הביעו דיעה - כיבוד בטורנירים

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

נעול
עומרישוני
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

הביעו דיעה - כיבוד בטורנירים

שליחה על ידי עומרישוני »

חבר'ה, בטורנירים האחרונים שהשתתפתי בהם בראשון וברחובות עלה כמה פעמים נושא האוכל והשתייה במהלך הטורניר.
ברור לכולם שאי אפשר לשבת 4-5 שעות בלי להכניס איזה משהו לפה, לשתות איזה משהו, ובכלל זה הרבה יותר נחמד כשיש אוכל ושתייה... הבעיה היא שאי אפשר להפיל את הוצאות האוכל על המארח בכל פעם.
הועלתה הצעה לגבות חמישה שקלים נוספים מכל משתתף בשביל שנקנה אוכל ושתייה בצורה מסודרת, אם נתקבע על מספר יציב של שחקנים, שמונה - עשרה, נגיע לחמישים שקלים נוספים +- לאוכל ושתייה שיספיקו בהחלט (יש לנו גם שחקן שעובד בפיצרייה ויוכל לעזור לנו בפיצות מוזלות :) כבוד!).
מי שיארח יכול לקנות כמה בקבוקי שתייה וקצת חטיפים והכסף יילך ישירות אליו חזרה.
במידה ונזכה למקום מסובסד מהעירייה כמו שאני מקווה שאכן יקרה (הנושא בתהליכים מתקדמים ואני מקווה שבשבוע/שבועיים הבאים כבר תהיה לי הודעה סופית ומשמחת בעניין) אני אוכל לקנות את האוכל או כל מישהו אחר שיתנדב.

השאלה היא האם יש הסכמה בקרב השחקנים לשלם עוד חמישה שקלים בשביל אוכל ושתייה?
האם תג מחיר של 75 שקלים הוא גבוה מדי?
ואם כן - האם יש הצעות אחרות?

מחכה לתגובות,
עומרי.
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

קודם כל אני הייתי חייב להגיב כאן בגלל רן שניר (navidshi) כל טורניר יש כיבוד, שתייה ולרוב פיצות בתשלום (ולפעמים אפילו חינם).
האוכל נותן אווירה נחמדה, חיובית וכיפית ועל כך כל הכבוד רן, פעם אחר פעם הוא מביא אוכל מכיסו למרות שלא חייב.

רעיון ה-5 שקלים הוא נחמד אבל מג'יק זה גם ככה משחק יקר, לפי דעתי חלק קטן מאוד מהאנשים יסכימו לשלם עוד 5 שקלים בשביל אוכל (השארה), הם יעדיפו לחזור הבייתה רעבים ולאכול שם.
לכן, רעיון הפיצות בתשלום הוא רעיון כל כך טוב לדעתי, רעב - שלם וקח פיצה, לא רעב - אל תיקח. למרות שאם יהיה טורניר שבו המארגן יציע לשלם עוד 5 שקלים בשביל כיבוד, אני בעד, שווה ניסיון.
FLASH
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

חמישה שקלים הוא סכום נמוך מאוד. אני לא יכול לדבר בשם כולם, אבל לשלם חמישה שקלים בשביל שיהיה משהו לשתות או להכניס לפה זה סביר ביותר ולא מכביד על השחקנים.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

אני לא רואה איך 50 ש"ח מספיקים ל-10 אנשים...המקסימום שאפשר לעשות עם זה הוא לקנות משולש פיצה לכל אחד ואולי קצת שתייה.

דני.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

שני בקבוקי שתיה, במבה ושני ביסלי גם אפשר. זה רק כדי להכניס משהו לפה. באים לטורניר, לא לארוחה.
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

רוצית חשבונית?
שני בקבוקי RC קולה (רגיל + דיאט) 8-9 שקל
במבה גדול+קטן+ביסלי גדול + קטן = 15 ש"ח
מגש פיצה - 20 ש"ח (לא להתווכח - זה המחיר)
ואפילו נשאר כסף לטיפ/עוד שתייה/עוד חטיף.
ואם מוותרים על פיצה, אפשר "להתפרע", תעשו את החשבון לבד.
בקיצור - זה מספיק.
Sorak
מארגן טורנירים בירושלים

שליחה על ידי Sorak »

אני בעד אוכל :)
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

במבה תעשה שחקנים רעבים יותר, כנ"ל ביסלי וכו'. במיוחד אנשים שלא אכלו כלום כמה שעות.
שתיה לעומת זאת זה רעיון לא רע.
DSP
The Darkest Star

שליחה על ידי DSP »

בהחלט רעיון לא רע ולא מכביד.... אבל אם באים לטורניר גדול כמו הזברה לדוגמה או השיגדון הם מזמינים פיצה.... שזה גם אפשרות
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

תראו כל הטורנירים הגדולים(זברות שיגדון פיטיקיו פריריליס וכו') נערכים קרוב לאיזשהו מקום שאפשר לקנות אוכל
עם זה דיזינגוף שיש מקדונלדס+לפעמים דוחנים
עם זה שיגדון(ברמת גן שם) שיש רחוב שם עם הרבה מקומות לקנות אוכל

