זהירות! דיון פוליטי...

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

מה הדעה הפוליטית שלך?

שמאל
12
22%
ימין
21
39%
מרכז
11
20%
לא גיבשתי דעה
10
19%

סך הכול הצבעות: 54

RoBoT-ChIcKeN
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

זהירות! דיון פוליטי...

שליחה על ידי RoBoT-ChIcKeN »

אוקיי זהו דיון שיבדוק את הדעה הפוליטית של חברי הפורום.
אז, אני חושב שקודם כל כדאי שכל אחד יכתוב את הדעה הפוליטית שלו (ימני / שמאלני / מרכז / אין דעה) ואח"כ גם נדבר על עוד כמה שאלות בקשר לפוליטיקה....
אוקיי אז קודם אני, יותר ימני מימני תמצאו רק את כהנה וג'ינגס-חאן....
(בקשה לסקר)

רובוט-צ'יקן.
הבננה של שפר כתב:להשמיד!!
להשמיד את כל הטיפשים!!!
זה הפתרון היחיד!!!
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

הייתי אומר שאני ימני,סביר להניח שזה גם מה ששאר האוכלוסייה הייתה מגדירה אותי,אבל זה הגדרות מאוד בעייתיות,זה לא שאני לא מאמין בזכויות אדם...יש הרבה עמדות "שמאלאניות" שאני מסכים איתן
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
Orb

שליחה על ידי Orb »

הוספתי סקר.
אני שמאלני.
צרפתי - יהיה מוגזם להגיד שמישהו ימני לא מאמין בזכויות אדם..
ki_dv
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ki_dv »

לא מוגזם, פשוט לא נכון.

בכלל, תפיסת השמאל - ימין במדינה שלנו טיפה מעוותת.

ימני לא בהכרח יהיה שמרן ושמאלני לא בהכרח יהיה בעל תפיסות כלכליות שמאלניות. תפיסת הימין והשמאל מתרכזת במישור הבטחוני.

בגלל שאני מניח שלזה אתה מכוון את השאלה (ז"א, גם אם לדוגמה אני בעד שוק חפשי ומחזיק בדעות קפיטליסטיות אבל בתפיסתי הבטחונית אני שמאלני התשובה שתרצה לשמע היא שמאלני), עדיף אם היית שואל שאלות קצת יותר מכוונות.

האם אתה בעד חזרה לגבולות 67 וכד', כי גם ככה ימני - שמאלני זה בכ"א עניין יחסי וזה לא ייתן לך תמונה מדויקת ואפילו לא קרובה למה העמדות בפורום.
נערך לאחרונה על ידי ki_dv ב 02/7/2007 , 11:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
lordrandom12
MTGil Apprentice

שליחה על ידי lordrandom12 »

אני שמאלני
ואני אפילו בבית ספר ערבי יהודי!!!
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

אני ימני, לא ימני של: "צריך להיכנס בערבים ולשחוט אותם" אלא ימני של "צריך להפגין כוח ולהפחיד אותם".... אחד מהדברים שהמדינה הייתה צריכה לעשות לדוגמא זה לטמון פצצות לאורך כל חבל עזה לפני שהיא נתנה אותו ואז אחרי שהתיישבו שם כבר כל האנשים להגיד: "טוב, עכשיו רק שתדעו שמתחתים יש מאות פצצות ושלא תחשבו על לעשות אפילו משהו" זה היה יוצר מצב שהיה לנו 2 מיליון שבויים, עכשיו היו תוקפים אותנו? הם או מדניות אחרות? לא. והאו"ם או ארצות הברית לא יכולה להגיד כלום כי לא פוצצנו עדיין את הפצצות.....
זה פרויקט שהיה עולה הרבה כסף אבל זה היה יוצא שווה את זה.....
זו בערך סוג הדעה הימינית שלי, להפגין כוח אבל לא לא להתחיל ברצח המוני.

דרך אגב, עדיין אפשר לעשות את זה רק לשקר לגבי זה שיש שם פצצות.
ועוד נקודה היא שאפשר עדיין לעשות את זה עם הגולן שהסורים רוצים אבל אז זה יהיה די דבילי כי אנחנו נותנים להם אותו בשביל שלום.... אבל אולי לטווח הארוך.... בכל מקרה היו צריכים לעשות את זה עם חבל עזה...
FLASH
ki_dv
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ki_dv »

ממש חכמה ההצעה שלך..
מספיק שמחבל מתאבד אחד שלא מספיק איכפת לו היה מתפוצץ ולא היית יכול לממש את האיום שלך.
אתה לא יכול להרוג אוכלוסייה אזרחית בסדר גודל הזה כפעולת תגובה.

