ביקורת - PR רחובות

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

eyal
ממציא כומבואים!!!11
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי eyal »

אני גם רוצה להבהיר משהו.

באמת שאין לי שום דבר נגד עומרי ואני חושב שהוא אחלה גבר ואם השתמע שאני חושד בו שהוא רימה לטובתו אני מבטל את זה באופן חד משמעי בהודעה זו.

אני פשוט טוען שהוא אולי נטה קצת יותר מדי לטובת שאר השחקנים כדי ליצור שיוויון לכולם מאשר לטובת חירותינו שמגיעה לנו בתור שחקנים.
זה שאלה של שיוויון מול חירות אבל לא נכנס לזה עכשיו^^

העניין הוא כזה. בתחילת הטורניר הוכרז שמקום ראשון יקבל 10 בוסטרים ומקום שני יקבלו 6 בוסטרים, לא נאמר שום דבר על ID או על הפרשת בוסטרים במקרה של תיקו. ולכן אין כל סיבה שבתום הסיבוב השני ובתחילת השלישי, שני זוגות בעלי 6 נקודות אשר יודעים על החוקים שהוכרזו בתחילת הטורניר לא ינצלו את זכותם לעשות תיקו בשביל להתחלק בפרסים.

אם בתחילת הטורניר היה מוכרז ש9 נקודות יקבלו ככה וככה ו7 נקודות יקבלו ככה וככה אולי היינו שוקלים בכל זאת לעשות תיקו ולהתחלק ב6 בוסטרים לכל זוג. אולי, לא יודע. אבל כאשר מכריזים שאסור לנו לעשות תיקו זה אומר שכל קבוצה צריכה לסכן 6 בוסטרים! שזה כל הפרס. הרי, אם למשל אני ומתן היינו מפסידים במשחק הזה אז היינו מקבלים 2 בוסטרים וגם זה לא בטוח, זה לא עניין של בוסטר או שניים.

אז כל מה שאני אומר, שאני מאמין שנאלצנו לבצע טריק מלוכלך כי אני מרגיש כאילו נעשה עלינו מעט טריק מלוכלך, ואני לא רציתי לעשות את זה ואני גם מקווה שלא אאלץ לעשות את זה בעתיד. העניין הוא שלא עברנו על שום חוק DCI ולכן אי אפשר לפנות אלינו באמת בטענות.

להבא, אם כל ההכרזות יעשו במהלך הטורניר ולא במהלכו, כל הבעיות יפתרו ללא כל קושי.
Antrax כתב:זה רעיון נהדר. נניח, הרבה אנשים מתים בבית חולים, אז אם נבטל את בתי החולים, אנשים לא ימותו!
אנטרקס
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

eyal כתב:להבא, אם כל ההכרזות יעשו במהלך הטורניר ולא במהלכו, כל הבעיות יפתרו ללא כל קושי.
לדעתי זאת קצת בעיה להכריז הכל גם במהלך וגם לא במהלך הטורניר...
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

אם לחזור לנושא המקורי, אני חושב שבכיף היה אפשר לקיים עוד סיבוב ולא להסתפק רק ב 3 שהיו.

נ.ב. - מה זאת המתיחה הזאת עם Y שזכה בדראפט?
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

sliver כתב:נ.ב. - מה זאת המתיחה הזאת עם Y שזכה בדראפט?
מתיחה?
eyal
ממציא כומבואים!!!11
יצירת קשר:

שליחה על ידי eyal »

Y כתב:
eyal כתב:להבא, אם כל ההכרזות יעשו במהלך הטורניר ולא במהלכו, כל הבעיות יפתרו ללא כל קושי.
לדעתי זאת קצת בעיה להכריז הכל גם במהלך וגם לא במהלך הטורניר...
תשמע. זה שאתה לא יכול לא אומר שזאת בעייה של כולם. לשחקנים יש דרישות והשופטים צריכים למלא אותן!
Antrax כתב:זה רעיון נהדר. נניח, הרבה אנשים מתים בבית חולים, אז אם נבטל את בתי החולים, אנשים לא ימותו!
אנטרקס
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

