השיגדון השביעי בוטל.

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

נעול
Nile
MTGil Grand Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

השיגדון השביעי בוטל.

שליחה על ידי Nile »

אנחנו מתנצלים אך אנחנו נאלצים לבטל את השיגדון לשבת הזאת בגלל חוסר הענות לטורניר.
נפרסם מתי שיהיה לנו תארך חדש.
נערך לאחרונה על ידי Nile ב 26/4/2006 , 19:23, נערך 2 פעמים בסך הכל.
צוות שיגדון.
כל שיגדון הוא שיגעון.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אז חזרתם לדיזינגוף אבל למה 35? הרי עוד 5שקל היה למקום הטוב... עם לא שם אז למה לא 30?
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Nile
MTGil Grand Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nile »

ניב- זה כדי שהשיטה החדשה של הפרסים תוכל לעבוד ביותר יעילות ובאמת יוכלו לראות שיש שם קלפים שווים ולא סתם.
במקום שם לשלם עוד 5 שקליםעל מקום ולא על פרסים, כאן אתה משלם אותן נטו על פרסים.
צוות שיגדון.
כל שיגדון הוא שיגעון.
Orb

שליחה על ידי Orb »

לכל מי שאכן מתעניין ב-testing למוקדמות, אז רציתי להוסיף ולומר שכנראה תהיה זברה בזמן הקרוב, ולכן תהיה לכם הזדמנות נוספת להתכונן למוקדמות.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

יואב, השיטה החדשה היא רעיון מעניין, אבל יש לה צד מאד בעייתי: הערך של ררים נוטה להיות נזיל ולהשתנות בהתאם למטאגיים; אפילו הערך של shocklands נע לפעמים ב-15-10 ש"ח (ראה ערך Temple Garden ו-Sacred Foundry), שלא להזכיר ררים אחרים, יציבים פחות. לבוסטרים לעומת זאת יש ערך קבוע של 15 ש"ח (הערך שלהם בדראפטים), קצת יותר אפילו בשביל שחקנים שעוד לא נגמלו מההרגל לפתוח בוסטרים וקונים אותם ב-25-20 בחנויות.
בנוסף, קשה יותר לחלק את הפרסים כשאתה צריך לעבוד ב"חתיכות" שהערך שלהן הוא 50-60 ש"ח ולהשלים את החסר בקלפים עם ערך נמוך יותר ולפיכך נזיל הרבה יותר.
בקיצור, הרבה יותר קל לראות את שווי הפרס שלך כשאתה עובד עם משהו בעל ערך מוחלט.
Itsik
Binary Avatar

אז ככה

שליחה על ידי Itsik »

אני אשמח לשמוע תגובות של אנשים דווקא כי אני בעד שהפרסים יהיו בוסטרים ושלפחות תהיה אופציה גם לטורניר EXT , נכון שלאחרונה כמות האנשים שמגיעים לטורנירים פשוט לא רצינית אבל עדיין יש לא מעט שחקנים שלא משחקים T2 ובאים בשביל הEXT ...

גם עניין המחיר - אני לא רואה סיבה למה מישהו צריך לשלם 35 תמורת הכיף לשחק בסנטר - אם אתה מדבר על מקום מסודר כמו ברמת השרון או בבית רוזן אני מוכן (ואני בטוח שלא רק אני) לשים את ה5 אקסטרה ...

ודבר אחרון כדאי מאוד שגם אתם השיגדונים בע"מ והזברות למינהם תהיו מתואמים על מועדי הטורנירים - אולי עדיף שכל אחד מכם יעשה טורניר אפילו אחת לחודש אבל שזה יהיה טורניר טורניר עם כמות של אנשים מאשר שיהיה טורניר כל שבועיים אבל יבואו אליו 12 איש שמותכם 8 באו רק לראות או לעשות דראפט ...

דעת יחיד כמו שאומרים
איציק
נערך לאחרונה על ידי Itsik ב 18/4/2006 , 7:48, נערך פעם 1 בסך הכל.
DSP
The Darkest Star

Re: אז ככה

שליחה על ידי DSP »

Itsik כתב:אני אשמח לשמוע תגובות של אנשים דווקא כי אני בעד שהפרסים יהיו בוסטרים ושלפחות תהיה אופציה גם לטורניר EXT , נכון שלאחרונה כמות האנשים שמגיעים לטורנירים פשוט לא רצינית אבל עדיין יש לא מעט שחקנים שלא משחקים T2 ובאים בשביל הEXT ...

גם עניין המחיר - אני לא רואה סיבה למה מישהו צריך לשלם 35 תמורת הכיף לשחק בסנטר - אם אתה מדבר על מקום מסודר כמו ברמת השרון אני מוכן (ואני בטוח שלא רק אני) לשים את ה5 אקסטרה ...

