Thread רשמי למונדיאל!

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

ben
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי ben »

אור, לארגנטינה-סרביה לא היה שום ערך של משחק כדורגל. זאת היתה הצגה חד צדדית, מהנה מאד למראה, אבל אני מעדיף בהרבה את המתח כוסס הציפורניים של איטליה-ארה"ב מאשר משחקים כאלה. עם זאת, גאנה-צ'כיה לא היה משחק טוב בכלל, והמשחק הכי טוב עד עכשיו היה ללא ספק ארגנטינה-חוף שנהב.
בכל אופן, איטליה, מישהו אמר שהפעם הם יהיו נבחרת התקפית? סחטו ניצחון מגאנה בקושי, ועמדו בפני קריסה מוחלטת היום לפני שהשופט האנטישמי בן אנטישמים הזה הרחיק את מאסטרויאני על תיקול שיש 20 כמוהו בכל משחק (האדום לפופ מצהוב שני היה מוצדק דווקא), ופסל לאמריקאים שער מנבדל פאסיבי. אילולא ההרחקה המפגרת שבאה כדי לאזן את ההרחקה של דה-רוסי (שלדעתי סיים את המונדיאל כי פיפא יתנו לו עונש כבד), האמריקנים היו טובחים באיטלקים.

נ.ב דונובן שחקן אדיר.
Orb

שליחה על ידי Orb »

לא השוויתי את ארגנטינה סרביה לאיטליה ארה"ב, אלא לצ'כיה גאנה.
אני מסכים שמשחקים מותחים יותר מהנים.
ופסל לאמריקאים שער מנבדל פאסיבי
תקרא את החוקים. אם השחקן מפריע לשוער, זה לא פאסיבי ולא נעליים, זה נבדל.

אני מסכים שההרחקה הראשונה של האמריקאים הייתה מפגרת, הגיע שם צהוב ולא אדום, והשופט רצה לאזן את המשחק.
elisha
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי elisha »

טיפשות של השופט מהסיבה הברורה שהטעות היא שלו, לאו דווקא בנתינת הצהוב. תסתכל על ההילוך החוזר תראה שהשופט לא החליט אם לתת לשחקן אדום או לא, היה עסוק בדברים אחרים מאשר בעיטת הפנדל, לא אמר לשחקן לחכות עם הבעיטה והשחקן - שמע כנראה אחת ממליוני השריקות ביציע ובעט את הכדור, לתת צהוב על זה זה מיותר לגמרי. לא שהאדום הגיע לשחקן של צ'כיה - מה פנדל וצהוב זה עונש קטן מדי??

כמו שעומר אמר המשחק של ארגנטינה היה חד צדדי, ואחרי הכרטיס האדום אני הפסקתי לראות ואיבדתי עניין. ארגנטינה חוף השנהב היה באמת משחק מצויין. ואור, אם אתה הולך על הצגות - הייתי הולך על גרמניה קוסטה ריקה.

בזה שהוא משחק כמה שנים בארץ, אני לא יודע כמה 3-4 וכאן הוא פיתח את הכדורגל שלו בעיקר, אם לא, הוא לא היה עובר בכלל בארץ בדרך לאירופה (לשם אני מניח שהוא יעבור אחרי המונדיאל)

הוא הוציא דגל של ישראל שלא נמצאת במונדיאל, זה ממש לא אותו דבר עם הוא היה מוציא דגל של נבחרת שמתחרה.

לגבי המשחק של איטליה - בושה. לא יותר מזה. אני חושב שהדבר היחיד הטוב שיצא מהמשחק הזה (חוץ מהקטע שהוא פתח את הבית עוד יותר) הוא שהשופט הזה כנראה סיים את הקריירה.
אני לא מבין למה, אבל פיפ"א החליטו כנראה לתת צהוב על כל דבר קטן, צריך לבדוק למה לא נותנים פשוט פאולים יותר, זה או פאול + צהוב או פאול + אדום או שאין פאול. האדום השני לארה"ב היה מיותר לדעתי, רואים עד כמה השופט חיכה לעבירה כדי לאזן את הכוחות. האדום השלישי - אין לי דרך להסביר, באמת שלא, השחקן הלך לכדור ונגע בו, הרבה שופטים היו חושבים לפני שהיו נותנים עבירה בכלל.
להוסיף לכל השטויות האלה את השער החוקי לגמרי שהשופט פסל על נבדל פאסיבי.
צריך לא לשכוח שמהבית הזה מקום 2 פוגש את ברזיל, וכנראה הקבוצה תגיע בלי שחקנים בקצב הזה.
האיטלקים יצאו בזול, ואני מאוד מקווה שהם לא יעלו, באמת שלא אכפת לי מי מבין ה-3 האחרות יעלו.

