה דבר שלא ייעשה, במיוחד כשהיה יתרון ברור במגרש לאחד השחקנים, ובמיוחד שהשחקן שזוכה מההפקר הוא זה שבגללו כל המהומה.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

קראתי את כל הנושא ויש לי מספר נקודות להעביר:
א. שחקן שטוען שהוא היה צריך לקבל DQ בגלל דיסיידבורדינג ב-REL 4, כשהטורניר REL 3 והעונש בכל רמות האכיפה הוא GL - לא יכול לבוא בטענות על טעויות שיפוט.
ראיתי פה הרבה תגובות ורובן מוכיחות שאתם לא יודעים את החוקים. אין לכם זכות לטעון שהם לא נאכפו בצורה נכונה.
ב. אם אדם חושב שקלף מסויים שייך למיין, אני הייתי מתפלא אם הוא לא היה נשאר במיין יותר מסיבוב אחד. למה? כי אם אתה מוציא קלף ש"אמור להיות במיין" לסייד, אז יש לך קלף סייד בחבילה. לכולם זה קורה. גם לי ואני בטוח שגם לאורי פלג. שאף אחד לא יתמם לי פה עכשיו.
ג. הקלף כן היה מהסייד. זה לא קלף שהוכנס באמצע הטורניר משום מקום.
ד. מקרה כזה צריך להחקר ע"י אנשים שיודעים מה לחפש ואת כל הפרטים. חבורה של ילדים שצועקים "רמאי" זאת לא חקירה.
ה. אני דיברתי עם האדם בפרטי. הוא טוען שהוא היה מוכן לקבל את העונש ולצאת מהטורניר, אבל הוא קיבל הוראות אחרות מהשופטים.

בכל מקרה, גם אם הנושא טופל בצורה טובה מאוד או גרועה, אין את הזכות או ההבנה לרוב האנשים פה כדי לערער על החלטת השופטים. יש שיקולים שמחוץ להבנתכם ובשביל זה ישנם אנשים שמוסמכיםלקבל החלטות.

אם יש לכם תלונה כלשהי לגבי צורת השיפוט של הטורניר, אתם מוזמנים לפנות אל דורון זינגר (Antrax בפורום) - שופט ראשי בישראל ולבקש בירור של העניין. אתם לא צריכים להתלהם כמו חבורת ברברים.
אני לא יודע אם השיפוט היה נכון, אבל אני לפחות לא אבוא בטענות לאף אחד עד שאני לא אדבר עם השופטים בצורה אישית ואשאל מה היו השיקולים.

ולכל מי שצעק DQ:
אני לא מאמין שזהו העונש הנכון פה. למה? שיקולים שלי שאני יכול להסביר בפרטי למי שמעוניין.
המון אנשים פה צעקו שהשיפוט לא היה נכון. רוצים לדעת משהו? אם העונשים שאתם הצעתם אני לא הייתי שוקל בכלל להפוך אף אחד מכם לשופט. אתם מגזימים.

ההודעה הזאת לא באה להצדיק את השחקן או השופטים, אלא להראות לכם שההתנהגות שלכם לא הולמת לחלוטין.
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

אני הייתי השופט הראשי ושפר התקשר אלי על מנת לאשר את הRULING שלו,
להפסיק את המשחק ולתת DQ לשחקן הנ"ל,
בהחלטה שלי הפכתי את הקביעה הזאת כיוון שהיא לא היתה סבירה או הגיונית לפי דעתי.
אין יכולת לפסול אדם בטורניר בגלל שבסיבוב קודם ולא משנה איזה נמצא שהיתה בעיה כלשהי בחבילה שלו.
יש מקום לדבר עם השחקן להסביר איפה טעה, לא להפוך מחדש את כל ה טופ 8 לשחק אותו מחדש ולשנות סדרי עולם.
אני גם מאמין שאין לתת שום PENALTY בזמן הטופ 8 בשביל מה יש שופט על כל שולחן?
נכון לא בדקנו את החבילה שלו ואני מצטער על כך אולי אם היינו בודקים את החבילות של כולם היינו מוצאים את הבעיה ומטפלים בה במקום.

דני
שלח תגובה