זברה שיש קניון עם מקדונלדס ממש ליד

קיצר יש איפה לקנות

וזה בלי להחשיב את זה שהם מזמינים פיצה לרוב
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

עומרישוני כתב:מגש פיצה - 20 ש"ח (לא להתווכח - זה המחיר)
אני לא רוצה להתווכח, אבל אפשר לשאול איפה בדיוק אפשר להשיג מגש פיצה ב20 שקל? :eek:
תמונה תמונה
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

Y כתב:שני בקבוקי שתיה, במבה ושני ביסלי גם אפשר. זה רק כדי להכניס משהו לפה. באים לטורניר, לא לארוחה.
בדראפט האחרון שרן ארגן הוא קנה את כל האוכל והשתייה זה נכון, גם על פיצה הוא שילם אבל מיש שרצה יותר משני משולשים היה צריך לשלם עוד אני לא מתלונן.
בקשר למה שY כתב: שני ביסלי שני במבה לא ושני קולה לא מספיקים לחמישה משתתפים.
אצל רן היו לדעתי שתי שקיות בייגלה ענקיות 5 שקיות במבה 2 שקיות אפרופו ושקית או תשיים תפוצ'יפס לדעתי גמרנו הכל בסביבות הסיבוב הראשון וחלק לקאונטרים שגם נאכלו. ושתייה שתינו כמו גמלים גמרנו 19 אנשים איזה 20 + בקבוקים. אז מה שאני אומר הוא שלדעתי 70 שקל מכל אחד זה מספיק גם לכסות את הבוסטרים וגם את החטיפים..... לדעתי לא צריך להוסיף כסף.

נ.ב:
אם היינו מוסיפים כל אחד חמש שקל זה היה 90 שקל שבקשר לחטיפים ושתייה זה לא מספיק לחצי מהאנשים שהיו שם, ההודעה הזאת קצת מבולגנת אבל ככה אני...
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
דולב
hahi hazak
יצירת קשר:

שליחה על ידי דולב »

יופי ואיך שזה היה הדראפט אצלכם, רן גם שילם קצת יותר ממה שהוא מרוויח מהדראפט(5 שקל בערך על כל שחקן) וגם הוא היה צריך לנקות את הדירה.
הוא צריך להוציא את הרווח שלו כמארגן בשביל שלכולם יהיה אוכל? לפי דעתי זה לא הגיוני.
לי ממש לא מפריע לשלם עוד 5-10 שקלים בשביל שיהיה אוכל ושתיה.
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

וואו, כל הכבוד לרן!

גן אני לא מבין מאיפה המגש פיצה הזה אבל אם אתה אומר זה יהיה גם נחמד אם תגיד לשאר האנשים איפה כי ככה כולם יקנו.

אבל באמת, 5 ש"ח מאדם זה לא מספיק לכלום חות מחטיפים ולגביהם כבר אמרתי מה אני חושב.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

עומרישוני כתב: במבה גדול+קטן+ביסלי גדול + קטן = 15 ש"ח
מגש פיצה - 20 ש"ח (לא להתווכח - זה המחיר)
אם אתה יכול להשיג את הדברים האלה במחירים כאלו אז או שאתה חי קרוב לבתי עסק שיפשטו את הרגל בקרוב (אלא אם הם מוכרים סחורה גנובה או פגומה), או שיש לך קומבינות מטורפות. במקום הכי זול שאני מכיר ביסלי גדול+קטן עולה מעל ל-15 שקל.
ועד כמה שזה נשמע מעפאן, כל שחקן שחושב שהוא יהיה רעב או צמא בזמן הטורניר/דראפט/אירוע יכול להביא בקבוק עם מים ולהכין לעצמו סנדוויץ', אולי תרגישו קצת כמו ילדים קטנים, אבל לפחות לא תהיו רעבים ותוכלו לחסוך 5 שקלים (ולא לכולם 5 שקלים זה עניין של מה בכך).
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
עומרישוני
MTGil Wizard

Re: הביעו דיעה - כיבוד בטורנירים

שליחה על ידי עומרישוני »

אני לא בא להתווכח פה על מחירים אלא לקבל תשובה לשאלה עקרונית.

[quote="עומרישוני"](יש לנו גם שחקן שעובד בפיצרייה ויוכל לעזור לנו בפיצות מוזלות :) כבוד!).
[quote]

שכחתם לקרוא את כל מה שכתבתי, ויש גם פיצריות אחרות שאלו המחירים (והן אפילו בסדר).

ושוב, זו לא הנקודה.