אהה ודונובן - שחקן באמת מצויין.

אלישע
Orb

שליחה על ידי Orb »

לא אמר לשחקן לחכות עם הבעיטה והשחקן - שמע כנראה אחת ממליוני השריקות ביציע ובעט את הכדור
אני לא חושב. תמיד יש המון שריקות מהיציע, ואתה לא רואה אף פעם שחקן מתבלבל ובועט סתם את הפנדל. חוץ מזה שנראה לי שגם אף אחד אחר לא היה מוכן, כולל השוער. הוא לא יכל לחשוב שזה בסדר לבעוט.
לא שהאדום הגיע לשחקן של צ'כיה - מה פנדל וצהוב זה עונש קטן מדי??
כן. אני מסכים שזה אכזרי, אבל אלה החוקים, מה לעשות. הוא עצר גול במכוון.
להוסיף לכל השטויות האלה את השער החוקי לגמרי שהשופט פסל על נבדל פאסיבי.
נו באמת, גם אתה? זה לא פאסיבי אם השחקן מטעה את השוער.
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

האדום הגיע לשחקן של צ'כיה, למרות שאני לא ראיתי מגע בכלל וחשבתי בהתחלה שאין שם שום פנדל, אני מניח שזה היה בגלל זווית צילום כי אף אחד אפילו לא התווכח. בכל מקרה, מבחינה חוקית שחקן אחרון בדרך לשער + עבירה מאחור מחייב אדום, אין אפילו מקום לשיקול דעת.

האדום השלישי במשחק, אני דווקא כן חושב שהגיע שם צהוב על העבירה, אבל יכולת לראות שהשופט לא הבין מיד שהוא מוציא צהוב לשחקן שכבר הוצהב, לקח לו איזה 20 שניות להוציא את האדום אחרי הצהוב, ותמיד הם מוציאים אותם ברצף. לדעתי אם הוא היה זוכר שאדי פופ מוצהב הוא היה חס עליו.

לגבי נבדל פאסיבי, אני מכיר את החוקים היטב, אני פשוט לא חושב שהמקרה הזה מתאים, כי הראו בבירור שמקברייד לא נגע בכדור (למרות זיוני המוח של זלצר), ואני לא חושב שהוא הפריע לשוער במיוחד. מקרה גבולי, אבל אני חושב שהיה מקום לאשר את השער.
Orb

שליחה על ידי Orb »

ואני לא חושב שהוא הפריע לשוער במיוחד
הכדור מגיע אליו, ובשנייה האחרונה הוא מרים את הרגל ונותן לכדור לעבור.
מבחינת השוער, הוא חושב שבאותה מידה השחקן יכול לעצור את הכדור, או להמשיך אותו בנגיעה לכיוון אחר.
אין דבר יותר מפריע מזה בעולם לשוער.
תסתכל על הריפליי גם ותראה שאם הוא לא עומד שם, אין שום סיכוי בעולם ששוער כמו צ'ך לא לוקח כזה כדור, כך שאין ספק שזה מתערב במהלך.

דרך אגב, המטומטמים האלה הפכו את ג'ילארדינו לשחקן של נבחרת ברזיל ולא הפסיקו לקרוא לו ג'ראלדיניו.
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

אני אל מאמין,פשוט לא נגמר לי המזל,שמתי היום טופס:
אדריאנו vs רונאלדו 1
ברזיל vs אוסטרליה+2 x
צרפת vs דרום קוריאה+1 x
אדריאנו הבקיע את הראשון לברזיל,ובדקה 88 פרד הבקיע את השני (:,עכשיו מחזיקים אצבעות לצרפת,סכום זכייה 312 שקל (:
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
elisha
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי elisha »

