סתם רעיון שעלה לי איך אולי למשוך שחקנים לפיטיקיו

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

אז למה אתם לא באים לטורנירים תחרותיים (ptq\regionals\nats) ?

אין לי כוח לטסטינג.
1
2%
אין לי כוח להשיג קלפים.
10
20%
אני גר רחוק.
3
6%
לא אוהב את הפורמט.
0
אין הצבעות
לא רוצה לטוס/אין לי כסף לטוס.
8
16%
אני לא מרגיש מוכן לתחרות רצינית.
4
8%
יש לי סיבה אחרת.
6
12%
אני דווקא מגיע...
19
37%

סך הכול הצבעות: 51

TrUnks
Solemn master
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אז ככה,אני אישית התחלתי לעשות די הרבה טסטינג+מחשבות לגבי הפיטיקיו הקרוב(פיטיקיו "נאצים" ברלין שהוא פורמט בלוק) אבל מה שתמיד מאכזב ויותר לכיוון המעצבן אפילו בטסטינג שאני תמיד עושה לטורנירים בארץ זה שהוא לא שווה הרבה בגלל הכמות הקטנה של שחקנים בטורנירים רציניים,לצערי אנשים לא מחשיבים פיטיקיוים לדבר רציני(ואל תגידו לי המרחק בלה בלה כי פיטיקיו אירופאי היה 23 איש שזה בדיחה וזה היה פורמט טוב מאוד אפילו)

אז רציתי לשאול אותכם הקהילה שלא באה לטורנירים(כי מי שכן בא סבבה אבל זה לא מיועד לכם לא מתוך רוע לב אלה מתוך הכוונה של הפוסט) מה הסיבה שאתם לא באים?
א. אין לכם כוח לטסטינג?
ב. אין לכם כוח להשיג קלפים?(שזה דווקא ראיתי יותר ויותר אנשים נכנסים לתחום ה"החלפות" אז לא יודע אם זאת הסיבה)
ג. המרחק לטורנירים?(חיפאים בעיקר כמובן אבל שוב אתם מגיעים לטורנירים כמו פריק אז לא יודע אם זאת הסיבה)
ד. הפורמט עצמו? לא אוהבים אותו?
ה. לא רוצים לטוס\אין לכם כסף לטוס?
ו. אחר...
ז. (יותר לשחקנים חדשים)-העניין של "תחרות רצינית" מפחיד אותכם שאתם לא תיהיו מוכנים? או כל דבר אחר שקשור לפחד מתחרותיות

אם יהיה סקר אני אשמח כמובן,ואנה תענו בכנות רבה כי אם התשובה היא מה שאני אישית חושב אז חשבתי על פתרון(שנראה אם התוצאות)
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

סתם בשביל ידע כללי, מתי בערך יהיה הPTQ? והאם זה יהיה אחרי או לפני EVE?
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אני מבקש בבקשה להגיב אך ורק לגבי הת'רד,כל דבר שקשור לפרטים על הפיטיקיו יש את המקום שלו(אני לא בא מגישה של מוד אלה שבאמת אני מנסה "לפתור" את הבעיה הזאת)
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

תודה למי שלא עשה את הסקר,אבל משהו שרצוי לציין שזה אך ורק לטורנירים הכי תחרותיים שיש,זאת אומרת ptq\regionals\nats ולא טורנירים רגילים כמו פריק(בלי להעליב כמובן) למשל.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

