SPOILERS: Morningtide information revealed

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Navidshi »

נו באמת, מתחיל להמאס לי קצת מכל האנשים שמתלוננים על זה שאין יותר PW. ברגע שהם יתחילו להדפיס אותם בכמויות, הם יצטרכו להדפיס PW חלשים יחסית כדי לא לדפוק את האיזון של המשחק ולגרום למצב שכל חבילה מריצה PW hate ספציפי, מה שיגרום לכולם להתחיל להתלונן שה-PW גרועים ולשנוא אותם, ואז מה הרווחנו?
יש סוג חדש של קלף, שעושה דברים מגניבים ומשפיע על המשחק בצורה מהותית, ובמקום להתלהב ממה שיש, אנשים מתלוננים שאין להם מספיק. עצוב.
kabanist כתב: יש לך טעות לדעתי. הקלף הזה בתור התחלה לא יכול להרוג אף shapeshifter והבלוק משופע בכאלה. מעבר לזה הוא לא יכול להרוג 2 יצורים מאותו סוג, וכמעט כל דק בפרירליס תהיה סוג של טרייבל, ואם כבר הגעת למצב שליריב יש שני יצורים לא מאותו סוג הם חייבים להיות באותו תקיפה/הגנה בדיוק וגם שהתקיפה שלהם שווה להגנה. מה הסיכוי שזה יקרה ?
אז ה-2/2 שלי עדיין יהרוג את ה-Douser של היריב, מה שידפוק את ההגנות שלו. מה גם שמעטות החבילות שבאמת משופעות רק בסוג יצורים אחד. Changelings חסינים גם ל-Eyeblight's Ending וזה לא אומר שהוא לא removal טוב.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

תמונות של קלפים שידענו:

תמונה

תמונה
תמונה תמונה
maverick42
MTGil Wizard

שליחה על ידי maverick42 »

Kroen כתב:תמונות של קלפים שידענו:

תמונה

תמונה
היו צריכים לקרוא ללנד השניה Doran-land :green:

והלנד הראשונה ממש טובה. Improved Mishra's Factory
The general rule for people on the internet - attractive, single, mentally stable: choose two
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

אני מעריך את הדוראן לנד, באיזור 50. לנד שמביא שלושה צבעים ועוד יכול לבוא באנ-טאפ, זה מטורף!!!

הקלפים בסט הזה שבור מדי, לפחות הררים שבורים מדי, זה סט מטורף על כל הראש!
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

באמת, אין רר שהוא לא מצוין בלימיטד בסט הזה, ולפחות חצי מהם הם פצצות!
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

ryoga כתב:באמת, אין רר שהוא לא מצוין בלימיטד בסט הזה, ולפחות חצי מהם הם פצצות!
What about the giant who seeks the Equipment? i know only of 6 Lorwyn block Equipments, 5 of them are morning tide.

by the way, the 5 morningtide's are also Uncommons...

עריכה:
maverick42 כתב:
Kroen כתב:תמונות של קלפים שידענו:

תמונה

תמונה
היו צריכים לקרוא ללנד השניה Doran-land :green:

והלנד הראשונה ממש טובה. Improved Mishra's Factory
זה כמו pain land רק שמקום :1: יש :manag:, והיא לא תמיד באה באנטאפ, מה שלא תמיד קורה... עדיין גם בטאפ זה פצצה לגבה xD סD :)

עריכה: ודורברק סופר את זה גם!
נערך לאחרונה על ידי Chipmunk ב 11/1/2008 , 17:52, נערך 2 פעמים בסך הכל.
MORNING DRAGON
MTGil Wizard

שליחה על ידי MORNING DRAGON »

ועדיין הוא 4/4 vigilence ב5, שיכול להתקמבן עם giants אחרים וכל מיני כאלה, הוא בכלל לא רע ללימיטד...אם כבר קלף לא טוב ללימיטד זה declaration of naught...:)
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

גם דקלריישן אוף נוט זה קלף סבבה לסיידבורד בלימיטד, כי השחקן השני תמיד ישוויץ\ ישחק במשחק הראשון את הגארוק שלו :D
4\4 ויג'ילאנס ב5 מאנה זה ממש סבבה
ויש 7 אקויפמנטים! שכחת את החרב של ה+2+2 וכשהיצור מת שים יצור מהיד!!!
MORNING DRAGON
MTGil Wizard

שליחה על ידי MORNING DRAGON »

ןלמרות זאת הdeclaration הוא לא אחד הררים שהייתי מעונין לפתוח באחד מהבוסטרים בPR(אלא אם כן הוא יהיה פויל..אני אוהב ררים פויל)...הוא חביב אבל לא יותר מדי :cool:
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Declaration זה אולי קלף ל-limited אם אתה רואה שהיריב שלך מריץ 3-4 עותקים של קלף חזק ומרגיז. אחרת, זה ממש לא נראה שווה את המקום שלו בחבילה.
Slithermuse - 2UU
Creature - Elemental
When Slithermuse leaves play, choose an opponent. If that player has more cards in hand than you, draw cards equal to the difference.
Evoke {2}{U}
3/3
אני לא חושב שידענו איך קוראים לו בפעם הקודמת שהזכירו אותו כאן.

