Shadowmoor SPOILER thread

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
מרווין
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי מרווין »

והנה עוד:
Traitors Roar
:4:תמונה
Socery
Common
Tap target untapped Creature. It deals damage equal to it's power to it's controller.
Conspire (As you play this spell, you may tap two untapped creatures you control that share a color with it. When you do, copy it.)

Mercy Killing
:2::managw:
Instant
uncommon
Target creature's controller sacrifices it, then puts X 1/1 green and white Elf tokens into play, where X is that creaure's power.
עריכה:
בועז, מה הקשר של Marit Lage?
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

בועז, מה הקשר של Marit Lage?
תהפוך את הלנד שיוצרת את marit lage ליצור בעזרת spike tiller, תעיף מהלנד / יצור את הקאונטרים בעזרת הקלף ההוא, ויש לך יצור 20/20
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

הלאנד שלו, לא הוא עצמו... אתה ידוע, זה מCS
טרייטורס רואר ממש יקר מדיי בשביל מה שהוא עושה, וגם הוא צריך להיות אינסטנט...
כע, קונספייר זה טוב, אבל פעם זה עלה RB1 והיה אינסטנט...
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

LOL, קריאה סלקטיבית :P
ראיתי שכתוב "Marit Lage" ולא הבנתי איך זה ה-Flavor Text של הקלף.... :roll:
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

סט מעולה ללימיטד, אך זבל מזוקק לקונסטראקטד. בעוד יש פה מספר (מצומצם) של קלפים שווים, אין פה ולו chase rare אחד.
מאכזב.
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

למה יקר? זה finisher חזק מאד, ואם הוא היה גם instant זה בכלל היה מטורף: "היי, ב-upkeep שלך, כל היצורים שלך ששווים משהו עושים לך נזק גדול בפרצוף. ובתורי, כל היצורים שלי נכנסים בך חופשי. GG?"
קרומטיק ספיר שעולה 0? מטורף לסטורם...
אבל בעייתי אם היריב מקנטר אותו.
Kroen כתב:סט מעולה ללימיטד, אך זבל מזוקק לקונסטראקטד. בעוד יש פה מספר (מצומצם) של קלפים שווים, אין פה ולו chase rare אחד.
מאכזב.
א. עדיין לא ראינו אפילו שליש מהסט
ב. מתי בפעם האחרונה בנית בעצמך חבילת tier 1 שאתה מתיימר לדעת איזה rares יהיו מבוקשים ואיזה לא?
ג. Vexing Shusher, מחזור שלם של hybrid mana lands שחיקות ביותר, וכנראה שגם Reflecting Pool.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

תיקון של אונה:
היא faerie wizard
יש לה flying
היכולת שלה לא עולה X, היא עולה :manaub: X
תמונה
On the Play/On the Draw
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Navidshi כתב:למה יקר? זה finisher חזק מאד, ואם הוא היה גם instant זה בכלל היה מטורף: "היי, ב-upkeep שלך, כל היצורים שלך ששווים משהו עושים לך נזק גדול בפרצוף. ובתורי, כל היצורים שלי נכנסים בך חופשי. GG?"
קרומטיק ספיר שעולה 0? מטורף לסטורם...
אבל בעייתי אם היריב מקנטר אותו.
Kroen כתב:סט מעולה ללימיטד, אך זבל מזוקק לקונסטראקטד. בעוד יש פה מספר (מצומצם) של קלפים שווים, אין פה ולו chase rare אחד.
מאכזב.
א. עדיין לא ראינו אפילו שליש מהסט
ב. מתי בפעם האחרונה בנית בעצמך חבילת tier 1 שאתה מתיימר לדעת איזה rares יהיו מבוקשים ואיזה לא?
ג. Vexing Shusher, מחזור שלם של hybrid mana lands שחיקות ביותר, וכנראה שגם Reflecting Pool.
ררים טובים, לא chase rares
chase rare זה jitte, זה דואל לנדס, זה גויף, זה ררים שגורמים לך לחשוב "או שאני משחק את הקלף הזה או שאני משחק נגדו". זה לא המצב בשאדומור, לפחות לא עכשיו.
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Oona היא סתם עוד Faerie שמנה בעצמה? זה כל כך לא מתאים :(
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

"

White Enchantment 1w
Enchantments you controll have shroud.
Creatures you controll have Shroud.