ודבר אחרון כדאי מאוד שגם אתם השיגדונים בע"מ והזברות למינהם תהיו מתואמים על מועדי הטורנירים - אולי עדיף שכל אחד מכם יעשה טורניר אפילו אחת לחודש אבל שזה יהיה טורניר טורניר עם כמות של אנשים מאשר שיהיה טורניר כל שבועיים אבל יבואו אליו 12 איש שמותכם 8 באו רק לראות או לעשות דראפט ...

דעת יחיד כמו שאומרים
איציק
ת'אמת לא דעת יחיד, אני מסכים... לבוא לטורניר ולמצוא אותך משחק בדראפט זה לא כיף ודי מכביד על הכיס משום שדראפט לא היה בתוכנית שלך.... ו גם 5 שקל שאני לא רואה להם סיבה...
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

אההמ אההמ
ציטוט מהפוסט לוח ארועים שנתי

06/05/06 PTQ CHARELSTON USA אמור להערך באיזור הצפון

דיברתי עם אוריין היום וכניראה שזה התאריך
אז לקיים באותו יום טורניר בת"א ניראה לי לא נכון שיווקית
לא יודע מה אתם מתכננים אני הולך ל PTQ
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

ziv כתב:אההמ אההמ
ציטוט מהפוסט לוח ארועים שנתי

06/05/06 PTQ CHARELSTON USA אמור להערך באיזור הצפון

דיברתי עם אוריין היום וכניראה שזה התאריך
אז לקיים באותו יום טורניר בת"א ניראה לי לא נכון שיווקית
לא יודע מה אתם מתכננים אני הולך ל PTQ
ahem ahem aren't u in the shigadon???
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Michahell
MTGil at its Finest

Re: אז ככה

שליחה על ידי Michahell »

DSP כתב:
Itsik כתב:אני אשמח לשמוע תגובות של אנשים דווקא כי אני בעד שהפרסים יהיו בוסטרים ושלפחות תהיה אופציה גם לטורניר EXT , נכון שלאחרונה כמות האנשים שמגיעים לטורנירים פשוט לא רצינית אבל עדיין יש לא מעט שחקנים שלא משחקים T2 ובאים בשביל הEXT ...

גם עניין המחיר - אני לא רואה סיבה למה מישהו צריך לשלם 35 תמורת הכיף לשחק בסנטר - אם אתה מדבר על מקום מסודר כמו ברמת השרון אני מוכן (ואני בטוח שלא רק אני) לשים את ה5 אקסטרה ...

דעת יחיד כמו שאומרים
איציק
ת'אמת לא דעת יחיד, אני מסכים... לבוא לטורניר ולמצוא אותך משחק בדראפט זה לא כיף ודי מכביד על הכיס משום שדראפט לא היה בתוכנית שלך.... ו גם 5 שקל שאני לא רואה להם סיבה...
כבר ממש לא דעת יחיד, אבישי, מינץ ואני כנראה נבוא כולנו רק בתנאי שיהיה אקסטנדד והPTQ ייערך בזמן אחר.
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
Nile
MTGil Grand Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nile »

לכל אלה שעדיין רוצים לבוא לשיגדון,
אנחנו מנשים בכל יכולתינו לשפר את המצב המג'יק בארץ ותאמינו לי לא רק את הכיס.
כדי שיהיה יותר נוח לכם השחקנים לבוא לטורניר ולהינות ממנו קבענו תאריך שעלול להיות בעיתי שהוא ה-29/04/06. נפתח גם הרשמה למי שירצה באקסטנדד ונוריד את המחיר ב5 שקלים כדי שלא יהיה לכם תעם מריר בפה בזמן שאתם משחקים, שוב למרות שעלית המחיר היא בפרוש לא עוד כסף לכיס אלה היא בכדי ששיטת הפרסים החדשה תיהיה יותר יעילה.
לגבי הפרסים, אנחנו מקווים שתואהבו אותם בזמן שתיזכו בהם, על השיטה הזאת חשבנו הרבה זמן ובניניו כבר כמה פירמידות של פרסים בראש ושאלנו אנשים וראינו הסכמה רבה ואנשים שחושבים ששיטה זאת אכן עדיפה, אז הנה טורניר אחד ננסה ונראה מה יקרה.

שוב מקווים לראות כמה שיותר שחקנים כדי ששוב יוכלו להיות טרונירים עם הרבה שחקנים.

שלכם צוות השיגדון,
יואב ופרננדו.
צוות שיגדון.
כל שיגדון הוא שיגעון.
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

אפשר לראות את פירמידת הפרסים? או בכמה אתם מעריכים כל קלף שאתם תחלקו לפרס?
wurmcatcher
Super Strong

שליחה על ידי wurmcatcher »

יש מצב שהטורניר יגמר ב-18:00
טייפ 2???
שיניתי שם, הייתי Patron of the nazumi
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

השיגדון השביעי בוטל, תקראו פרטים בהודעה הראשונה.
נעול