אליפות הארץ - הודעה חשובה

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
S_C_epter
The ScepterChant
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

אוי נראה שיהיה כיף באליפות הארץ, יהיו מלא ילדים קטנים וזה. למישהו כאן יש כח לחשוב אם זה יהפוך את הטורניר לקל יותר (בעקבות הירידה ברמת השחקנים הממוצעת) או קשה יותר (בעיקבות העלייה במספר המשתתפים) עבור השחקנים שכבר מוזמנים? מה עם המחירים, אני עדיין אצטרך לשלם יותר מאנשים שהם לא Qualified אוטומטית? (עוד יתרון, במקרה שלא :) )
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

זה לא ממש עניין של קל או קשה,מה שזה גורם לדעתי זה שללימיטד יש משקל יותר גדול,כי יקרה מצב שרוב השחקנים המנוסים יקבלו שחקנים פחות מנוסים בקונסטראקטד ויציגו תוצאות של 3-0,או 2-1,ואז הדראפט יהיה אם שחקנים יותר טובים,וזה יהיה יותר קשה.
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
elisha
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי elisha »

אני מציע מכיוון שזה טורניר פתוח, ויהיו בו לפחות כפול ממספר האנשים שהיו אמורים להיות באליפות אם היא הייתה טורניר סגור, להפוך את זה לסוג של "גראנד פריקס". זאת אומרת שעדיין השחקנים שהיו אמורים להעפיל יקבלו הטבות כלשיהם. לדוגמה לתת באי אחד לכל המעפילים אוטומותית (או אפילו לתת באיים לפי דירוג, מקום 50- באי אחד, 25 2 באים, 10 או טופ8 אליפות קודמת 3 באים). ההצעה הזאת היא יותר אופטימית ואני לא בטוח שאי אפשרית אבל מה שכן אפשרי ואפשר לקחת דוגמה מגראנד פריקס זה שרק חלק מהשחקנים יעברו ליום 2, וככה הטורניר יהיה רציני יותר, תחרותי יותר, והרמה תעלה.
(ואם במקרה לוקחים בחשבון את אפשרות הבאיים, אז אפשר שכל טורנירי המוקדמות שהיו אמורים להיות יהיו טורנירים כמו GPT בהם המנצח מקבל 3 באיים)

רק הצעה.
אלישע.
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

אני לא אוהב את העניין עם הבאיים,נשמע לי לא נחמד...מה שכן, העניין שרק חלק ייעלו ליום 2 נשמעת סבירה ביותר,
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

חברים, זה אליפות ארץ, אין לנו מילה בפורמט. גם ההחלטה הזו הגיעה מוויזארדס וזה לא משהו פרטיזני שאנחנו עשינו. יהיו Byes אם הם יגידו שיהיו Byes ובאף מקרה אחר לא.
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

חח, אם זו הדרך זינגר אז מדוע אתם עושים כל-כך הרבה בלגן ושינויים? זה לא אומר שאני מתנגד לשינויים אבל זה די ברור שאם בא לכם אתם כן משנים את המתכונת הרגילה שמונחית ע"י וויזרדס.
"I feel like I just attacked with everything, and it's too late to take it back."
- Chris Pikula, shortly after getting married on December 29th, 2001.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אני באמת בעד הרעיון של אלישע אבל אלישע זה באמת כמו שזינגר אמר לא נראה לי ממש באחריותם :\

godamz stupid war
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אילון כתב:חח, אם זו הדרך זינגר אז מדוע אתם עושים כל-כך הרבה בלגן ושינויים? זה לא אומר שאני מתנגד לשינויים אבל זה די ברור שאם בא לכם אתם כן משנים את המתכונת הרגילה שמונחית ע"י וויזרדס.
על מה אתה מדבר? זה נחמד לראות אותך צוחק, אבל לא אם זה בא על חשבון קוהרנטיות. מי שינה מתכונת רגילה של מה מתי?
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

מי שינה מתכונת רגילה? אתם הפכתם את התחרות מאליפות שצריך להעפיל אליה לתחרות חופשית שכל אחד יכול להשתתף, ברור שיש לכך נסיבות ולטעמי זה דווקא די כיף וטוב שגם מי שנכשל בריג'נולס(ואני יודע כי זה קרה לי) לא צריך להתבאס, אבל אתה מנסה להגיד לי שהשינוי הזה הוא לא שינוי מהותי של מתכונת האליפות?
"I feel like I just attacked with everything, and it's too late to take it back."
DSP
The Darkest Star

שליחה על ידי DSP »

אבל זה לא הם שינו, אמורים לך שזו החלטה של אוריין בשיתוף וויזארדס...
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

לא ממש מעניין אותי מי אחראי לשינוי משום שאני לא בא לתקוף אף-אחד או משהו כזה, מבחינתי זינגר יובל ואוריין כולם אחראיים על אליפות הארץ, אם מתקבלת החלטה לגבי האליפות אז מן הסתם כל הצדדים יודעים עליה ומוכנים לה.
hbar
MTGil Wizard

