הפרות בוטות של חוקי הפורום *הת'רד הרשמי*

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

נעול
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Kroen »

מה הנקודה שלך? :-:
תמונה תמונה
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

Kroen כתב:מה הנקודה שלך? :-:
אולי פשוט תלך?
תעזוב את הפורום?
היה לכולם הרבה יותר טוב בלי שתהיה פה
אתה סתם פה בשביל להציק ולהקניט אנשים
כמו הנושא עם "לקחת ממני זכיות יוצרים על *נושא רישמי*"
come on
פשוט לך בבקשה ממך...
מה?
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

הנקודה של כל הת'רד הזה היא לא לגרום לך לשנות את ההתנגות שלך כי ברור שזה לא הולך לקרות. הפואנטה היא לראות אם יש מספיק אנשים שמפריעה להם ההתנגות שלך כדי שתצטרך להפסיק אותה כדי להישאר בפורום. זה בכלל אירוני זחצי מהת'רד הזה זה הערות שלך. אני אישית בספק שתהיה לזה השפעה עליך או על הסטאטוס שלך בפורום.

ועכשיו לנושא האמיתי של הת'רד כן, לדעתי התנהגות כזו עוברת על חוקי הפורום.והיא פוגעת בפורום העיקר מהסיבה הבאה. נורא קל להיתפס להיתנצחויות מיותרות עם קרואן וזה פשוט סתם תופס מלא מקום בפורום וזה גם מעלה עצבים.
תמונה
netn9
MTGil Wizard

שליחה על ידי netn9 »

אנשים, אני הרבה זמן מעיין בפורום הזה וצוחק - פשוט צוחק!!! :lol:
אתם משקרים! אתם רוצים ואפילו רוצים מאוד שהוא יהיה בפורום!
עובדה - אם לא הייתם רוצים מזמן הייתם חוסמים את השם משתמש שלו או לפחות מתעלמים מההודעות!
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

הי, אני נבל ברשות התורה, זכותי :lol:
תמונה תמונה
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

אם כבר להוסיף שמן למדורה, אז סדרת הודעות שקיבלתי מהוד רוממותו לאחר שסירבתי לענות בת'רד דיס אור דאט על השאלה שלו: "להיות אני או למות"
אני לא שם זין שאתה תינוק. אם אתה מתכוון לדלג על הודעות מסויימות בת'רד הזה אז תעיף תפרצוף המכוער שלך ממנו ואל תחזור.
אידיוט.
זה אני:
עם כל הכבוד, אין לך שום בעלות חוקית על הת'רד הזה, וכל עוד מוד לא אמר לי מה לכתוב או לא לכתוב שם, זכותי לכתוב שם מה שאני רוצה, וההודעה שלך היא פוגענית ואני מעביר אותה למודים, אולי סוף סוף נקבל ממך קצת שקט על זה שעברת את הגבול...
ואז הוא מחזיר:
על מה לעזאזל אתה מדבר?! אם מישהו פותח ת'רד על כדורסל אז מותר לי לבוא ולדבר על גולף?! אני די בטוח שאחד מחוקי הפורום הוא שאם אתה מגיב לת'רד זה חייב להיות משהו שקשור לת'רד, ומאחר שרק תשובות אמיתיות קשורות לת'רד, ההודעה שלך לא הייתה קשורה.

דרך אגב, אני מתפלא שהבאת את זה למודים, הייתי בטוח שתלך עם זה לאמאל'ה.
תינוק.
ולפני שהספקתי לקרוא את הראשונה:
מה אתה חושב, שהמודים יתנו לי באן כי קראתי לך מכוער? אתה חי באשליות (לא קראתי לך זין, פשוט אמרתי שאני לא שם זין- חוץ מזה שגם אם כן הייתי קורא לך זין בספק רק אם הייתי מקבל על זה אפילו אזהרה).
בקיצור, אני מקווה שיעשו משהו בנידון, ואני לא רואה סיבה שלא. נכון, הפורום הוא לא דמוקרטיה וזה בדיוק העניין, גם בדמוקרטיה, אי אפשר להרוג מישהו כי הרוב רוצה, בדיקטטורה לעומת זאת(ע"ע:הפורום(ע"פ החוקים)) אפשר לצלוב את מי שרוצים כדי לשמח את העם...אז העם מחכה, אני בטוח שהוא מחכה...
תודה.
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