למעשה זאת כן בעיה של כולם. לי בתור שופט יש חובות שאני צריך למלא. לעשות כל מה שהשחקנים דורשים היא לא אחת מהן.
adiavn
MTGil Wizard

שליחה על ידי adiavn »

ובנושא, אורטל, נכון שאלו אולי חוקי הבית בדראפטים ברחובות וראשון וכאלה. אבל דראפטים למרות הכל הם טורנירים מדווחים של די סי אי ולכן לא מחוייבים לחוקי הבית האלו.
העניין הוא שלא עברנו על שום חוק DCI ולכן אי אפשר לפנות אלינו באמת בטענות.
אייל, לא הייתם בטורניר של DCI - הייתם אורחים בבית של אדם פרטי. אין חוק שאומר שחייבים לכבד את המארח, אבל זה עניין של נימוס בסיסי. לכן לא ברור לי הנפנוף בכללים של DCI, כי הם לא ארחו אתכם.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

adiavn כתב:
ובנושא, אורטל, נכון שאלו אולי חוקי הבית בדראפטים ברחובות וראשון וכאלה. אבל דראפטים למרות הכל הם טורנירים מדווחים של די סי אי ולכן לא מחוייבים לחוקי הבית האלו.
העניין הוא שלא עברנו על שום חוק DCI ולכן אי אפשר לפנות אלינו באמת בטענות.
אייל, לא הייתם בטורניר של DCI - הייתם אורחים בבית של אדם פרטי. אין חוק שאומר שחייבים לכבד את המארח, אבל זה עניין של נימוס בסיסי. לכן לא ברור לי הנפנוף בכללים של DCI, כי הם לא ארחו אתכם.
אתה טועה
טורניר פרה רליס הוא טורניר מדווח וצריך לעמוד בחוקי הDCI
גם הם הוא מתקיים בחצר של השכנה שלי
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

זוהר,סיבוב רביעי לא היה מוסיף, הוא חסר תועלת מכיוון שהיו שמונה שחקנים (כל זוג הוא שחקן אחד).
סיבוב נוסף היה יכול ליצור בלאגן בחלוקת הפרסים (שוב - בהנחה שלא היה תיקו בסיבוב 3)
בנוסף - כפי שראית - לא היה הכי ביקוש - הרי מתוך 16 איש נשארו רק 6 לדראפט אח"כ.
adiavn
MTGil Wizard

שליחה על ידי adiavn »

זיו, לא כתבתי שבטורניר מדווח לא צריך לעמוד בחוקי הDCI.
כתבתי שלא צריך לעמוד רק בחוקי הDCI, אלא להתייחס גם להעדפות של המארח, בניגוד לטענה של אייל על חוסר צורך לכבד את חוקי הבית.
eyal
ממציא כומבואים!!!11
יצירת קשר:

שליחה על ידי eyal »

אדיאבן או איך שלא קוראים לך. נראה לי שיש משהו בסיסי שאתה לא מבין.

כאשר יש טורניר די סי אי שמדווח לדי סי איי הדי, הטורניר אמור להיות על פי חוקי הדי סי אי ולא על חוקי הבית.

חוקי בית זה דבר מאד נחמד שיש לעמוד בהם כאשר המארח דורש זאת והם אינם מתנגשים עם חוקי הדי סי איי. חוקי בית שמתאימים להגדרה זו: נא להוריד את הקרש באסלה לאחר השימוש.

אם חוקי הבית מתנגשים עם חוקי הדי סי אי, אז או שהטורניר לא יכול להיות מדווח לדי סי אי ואז בעצם יש פה שקר לשחקנים שנאמר להם שהם באים לאירוע ריליס DCI של FS או שיש למלא את חוקי הDCI ולא את חוקי הבית. חוק בית שמתאים להגדרה הזו: איסור לעשות ID.
אנטרקס
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

אז כמו שכבר עלה בפורום יותר רשמי: אי אפשר לאסור על ID, אבל המארגן רשאי לעודד שחקנים לא לעשות ID ע"י פגיעה בפרסים.

