אני לא מגיע לפרה-ריליס PC רק בגלל המחיר.

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Slacker
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

אני לא מגיע לפרה-ריליס PC רק בגלל המחיר.

שליחה על ידי Slacker »

בסופו של דבר הדרך היחידה להוריד את המחירים, או אפילו לגרום להם לעצור במחיר סביר יחסית היא פשוט להצביע ברגליים. אז נכון שבארץ זה לא עובד בדרך כלל, אבל אני לא רואה שום דרך אחרת לגרום למי שקובע את המחירים להבין שאנחנו לא נשלם כל סכום בשביל להשתתף בעוד פרה-ריליס.

אם בסופו של דבר, אחרי שכולם בכו והתלוננו על המחיר, אנשים יגיעו גם לפרה-ריליס הזה וישלמו את המחיר המלא, זה פשוט נותן לגיטימציה להמשיך ולגבות מחירים גבוהים ואף להעלות אותם באירועים הבאים.

אישית מה שיותר מפריע לי זו העובדה שאף נציג של החברה המדוברת, PMI אפילו לא טורח לענות לתגובות ולהסביר את העניין.

נכון שזה יהיה מבאס להפסיד פרה-ריליס, אבל מבחינתי זה עדיין עדיף מלהמשיך ולהיכנע לאינפלציה הזו.

מי שרוצה להצהיר שגם הוא לא מתכוון להגיע לפרה-ריליס בגלל המחיר מוזמן להגיב כאן, אני מבקש משאר האנשים לא להגיב בת'רד הזה.

תודה.

עריכה : הוספתי את כל החלק העליון של ההודעה (שזה מה שרשמתי בthread המקורי של הפרה-ריליס של PC) כדי שההודעה תהיה יותר מובנת.
נערך לאחרונה על ידי Slacker ב 12/1/2007 , 22:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
fungus
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי fungus »

אני תומך בך
גם אני לא אגיע בגלל המחיר המופרז, בגלל אי הארגון שמראים (כמעט שבוע ואין הודעה מפורשת על מיקום הפריריליס בחיפה) ובגלל היחס הכללי שלהם.
squirrel
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי squirrel »

אני מצדיע ליוזמה, ומקווה שהפוסט הזה יהיה ארוך ואולי, אולי יגרום למשהו.

גם אני לא מגיע לPR בגלל המחיר המוגזם.
hbar
MTGil Wizard

שליחה על ידי hbar »

יאללה.
גם אני לא מגיע לPR בגלל המחיר המוגזם.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

הפעם זה 6 חבילות (120 ש"ח) ו10 שקל לפרס. זה לא כזה מחיר מופרז... זה יקר לפריריליס כי יש חבילה אחת יותר.
אני הולך כי אני כמעט שלא קונה קלפים גם ככה ואני מעוד נהנה בפריריליסים.
תמונה
יובל
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי יובל »

המחיר הנוכחי עומד לטעמי כבר ממש על הגבול של "יקר מדי". אני עדיין מתלבט אם להביע את מחאתי בלא להגיע. אם הוא היה, נאמר, 150 ש"ח, לא היה ספק בכלל.

מה שכן, אין ספק שלא להגיע זו הדרך הטובה ביותר "לנער" את המארגנים. אם המחיר יעבור את אותו הגבול, בפ"ר הבא - אז לדעתי נצטרך להפגין חוסר נוכחות מוחלט מצד כולם.
אס מעוין זה שיט-רר!
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

יש בעיה בתכנית שלכם. הרווח של המארגנים בטורנירים האלה הוא כל כך נמוך ממילא, שגם אם כמה אנשים לא יבואו, אז הרווח שלי ירד מנמוך לקצת יות נמוך, כך שזה לא ישנה יותר מידי. מי שמארגן עושה את זה בעיר מאיזושהיא תחושת שיכות ורצון לארגן, ולא יותר מידי בגלל הרווח שהוא לא משהו מלכתחילה.
My phone number: 0522816213
hbar
MTGil Wizard

שליחה על ידי hbar »

לא הבנת את מטרת הת'רד.
המחאה היא לא נגד המארגנים, אלא נגד היבואן - הוא קובע את המחירים.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

היבואן לא קורא בפורום הזה לעיתים קרובות אם בכלל והמחאה שלך שמכוונת כלפיו לא באמת תגיע אליו. למה שלא תתקשר אליו פשוט ?
eyal
ממציא כומבואים!!!11
יצירת קשר:

שליחה על ידי eyal »

המחאה שלכם מטופשת וחסרת תועלת. אם אין לכם כסף אז אל תשתתפו, אף אחד לא מכריח אתכם אבל אם אתם לא באים "מתוך עקרון" זה ממש מטופש וחסר לא רק תועלת, אלא גם טעם.