וה-Bosk היא אדמה חזקה למדי, אבל מחוץ לחבילת Treefolk (שנראית אפשרית לחלוטין, אבל עוד לא ביססה לעצמה שם במטאגיים) היא תיכנס כמעט תמיד tapped. מה שהופך אותה יעילה בעיקר אם אתה מביא אותה מהחבילה עם איזה שהוא קסם חיפוש שמכניס אותה למשחק... אבל יש כמדומני רק 3-2 כאלו ב-standard והם עולים 4-3 מאנה כל אחד. ב-Extended היא לא נראית טובה יותר מה-duals הקיימות, אולי בעותק אחד שאפשר לחפש עם fetchlands. כך ש-50 נשמע מוגזם לחלוטין.
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

Navidshi כתב: וה-Bosk היא אדמה חזקה למדי, אבל מחוץ לחבילת Treefolk (שנראית אפשרית לחלוטין, אבל עוד לא ביססה לעצמה שם במטאגיים) היא תיכנס כמעט תמיד tapped. מה שהופך אותה יעילה בעיקר אם אתה מביא אותה מהחבילה עם איזה שהוא קסם חיפוש שמכניס אותה למשחק... אבל יש כמדומני רק 3-2 כאלו ב-standard והם עולים 4-3 מאנה כל אחד. ב-Extended היא לא נראית טובה יותר מה-duals הקיימות, אולי בעותק אחד שאפשר לחפש עם fetchlands. כך ש-50 נשמע מוגזם לחלוטין.
לא נכון. אם אתה מריץ 4 דוראן (חבילת GBW, מה לא תריץ דוראן?) ו-4 inversion, יש סיכוי סביר שהיא תיכנס untapped, חוץ מזה שאפשר להריץ עוד טריפולקים.
אתה גם יכול להביא אותה עם treefolk harbinger, היא נספרת בשביל dauntless dourbark, ובטח יש עוד דברים ששכחתי.
Extended, היא עדיין טובה לדעתי. היא לא תהיה פצצה כמו פה, אבל היא עדיין מעולה בחבילת GBW, ולפי מה שהבנתי יש עכשיו באקסטנדד חבילה של doran aggro, כך שהיא יכולה להיות משוחקת גם שם.
Don't drink and draft.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

אז ה-2/2 שלי עדיין יהרוג את ה-Douser של היריב, מה שידפוק את ההגנות שלו. מה גם שמעטות החבילות שבאמת משופעות רק בסוג יצורים אחד. Changelings חסינים גם ל-Eyeblight's Ending וזה לא אומר שהוא לא removal טוב.
אתה שוכח שלכל יצור יש שני סוגי יצור שונים, ואסור שאף אחד מהם יהיה זהה בין שני היצורים שאתה בוחר עם הקלף. הקלף הזה ממש מוגבל וטוב רק במצבים נדירים למדי.
וגם הדוגמה שנתת לא בדיוק טובה, כי Douser יכול להוריד את הכוח של ה-2/2 שלך וככה לגרום לך לבזבז קלף ו-4 מאנה על כלום.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני יכול לחשוב על המון קלפים שיש להם creature types שונים לחלוטין - Kithkin וגובלינים, או Merfolk ואלפים, לדוגמא. וה-Giants האדומים שלך בד"כ יוכלו להרוג ככה את רוב ה-non-warriors של היריב בלי למות בעצמם. ואחד מהמאפיינים העיקריים של Douser הוא הנטיה לעשות tap כדי להחליש את התוקפים שלך, אז לא בלתי סביר לתפוס אותו ככה. מה לעשות, יש גבול למספר הקסמים שפשוט עושים X נזק ליצור בלי שום חסרונות שאפשר לכלול בסט.

