**חייזרים** יכול להיות? / קשקוש מח מוחלט.

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

123321
Mr. Number
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

**חייזרים** יכול להיות? / קשקוש מח מוחלט.

שליחה על ידי 123321 »

בבקשה תהנו.
(אני רוצה פחות 15 עמודים :D )
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

האם יש עוד יצורים אינטילגנטיים חוץ מבני אדם ביקום? סביר מאוד שכן, מאחר והיקום אינסופי.
האם הם הגיעו לכדור הארץ? כנראה שלא.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

אני בטוח שיש...אין הרבה מה לדבר על זה..
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

יקום לא אינסופי, ולמיטב זכרוני גם חישבו את כמות החומר בו
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

WHATEVER כתב:יקום לא אינסופי
הוא מתפשט בקצב שגדול ממהירות האור, אז אפשר להגיד שהוא אינסופי.
Don't drink and draft.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

צריך להיות יהיר מאוד, או טיפש מאוד כדי להאמין שיש מאה מיליארד גלקסיות ביקום, ובכל אחת מהן יש מאה מיליארד כוכבים, ואנחנו צורות החיים היחידות ביקום.
תמונה תמונה
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

WHATEVER כתב:יקום לא אינסופי, ולמיטב זכרוני גם חישבו את כמות החומר בו
אבל הוא עדיין מספיק גדול, אפילו אם הוא לא אינסופי.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
ron the Unthinkable
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי ron the Unthinkable »

אני לומד קוסמולוגיה(תורת היקום) ולפי מה שאני יודעה חישבו שרדיוס היקום הוא 14.7 מלירד שדנות אור
ובאשר לחוצנים אני יודעה שיש סבירות גדולה מאוד לקיומם של חוצנים אך הסיכוי ליפגוש יצר שהמרחק של הפלנתה שלו הוא לפחות 5 שנות אור ממערכת השמש הקטנה שלנו הוא אפסי
מי שמבין קצת יודעה שהמרחק מכדור הארץ לשמש הוא 1,500,000 קילומטר והוא ניקרה יחידה אסטורונומית שהיא כ-8 דקות אור שום אדם לא עבר מרחק כזה בחללית שיכך לנו בארך 5 שנים לכול קיבון בעוד שאין לנו שום דרך לנועה אם חללית בחלל כול מה שאנכנו יחולים לעשות הוא לירות קליים לחלל ולחשב את מסלולם ולכן אם אנו ניפגוש חיזרים הם כניראה היו מפותחים פי כמה וכמה מימה שאנכנו
אם למישהו יש עוד שאלות אני אשמח לאנות על כולן
מגיק לנצח כל משחק אחר רצח
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

ron the Unthinkable כתב:אני לומד קוסמולוגיה(תורת היקום) ולפי מה שאני יודעה חישבו שרדיוס היקום הוא 14.7 מלירד שדנות אור
ובאשר לחוצנים אני יודעה שיש סבירות גדולה מאוד לקיומם של חוצנים אך הסיכוי ליפגוש יצר שהמרחק של הפלנתה שלו הוא לפחות 5 שנות אור ממערכת השמש הקטנה שלנו הוא אפסי
מי שמבין קצת יודעה שהמרחק מכדור הארץ לשמש הוא 1,500,000 קילומטר והוא ניקרה יחידה אסטורונומית שהיא כ-8 דקות אור שום אדם לא עבר מרחק כזה בחללית שיכך לנו בארך 5 שנים לכול קיבון בעוד שאין לנו שום דרך לנועה אם חללית בחלל כול מה שאנכנו יחולים לעשות הוא לירות קליים לחלל ולחשב את מסלולם ולכן אם אנו ניפגוש חיזרים הם כניראה היו מפותחים פי כמה וכמה מימה שאנכנו
אם למישהו יש עוד שאלות אני אשמח לאנות על כולן
ליקום אין גודל קבוע, אבל ייקח לו זמן להגיע ל-14.8 מיליארד שנות אור.