טוב הוספתי סקר. אני אפרט את הסיבות למה אני בד"כ לא מגיע לאירועים כאלה.
PTQ זה דבר שדורש הכנה, להכיר דקים שונות ומה כדאי לעשות נגדם. חבילה שיש לה סיכוי לקחת PTQ עולה בערך 200 שקל לפחות. אני לא רואה את עצמי טס לפרו טור, האמת שאני משחק לא מעט שנים אבל אף פעם זה לא היה בצורה רצינית, ולהגיד לך את האמת אני לא בטוח שאני משתפר בו עם הזמן. נכון אני לומד לזהות פיקים יותר טוב ויודע כמה קומבט טריקס כמו כולם אבל בתור דוגמא מעולם לא חישבתי דברים כמו קארד אדוונטג' ולצורך העניין קונברטד מאנה קוסט בצורה מדוייקת (תמיד בערך או שהאונליין עושה לי).
מה שאני אוהב זה לנסות להמציא קומבואים (או להשתמש בידועים) שצריך רק קלפים זולים בשביל לבצע אותם ולבנות דקים כאלה או סתם פאן דקס באונליין (אהם, סנאים, אהם). אבל מג'יק זה משחק אכזר בו לפאן דקס אין שום סיכוי מול חבילות תחרותיות. תוסיף לזה את העובדה שלאנשים יש ערימות של קלסרים עם ררים ובקלסר היחיד שלי יש 5 עמודים של בייסיק לנדס (אני אוהב ת'ציורים...) ותבין שהסיכוי שלי להיות קרוב לטופ 8 באירוע כזה שואף לאפס.
פרירליס זה סטוץ לא מחייב. באים נהנים הולכים. יותר מתחבר לי. ועוד תירוץ עלוב : חברה שלי שונאת מג'יק וכל טורניר הוא עוד הוכחה לזה שאני מסרב להתבגר...
אני הדורבן שקולע בזמן !
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אני מאמין אישית שאנשים לוקחים PTQ כן ברצינות, וזאת הסיבה שהם לא באים. יש מעט שחקנים בארץ שהיו טסים אילו זכו, ואלה בערך השחקנים שגם באים לPTQ.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אז מה שאתה אומר שבערך 90% מהקהילה לא מעוניין לטוס? איכשהו אני לא מסכים אם הנתון הזה(וכן 20 אנשים מבערך 120+ איש זה אולי לא 10% אבל קרוב) סך הכל רוב השחקנים הם "מבחינת כלכלית בסדר כדי לטוס" אבל כמובן שיש את הגורם של ילדים קטנים שההורים שלהם לא רוצים\אין זמן,אבל שוב אני מאוד בספק שזה 90% או אפילו 80% מהקהילה
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

אני גר רחוק ם_O ברלין זה לא בדיוק מעבר לפינה של הבית שלי.. יש גם את הגורם שכמעט אף אחד לא מסכים לקחת אותי למקומות אחרים בארץ כמו פריק ובית הברידג'.... ולא נראה לי שההורים שלי יתלהבו אם אני אסע לברלין לשחק מג'יק (זאת אומרת אני מסכים עם מה שאמרת....)
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

דק תחרותית לא עולה 200 שקל אלא יותר לכיוון של 500-1000 שקל וזה כמעט בכל פורמט.
My phone number: 0522816213
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

כתבתי סתם הערכה שלי. אני לא חושב שכל מי שבא לPTQ מגיע עם חבילה של 500 שקל. אולי אני טועה מעולם לא בניתי חבילה יקרה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

כן אבל לטורניר כמו פריק וכו' אנשים כן נוסעים מחיפה,וכן בונים דקים אז אני לא חושב שזה בדיוק הסיבה
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

אני לא מגיע כי זה בשבת בעיקרון, הייתי מרוצה מאוד להגיע לטורנירים, גם אם רק בשביל הכיף ולא עם חפיסה תחרותית.
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אז אני מניח שאתה דתי? אם כן אז מצטער שכחתי לציין שזה לא ממש נושא בשביל דתיים בעקבות זאת שכל הטורנירים (חוץ מnats ועוד כמה טורנירים רנדומלים) ביום שבת
Satan's Angel
?heaven or hell what to choose
יצירת קשר:

שליחה על ידי Satan's Angel »

תראה אני די חדש לנושא ואין לי חפיסה תחרותית
אינ לא מיליונר [למרות שיש שיגידו שאני כן] כדי להשקיע 500 שקל בקלפים במיחד לאור העובדה שאני עושה דראפט כמעט כל שבוע

אם הייתה לי חפיסה שיש לה סיכויי לנצח חפיסות תחרותיות אחרות בשמחה היתי בא
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אינ לא מיליונר [למרות שיש שיגידו שאני כן] כדי להשקיע 500 שקל בקלפים במיחד לאור העובדה שאני עושה דראפט כמעט כל שבוע
אם אתה עושה דראפט כל שבוע זה אומר שטכנית, זה כמו שתקנה כל שבוע 3 בוסטרים אז בעיקרון אמורה להצטבר לך לאחר תקופה מסוימת כמות קלפים שמאפשרת בניית חבילות תחרותיות (בעזרת החלפות קלפים כמובן).
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Phoenix of Ice
MTGil Wizard

