שערוריות שיפוט במונדיאל

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
ben
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שערוריות שיפוט במונדיאל

שליחה על ידי ben »

גבירותיי ורבותיי, דבר כזה עוד לא ראיתי בעשרים שנות צפייה בכדורגל. שימוניץ', שחקנה של קרואטיה, הורחק בסיום המשחק בצהוב שלישי, כן כן. הוא קיבל צהוב שני בלי שהשופט הוציא לו אדום, והמשיך לשחק עד לסיום, בו הורחק בצהוב שלישי.
מעבר לכך קיפח השופט העיוור את אוסטרליה ב-2 פנדלים ברורים, כשאחד מהם היה שחזור של הפנדל שהאוסטרלים כן קיבלו. שחקן קרואטי פשוט עצר בידו כדור גובה ברחבה בצורה שאי אפשר לפרש אותה לשתי פנים. מעבר לכך, שגה השופט כמעט בכל שריקה אפשרית - עבירות על שחקנים נשרקו לחובתם, כדורי חוץ נשרקו לקבוצה הלא נכונה. ממש במזל השיפוט לא השפיע על התוצאה, שכן אוסטרליה עלתה.
אגב, גם הפנדל שגאנה קיבלו היום היה רחוק מלהיות קשור למציאות.
elisha
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי elisha »

אני מסכים במאה אחוז, יש לי מזל שלא באמת העדפתי אף אחת מהקבוצות - כי הייתי משתגע.
ב-10 דקות האחרונות המשחק נראה כמו משחק שכונתי בליגה ג' וזה בתור מחמאה.
אני פשוט התפקעתי מצחוק, השופט עשה מופע אקרובטי עם הכרטיסים, אני די בטוח שהוא התלהב מהתנועה של הרמת היד :) באף אחד מהכרטיסים שהיו (3 אדומים ועוד מי יודע כמה צהובים) לא היה נראה כאילו מישהו יודע למי נותנים את הכרטיס. הדקה האחרונה הייתה השיא, התקפה של אוסטרליה, עבירה של קרואטיה ברחבה + גול, השופט לא חשב ממש, שרק לפנדל, אז ביטל ושרק לסיום ואחרי שהוא שרק לסיום הוא הוציא עוד צהוב (כן כן שלישי) לאותו שחקן והפעם הרחיק אותו. סתם שאלה, מותר לשופט להוציא כרטיס לשחקן אחרי שהוא שורק לסיום?

אלישע
chocowii
jupim player

שליחה על ידי chocowii »

כן מותר לו.
זה היה פשוט מדהים לראות כזאת שכונה במונדיאל...מעניין מה פיפא יעשו לגבי מה שקרה שם בדקות האחרונות :-: אני לא חושב שהוא ישפוט עוד במונדיאל ;/
wiiiip!
שיניתי שם, הייתי kossonogi.
fingon
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי fingon »

מה שכן, זה שיש לשופט הזה מזל גדול מאד שהוא שפט במשחק של אוסטרלים נגד אירופאים.
אם היו מעורבים פה קבוצות דרום אמריקאיות, השופט היה עובר לעולם שכולו טוב תוך כמה ימים.
שלומי.
THE WITNESS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי THE WITNESS »

אני מסכים אם כל מילה אבל! בזכות השופט שדחה את הגול האחרון של וידוקה זכיתי בווינר ב180 ש'ח!

כישלון של בנאדם אחד הוא היתרון של בנאדם אחר :D
Pootmaster כתב:למה להוציא ghost warden? עם שלושה כאלה במגרש וwatchwolf אני יכול להוריד לעויב שלי 6 חיים!
Orb

שליחה על ידי Orb »

כן, הסוף של המשחק היה משהו. לא היה לו כוח להחליט מה הלך שם, אז הוא פשוט שרק לסיום.
elisha
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי elisha »

אני דווקא להפך, שמתי שאוסטרליה מנצחים ושווידוקה יבקיע, והיה לי סכום זכייה 190 ובגלל זה פספסתי :(

אלישע
Orb

שליחה על ידי Orb »

עכשיו הבנתי למה אתה כזה נסער מזה, יא אינטרסנט :)
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

אותי זה נורא שיעשע...ממש התפעקעתי מצחוק..זה היה אחד הדברים היותר מצחיקים שראיתי..
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
yaniv2
MTGil Apprentice

כן

שליחה על ידי yaniv2 »

באמת היה משחק מוזר שופט אידיוט.
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