החוקים הנוגעים להודעות פרטיות הרבה יותר מקלים. אלא אם כן שלחתי לך ה"פ עם הערות גזעניות ו/או קללות חמורות ביותר, אני פטור מכל עונש.
תמונה תמונה
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

netn9 כתב:אנשים, אני הרבה זמן מעיין בפורום הזה וצוחק - פשוט צוחק!!! :lol:
אתם משקרים! אתם רוצים ואפילו רוצים מאוד שהוא יהיה בפורום!
עובדה - אם לא הייתם רוצים מזמן הייתם חוסמים את השם משתמש שלו או לפחות מתעלמים מההודעות!
תאמין לי, אם כל אחד היה יכול לחסום משתמשים, הוא כבר מזמן לא היה כאן.
"רוצים מאוד שהוא יהיה כאן"? מישהו שקורא לאנשים תינוקות (בין היתר) ובעצמו מתנהג כמו אחד, גם שמדברים אליו בנימוס? מישהו שלא מוכן לקבל ביקורת / דעה שמנוגדת לשלו מבלי להוסיף קללות? לא נראה לי.
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אי אפשר לחסום שם משתמש של מישהו רק כי הוא מעצבן, וגם אם כן, זה תלוי במודים ולא במשתמשים ולכן אתה לא יכול להסיק כלום על משתמשי הפורום מזה שהוא לא נחסם.

דרך אגב, לי אישית יחסית נחמד שקרואן בפורום כי זה מצחיק וגם מסקרן מאחר והוא באמת בחור כ"כ מוזר ויוצא דופן (לא באופן חיובי כמובן), אז זה מוסיף קצת פלפל והוא לא מפריע לי אישית.
עם זאת, זה כמובן לא אומר שהוא לא עובר על החוקי הפורום ולא אומר שהוא לא עשוי לעוף מכאן מתישהו, אולי אפילו בזמן הקרוב, בעקבות כמה דברים שראיתי בת'רד הזה.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
netn9
MTGil Wizard

שליחה על ידי netn9 »

אולי פשוט תלך?
תעזוב את הפורום?
היה לכולם הרבה יותר טוב בלי שתהיה פה
אתה סתם פה בשביל להציק ולהקניט אנשים
כמו הנושא עם "לקחת ממני זכיות יוצרים על *נושא רישמי*"
come on
פשוט לך בבקשה ממך...
לא דיגדגת לו...
הנקודה של כל הת'רד הזה היא לא לגרום לך לשנות את ההתנגות שלך כי ברור שזה לא הולך לקרות. הפואנטה היא לראות אם יש מספיק אנשים שמפריעה להם ההתנגות שלך כדי שתצטרך להפסיק אותה כדי להישאר בפורום. זה בכלל אירוני זחצי מהת'רד הזה זה הערות שלך. אני אישית בספק שתהיה לזה השפעה עליך או על הסטאטוס שלך בפורום.

ועכשיו לנושא האמיתי של הת'רד כן, לדעתי התנהגות כזו עוברת על חוקי הפורום.והיא פוגעת בפורום העיקר מהסיבה הבאה. נורא קל להיתפס להיתנצחויות מיותרות עם קרואן וזה פשוט סתם תופס מלא מקום בפורום וזה גם מעלה עצבים.
וגם אתה...
כבר כמה פעמים בת'רד הזה טענת טענות, טענת שיש הוכחות לטענות שלך, ולא סיפקת הוכחות. אני מבקש ממך הוכחות.
גם אם הוא יוכיח - מה זה יעזור?
------------------------------------------------------------------
קיצ'ר חברים - כמה מילים:
אני לא מכיר את הפורום כל כך טוב, אולי תוכלו לעדכן אותי מי זה האדם הנקרא Kroen? למה יש לו תמונה של God of War? והאם אתם מכירים אותו או את המנהל של הפורום מקרוב?

ואליך Kroen:
שמע בלי להעליב, אני מודה שאתה "אל המילחמה" :D אתה גורם למילחמות בפורום כמו שאין בשום פורום אחר, ומנצח בהם במשפט שהפך לאגדה: "I WIN!" בקיצור אין עליך!