אכן, סביר להניח שיש צורת חיים שונה במקום כלשהו ביקום, ושלא נפגוש אותם בחיים.
יכול להיות שנוכל לדעת עליהם בעזרת גלי רדיו (בהנחה שהם התפתחו מספיק וגילו את הרדיו, ולא התפתחו יותר מדי כך שהם מצאו לו תחליף).

וכן, זה קצת בעייתי שהכוכב הכי קרוב למערכת השמש נמצא 3-4 שנות אור מפה.
Don't drink and draft.
maverick42
MTGil Wizard

שליחה על ידי maverick42 »

ron the unthinkable - אני מבין שלמדת קוסמולוגיה (איפה בדיוק לומדים את זה?) - אבל את תורת היחסות הפרטית כנראה לא למדת, שהיא בסיס די חשוב כדי להבין איך הגיעו לנתונים שעליהם אתה מדבר בביטחון כה רב.

במידה וברצוני לטייל לכוכב הנמצא 5 שנות אור הרחק מכדוה"א, ואטוס במהירות הקרובה מאוד למהירות האור (גוף בעל מסה לא יכול להגיע למהירות האור עצמה, אך יכול להתקרב אליה, תוך שימוש בכמויות אנרגיה עצומות) - אכן ייקחו לי כ 5 שנים להגיע אליו - מבחינת מי שנשאר על כדוה"אT. עם זאת, מבחינתי, הנוסע, הטיול עצמו ייקח הרבה פחות זמן, והוא תלוי במהירות בה אטוס. במהירות הקרובה מאוד למהירות האור, הזמן יכול להצטמצם אפילו למספר חודשים (צריך לחשב את זה...). הסיבה לכך נובעת מעקרונות תורת היחסות שקובעים שגם הזמן הוא יחסי.

לכן, ניתן תיאורטית לטוס לכוכבים מרוחקים, ולהגיע אליהם כשעודך בחיים, רק כל מי שנשאר על בכדוה"א כנראה כבר ימות עד שתחזור (עניין החזרה הוא חשוב, מכיוון שכל עוד לא חזרת, אין טעם אפילו לנסות להשוות בין הזמן שלך בכוכב המרוחק, לזמן בכדוה"א. אנו רגילים לחשוב על זמן כדבר שווה בכל מקום, מכיוון שאנו נעים במהירויות נמוכות יחסית למהירות האור, ועוסקים במרחבים קטנים, אותם אור יכול לעבור בזמן אפסי). באותו אופן, חייזרים יכולים להגיע לכוכבנו אנו.
The general rule for people on the internet - attractive, single, mentally stable: choose two
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

maverick42 כתב:ron the unthinkable - אני מבין שלמדת קוסמולוגיה (איפה בדיוק לומדים את זה?) - אבל את תורת היחסות הפרטית כנראה לא למדת, שהיא בסיס די חשוב כדי להבין איך הגיעו לנתונים שעליהם אתה מדבר בביטחון כה רב.

במידה וברצוני לטייל לכוכב הנמצא 5 שנות אור הרחק מכדוה"א, ואטוס במהירות הקרובה מאוד למהירות האור (גוף בעל מסה לא יכול להגיע למהירות האור עצמה, אך יכול להתקרב אליה, תוך שימוש בכמויות אנרגיה עצומות) - אכן ייקחו לי כ 5 שנים להגיע אליו - מבחינת מי שנשאר על כדוה"אT. עם זאת, מבחינתי, הנוסע, הטיול עצמו ייקח הרבה פחות זמן, והוא תלוי במהירות בה אטוס. במהירות הקרובה מאוד למהירות האור, הזמן יכול להצטמצם אפילו למספר חודשים (צריך לחשב את זה...). הסיבה לכך נובעת מעקרונות תורת היחסות שקובעים שגם הזמן הוא יחסי.