מעבר לכך, לשקר יהיה אפילו יותר גרוע כי אתה מאבד את כח ההרתעה שלך כשאתה מאיים ולא מקיים (מה שבעצם קורה עכשיו).

מה שכן, לא היה צריך מראש לוותר על החבל ארץ הזה, ואחריי שוותרו עליו היה צריך להתנתק באופן מלא ולהפסיק כל תמיכה הומינטרית.

בלעעכס.
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

לא הבנת, קודם כל לא הצעתי בכלל לפוצץ את כל האוכלוסיה הצעתי לאיים, אני יודע שלשקר יהיה לא יעיל וכל זה... הרעיון הוא רק להפחיד אותם.... לגבי מחבל מתאבד אחד שלא אכפת לו, הוא לא הבעיה.... מעבר, מה שהיה אפשר לעשות במצב כזה זה לפקח עליהם ובכל פעם שמקבלים מידע על מחסן נשק וחומר נפץ לפוצץ אותו...
וזה כן היה עוזר, כל גורם שחושב לפגוע בנו היה חושב עוד לפחות פעמיים אם באמת כדאי לעשות פעולה כלשהי....
FLASH
Gandalf
White Wizard

שליחה על ידי Gandalf »

lordrandom12 כתב:אני שמאלני
ואני אפילו בבית ספר ערבי יהודי!!!
וואו
ניל גימן כתב:ריצ'ארד לא היה במיטבו בגבהים
Orb

שליחה על ידי Orb »

לטמון פצצות לאורך כל חבל עזה לפני שהיא נתנה אותו ואז אחרי שהתיישבו שם כבר כל האנשים
בהחלט וואו.
רואים שאתה לא כ"כ מבין לא בהיסטוריה ולא בבטחון ובפוליטיקה.
מהצד ההיסטורי - ישראל לא נתנה את עזה ואז התיישבו שם. הפלסטינים ישבו שם עוד מהמאה ה-19 לפני העליות בכלל כך שההצעה שלך לא קשורה למציאות.
ומהצד הבטחוני, צודק Ki - יהיו עדיין קיצוניים שיפעלו למרות זה, וזה איום שאתה לא יכול לממש, וגם לא רוצה לממש.
ואחריי שוותרו עליו היה צריך להתנתק באופן מלא ולהפסיק כל תמיכה הומינטרית
התמיכה ההומינטרית די מצומצמת גם ככה, ויש שיגידו שזו אחת הסיבות שהחמאס התחזק שם מלכתחילה, כי הוא נתן תמיכה הומינטרית. כשאתה מוריד את העם הפלסטיני לאשפתות, אתה נותן קרקע לגורמים קיצוניים להתחזק כי האנשים אומללים.
מעבר, מה שהיה אפשר לעשות במצב כזה זה לפקח עליהם ובכל פעם שמקבלים מידע על מחסן נשק וחומר נפץ לפוצץ אותו
למה אם היו פצצות מתחת לרצועת עזה אתה חושב שהיית מקבל יותר מידע על מחסני נשק וכו' מעכשיו? גם עכשיו אתה מקבל טיפים על דברים כאלה, ופועלים בנושא.
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

אור, אני יודע שלא נתנו את רצועת עזה אלא רק חלק מהשטחים שמסביבה "וניקו" את השטח אך בכל זאת היה אפשר לטמון פצצות על שטח רחב מאוד.
לגבי מחסני הנשק, ברור שמקבלים עכשיו מידע ואם היו עושים זאת דבר לא היה משתנה אך הבעיה היא שאי אפשר לפגוע במחסני הנשק ובגורמים אלימים בצורה נקודתית לכן לא עושים עם זה הרבה.

