Awake

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Re: GG?

שליחה על ידי Navidshi »

Kroen כתב:כן, אבל אני לא זה שחושב שזה לא עניין גדול ושלא צריך להשקיע בזה.
אתה זה שאמר שאם לא התנסית במשהו, הדעה שלך לא רלוונטית, ולכן, כיוון שלא התנסית בחוויה כזו, הדעה שלך לא רלוונטית, ולא משנה אם היא לחיוב או לשלילה :roll:
ziv
MTGil Wizard

Re: GG?

שליחה על ידי ziv »

Kroen כתב: כן, אני רוצה לראות שמתחילים לנסר לך עצמות תוך כדי שאתה ער, אבל מנסרים רק לשנייה ואז עוצרים כדי לשאול אותך: אתה רוצה שנמשיך, או שאתה מעדיף למות?
קל מאוד להגיד שעדיף לחיות אפילו אם זה אומר לסבול מכאבי תופת כשזה לא באמת קורה לך והכל זה בדיון תיאורטי. אני רוצה לראות שתדבוק באותה דרך חשיבה אם זה באמת יקרה לך.
אני מכיר לפחות 2 סיפורים אמתיים מפורסמים על אנשים שכרתו לעצמם את היד בלי שום הרדמה או תרופות כדי להנצל ממות

אחד מטפס הרים שנתקע עם היד תקועה בתוך ההר ולאחר שלא הצליח להחלץ כרת לעצמו את היד כדי לרדת

ואחד שכרת לעצמו את היד שנתקעה בתוך קומביין שעולה באש שוב כדי להנצל ממות

אנשים מוכנים לסבול הרבה מאוד כדי לחיות - זה היצר החזק ביותר שלנו
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אתה לא יכול להשוות כריתת יד מהירה, כואבת עד כמה שתהיה, לניתוח באורך של 5 שעות או אפילו שעה.
בהנחה שהיית יכול לדבר במהלך ניתוח כזה, 99% מהאנשים היו מחזיקים מקסימום 10 דקות לפני שהיו צורחים "תהרגו אותי! בבקשה תהרגו אותי!!!"
תמונה תמונה
Nir_Kap
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap »

קורן כל מה שאתה אומר על זה שאנשים יעדיפו למות על-פני כאבים חזקים מתבסס רק על תחושות והשערות שלך, ככה שהדעה שלנו טובה בדיוק כמו שלך בלהתחשב בכך שלאף אחד מאיתנו אין ביסוס מאחורי הדברים שלנו ואני לפחות מסתמך על ההגיון שלי בלבד, שאם לא הבנת עד עכשיו אני חושב שאני אעדיף לחיות חיים שלמים על-פני כאב שזניח בזמן שלו לעומת שאר חיי חסרי הכאב שעוד מחכים לי בהמשך.

הורג אותי מאיפה אתה מביא את כל המספרים הבטוחים האלו של האחוזים וזמן ההתשה, אפשר עוד לחשוב שאתה יודע על מה אתה מדבר.

מה שכן יכול להיות מעניין לשאול אנשים שזה קרה להם אם הם היו מעדיפים למות ולא לסבול את זה, כי הם באמת יודעים על מה הם מדברים.

*יכול להיות שחלק מהדברים שכתבתי הם לא מדוייקים או לא רלוונטים כי קראתי רק את הכמה תגובות הראשונות והאחרונות.
Bringing down the heaven
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

היום בעקבות כתבה על כניסת תרופות חדשות לסל, הופיעה בחדשות (נדמה לי רפי רשף) בחורה שסובלת כבר 15 שנה מכאבים כרוניים יומיומיים חזקים. אם היא לא התאבדה בזמן הזה כנראה שהיא מעדיפה לחיות.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

"כאבים כרוניים חזקים" זה לא "קדיחת עצמות".
ואם אתם חושבים שהייתם יכולים לעמוד בכאבי ניתוח ללא הרדמה אז אתם משקרים לעצמכם, פשוט ככה.
תמונה תמונה
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

Kroen כתב:"כאבים כרוניים חזקים" זה לא "קדיחת עצמות".
ואם אתם חושבים שהייתם יכולים לעמוד בכאבי ניתוח ללא הרדמה אז אתם משקרים לעצמכם, פשוט ככה.
מה זאת אומרת "לעמוד בזה"? בדרך כלל "לא לעמוד במשהו" אומר שאתה תגרום לו להפסיק או תברח ממנו, ושתי האופציות האלו לא יהיו אפשריות בסיטואציה הספציפית הזאת. אז בעצם האפשרות של "לא לעמוד בזה" לא קיימת.

יש עצבים בעצמות? אני בטוח שלא, אני רק רוצה שמישהו שבאמת מבין משהו ברפואה או ביולוגיה יאשר את זה. בכל מקרה, אתה לא יכול להשוות "כאבים כרוניים חזקים" ל-"קדיחת עצמות" כי לא חווית אף אחד מהם בעבר, אז מי אתה שיקבע מה מהם יותר בלתי נסבל?
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אתה טועה. כאבי עצמות הם כאבים מהדרגה הגבוהה ביותר שיש. אמנם ראיתי את זה בהאוס, ואמנם האוס זאת רק תוכנית, אבל הנתונים הרפואיים שמובאים בה הם מדוייקים.
תמונה תמונה
Rentro, Noble Myr Lord
Master of Miasma

שליחה על ידי Rentro, Noble Myr Lord »

ffs, if its that painful you'd eventually pass out, up to until about 130-170 years ago most surgeries were done without anything resembling modern methods of pain prevention beside getting the patient drunk or hopping them up on herbs.

Fun Fact: The common solution for kidney stones at the 19th century was hammering them until either they or the patient broke.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

מדהים איך זה שכל פעם שאני מעלה עמדה 90% מהפורום מתנפלים עלי וה10% שכן מסכימים איתי שותקים.
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מדהים איך שאתה מסוגל לדבוק בדעה שלך לא משנה כמה היא חסרת בסיס ולא מנומקת ולעולם אינך מקבל טיעונים או עדויות של אנשים אחרים, גם אם כולם חושבים אחרת ממך.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

Kroen כתב:מדהים איך זה שכל פעם שאני מעלה עמדה 90% מהפורום מתנפלים עלי וה10% שכן מסכימים איתי שותקים.
איך אתה יודע שהם מסכימים איתך אם הם שותקים? :-:
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
שלח תגובה