אור השוער הוא לא צ'ך, הוא בופון (לדעתי לא באותה רמה).
לגבי שריקות מהיציע, במשחק היום של אוסטרליה ברזיל שחקן אוסטרלי קיבל כדור במצב יחסית טוב, שמע שריקה מקהל והפסיק לשחק כי חשב שהשופט שורק לנבדל. זה קורה עכשיו יותר מפעם, כי השופטים נותנים צהובים אם השחקן ממשיך לשחק, או במקרה ההוא מתחיל.
אגב ברזיל אוסטרליה - עוד משחק עם תוצאה שלא משקפת כלום, לברזיל לא הגיע 2-0 תיקו היה משקף הרבה יותר את המשחק, ושוב שיפוט גרוע במיוחד. יותר מדי כבוד לברזילאים כל נפילה הוא שורק, אפילו היה קטע במשחק ששחקן של ברזיל עשה גליטש לכדור והשופט שרק לעבירה עליו (רק כי הוא היה על הרצפה בטח).
אני אישית, הכי נהנתי מ-2 דברים במשחק, לא הגולים - אלא ההחלקות המטומטמות של רונאלדיניו על הכדור :)

אלישע
elisha
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי elisha »

דניאל - שמתי משהו דומה, אבל במקום צרפת אמרתי שקרואטיה מנצחים באחד. לי המזל עוד לא התחיל :-?

אלישע
THE WITNESS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי THE WITNESS »

אני הפסדתי את הטופס האחרון.

אבל חבר שלי שם הימור מטורף הימר טיקו בשמחק של קראוטיה הימר טיקו במשחק של איטליה והימר שיהיה יותר גולים במחצית השנייה של המשחק של ברזיל ולקח 400 שח'!

אחרי ההימור האחרון שלי שזכיתי ב540 שח' אני חושב שאני יפסיק קצת להמר כל עוד אני בשיא :) למרות שביום שלישי יש טופב טוב אז קנראה שאני אשבר ויהמר בכל זאת חחחח
Pootmaster כתב:למה להוציא ghost warden? עם שלושה כאלה במגרש וwatchwolf אני יכול להוריד לעויב שלי 6 חיים!
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

אוף ):,נגמר לי המזל,קוריאנים מזויינים \:
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
chocowii
jupim player

שליחה על ידי chocowii »

צרפת זאת נבחרת פשוט דפוקה! :eek:
wiiiip!
שיניתי שם, הייתי kossonogi.
nesherhaesh
MTGil Wizard

שליחה על ידי nesherhaesh »

איזה מהפך ספרד 2 - טוניסיה 1

ראול שלא כבש כבר כמה חודשים טובים סוף סוף כובש ואיזה שער חשוב, ואז התוניסאים פתחו את המשחק במטרה לנצח והשאירו את תורס יותר חופשי ולתורס אין בעיה לעבור 2 בלמים ושוער

עריכה : דקה 90 פנדל ותורס מכניס 3-1 לספרד ! ספרד לגביע !
Orb

שליחה על ידי Orb »

ספרד היו מעולים. ישבו כל המשחק על התוניסאים ושיחקו טוב מאוד.

הצוות "המקצועי" של "ספורט 1" מגוחך לחלוטין. במהלך המשחק אמרו בכל מיני מקרים שספרד לא משהו, ספרד לא זה, וספרד לא זה, ובסוף כמובן שיבחו אותם, כי הם כבשו. ספרד לא שינו כמעט כלום במשחק שלהם, חוץ מלהכניס שחקנים רעננים, וזה שהתוניסאים התעייפו פלוס זה שחוסר המזל של ספרד הסתיים, וזה גרם להם להבקיע. הם שיחקו באותה צורה ורמה כמו כל המשחק, אבל יש פרשנים מטומטמים שיודעים לשפוט נבחרת רק ע"פ גולים.
בעיניהם, נבחרת יכולה לנצח 2-1 ואז היא מדהימה, והיא יכולה לגמור בתיקו 1-1 נגיד ואז היא איכזבה, ולא משנה אם הגול החסר היה למשל גול חוקי שנפסל והיה אמור להיות מאושר.
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

אני מסכים עם אור לחלוטין. מעניין מה יגידו אחרי המשחק שהסתיים עכשיו, שראוי לתואר "המשחק הכי חד צדדי שבו הנבחרת הטובה הצליחה להפסיד". תוצאה של 5-2 למקסיקו היתה הרבה יותר משקפת את מה שקרה במגרש. מקסיקו נתנה את אחד המשחקים הכי טובים שנבחרת נתנה בטורניר הזה עד כה, כשהיא משחקת עם 10 שחקנים שליש משחק. פורטוגל נראתה רע מאד. למרות זאת אני בטוח שהפרשנים יהללו את פורטוגל ויקטלו את מקסיקו.
שלח תגובה