סירטון חובה לאוהבי הבשר ולשונאיו

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

madhu
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

סירטון חובה לאוהבי הבשר ולשונאיו

שליחה על ידי madhu »

זכותך לבצע את חובותיך, אולם אינך זכאי לפירות המעשה. לעולם אל תחשוב את עצמך לגורמן של תוצאות מעשיך, ולעולם אל תדבוק באי מילוי חובתך.
שיניתי שם, הייתי mukunda
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

כבר ראיתי טובים יותר. הם לא מספיק מזעזעים, ומכילים הרבה חומר שלא קשור דווקא להתעללות ממוסדת בבע"ח, כמו סתם ילדים שמתעללים בעז. סרטון שמטיף לצמחונות צריך להיות יותר ממוקד בעיניי.
עם זאת, זה בהחלט די והותר כדי לעודד אנשים לתמוך במאבק החשוב למען זכויות בעלי החיים, ישר כח.
madhu
MTGil Wizard

שליחה על ידי madhu »

אתה בהחלט מוזמן להוסיף קישורים מזעזעים יותר.
זכותך לבצע את חובותיך, אולם אינך זכאי לפירות המעשה. לעולם אל תחשוב את עצמך לגורמן של תוצאות מעשיך, ולעולם אל תדבוק באי מילוי חובתך.
שיניתי שם, הייתי mukunda
mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig »

תגיד בנאדם אתה חולה בנפש?
אין לי בעיה שאתה מביא סרטים שמטיפים לצימחונות אבל אתה יכול להזהיר שיש שמה מזרקות של דם שיוצאות מחצי פרה ושיש שמה ראש של פרה שנזרק על הריצפה...
Sir Psycho Sexy כתב:אין שום בעייה עם בנאדם שמסוגל לנוע במהירות של 60 קמ"ש. הכל עניין של אבולוציה ואיזה סמים אתה לוקח.
SPS
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

mig כתב:תגיד בנאדם אתה חולה בנפש?
אין לי בעיה שאתה מביא סרטים שמטיפים לצימחונות אבל אתה יכול להזהיר שיש שמה מזרקות של דם שיוצאות מחצי פרה ושיש שמה ראש של פרה שנזרק על הריצפה...
אבל איך אתה רוצה שיטיפו לשמירה על זכויות בעלי חיים אם לא יראו איך הזכויות שלהם נפגעות? אם לא היו מכניסים קטעים כאלו היו באים חכמולוגים ואומרים שהמעשים יותר הומניים ממה שהם באמת.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
madhu
MTGil Wizard

שליחה על ידי madhu »

mig כתב:תגיד בנאדם אתה חולה בנפש?
אני חושב שחולה נפש הוא מי שתומך בתעשיות האלה, ואוכל את ראש הפרה שהתיז מזרקות של דם.
שיניתי שם, הייתי mukunda
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

דווקא ממש לא התכוונתי לסרטים שמראים דם יוצא מפרה, אין בזה התעללות מעבר להריגה, והבעייה שלי היא לא עם הרג של חיות למטרת מאכל, אלא עם התעללות.
אין לי כרגע קישורים כאלה, ראיתי אחד טוב יותר באירוע של אנונימוס אבל אין לי מושג איפה להשיג אותו. בכל מקרה מקלחות של דם זה סתם מגעיל לראות, ולא ממש אפקטיבי.

ד"א, לא מזמן נדחו אחרוני הערעורים בעניין פיטום האווזים, ואכיפת החוק החלה בשעה טובה. מעבר לכך, הפסיקה הישראלית השפיעה ישירות על חקיקת חוק זהה בקליפורניה.
madhu
MTGil Wizard

שליחה על ידי madhu »

דווקא ממש לא התכוונתי לסרטים שמראים דם יוצא מפרה, אין בזה התעללות מעבר להריגה
ידידי זו לא הריגה, זה רצח.

וכדוגמה: http://www.flix.co.il/showVideo.asp?m=1068969

בשר או פרווה, הרעיון זהה.
שיניתי שם, הייתי mukunda
mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig »

אתה אומר לי שזה לא הריגה זה רצח וזו טעות רצח זה הריגה מכוונת ומתוכננת שלא למטרת הישרדות ואני ממש לא מבין איך אתה רוצה שאנשים ישרדו בלי לאכול בשר מה נראה לך שכולם יכולים לחיות על ויטמנים ומלפפונים אני לא יודע מה איתכם כשאני אולכל בשר אני שבע להרבה זמן וכשאני אוכל פרי /ירק תוך שעה אני רעב שוב..
נכון צריך למצוא את הדרך שתגרום לכמה שפחות סבל אבל בשום פנים ואופן אני לא מוותר על הבשר שלי
Sir Psycho Sexy כתב:אין שום בעייה עם בנאדם שמסוגל לנוע במהירות של 60 קמ"ש. הכל עניין של אבולוציה ואיזה סמים אתה לוקח.
SPS
madhu
MTGil Wizard