אף אחד לא מגיב לדיווח אתם ממש מורידים לי את החשק לכתוב דיווחים עתידיים.
adiavn
MTGil Wizard

שליחה על ידי adiavn »

חוקי בית זה דבר מאד נחמד שיש לעמוד בהם כאשר המארח דורש זאת והם אינם מתנגשים עם חוקי הדי סי איי.
אני הראשון שיודה בכך שאינו מבין גדול בחוקים השונים של DCI, אבל כקורא מהצד אני מקבל את הרושם שלא כולם מסכימים איתך בנוגע לכך שהייתה התנגשות/הפרה של חוקי DCI.
בסה"כ חלקתי על הקביעה שלך שלא ניתן לבוא אליכם בטענות כל עוד לא הפרתם חוקי DCI, כי מארח יכול לבוא אליכם בטענות אם הוא מרגיש שהפרתם את אמונו.
ודרך אגב, אם הבנתי נכון כל הוויכוח כאן נידון על כך שעומרי התנגד להכרזה על תיקו כדי לזכות לפרסים, ומבחינת דיעה אישית אני מסכים איתו לחלוטין, כי מהלכים כאלה פוגעים בהנאה מהמשחק - ולשחקנים כמוני זה העיקר, לא הפרסים. לדוגמה, אם היו מארגנים משחק ללא פרסים כלל, הדבר לא היה מפריע לי.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

הבעיה היא שכן יש התנגשות עם חוקי DCI. אם החוקים של ה-DCI אומרים "מותר לעשות ID" וגם "אסור לשחק עם חוקים שונים משל ה-DCI בטורניר מדווח", אזי במקרה שבו מישהו אומר "אסור לעשות ID", הוא מפר את חוקי ה-DCI.

מה שכן ניתן לעשות זה להגיד "מותר לעשות ID, אבל אני אפגע בפרסים של מי שעושה את זה בצורה כזאת שזה יהיה לו ממש לא כיף" וכך לעודד שחקנים לא ליצור תיקו מכוון.
adiavn
MTGil Wizard

שליחה על ידי adiavn »

מה שכן ניתן לעשות זה להגיד "מותר לעשות ID, אבל אני אפגע בפרסים של מי שעושה את זה בצורה כזאת שזה יהיה לו ממש לא כיף" וכך לעודד שחקנים לא ליצור תיקו מכוון.
וזה לא היה המקרה כאן?
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

לא לגמרי. כאן נאמר להם שאסור, אז הם "סיימו את הסיבוב בתיקו מפתיע" ואז כולם התחילו לריב.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אין כאן שום ספק. להכריז "הטורניר שלי יהיה בSwiss System. אסור בטורניר שלי לעשות ID" אסור. אבל אפשר להכריז הכרזה שהאפקט שלה שקול (לדוגמה, "מחלקים פרסים רק לאנשים שהניקוד שלהם הוא כפולה שלמה של שלוש"), ושלא תעבור על החוקים. אני חושב שאולי מזה נובע הבלבול.
eyal
ממציא כומבואים!!!11
יצירת קשר:

שליחה על ידי eyal »

דורון. מותר לעשות את זה על פי חוקי DCI גם באמצע הטורניר?
אנטרקס
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

אייל, אני מבקש לא לכתוב הודעות לא נכונות - לא היה שינוי של החלוקה במהלך הטורניר.
הסיבה לכך שלא היה שינוי היא בשביל לעמוד בהכרזה של החלוקה מתחילת הטורניר.
בטורניר הבא יוכרז מראש - כמו שאמרתי - שתיקו = חלוקה רחבה יותר, בלי להתעמק באם זה תיקו מכוון או לא.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אייל עומרי באמת לא שינה באמצע :\
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
שלח תגובה