זה לא שאוריאן מחליט להעלות את המחיר בצורה שרירותית, יש סיבות וגורמים לכך ולא, הסיבות והגורמים הם לא "תאוות בצע".

לפני כמה זמן. כשהפריריליס עלה 100 למארגן היה רווח מסויים. נראה לכם שעכשיו שהפריריליס עולה 130 המארגן מרוויח את אותו רווח מאז+30? לא. המחירים של הבוסטרים עולה בארה"ב. לכן המחיר של הבוסטרים עולה אף יותר באירופה. לכן המחיר של הבוסטרים עולה אף יותר אצלינו. לכן אוריאן צריך למכור לכם את אותם מוצרים ב30 שקל יותר כדי לעשות רווח זהה.

ורק לשם הבהרה. אם תמשיכו באסטרטגיית ה"תצביעו ברגליים" לא תביאו לירידת מחירים, זה בטוח, הדבר היחידי שאתם יכולים להביא אליו הוא הפסקת הטורנירים ואולי אף בכלל המג'יק בארץ. נניח ציפו להגעה של 80 איש לטורניר הקרוב, במקום זה יגיעו 50 איש. אוריאן יעשה חושבים עם עצמו, יגיד, טוב, תקופה חלשה, ניתן עוד הזדמנות. פריריליס אחרי זה אתם תחשבו: המכה הראשונה לא הספיקה, מכה שנייה תשבור אותו והוא יוריד את המחיר חזרה ל100 וכולנו נוכל להשתמש ב30 שקל שלנו לקנות המון ממתקים. אוריאן יצפה ל50 איש, במקום זה יגיעו 30. במקום לצאת ברווח לא גדול במיוחד הוא יצא בהפסד. את הפריריליס הבא הוא כבר לא יארגן וגם לא את הPTQ וגם לא את הדראפטים, כי הם לא יכולים להחזיק בפני עצמם. בשלב מסויים הוא פשוט יסגור את הבאסטה מחוסר הענות. אח"כ כשכל המג'יק בארץ יהיה בוסטרים ב25 בחנויות מזדמנות ואף לא טורניר אחד לרפואה, אתם תצטערו על ההתעקשות חסרת התועלת שלכם.

ותחשבו על זה.
Antrax כתב:זה רעיון נהדר. נניח, הרבה אנשים מתים בבית חולים, אז אם נבטל את בתי החולים, אנשים לא ימותו!
אנטרקס
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW »

אני על הגבול של לא לבוא. הפעם כנראה שאני כן אשתתף, אבל אם תהיה התארגנות משמעותית אני בהחלט אצטרף. אבל צריך בשביל זה כמות נכבדת של אנשים שיחרימו את האירוע, ולחתום על מכתב רשמי לויזארדז, וכל זה...
אני מוכן להצטרף ליוזמה אם תהיה, אבל נכון לעכשיו לא להתחיל אותה.

עוד 10 ש"ח למחיר, ואני פורש, לבד או לא.
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
Orb

שליחה על ידי Orb »

אייל - אני חושב שבפוסט שלך יש הרבה נתונים לא נכונים, אמירות מומצאות, וחוסר הבנה כללי.
fungus
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי fungus »