שליחה על ידי madhu »

אתה אומר לי שזה לא הריגה זה רצח וזו טעות רצח זה הריגה מכוונת ומתוכננת שלא למטרת הישרדות ואני ממש לא מבין איך אתה רוצה שאנשים ישרדו בלי לאכול בשר מה נראה לך שכולם יכולים לחיות על ויטמנים ומלפפונים אני לא יודע מה איתכם כשאני אולכל בשר אני שבע להרבה זמן וכשאני אוכל פרי /ירק תוך שעה אני רעב שוב..
נכון צריך למצוא את הדרך שתגרום לכמה שפחות סבל אבל בשום פנים ואופן אני לא מוותר על הבשר שלי
פתגם ידוע אומר: "ניתן להביא את הסוס לשוקת אבל לא ניתן להכריח אותו לשתות"

אני יכול להראות לך את ההיגיון שבצימחונות אבל אם אתה לא רוצה אז כלום לא יעזור.

אם בכול אופן אתה רוצה להישתדל: http://www.flix.co.il/showVideo.asp?m=1068087

מדהו
נערך לאחרונה על ידי madhu ב 16/10/2006 , 23:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
שיניתי שם, הייתי mukunda
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW »

madhu- לא זה לא רצח. כל פעם שאני עובר בירושלים ורואה כתובות של בשר = רצח אני מתעצב שיש צמחונים כאלה ומתבייש בכך שאני צמחוני.
mig- ההתבכיינות הזאת ממש מיותרת (אחרי הכל אתה אוכל את הפרות האלה). אגב זאת אחת מהדרכים הפחות כואבות למות.
נערך לאחרונה על ידי MosheJW ב 16/10/2006 , 22:23, נערך פעם 1 בסך הכל.
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

mig כתב:אתה אומר לי שזה לא הריגה זה רצח וזו טעות רצח זה הריגה מכוונת ומתוכננת שלא למטרת הישרדות ואני ממש לא מבין איך אתה רוצה שאנשים ישרדו בלי לאכול בשר מה נראה לך שכולם יכולים לחיות על ויטמנים ומלפפונים אני לא יודע מה איתכם כשאני אולכל בשר אני שבע להרבה זמן וכשאני אוכל פרי /ירק תוך שעה אני רעב שוב..
יש מספיק אנשים שמתקיימים בלי בשר, זה שאתה צמחוני לא אומר שאתה צריך לאכול סלט ולחם כל היום. מעבר לכך, בשר זה לא מה שמשביע אותך, אלא הלאפה/לחמניה שמקיפים אותם, או הצ'יפס/פסטה שנמצאים לידם. מה שיוצר תחשת שובע זה פחמימות, לא חלבונים ושומן, שהם מרכיבים העיקריים של הבשר שאתה אוכל.

עם זאת, אני לא דוגל בצמחונות מתוך אידאולוגיה. מבחינה מוסרית לא היתה לי כ"כ בעייה לאכול חיות אם הן לא היו סובלות מעבר למה שכל חיה שנטרפת בטבע סובלת, הבעייה היא שגידול בע"J למטרת אכילה בתנאי מחייה סבירים והוגנים תייקר את הבשר משמעותית. באופן אישי אני אהיה מוכן לספוג את זה (ולקצץ משמעותית בכמויות הבשר שאני אוכל), אבל אני בספק אם תעשייה כזו תצמח. זו גם הסיבה אגב, שאין לי בעייה עם אכילת דגי ים (טונה למשל), שבניגוד לדגי בריכות לא סובלים כל חייהם, מעבר לדקה-שתיים של הריגתם עצמה.

לגבי אנונימוס, יש לי מחלוקת איתם בעיקר בתחום ניסויים בבע"ח, התנגדות גורפת וכללית לניסויים בבע"ח היא אווילית, מאחר ואין (או כמעט שאין) תרופות שלא נוסו קודם לכן על בע"ח. כמובן שיש לערוך הפרדה מוחלטת בין תחום זה לתחום ניסויים על בע"ח למטרות קוסמטיקה וכד', שזו פשוט תועבה.[/b]
madhu
MTGil Wizard

שליחה על ידי madhu »

כל פעם שאני עובר בירושלים ורואה כתובות של בשר = רצח אני מתעצב שיש צמחונים כאלה ומתבייש בכך שאני צמחוני.
ישרדות זו ישרדות, אבל בהכילת בשר לא מדובר בישרדות אלה ברצח לשם אכילה.
האם כאשר אדם רוצח אדם אחר לשם אכילה (ראה קניבעל משתיקת הכבשים) גם זה ישרדות?
אם לא למה חיות כן ואדם לא?
אדם יכול להבין שהחיה לא רוצה לתת את גופה למען סיפוק תאוותו לטעם של בשרה ולכן ההיתעלמות מרצונה לחיות והריגתה אך ורק לשם סיפוק הלשון היא רצח בכול מובן המילה.

