המאוורר של המחשב משגע אותי.. בבקשה תעזרו לי

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

המאוורר של המחשב משגע אותי.. בבקשה תעזרו לי

שליחה על ידי Kroen »

כל כמה דקות הוא מתחיל לטרטר ולעשות קולות והוא מסכים לשתוק לאיזה 5 דקות רק אם מכים על האזור שבו הוא נמצא, וגם זה עובד רק אם מחכים איזה 5 דקות ממתי שזה מתחיל. וזה כל הזמן קורה, פשוט כל הזמן! הגעתי למצב שבו אני מכבה את המחשב בלילות בגלל שהוא לא נותן לי לישון! אתם יודעים כמה דברים יכולתי להוריד בשעות הלילה היקרות האלו? :( בבקשה תעזרו, אני על סף יאוש :cry:
תמונה תמונה
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

נשמע לי כאילו הוא נוגע באיזה חוט כשהוא עובד, וכל פעם שהוא מכה בו זה עושה רעש מעצבן כמו שאתה מתאר. כשאתה מכה בו אתה מזיז אותו קצת ואז זה מפסיק עד שכוח המשיכה עושה את שלו והחוט חוזר.
תבדוק אם אין שום דבר שנוגע בו.
Don't drink and draft.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

החוט לא היה צריך להיקרע? ואני אנסה לבדוק.. אגב, אישית זה נראה לי בגלל אבק..
תמונה תמונה
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

קרה לי פעם. טימה צודק. תרחיק את החוט ותזיז טיפה את המאוורר.
אם אתה חושב שזה אבק תעבור על המאוורר עם דאסט קלינר. זה יסדר את העניין של האבק, ובאותה הזדמנות תבדוק גם את שאר המחשב.
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

אני מכיר את זה גם לי הוא עושה את זה, די חלש אבל עדיין מעצבן. אני עד עכשיו לא יודע מה קרה למאורר שלי, כי אף חוט לא נוגע בו, זה מרעיש חצי יום ומפסיק בחצי השני.
*some witty quote that's out of context*
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

אבא שלי טכנאי מחשבים הוא כל כהמ זמן עושה את זה. תוריד את המחשב, תפרק אותו... תנקה את כל האבק מכל מקום, תפעיל אותו כשהוא פתוח לבדוק שהוא לא עושה רעש. אם הוא עושה אז זה כבר בעיה יותר רצינית. קיצור לא נראה לי שהבעייה היא חוט אבל ליתר ביטחון תזיז את החוטים.
FLASH
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

לי גם היה כזה מחשב והרעש לא היה בגלל חוט, אלא בגלל שהוא זז קצת בתוך התושבת שלו והיה נוגע במסגרת (במוטות שמחברים את המרכז שעליו הוא יושב למסגרת עצמה). הייתי מזיז אותו טיפה קדימה והרעש היה מפסיק לכמה דקות, אבל לא היה לי פתרון קבוע).
אני הייתי ממליץ לבדוק. אם זאת הבעיה, אתה יכול לנסות לקבע את התנועה שלו קדימה ואחורה, וככה אולי למנוע את הרעש. אם זה לא עובד, אולי כדאי לקנות מאוורר חדש. זה הרבה יותר זול מאשר להכות אותו כל פעם וכשהוא יפסיק לעבוד, לשרוף חלקים בלוח האם או את המעבד.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

לי הייתה בעיה דומה, רק שזה היה עושה רעש מהמחשב עצמו, מן קול צפצוף נוראי... לקחתי את המחשב איזה 4 פעמים לתיקון עד שהצליחו לתקן את זה!
עדיין יש לי סיוטים מזה...
konortov
MTGil Wizard

קח ל

שליחה על ידי konortov »

אל תדליק את המחשב וקח את זה לתיקון היה לי רעשים דומים בשני מקרים בפעם הראשונה נשרף לי משהו במחשב ובפעם השניייה נהרס לי הזיכרון של הדיסק הקשיח כנראה שהמאוור נוגע במשהו
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

כעיקרון, אם אתה לא יודע מה אתה עושה, אל תפתח את המחשב, כי נורא קל לעשות נזק...

בכל מקרה, יכול להיות שהמאוורר סתום מאבק, "רוקד" בתושבת וכו', אם אתה לא מכיר מישהוא שמבין במחשבים, קח לטכנאי וזהוא.
How is my whisky cup doing?
שלח תגובה