אייל - תשווה פעם אחת את העלות של מוצרי מג'יק באר"הב ובארץ ותגיע לדבר הבא
נגיד בוסטר, בארץ בין 20 ל25 שקל. באר"הב - 3 דולר. שווה ערך ל13 שקל.
אם ניתן עוד כמה אחוזים לטובת המיבא שצריך לשלם על הובלה נגיע ללא יותר מ16 שקל לבוסטר.
ב130 שקל, אתה מקבל טורנמנט פאק (שווה ערך לשלושה בוסטרים) ושלושה בוסטרים ועוד בוסטר אחד לפרס.
16*4 + 16*3 = 112
זאת עלות אם אנחנו קונים, מה שקצת מוזר, כי אם קונים בכמויות זה עולה אפילו פחות.
אם אתם רוצים לראות בכמות מסחרית יחסית, זה יוצא ככה ל36 איש, שזה קצת יותר מהמינימום לטורניר לפי מה שצינו, וגם זה יהיה במחיר של צרכנים רגילים ולא של מארגנים שאמורים לזכות להנחות.
טורנמנט בוקס=12 איש
3 טורנמנט בוקס= 36 איש, קצת יותר מהמינימום.
בוסטר בוקס = 36 בוסטרים = 9 איש.
4 בוסטר בוקס = 36 איש.
טורנמנט בוקס עולה נגיד כולל הובלה 100 דולר (יותר יקר בקצת מהמחיר המקורי), שווה ערך ל430 שקל.
בוסטר בוקס עולה אותו סכום בדיוק.
7*430 = 3100
לחלק ב36 איש = 84 אם עיגול למעלה.
אם כל אחש מהם ישלם את המחיר של 130, הרווח יהיה 1670 שקל.
וזה רק על 36 איש.
בטורניר ממוצע יש בערך פי 2 מזה.
אני חושב שיוכלו ללכת קצת יותר לכיוון השחקנים, כי אם נארגן אישית טורנירים כאלה, זה יצא יותר זול ממה שאנחנו משלמים למארגנים (112 לעומת 130).
זאת הנקודה למחשבה.
link in park
MTGil Wizard

שליחה על ידי link in park »

החישוב שלך לא מדויק, לפי מה שהבנתי, סינימה סיטי זה לא חינם, זה אומר שאתה צריך להוסיף את עלות המקום, ואל תשכח ליבוא לארץ הוא לא רק רווח של היבואן, יש את מיסי היבוא, את עלות היבוא, את השיווק של המוצר, ועוד כמה דברים שכבר לא ממש משפיעים, זה גורם לכל דבר בחישוב שלך להתיקר...

מה שכן מרגיז אותי וכנראה שגם אני לא אבוא בגלל המחיר הוא שהדולר ירד בקצת יותר מ30 אגורות, נגיד בנק ישראל הוריד את המסים ב1%-1.5% מאז רווניקה, והמחיר עדיין עלה...
הצל של ההגמון / אורסון סקוט קארד. כתב: "תפסת את העניין", אמר גראף. "חבורה של נזירות טרוריסטיות לכדה את כולם ונעזרה לשם כך בבירוקרטים שמנים וזקנים".
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW »

המחיר הגבוה הוא לא אשמת המארגנים.

אבל זה לא מונע ממני להתלונן, או משנה את העובדה שהמחיר גבוה מדי בשביל השחקנים.
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
t_c
MTGil Wizard

שליחה על ידי t_c »

אני מצדיע ליוזמה, ומקווה שהפוסט הזה יהיה ארוך ואולי, אולי יגרום למשהו.

גם אני לא מגיע לPR בגלל המחיר המוגז
אני חושב שכדי להפוך את זה לחתימה
fingon
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי fingon »

גם אני לא אגיע בגלל המחיר.
שלומי.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

im in..

not coming because of the high price...
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

fungus, תעשה את אותו החישוב עם אותם המספרים, אבל תהפוך את זה ליורו.

כן רבותי, זה הסוד: וויזארדס מוכרים באירופה את אותו המוצר באותו ערך מספרי, אבל ביורו במקום בדולר.
כלומר, אם בוסטר עולה 3.99 דולר בארה"ב, הוא יעלה 3.99 יורו באירופה. אם הדולר ירד מחר לשער של שקל=דולר, עדיין בוסטר יעלה בערך 20 ש"ח (בחלופה של חמישה שקלים ליורו אחד).

ותעשו טובה, אל תתחילו שוב עם הרעיון של "אז בואו נייבא מארה"ב במקום מאירופה" - זה נוגד את המדיניות של וויזארדס וזה לא ריאלי כרגע.
madhu
MTGil Wizard

שליחה על ידי madhu »

אני מצביע ברגליים.
זכותך לבצע את חובותיך, אולם אינך זכאי לפירות המעשה. לעולם אל תחשוב את עצמך לגורמן של תוצאות מעשיך, ולעולם אל תדבוק באי מילוי חובתך.
שיניתי שם, הייתי mukunda
שלח תגובה