לגבי Bosk - כן, אפשר להשתמש בה, היא לא גרועה, אבל היא מוגבלת יותר מאשר ה-duals של Ravnica והיא לא נותנת כזה יתרון מהותי עד כמה שאני רואה - לא ידוע לי על שחור-ירוק שמשתמשת בלבן בשביל משהו חוץ מאשר Doran, ואותו היא מורידה כבר ביעילות לא מבוטלת גם בלי Bosk בזכות שאר ה-fixing lands שיש בפורמט. אז אני לא רואה למה שהיא תהיה שווה כמו dual של רבניקה.
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

היא אולי לא תהיה שווה הרבה, אבל היא בהחלט תשוחק, לנד שמפיקה 3 צבעים עם מגבלה ש-, יחסית, קל להתגבר עליה?
פשוט תשחק דוראן, הרבינגר, ניימלס איברז'ן ויש לך מספיק לוודא שלא יקרה הרבה שאין לך משהו להראות. תוסיף טימבר פרוטקטור ואת החבר הכי טוב של דוראן, ויש איזשהו בסיס לדק מטומטמת אבל מצחיקה שתכלס יש סיכוי שתשוחק.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

וכל מה שאתה צריך בשביל לעמוד בתנאים שציינת כרגע זה לשחק יצור מאד תובעני מבחינת צבעים, יצור שלא מועיל במיוחד לחבילת אגרו, ו-removal די טוב אבל משוחק לרוב ב-3-2 עותקים לכל היותר. קלי קלות.

נא להכיר - Super-Bribery:
Knowledge Exploitation - 5UU
Sorcery
Search target opponent's library for a card and remove it from the game. Then that player shuffles his or her library. Until end of turn, you may play that card as though it was in your hand without paying its mana cost.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

Holy shit on a stick! :eek:
זה כל-כך נכנס לLI שלי...
אבל, אממ... זהו :-?
PopperThingi
Dragon Food

Navidshi כתב:וכל מה שאתה צריך בשביל לעמוד בתנאים שציינת כרגע זה לשחק יצור מאד תובעני מבחינת צבעים, יצור שלא מועיל במיוחד לחבילת אגרו, ו-removal די טוב אבל משוחק לרוב ב-3-2 עותקים לכל היותר. קלי קלות.

נא להכיר - Super-Bribery:
Knowledge Exploitation - 5UU
Sorcery
Search target opponent's library for a card and remove it from the game. Then that player shuffles his or her library. Until end of turn, you may play that card as though it was in your hand without paying its mana cost.
היצור התובעני ניצח את אליפות העולם, והוא גם נתמך ע"י האדמה שבשבילה אני משחק אותו. היצור הלא מועיל נהיה מועיל עם היצור התובעני, והוא גם לא כזה חובה. 8 זה מספיק.
בשביל לשחק קלף צריך לוותר על קלף אחר, זה תמיד ככה. אם הרימובל שלא משוחק יותר מ-2~3 צריך להיות 4 פעמים בשביל שהאדמה שתומכת ביצור התובעני וגם עוזרת לדק באופן כללי תוכל להיות בפנים, אני אוותר על הרימובל היותר טוב.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

היצור התובעני ניצח את אליפות העולם גם בלי להיתמך על ידי האדמה, שלא תומכת במיוחד בשום דבר אחר בחבילה חוץ ממנו. זה אומר משהו לגבי הצורך לשנות את מבנה החבילה כדי לתמוך בקלף שהחבילה מתפקדת יפה גם בלעדיו.
כמובן שזה אפשרי לשחק אותו; החבילה של אורי מריצה Gilt-Leaf Palace למרות שיש לה רק 7 קלפים שמשתפים איתו פעולה לפני סייד. אבל נשאלת השאלה האם זה באמת נחוץ - במה זה מועיל (רק Doran) ובמה זה עולה (האטה של החבילה).
PopperThingi
Dragon Food

Navidshi כתב:היצור התובעני ניצח את אליפות העולם גם בלי להיתמך על ידי האדמה, שלא תומכת במיוחד בשום דבר אחר בחבילה חוץ ממנו. זה אומר משהו לגבי הצורך לשנות את מבנה החבילה כדי לתמוך בקלף שהחבילה מתפקדת יפה גם בלעדיו.
כמובן שזה אפשרי לשחק אותו; החבילה של אורי מריצה Gilt-Leaf Palace למרות שיש לה רק 7 קלפים שמשתפים איתו פעולה לפני סייד. אבל נשאלת השאלה האם זה באמת נחוץ - במה זה מועיל (רק Doran) ובמה זה עולה (האטה של החבילה).
מה לכל הרוחות גרוע בפיין ירוק/שחור שירוק לא דורש חיים? ענית לעצמך: אם אפשר להריץ ארמון עם 7 תומכים, אפשר להריץ עוד אדמה עם 7 תומכים (דוראן ואינברז'ן). ואם לא - נוסיף עוד טריפולקים. איפשהוא במורנינגטייד יצא אחד טוב, לא?
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

הלנד הזאת נחמדה והכל אבל לא צריך להגזים.. אולי יראה משחק ב1-2 עותקים באקסטנדד בגלל fetch lands

אה ולא ישחקו קלפים מטופשים כמו treefolk harbinger...

מה גרוע? גרוע שזה עוד לנד שיכול בקלות להיכנס בטאפ, דק אם ציפורים+אלפים+thoughtseize ממש לא צריך עוד שטויות כאלה
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
שלח תגובה