לכן, ניתן תיאורטית לטוס לכוכבים מרוחקים, ולהגיע אליהם כשעודך בחיים, רק כל מי שנשאר על בכדוה"א כנראה כבר ימות עד שתחזור (עניין החזרה הוא חשוב, מכיוון שכל עוד לא חזרת, אין טעם אפילו לנסות להשוות בין הזמן שלך בכוכב המרוחק, לזמן בכדוה"א. אנו רגילים לחשוב על זמן כדבר שווה בכל מקום, מכיוון שאנו נעים במהירויות נמוכות יחסית למהירות האור, ועוסקים במרחבים קטנים, אותם אור יכול לעבור בזמן אפסי). באותו אופן, חייזרים יכולים להגיע לכוכבנו אנו.
לי ולבן-דוד שלי (טכניוניסטים :D ) היה בדיוק דיון כזה לפני כמה חודשים.
הבעיה היא ואנחנו לא מדברים רק על כמה שנות אור בודדות, אלא על אלפי שנות אור ויותר, בקלות. אז השאלה היא, עד כמה אפשר לכופף את חוקי הפיזיקה כדי לעבור מרחק כזה (הכוונה היא לא רק לבני אדם).
How is my whisky cup doing?
maverick42
MTGil Wizard

שליחה על ידי maverick42 »

שמע, יש דיבורים על חורי תולעת וכאלו, המאפשרים לנוע בעצם במהירות האור עצמה, או אולי יום אחד נפתח teleporters, אשר יהפכו את המסה שלנו לאנרגיה טהורה, כלומר לפוטונים, מה שיאפשר לנו לנוע במהירות האור עצמה, דבר שיגרור שבעצם הזמן לא יעבור בכלל מבחינתו, ונוכל לנוע ממקום למקום ללא הזדקנות כלל...

לך תדע לאן המדע יתפתח. אם היית מראה לאיש מערות דבר פשוט כמו מצית הוא היה חושב שאתה אלוהים...
The general rule for people on the internet - attractive, single, mentally stable: choose two
Archdevil
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Archdevil »

לגבי ההתפתחות של המדע אני מסכים - אי אפשר לדעת לאן נגיע איתו.
אם זאת הייתה לי שיחה עם חבר בקשר לוולט דיסני שהקפיא את עצמו בתקווה שיום אחד ימציאו את "סם החיים" או משהו בסגנון.
אפשר לתאר שייקרו דברים כאלה אבל עד גבול מסויים, אחרת בסופו של דבר המדע והטכנולוגיה יגיעו למצב שלא יהיה יותר לאן להתפתח ואז ישמידו את הכל
NOTICE: When you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

חורי תולעת אמורים להיות "קיצורי דרך" בכל מה שקשור לזמן-חלל, לא? מאין "קיפול" של החלל.
How is my whisky cup doing?
lordrandom12
MTGil Apprentice

שליחה על ידי lordrandom12 »

demonic sengir אתה מכיר מישהו מהטכניון בשם עירד יבנה??
SaintDevilS כתב:
tima כתב:אוו
אני אוהב.

עריכה: חשבתי שהיא שחורה. אני לא אוהב :(
איזה גזעני :P
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

My phone number: 0522816213
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

יכול להיות :alien:
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

בקשר לנושא עצמו, אני בטוח שיש חייזרים איפהשהו ביקום, במידות התפתחות שונות. לגבי מפגש: כנראה לא בעתיד הקרוב.

אני מבין את הבעיתיות בהגעה לכוכבים מחוץ למערכת השמש, אבל מי אמר שאין חיים על כוכבים אחרים אצלנו? הרי כל מה ש"יודעים" על רוב מה שקורה מחוץ לכדה"א זה יותר "ניחוש מלומד".
כבר שמעתי תיאוריות על חיים בכוכבי לכת אחרים במערכת השמש.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

tima כתב:
ומה יקרה אם מחר אני אמצא דרך לנוע מהר יותר ממהירות האור אז מה ?
היקום יהיה סופי לא?
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

ziv כתב:
tima כתב:
ומה יקרה אם מחר אני אמצא דרך לנוע מהר יותר ממהירות האור אז מה ?
היקום יהיה סופי לא?
זיו - לא יודעים. הרי לא תוכל "ליפול" מהיקום אל תוך "אין" כלשהו. השאלה היא האם היקום אין סופי כמו שכדור הארץ אין סופי, או שהוא פשוט תמיד הוא יהיה יותר מהיר ממך בהתרחבות שלו.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
שלח תגובה