נ.ב:
לגבי הצורה שבה כתבת את ההודעה.
לכל אדם בעולם יש דעה, כל אדם רשאי לבטא את הדעה שלו. כמובן שיש דעות שמנוגדות ומתווכחות אחת עם השנייה. אתה יכול לא להסכים איתי כמה שאתה רוצה, גם להתווכח איתי, אך בתוקפנות כזו לא תשיג דבר פרט לזילזול מצד אנשים הרואים את הודעותך.
FLASH
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

E light כתב:לגבי הצורה שבה כתבת את ההודעה.
לכל אדם בעולם יש דעה, כל אדם רשאי לבטא את הדעה שלו. כמובן שיש דעות שמנוגדות ומתווכחות אחת עם השנייה. אתה יכול לא להסכים איתי כמה שאתה רוצה, גם להתווכח איתי, אך בתוקפנות כזו לא תשיג דבר פרט לזילזול מצד אנשים הרואים את הודעותך.
על איזו תוקפנות אתה מדבר? :-?
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

Orb כתב:בהחלט וואו.
רואים שאתה לא כ"כ מבין לא בהיסטוריה ולא בבטחון ובפוליטיקה.
מהצד ההיסטורי - ישראל לא נתנה את עזה ואז התיישבו שם.
על זאת אולי לא תוקפנות אגרסיבית כל כך אבל עדיין, לא היה לכך שום טעם, אלה היו שתי שורות מיותרות ביותר...
הנושא לא כל כך חשוב לכן לא כתבתי הודעה בשבילו אלא הוספתי אותו בצד.
FLASH
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

wake lord כתב:הייתי אומר שאני ימני,סביר להניח שזה גם מה ששאר האוכלוסייה הייתה מגדירה אותי,אבל זה הגדרות מאוד בעייתיות,זה לא שאני לא מאמין בזכויות אדם...יש הרבה עמדות "שמאלאניות" שאני מסכים איתן
זאת גם בערך הדעה שלי.
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

אני מניח שאני מרכז נוטה לימין. התפיסה הביטחונית של השמאל לא מספיק טובה (למרות שברק עשוי בטעות לגבש אחת נורמלית), אבל ההתקבעות של הימין על א"י השלמה גם כן לא מוצאת חן בעיני, אבל נראה שהם התחילו לרדת מהעץ הזה.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

פרגמטיזם זה טוב. אני אישית לא מחזיק דעה פוליטת מגובשת, המצב בארץ דפוק גם ככה.
אני תומך במי שמציג את החלופה הרלוונטית ביותר נכון לכול רגע נתון. זה שהימין בארץ מקשקש דברים לא רלוונטים והשמאל שבוי בהזיות לא ממש עוזר לבחור אבל זה המצב.
אני בעד לחזור למצב הטיבעי! זה בטוח יסדר הכול! right....
RoBoT-ChIcKeN
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי RoBoT-ChIcKeN »

אוקיי עכשיו שאני מבין בערך מהו מאזן הכוחות הפורום אני רוצה לשאול כמה שאלות.
נתחיל עם: מה אתם חושבים על הביטוי: "אחינו הדרוזים"? אתם באמת מאמינים שהם נאמנים למדינה ומועילים לנו איכשהו?
אני חושב שאם אתה מתנהג כמו ערבי, נראה כמו ערבי, ומדבר ערבית, אז אתה לא פיותר טוב מערבי....
למרות שאני חייב לציין שיש דרוזים פטריוטים במדינה הזאת שבאמת רוצים לעזור...

רובוט-צ'יקן.
הבננה של שפר כתב:להשמיד!!
להשמיד את כל הטיפשים!!!
זה הפתרון היחיד!!!
ki_dv
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ki_dv »

ואחריי שוותרו עליו היה צריך להתנתק באופן מלא ולהפסיק כל תמיכה הומינטרית
התמיכה ההומינטרית די מצומצמת גם ככה, ויש שיגידו שזו אחת הסיבות שהחמאס התחזק שם מלכתחילה, כי הוא נתן תמיכה הומינטרית. כשאתה מוריד את העם הפלסטיני לאשפתות, אתה נותן קרקע לגורמים קיצוניים להתחזק כי האנשים אומללים.
אני לא חושב שבהכרח התחזקות החמאס רעה כ"כ לישראל לטווח הארוך. אולי ישעשע אתכם אבל תסתכלו על נתונים סטטיסטיים של ירי רקטות הקסאם על שדרות והנגב המערבי מהשלושה שבועות האחרונים ואז מהארבעה חודשים האחרונים.
מעבר לכך, תמיכה של עשרות מליוני דולארים של הממשלה הישראלית בממשלת הפתאח כשבישראל משפחות רעבות ללחם נראה לי טיפה אבסורדי.