אני רואה שבין החבר'ה שמגיעים לראשון דווקא יש התחלה של הסכמה, אני אבל עדיין לא יודע אם נעשה את זה כי אני לא רוצה לעשות את זה אם יהיו כאלה שלא יסכימו ואני בטח לא רוצה להגיע למצב של "שילמת תאכל לא שילמת תרעב"

ANGEL OF HAST- יש משפט אחד שממש לא נשמע לי הגיוני - 19 איש שתו 20+ בקבוקי ליטר וחצי??? זה נשמע לך הגיוני?כל אחד שתה מעל ליטר וחצי??זה נשמע הגיוני רק אם הייתם בטורניר מהבוקר עד הערב.
אנחנו היינו 19 בראשון ביום שני ושתינו בערך 7-8 בקבוקים.
ואני מדגיש נקודה שיובל כבר ציין - לא באים כדי לשבוע אלא כדי לשחק, המטרה היא שלא נהיה רעבים מדי ושיהיה איזה משהו לנשנש ולשתות.
ובבקשה לא לתפוס אותי על שקלים במחירים, אם זה יעלה קצת יותר אני אקח את ההפרש עליי כמארגן.אז בבקשה מספיק עם הקטנוניות.
TRUNKS - כוונתי היא לטורנירים קטנים, אמנם אפשר להזמין אוכל אבל אין בד"כ מקום במרחק יריקה כשאתה בבית של מישהו (אם אתה לא מחשיב את המקרר).
ARIE - תנסה לאכול שקית שלמה של ביסלי ונראה כמה רעב תהיה אח"כ...אני יודע שאני לא אהיה.

זהו, בנוסף לת'רד הזה אני אציין את השאלה גם בת'רד שיודיע על הדראפט הבא בראשון ונראה מה אומרים האנשים שמגיעים, אם תהיה התנגדות לא נעשה את זה ואם תהיה הסכמה אז כן.
MasterPain
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterPain »

אם מארגני הדראפטים לא היו דואגים לרווח עצמי, אז היה להם 10 שקל להוציא על כיבוד מכל שחקן, מה שמקפיץ את הסכום ל80 ואז אפשרי להזמין בין 2 ל-3 פיצות, מה שאומר בין 2-3 חתיכות לאדם.

אני מתכוון לזה שכל המארגנים לוקחים 70 על דראפט, למרות שעלות המוצרים היא 60 לשחקן.
רן משתמש בכסף הנוסף כדי לארגן כיבוד, כל הכבוד לרן.
"לדגים יש כוס, הוא פשוט שונה."
- רפי.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

אישית אני נגד כיבוד. אני יודע שאני לא אוכל הרבה, וכנראה גם לא אשתה.
אבל אני לא רואה בעיה שכל מי שכן רוצה כיבוד כן ישלם עליו. או אפילו יותר פשוט - תמיד יש כמה חטיפים ובקבוקים סגורים, ואם מספיק אנשים רוצים באירוע עצמו פותחים אותם והם משלמים למארח.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
DSP
The Darkest Star

שליחה על ידי DSP »

אני מסכים עם יובל, אתם רוצים ארוחה לכו למקדולנס, רוצים דראפט תשחקו... זה רק טיבעי שאדם שמשחק ירצה להכניס לפיו איזה במבה פה וכוס קולה שם... דבר כזה לא אמור לעלות יותר מ10 ש"ח נוספים לאדם בנוסף מי שיודע שהוא לא ירצה לאכול או לשתות או שהוא הביא מראש אוכל ושתיה לא יהיה חייב לשלם..

בנוסף אפשר במקום עצמו לארגן הזמנת פיצה או משהו אחר שפשוט שואלים בקצרה כמה סלייסים כל אחד רוצה ועושים חישוב פשוט לפי מחיר הפיצה כמה שווה סלייס ומתחלקים בפיצה... ברוב הפיצות גם מקבלים בקבוק קולה גדול במתנה....
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

יש לי רעיון :idea:
הבעיתיות בלהוסיף כסף היא:
א. יש אנשים שלא רוצים להוציא כסף על אוכל/לא אוכלים
ב. אנשים מתפרעים עם הכיבוד כשהוא חינם (תכונה חזירית אבל מה לעשות אנחנו ישראלים)
ג. תרחת המארגן, מכיוון שהשחקנים שיבואו לטורניר יהיו קצת רעבים הוא צריך לעשות מסע קניות בשבילם?

הפתרון שלי הוא כזה: המארגן, ידאג לקנות מס' בקבוקי שתייה + כיבוד. אחר כך, אדם שיהיה רעב ילך ויקנה כוס שתייה/קערת חטיף (אולי "קערונת") בסכום סמלי, 1-2 לא הרבה אבל מחסה על מחיר החטיף/שתייה.
במצב זה:
א. אדם שלא ירצה לאכול/לשתות לא חייב ואדם שירצה אבל אסור לו להוציא יותר מדי כסף יקנה קערה או כוס במחיר פעוט
ב.אנשים לא יתפרעו עם הכיבוד - הוא יעלה להם כסף
ג. תרחת המארגן תבוא בתשלום סמלי, על כל חטיף/ בקבוק שימכור (לאט לאט) ירוויח 2 שקל בערך, תשלום סמלי לעבודתו (בהנחה שימכור הכל, אם הוא לא ימכור הכל אז הוא לא אמור להפסיד ועדיין ישארו לו חטיפים :green: ).

כך כולם מרווויחים ואיש לא נפגע :wink:
FLASH
נעול