And

Spell W\2W\2W\2
Put 3 1/1 white sipirt tokens into play

See it helps me as i've just remembered the red one is an instant.. "Javalin something"

Ah yes Plague Vermin

Starting with you each player may bid any amount of life, put a 1/1 rat token into play for each life bid in this way,Keep going untill no one bids any life.

I would say help me with the wording but i think it's nearly there."
תמונה
On the Play/On the Draw
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Kroen כתב:ררים טובים, לא chase rares
chase rare זה jitte, זה דואל לנדס, זה גויף, זה ררים שגורמים לך לחשוב "או שאני משחק את הקלף הזה או שאני משחק נגדו". זה לא המצב בשאדומור, לפחות לא עכשיו.
א. כרגע, אני חושב "או שאני משחק Reflecting Pool, או שאני משחק Reflecting Pool", כי אם אני לא משחק monocolor, אז יש לי מספיק pain/hybrid/tribe/future lands בשביל לוודא שהיא תיתן לי כל מאנה שאני עשוי להזדקק לה, פחות או יותר תמיד, בלי שום חסרון משמעותי. זה מספיק chase בשבילך?
ב. ראה את א' וב' לעיל.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

ישחקו אותה בכל חבילה לא מונו? רק זמן יגיד. אם יתברר שטעיתי אני אוריד בפניך את הכובע.

עריכה: חיסרון משמעותי- בתור ראשון היא לא תוסיף לך מאנה בכלל. אווץ'.
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

היא שווה כרגע 7$, והיא משוחקת רק ב-Legacy/Vintage. מה זה אומר לך על היעילות שלה?

בתור הראשון אתה מוריד אדמה אחרת. אם התחלת רק עם אדמה אחת ביד, אתה ממילא לוקח סיכון מאד לא בריא.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

ה-Enchantment הלבן ממש נחמד, למרות שנראה לי יותר הגיוני אם הוא היה אומר:

Other enchantments you control have shroud.
Creatures you control have shroud.

נ.ב.
רן, באמת שאין טעם להתווכח איתו, להגיד שהסט גרוע לקונסטראקטד כשיש לנו רק 70 קלפים מתוך 280 זה לגמרי חסר טעם. מה גם שהוא אומר את זה על כל סט לפני שהוא יוצא.

עריכה:
מישהוו פירסם את זה -
Mana Reflection
:4::manag::manag:
rare
Enchantment
If you tap a permanent for mana, it produces twice as much of that mana instead.
נערך לאחרונה על ידי מרווין ב 05/4/2008 , 22:36, נערך 2 פעמים בסך הכל.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Navidshi כתב:היא שווה כרגע 7$, והיא משוחקת רק ב-Legacy/Vintage. מה זה אומר לך על היעילות שלה?

בתור הראשון אתה מוריד אדמה אחרת. אם התחלת רק עם אדמה אחת ביד, אתה ממילא לוקח סיכון מאד לא בריא.
לא אם אתה שם 4 עותקים ונתקע עם 2 עותקים ביד הפותחת. אז נכון, אתה לוקח מוליגאן, אבל
וואלה- האדמה הזאת גרמה לך לקחת מוליגאן. לא חבל? חבל.
מרווין כתב:ה-Enchantment הלבן ממש נחמד, למרות שנראה לי יותר הגיוני אם הוא היה אומר:

Other enchantments you control have shroud.
Creatures you control have shroud.

נ.ב.
רן, באמת שאין טעם להתווכח איתו, להגיד שהסט גרוע לקונסטראקטד כשיש לנו רק 70 קלפים מתוך 280 זה לגמרי חסר טעם. מה גם שהוא אומר את זה על כל סט לפני שהוא יוצא.

עריכה:
מישהוו פירסם את זה -
Mana Reflection
:4::manag::manag:
rare
Enchantment
If you tap a permanent for mana, it produces twice as much of that mana instead.
וגם אחרי שהוא יוצא.

עוד שיט רר.
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

281, לא? רק 20 אדמות בסיסיות מתוך 301 קלפים.

בכל מקרה, כשאתה נתקל במשהו שנראה לך חסר שחר, אתה לא מרגיש צורך לסתור אותו ולו למען צד שלישי שעלול להיתקל במידע הזה ולחשוב שהוא נכון?