עכשיו ברצינות - לא הגיע הזמן שתלך? פרוש כמו שמנהל הפורום פרש...
אין לי שום דבר נגדך חוץ מהעובדה שכשאני נמצא בדף הראשי של הפורום ואני רואה הודעה חדשה ב"קשקשת ברשת" אני מיד חושב שזה קלף חדש בספוילר, כמה שאתה מבאס... :(
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

נבידשי, לגבי פתיחת הת'רד:
אם אתה מרגיש שיש משתמש שעבר על חוקי הפורום, אתה מוזמן לפנות לאחד המודים באופן פרטי. אין סיבה או צידוק לפתיחת ת'רד כזה.
אני משאיר אותו קיים ופתוח כי זה הדיון בת'רד כבר קצת עבר לנושא אחר (שטנה כללית כלפי קרואן) אבל באשר לעמידה בחוקי הפורום, אין שום סיבה להתעסק בזה אלא רק ליידע את המודים.

תודה.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Rentro, Noble Myr Lord
Master of Miasma

שליחה על ידי Rentro, Noble Myr Lord »

facepalm.jpg

If you want a troll to leave, don't f'in feed it
netn9
MTGil Wizard

שליחה על ידי netn9 »

Rentro, Noble Myr Lord צודק!
RocketLauncher
Dead On Craft

דרך אגב, לי אישית יחסית נחמד שקרואן בפורום כי זה מצחיק וגם מסקרן מאחר והוא באמת בחור כ"כ מוזר ויוצא דופן (לא באופן חיובי כמובן), אז זה מוסיף קצת פלפל והוא לא מפריע לי אישית.
כמתעורר ויכוח בין kroen למשתמש אחר, או בכלל כשמתעורר ויכוח על נושא רלוונטי, זה באמת מסקרן ומוסיף עניין לפורום.
אבל כשחלק מהתגובות שלו מסתיימות ב-"אתה אידיוט, I WIN", זה עובר את גבול הטעם הטוב .
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

RocketLauncher כתב:
כמתעורר ויכוח בין kroen למשתמש אחר, או בכלל כשמתעורר ויכוח על נושא רלוונטי, זה באמת מסקרן ומוסיף עניין לפורום.
אבל כשחלק מהתגובות שלו מסתיימות ב-"אתה אידיוט, I WIN", זה עובר את גבול הטעם הטוב .
אני מוחה בכל תוקף על הנאמר.
Proof or it never happened.
תמונה תמונה
RocketLauncher
Dead On Craft

מתוך ת'רד הספויילרים של שדומור:
זכותי להתבטא איך שבא לי. ולא צריך להיות גאון כדי להבין ש"רוב הסט" מתכוון ל"הרוב ממה שראינו".
I win again
מהת'רד הזה:
אני מוכן לחתום לך שהירידות שאני קיבלתי מחברי הפורום הם פי מיליון יותר מאלו. אם כל מי שירד על חבר פורום צריך לקבל באן אז ל90% מחברי הפורום מגיע באן כי הם ירדו עלי.
אתה אידיוט.
ואם ביקשת הוכחה כי אין תגובה שלך שמכילה את שתיהן, זו קטנוניות תינוקית שדי מתאימה לך.
נערך לאחרונה על ידי RocketLauncher ב 02/4/2008 , 19:55, נערך פעם 1 בסך הכל.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

בכל הדוגמאות שהבאת מובאות סיבות, ולא רק "אתה אידיוט, I WIN".
Victory is mine (again)
תמונה תמונה
RocketLauncher
Dead On Craft

כתבתי "מסתיימות", ולא "מכילות רק".
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אה, אז אם כך אתה צודק.
אולי ניצחת בקרב, אבל אני אנצח במלחמה.
תמונה תמונה
netn9
MTGil Wizard

שליחה על ידי netn9 »

God of Trolls!

תפסיקו להאכיל את הטרול! תראו מה קרה לטרול שהאכילו אותו יותר מדי:

http://www.wizards.com/magic/images/mtg ... mew909.jpg

(למה שינית את התמונה של המשתמש שלך Kroen?)
נעול