ת'רד הקונסולות הרשמי

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה

המנצחת שלי במלחמת הקונסולות היא :

Sony Playstaion 3
27
35%
Microsoft X-Box 360
24
31%
Nintendo Wii
26
34%

סך הכול הצבעות: 77

kabanist
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

השבוע מתחילה תערוכת E3 והשנה החליטו להחזיר עטרה ליושנה והולכת להיות תערוכה פצצתית במיוחד.
יש כבר המון סרטונים למשחקים מדהימים:
http://www.vgames.co.il/article/5478.html
אני ישבתי לראות את התוכנית המלאה (40 דקוות) של אתר game trailers והיא מדהימה. לחשוב שזה עוד לפני שהתחילה התערוכה...
יש מה לחכות!
אני הדורבן שקולע בזמן !
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

E3 היה טוב.
תמונה תמונה
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

האמת הנוראה על IGN:

תמונה
תמונה תמונה
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

וואו איך אני מצטער שמכרתי את האייפוד טאץ' הגיעו אליו משחקים כאלה מטורפים... Doom בגרפיקה של PSP או לא יותר טובה, Worms עם אונליין, Assassin's Creed (פורט מגרסת הDS אבל עדיין), משחק על הסרט Resident Evil: Degeneration, עוד כמה משחקי FPS עם מולטיפלייר והדובדבן שבקצפת: עוד מעט יוצא לזה פורט של Resident Evil 4! נראה לי יש לי קללה: עד עכשיו חשבתי שכל דבר שאני קונה אני מתחרט שקניתי אותו (וצדקתי) אבל עכשיו גם כל דבר שאני מוכר אני מתחרט שמכרתי אותו :cry:
תמונה תמונה
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

אני לא יודע מה להגיד, אבל אססין קריד הגיע גם ל5800-. אבל תזכור שהגרפיקה מתבססת על היכולות של האייפון החדש, ככה שעל אייפוד טאץ' זה יהיה הרבה פחות מרשים.

נ.ב.: אני כותב את זה מהטלפון שלי. תודה דקל!
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

על מה אתה מדבר? היכולות הגרפיות של 2 המכשירים זהים לחלוטין. ההבדל היחידי הוא שהאייפון 3GS מהיר יותר ועל כן יטען משחקים מהר יותר, זה הכל.
תמונה תמונה
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

לא רק, הוא חזק יותר בכל דבר. מעבד חזק יותר = ירוץ טוב יותר ומפורט יותר, איך שלו תסתכל על זה.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

הגרפיקה עדיין תהיה אותו דבר... מעבד חזק יותר=/=מעבד גרפי חזק יותר.

אגב, סיימתי לא מזמן את Trine. משחק מעולה עם גרפיקה אדירה. ממליץ לכולם.

תמונה
תמונה תמונה
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

ממליץ על Splinter Cell: Conviction. משחק מעולה עם גרפיקה מדהימה וגיימפלי ממכר.
אגב, ככה נראה המשחק על ההגדרות המקסימליות, עם V-Sync, עם AAx16, AFx16 ורזולוציה של 1680x1050: (לקוח מהמחשב שלי. זה עדיין רץ חלק על ממוצע של 30FPS)
http://rs390tg.rapidshare.com/files/404 ... 8.bmp.html
http://rs390tl3.rapidshare.com/files/40 ... 3.bmp.html
http://rs390l35.rapidshare.com/files/40 ... 6.bmp.html
(זה אמנם לינקים של ראפידשר אבל לא צריך להוריד כלום כדי לראות את התמונות- רץ ללחוץ על הלינקים)
אחלה טקסטורות.
תמונה תמונה
YonatanH
MTGil Apprentice

שליחה על ידי YonatanH »

גם אני ממליץ על Splinter Cell ואני פשוט מת שיצא Deadrising 2 & Fallout New Vegas.

אגב שווה לקנות אייפוד. למרות המחיר המוגזם של המוצר יש לו יכולת להריץ משחקים עם סיפור לא משהו אבל עם היבט ממכר, קניתי אחד באמריקה עשיתי לו Jailbreak - פריצה שנותנת לכם להוריד לאייפוד אפליקציות שלו עברו דרך apple (תחסחו לכם את הכפף שאתם משלמים לפורץ) ופשוט המשחקים ממכרים וכיפיים. בנוסף יש גם משחקים שתופסים יותר זכרון אבל בגרפיקה ממש טובה בזמן שאתם לא משלמים יותר כסף כמו ל PSP. הכוונה היא שעבור גרפיקה טובה מששחקיות נוחה ועלות נמוכה (מי לא ישלם דולר למשחק גם אם לא פורצים) ובטריה עמידה שווה לקנות.

אני עדיין מוחה על כך ש apple מתנהגים כמו זונות - לא מאפשרים Jailbreak והמחירים הזויים אצלם. הפרש של 100 דולר עבור הכפלת כמות הזכרון במחשיר.
רן כתב:Day of Judgment. בגלל שווגים לא מתים, הם רק מתחלפים.
YonatanH
MTGil Apprentice

שליחה על ידי YonatanH »

גם אני ממליץ על Splinter Cell ואני פשוט מת שיצא Deadrising 2 & Fallout New Vegas.

אגב שווה לקנות אייפוד. למרות המחיר המוגזם של המוצר יש לו יכולת להריץ משחקים עם סיפור לא משהו אבל עם היבט ממכר, קניתי אחד באמריקה עשיתי לו Jailbreak - פריצה שנותנת לכם להוריד לאייפוד אפליקציות שלו עברו דרך apple (תחסחו לכם את הכפף שאתם משלמים לפורץ) ופשוט המשחקים ממכרים וכיפיים. בנוסף יש גם משחקים שתופסים יותר זכרון אבל בגרפיקה ממש טובה בזמן שאתם לא משלמים יותר כסף כמו ל PSP. הכוונה היא שעבור גרפיקה טובה מששחקיות נוחה ועלות נמוכה (מי לא ישלם דולר למשחק גם אם לא פורצים) ובטריה עמידה שווה לקנות.

אני עדיין מוחה על כך ש apple מתנהגים כמו זונות - לא מאפשרים Jailbreak והמחירים הזויים אצלם. הפרש של 100 דולר עבור הכפלת כמות הזכרון במכשיר.
רן כתב:Day of Judgment. בגלל שווגים לא מתים, הם רק מתחלפים.
שלח תגובה