ובקשר לביישנות, אז תדע שגם אני מתבייש שאתה צימחוני וחיות רבות היו מתביישות בזה גם אם היו מאפשרים להן.

מדהו
שיניתי שם, הייתי mukunda
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

לשיטתך, יש להעמיד לדין אריות ונמרים?
madhu
MTGil Wizard

שליחה על ידי madhu »

לשיטתך, יש להעמיד לדין אריות ונמרים?
אדם יכול להבין שהחיה לא רוצה לתת את גופה למען סיפוק תאוותו לטעם של בשרה ולכן ההיתעלמות מרצונה לחיות והריגתה אך ורק לשם סיפוק הלשון היא רצח בכול מובן המילה.
רצח זו מילה שמיוחסת אך ורק למעשהו של בן אדם אשר מסוגל לראות אם הוא רוצה את טובת האחר. הנמר לא מסוגל לראות מה רוצה הפרה, כול יכולותיו מסתכמות ביכולתו לרוץ כדי להשיג ארוחה. אני חושב שבני אדם ניחנו ביכולת רגשות והבנה אינטלקטואלית מפותחת והם יכולים להבין שבהכילת בשר ניגרם סבל רב לישויות חיים בעלת רמת מודעות גבוהה.

מדהו
שיניתי שם, הייתי mukunda
mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig »

מה פתאום להעמיד את האריה לדין?
צריך להעמיד את בעל הספארי לדין שהביא לאריה לאכול חתיכת בשר ולא קובית טופו

בנושא הפרות והתרנגולות
זה שאני אוהב לאכול אותם לא אומר שאני אוהב לראות אותם נשחטים ולא אומר שאני רוצה לראות מזרקות של דם שיוצאות מהן כשאתה מביא סרט עם אופי שכזה נהוג ליידע את מי שהולך לראות אותו שיש שמה מזרקות של דם שאנשים בעלי קיבה רגישה לא יכנסו...

נ.ב הא כן ולא נראה שמה שעשו לפרה שמה זה שחיטה כשרה
נ.ב2 גם שהרימו אותה במנוף לא נראה לי שזה היה החרכי
SPS
madhu
MTGil Wizard

שליחה על ידי madhu »

בנושא הפרות והתרנגולות
זה שאני אוהב לאכול אותם לא אומר שאני אוהב לראות אותם נשחטים ולא אומר שאני רוצה לראות מזרקות של דם שיוצאות מהן כשאתה מביא סרט עם אופי שכזה נהוג ליידע את מי שהולך לראות אותו שיש שמה מזרקות של דם שאנשים בעלי קיבה רגישה לא יכנסו...

נ.ב הא כן ולא נראה שמה שעשו לפרה שמה זה שחיטה כשרה
נ.ב2 גם שהרימו אותה במנוף לא נראה לי שזה היה החרכי
אתה לא רוצה שגם יזהירו אותך מה קרה לאמבונגר שאתה אוכל לפני שהוא הפך לפיסה עגולה ואדמדמה? ובקשר לקיבה, אם היא הייתה כ"כ רגישה איך היא עדיין מתפקדת לאחר ארוחות שכאלה?

בקשר להרמה במנוף והשחיטה זה בהחלט נעשה בצורה בה היהודים הרחמנים בני רחמנים מבצעים אותה. בכול בית מתבחיים בארת מרימים את החיות במנוף, כולל תרנגולים, פרות, כבשים וכו'. אתה בהחלט מוזמן לגשת ולראות.

מדהו
שיניתי שם, הייתי mukunda
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

שליחה על ידי Master of Puppets »

מה אלה אמבונגרים ולמה צריך להרים תרנגול במנוף?

madhu, מה דעתך על הפלות?
RoBoT-ChIcKeN כתב:ניסית פעם לישון והתעוררת בתוך מבוך שהאחים שלך בנו כדי להכריח אותך לאכול חימר כדי לצאת ממנו? לא נראה לי....

רובוט-צ'יקן.
the editor
MTGil Wizard

שליחה על ידי the editor »

להרוג חיות זה לא רצח, זו שרשרת המזון. להתעלל בחיות, זו כבר התעללות. אבל אני מוכן לסבול גם את זה.
שיניתי שם, פעם הייתי אלרונד
זאת אומרת, הייתי elrond, אבל באנגלית זה עושה בעיות עם ההדגשה...
madhu
MTGil Wizard

שליחה על ידי madhu »

Master of Puppets כתב:מה אלה אמבונגרים ולמה צריך להרים תרנגול במנוף?

madhu, מה דעתך על הפלות?
אמבונגרים= אמבורגרים :oops:

בקשר לתרנגולים: נוחות היא מילת המפתח בעולמנו. לא היית רוצה שהרב החסוד יתחיל להאבק עם כול תרנגול בניפרד נכון?

בקשר להפלות אני ישמור את דעותי למקום אחר כדי לא ליסתות מהנושא של התרד.
שיניתי שם, הייתי mukunda
שלח תגובה