שליחה על ידי hbar »

אני לא מבין על מה אתם כל כך כועסים.
המוקדמות הם בדיחה אחת גדולה. הרי לאליפות הארץ באים 50-60 אנשים לאחר מוקדמות ואילו ל PTQ (גם של אירופה, לדוגמא פראג) מגיעים 50-60 אנשים למרות שאין מוקדמות.
מה המסקנה? כמות האנשים לא תשתנה ביותר מ+-10 אנשים בין אם יש מוקדמות ובין אם לאו. דרך אגב, במספר מדינות בעולם האליפות היא חופשית עקב כמות השחקנים הקטנה במדינות אלה. עם כל הכבוד לפריריליס של 100 איש ו PTQ של 50 איש גם בישראל יש מעט מאוד שחקנים ואין סיבה לקיים מוקדמות בהם מתמודדים פחות ממספר האנשים שעלו אוטומטית.
אני מקווה שאחרי שתראו שלאליפות הקרובה לא יגיעו יותר מ- 70 איש תבינו שאין טעם לערוך את המוקדמות מדי שנה.
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

יש לו נקודה...
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

תראה עם תחשב כל מוקדמות 8אנשים(טופ 8) +35 אנשים נגיד 30 יגיעו אפילו 25 תגיע לבערך 60 איש

60 איש לאליפות זה סבבה ברמה הכי גבוהה שיכול להיות במג'יק בארץ
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Orb

שליחה על ידי Orb »

חברים, זה אליפות ארץ, אין לנו מילה בפורמט. גם ההחלטה הזו הגיעה מוויזארדס וזה לא משהו פרטיזני שאנחנו עשינו. יהיו Byes אם הם יגידו שיהיו Byes ובאף מקרה אחר לא.
לא מדויק. לאורין בהחלט יש מילה בעניין מול וויזארדס והוא יוזם חלק גדול מהשינויים ומחליט בסופו של דבר על הפורמאט (תוך כדי אישור מוויזארדס).
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אילון כתב:לא ממש מעניין אותי מי אחראי לשינוי משום שאני לא בא לתקוף אף-אחד או משהו כזה, מבחינתי זינגר יובל ואוריין כולם אחראיים על אליפות הארץ, אם מתקבלת החלטה לגבי האליפות אז מן הסתם כל הצדדים יודעים עליה ומוכנים לה.
היית יכול במקום לכתוב "שלום, אני חי בסרט". זה שינוי שהגיע מוויזארדס, עקב המצב הבטחוני שלא מאפשר לעשות מוקדמות בחיפה, בדיוק כמו שבאליפות ב2004 ביטול אחד הדראפטים היה שינוי שהגיע מוויזארדס. ולכן, כפי שציינתי, הם קובעים ולא אנחנו.
[עריכה]
אור, לא לפי מיטב ידיעתי.
Orb

שליחה על ידי Orb »

אור, לא לפי מיטב ידיעתי.
אז ידיעתך לוקה בחסר.
דיברתי על זה עם אורין אך היום. וויזארדס אמנם מאשרים, אך השינויים וההתאמות נובעים מהצעות ויוזמות של אורין.
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

Antrax כתב:
אילון כתב:לא ממש מעניין אותי מי אחראי לשינוי משום שאני לא בא לתקוף אף-אחד או משהו כזה, מבחינתי זינגר יובל ואוריין כולם אחראיים על אליפות הארץ, אם מתקבלת החלטה לגבי האליפות אז מן הסתם כל הצדדים יודעים עליה ומוכנים לה.
היית יכול במקום לכתוב "שלום, אני חי בסרט". זה שינוי שהגיע מוויזארדס, עקב המצב הבטחוני שלא מאפשר לעשות מוקדמות בחיפה, בדיוק כמו שבאליפות ב2004 ביטול אחד הדראפטים היה שינוי שהגיע מוויזארדס. ולכן, כפי שציינתי, הם קובעים ולא אנחנו.
[עריכה]
אור, לא לפי מיטב ידיעתי.
סבבה, אם לwizards עד כדי כך אכפת מהמצב שהם יבואו וולנטרית ויציעו את השינוי הזה אז אתה צודק, רק שקשה לי להאמין שזה נכון, מן הסתם השינוי היה כתוצאה ממגע בין אוריין לוויזרדס ולכן יש משמעות לצד המקומי בהחלטה.
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

שנייה אחת, אני לא מבין מה הקשר בכלל בין המלחמה לעניין הזה? אם השחקנים ברחו מחיפה, אז שישחקו במוקדמות של ת"א, מה הסיפור? בואו נמשיך להשתין על הבדיחה העצובה שנקראת המג'יק בישראל, אולי נעביר את האליפות לקפריסין וגמרנו, הרי גם ת"א בטווח הזילזאלים.
אולי פעם אחת, לשם שינוי, מישהו כאן יקבל החלטה מתוך מקצוענות ולא מתוך פופוליזם.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

ואם השחקנים לא ברחו מחיפה, אז שידפקו? :-:
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
שלח תגובה