שליחה על ידי Phoenix of Ice »

שים לב אבל שבכל פורמאט יש חבילות שונות ובכל פעם שיוצאת סדרה המטאגיים די מתחלף ואתה לא יודע מראש מה תרצה לבנות, רק כאשר יש לך תאריך ספציפי לטורניר אתה רואה מה המטאגיים ומחליט איזו חבילה לשחק, ובשביל זה אתה צריך להשקיע ממש הרבה כסף וזמן בשביל להשיג את הקלפים לחבילה הספציפית שתרצה לשחק (בהנחה שכבר עשית מספיק טסטינג והחלטת מה אתה משחק) וזה סיבוך שלהרבה אנשים פשוט אין זמן ו/או כח בשבילו, הרבה יותר פשוט סתם לשחק בשביל הכיף
בראשית ברא אלוהים את השמים ואת הארץ - ואז נח.
אחר כך ברא אלוהים את האדם - ואז נח.
אחר כך ברא אלוהים את האישה - מאז, לא אלוהים ולא האדם מצליחים לנוח לרגע.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אבל שוב זה עניין constructed בכלליות,אנשים עדיין מגיעים לטורנירים בפריק שהם טייפ 2,או לזברות(שהיו) אז זה לא נכון מה שאתם אומרים שאנשים לא מגיעים בגלל שאין להם כסף לבנות דק(מה שכמובן לא נכון אם אתם עושים דראפט כל שבוע אז יש לכם קלפים להחליף ואפשר להלוות מאנשים בחינם או בתשלום סימלי ביותר)

אז העובדה שאנשים לא בונים דקים לconstructed לא ממש נכונה בעקבות זאת שכן מגיעים לטורנירים const אחרים,אבל לפיטיקיוים לא מגיעים ואת זה אני לא ממש מבין,אני יכול להבין את אלה שלא רוצים לטוס אבל למה לא לבוא לטורניר כי הוא טורניר ברמה גבוהה שאפשר להשתפר בהרבה ואם פרסים גבוהים?
Phoenix of Ice
MTGil Wizard

שליחה על ידי Phoenix of Ice »

בפי טי קיו האחרון השתתפו משהו כמו 40 אנשים. זה יותר ממה שהיה בכל הטורנירים של קונסטקטד בפריק לאחרונה אם אני זוכר נכון. אני לא חושב שאנשים באים לפי טי קיו פחות ממה שהם באים לטורנירים אחרים.
בראשית ברא אלוהים את השמים ואת הארץ - ואז נח.
אחר כך ברא אלוהים את האדם - ואז נח.
אחר כך ברא אלוהים את האישה - מאז, לא אלוהים ולא האדם מצליחים לנוח לרגע.
yoni277
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoni277 »

אז למה אתם לא באים לטורנירים תחרותיים (ptq\regionals\nats) ?
הסיבה היא פשוטה - אני מרגיש שאני עדיין שחקן מתחיל - אף על פי כן שאני משחק כבר כמה שנים, ומצוין מבחינה טקטית (לא אמרתי מבחינה של בניית חבילות...)...
תינוק שנולד לפני הזמן - פג. תנוק שנולד אחרי הזמן - פג תוקף
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

איפה בדיוק הרעיון?

לי אישית בכל מקרה אין מה להשקיע בקונסטראקטד,כי אני דתי,וזה לא שווה את ההשקעה.
חוץ מזה,גם אם הייתי משקיע,אני לא חושב שהייתי טס לחו"ל בשביל מג'יק(אפילו ש"מבחינה כלכלית אני מסוגל")-זה פשוט לא נמצא בראש סדר העדיפויות שלי,ולא הייתי מוציא על זה כ"כ הרבה כסף.אין מה לעשות-יש אנשים שמשחקים מג'יק בתור תחביב,ולא בצורה רצינית או מאוד תחרותית(לדעתי הרוב ככה),וא"א לבוא אליהם בטענות.

חוץ מזה,אני אישית הרבה יותר אוהב לימיטד,אבל זה כבר לא קשור..
שלח תגובה