אגב, זה באמת מתאים יותר ל-Wizards להוציא enchantment כזה, שפגיע ל-removals בעצמו... אבל היי, ככה הוא הרבה יותר חזק ומציב בעיה משמעותית אם חבילת Ideal תוקעת אותו למשחק...
Kroen כתב:לא אם אתה שם 4 עותקים ונתקע עם 2 עותקים ביד הפותחת. אז נכון, אתה לוקח מוליגאן, אבל
וואלה- האדמה הזאת גרמה לך לקחת מוליגאן. לא חבל? חבל.
מצטער, ל-Wizards יש משהו נגד אדמות שאין להן שום חסרון בכלל על פני basic lands.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

kroen אין שום סיבה שחבילה שהיא לא מונו כמו שרן אמר לא תשחק את הלנד הזאת, אולי לא ב4עותקים אבל בהחלט ב2-3 עותקים בכיף כך שהמחיר שלה בהחלט יעלה וזה יהיה chase rare

חבילה כמו אלפים למשל שיש לה 4xpalace 4xllanowar wastes להוסיף עוד לנד שיוסיף לך בחינם שחור או ירוק זה מצויין, שלא נדבר על faeries שיש לה גם river of tears

בהרבה וויכוחים שלך אולי יש לך טענה כלשהיא, פה בוודאות שלא
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

TrUnks כתב:kroen אין שום סיבה שחבילה שהיא לא מונו כמו שרן אמר לא תשחק את הלנד הזאת, אולי לא ב4עותקים אבל בהחלט ב2-3 עותקים בכיף כך שהמחיר שלה בהחלט יעלה וזה יהיה chase rare

חבילה כמו אלפים למשל שיש לה 4xpalace 4xllanowar wastes להוסיף עוד לנד שיוסיף לך בחינם שחור או ירוק זה מצויין, שלא נדבר על faeries שיש לה גם river of tears

בהרבה וויכוחים שלך אולי יש לך טענה כלשהיא, פה בוודאות שלא
אמרתי שזה לא רר טוב? :-? אני מסכים שזה רר מעולה, אני פשוט לא מסכים על ההגדרה. לא מסכים שזה צ'ייס רר.
תמונה תמונה
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

chase rare=ישוחק הרבה=הרבה אנשים יחפשו אותו

הבאתי לך פה דוגמא של 2הדקים הכי חזקות אולי בטייפ 2 ש95% ישחקו איתו

אם בא לך אז כן גם reveillark אולי ישחק איתו ואולי גם rg big mana אז עוד 2דקים שבין הדקים החזקות בטייפ 2

שלא נדבר בבלוק שכמעט כל דק תשחק איתו

אז בשני הפורמטים החשובים הקרובים ישחקו איתו כמעט רוב הדקים החזקות

עכשיו תסביר לי איך זה לא chase rare מר. אני לא מסכים לשום דבר כדי לעצבן את כולם?
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

Navidshi כתב:281, לא? רק 20 אדמות בסיסיות מתוך 301 קלפים.

בכל מקרה, כשאתה נתקל במשהו שנראה לך חסר שחר, אתה לא מרגיש צורך לסתור אותו ולו למען צד שלישי שעלול להיתקל במידע הזה ולחשוב שהוא נכון?
אם אתה ממש רוצה להיות דקדקן אז כן, 281 קלפים (מצד שני עיגלתי גם את המספר 70). הרעיון הוא שיש לנו בערך רבע מהסט.

ברוב המקרים הייתי מסכים איתך לגבי הויכוח. אבל כאן באמת שאין טעם: זה גם עלול להוביל לדיון ארוך ועקר שרק יחזור על עצמו (ואז במקום דיון על קלפים חדשים יהיה לך דיון ספאם), וגם לא נראה שיש מישהו, חוץ מKroen, שיכול באמת להאמין שזה סט גרוע כשיש לנו רק (בערך) רבע ממנו.
אבל תעשו מה שאתם רוצים, נראה שהויכוח הזה הוא בלתי-נמנע... :(

נ.ב.
מסתבר שיש סייקל של ררים שמכפילים לך דברים (כדוגמת האינצ'נטמנט הירוק שפירסמתי בפוסט הקודם, והאינצ'נטמנט הכחול שמכפיל לך את השליפות).
זה גם הסייקל שרוזווטר דיבר עליו [A rare cycle built around one of my favorite words (although the word itself only actually shows up in print on one of the five cards; cursed templaters!)].
נערך לאחרונה על ידי מרווין ב 05/4/2008 , 22:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
שלח תגובה