הבזיון ממשיך
והיום השופט התעלם מפנדל של 100% לטובת טוניסיה (אגב, שוב כדור גובה שיורט עם היד של מגן אוקראיני, זאת ממש אופנה משונה במונדיאל הזה), ודקה אח"כ נתן לשבצ'נקו פנדל שלא היה ולא נברא. שיפוט הוגן היה מעלה את טוניסיה על חשבון אוקראינה.
כמות טעויות השיפוט הקריטיות במונדיאל הזה הוא פשוט לא ייאמן, והוא המשך ישיר למונדיאל הקודם, חבל שאין סיכוי שהגוף העלוב שנקרא פיפ"א יכניס שיפוט באמצעות מצלמות טלווזיה.
Servant of Morgoth
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Servant of Morgoth »

דיברו על הנושא הזה... אי אפשר להכניס שיפוט באמצעות טלויזיה רק במונדיאל, ומצד שני, פיפ"א לא יכולה להחליט שיהיה שיפוט באמצעות מצלמות בכל המשחקים, כי בליגות נמוכות לדוגמא אין תקציב לכזה דבר (צריך בשביל זה גם עוד שופט בכלל).
אל תשמיץ את פיפ"א סתם, השנה הם נקטו אמצעים קשים להעלאת רמת השיפוט. השנה השופטים עברו עוד סדרה של "אימונים מפרכים" ועברו בדיקות הרבה יותר קפדניות כדי לשפוט במונדיאל, וגם השכר שלהם שודרג בהתאם.
אני לא מצדיק את השופט במשחק של אוסטרליה, שם באמת היה שיפוט שערורייתי ומתחת לכל ביקורת, אבל היו הרבה משחקים במונדיאל הזה שדווקא זכרתי את השופט לטובה. אני מניח שכמו שלשחקנים יכול להיות יום רע גם לשופטים יכול להיות.. או משהו..
Orb

שליחה על ידי Orb »

ומצד שני, פיפ"א לא יכולה להחליט שיהיה שיפוט באמצעות מצלמות בכל המשחקים, כי בליגות נמוכות לדוגמא אין תקציב לכזה דבר
זה דווקא לא נכון.
יש הרבה ענפי ספורט ששופטים באמצעות מצלמה (פוטבול, טניס החל מלאחרונה..), ותהיה בטוח שזה רק ברמות היותר גבוהות. לגיטימי.
יובל
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי יובל »

אגב, פיפ"א הרחיקה את השופט הזה, ונתנה לו באן משיפוט, לפי מה ששמעתי...
אס מעוין זה שיט-רר!
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

ובפינתנו השופט העיוור/מושחת/סתם אדיוט מרחיק השופט את לוציץ' קשרה של שבדיה על עבירה שאפילו לא שורקים עליה פאול, בצהוב שני (גם הראשון לא היה מוצדק) וגומר את סיכוייה לחזור למשחק. מה שבעיקר מדהים זה שבהילוך חוזר רואים את השופט מחייך חיוך מלא שביעות רצון כשהוא שולף את האדום, ושחקן גרמני טופח לו על השכם!
elisha
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי elisha »

זה היה באמת מדהים, כל הכבוד לבמאי שתפס את זה והחליט לשים הילוך חוזר.
אני חושב שהשופט נפל ללחץ הכבד ושרק את רב השריקות שלו גם בגלל הקהל הגרמני. הרבה יותר קל לתת אדום לשבדי (לא מוצדק בכלל) מאשר לגרמני.

אלישע
OldSkoolMTG
MTGil Wizard

שליחה על ידי OldSkoolMTG »

ארגנטינה // מקסיקו - 1/2
אני חותך עם השופט השוויצרי הראשי לא שם כסף על ארגנטינה...
"To Alcohol! The Cause Of And Solution To All Of Lifes Problems!!!"
- Homer Simpson
Orb

שליחה על ידי Orb »

למה - איזה שריקות שלו לא היו טובות בעינייך?
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

as much as i know football(american) is the only sport where u the referee can change his dissecion bye looking in the t.v
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

Orb כתב:למה - איזה שריקות שלו לא היו טובות בעינייך?
אדום ברור להיינצה שקיבל רק צהוב כשעצר שחקן מקסיקני לבד מול שוער, ובמחצית השנייה פגע בבוגרטי בלי כדור ולא קיבל על זה צהוב שני אפילו. מצד שני הוא פסל גול חוקי של ארגנטינה בדקה ה-90, אבל זו כבר יותר אשמת הקוון.
שלח תגובה