בנוסף, התשתית הפלסטינאית ברצועת עזה מבוססת בלעדית עלינו (נכון, יש תחנת כח "פלסטינאית" אני חייב לציין שאין להם בארות נפט בחצר האחורית והדלק לתפעול התחנה לא מיובא מהנסיכויות הסעודיות). קשה לי להאמין שהאכלה של מליון פלסטינאים היה משהו שהמצרים היו רוצים לקחת על עצמם, הם בקושי מטפלים ב-80,000,000 רעבים שלהם. פלגים קיצוניים מאיימים גם שם על המשטר (האחים המוסלמים) ועל אף שהם לא עושים הרבה כדי למנע את הברחות הנשק הפיגועים בסיני והפגיעה בתיירות גרמה אף לכוחות המצריים לפעול "לטובתנו".

הפסקת התמיכה ההומינטארית והעברת הדלק לרצועה (לא כולל מים) היו גורמים לחמאס להתקפל דיי מהר(במידה וזה היה מותנה בסגירת מעבר ארז ומעבר רפיח).

כמובן, שהביצים של אולמרט בשק, ולא בשק שלו, כך שמראש ממשלה שמדבר הרבה אנחנו לא רואים יותר מדי פעולות (ע"ע, היום יום השנה למלחמת לבנון. משהו זוכר את המטרות הראשוניות של היציאה למלחמה - משהו זוכר כמה מהן הושגו?).

מה שמפתיע הוא שאולמרט שומר את הראש מעל המים, זה מפתיע מכיוון שלא נראה שמשהו אוהד אותו כרגע וכל צד מחכה לרגע שלדעתו הצעת האי אמון והבחירות מחדש יפעלו לטובתו. מבחינת הימין שעת הכושר תהיה מן הסתם פיגוע גדול ומבחינת השמאל אי החזרת החיילים החטופים.

נו טוב, לפחות לא משעמם.
Orb

שליחה על ידי Orb »

ברור שמקבלים עכשיו מידע ואם היו עושים זאת דבר לא היה משתנה אך הבעיה היא שאי אפשר לפגוע במחסני הנשק ובגורמים אלימים בצורה נקודתית לכן לא עושים עם זה הרבה.
נכון. אז למה תחת ההצעה שלך (לטמון פצצות) כן היינו יכולים לפוצץ מחסני נשק פתאום?
על זאת אולי לא תוקפנות אגרסיבית כל כך אבל עדיין, לא היה לכך שום טעם, אלה היו שתי שורות מיותרות ביותר...
לא הייתי אומר שזו תוקפנות, אולי התנשאות, ואתה צודק שזו התנסחות לא כ"כ בונה וקצת מיותרת, אבל לא יכולתי לרסן את עצמי לנוכח ההצעה ה"יצירתית" שלך, מצטער. באמת שאני חושב שאם תקרא מה שכתבת עוד כמה שנים תצחק על עצמך.
אולי ישעשע אתכם אבל תסתכלו על נתונים סטטיסטיים של ירי רקטות הקסאם על שדרות והנגב המערבי מהשלושה שבועות האחרונים ואז מהארבעה חודשים האחרונים.
מה אתה מנסה לומר? שבשלושה שבועות האחרונים שחמאס התחזק אז יש פחות רקטות? אם זו אכן הטענה שלך, אז זה לא כ"כ מוכיח כלום כי ניתן לטעון שהרקטות התמעטו כי חמאס היו עסוקים בלהשתלט על הרשות, וברגע שישלימו את זה, יחזרו לירות אף יותר.
מעבר לכך, תמיכה של עשרות מליוני דולארים של הממשלה הישראלית בממשלת הפתאח כשבישראל משפחות רעבות ללחם נראה לי טיפה אבסורדי.
ממשלת ישראל לא נותנת לפתאח כספי תמיכה. היא נותנת להם דמי מיסים שנגבו ברשות והוחרמו ע"י ישראל, אבל הכסף הזה שייך לרשות, פשוט הוא עוכב בזמנו כעונש ע"י ישראל.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

RoBoT-ChIcKeN כתב:מה אתם חושבים על הביטוי: "אחינו הדרוזים"? אתם באמת מאמינים שהם נאמנים למדינה ומועילים לנו איכשהו?
אני חושב שאם אתה מתנהג כמו ערבי, נראה כמו ערבי, ומדבר ערבית, אז אתה לא פיותר טוב מערבי....
למרות שאני חייב לציין שיש דרוזים פטריוטים במדינה הזאת שבאמת רוצים לעזור...
אתה בור גזעני. אני מאחל לך שתפגוש דרוזי ותגיד לו את מה שכתבת פה, ואז תראה מה הדעה שלהם על אנשים כמוך.
שלח תגובה