דיווח לטורניר של שי\יובל-reveillark still alive

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
TrUnks
Solemn master
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

דיווח לטורניר של שי\יובל-reveillark still alive

שליחה על ידי TrUnks »

שלום לכולם,
אז שראיתי את יובל\שי מפרסמים את הטורניר שלהם שהוא טייפ 2 ניסיתי לבחור דק,לא רציתי להשקיע באמת הרבה בטסטינג כי סך הכל זה לא טורניר שהחשיבות שלו גבוהה(מבחינת ptq או משהו דומה) אז רציתי לקחת דק שאני נהנה לשחק איתה אבל שגם אני יודע שטובה.
אז בחרתיmerfolks,אבל מכיוון שיוסף לקח את הדק לhollywood(ובסוף לא שיחק איתה) החלטתי סתם לשנות כיוון שגם עזר לו בטסטינג לפרו טור(לא ממש עזר בסופו של דבר אבל אני בטוח שהוא היה יותר שמח אם הבחירה) ובחרתי את הדק reveillark.
פעם אחרונה ששיחקתי את הדק (טורניר של פרננדו) מאוד נהנהתי לשחק איתה,אבל גם מאוד לא אהבתי את הליסט שהיה לי שם,די העתקתי אותו מהאינטרנט כי לא עשיתי ממש טסטינג לטורניר ההוא ולא אהבתי כמה דברים,אז החלטתי לשנות קצת,יוסף הראה לי איזה ליסט אם שחור שהוא ועומר(ואורי הבנתי גם?) בנו,לא ממש אהבתי אותה ובסופו של דבר השגתי ליסט מהיפנים(shuhei) שאמרו לי שהוא דווקא ליסט טוב-טוב מאוד מול faeries,אז אמרתי דק רבלרק שטוב מול פיות? sign me up!,אז אחרי שהפרו טור כבר רץ אני יכול לפרסם את הליסט(כי זה כבר לא ממש משנה)

japanese lark-
4adarkar wastes
4mystic gate
4desert
7islands
5plains
3 mind stone
1prismatic lens
2Venser
3Riftwing Cloudskate
4Reveillark
1Body Double
4Mulldrifter
3Aven Riftwatcher
3Wrath of god
3Momentery blink
3Cryptic Command
4Rune snag
2Careful consideration

sideboard-
2pact of negation
3crovax
1wrath of god
3sower of temptation
2teferi mage of zhalfir
4wispmare

כמה דברים ששונים מרוב הreveillark ליסטים שאתם רואים-יש cryptic command והסיבה היא mystic gate שהרבה הרבה יותר קל להטיל את זה(למען האמת אם אתה שולף gate אתה כמעט תמיד יכול להטיל אותו)

וכפי שכמה שמים לב,אין בכלל את הקומבו,וזה משהו שגם מאוד הציק לי ששיחקתי בטורניר של פרננדו,שהקומבו הוא חסר תועלת וכמעט אף פעם לא יוצא\לא משנה באמת אם הוא כן יוצא.

משהו שדי חדש בליסטים אבל לא יחודי לזה הוא desert שכמובן שם בשביל המאצ' מול פיות.

אז השלמתי את הדק תודות לזיו,שי ושלי
והטורניר התחיל(בדיוק ב11 נדמה לי,יפה!)

סיבוב ראשון-אורי חורב-br aggro

משחק ראשון- הוא מטיל את ה4\4 בשלוש מנה,אני מטיל כמה riftwatchers מקנטר לו flame javelin,ואז wog מנקה את הלוח ואחרי כמה drifters+lark הוא נכנע.

+2wispmare(saw blossom g1)
+1sower
-3cryptic commands

משחק שני- משחק ארוך שכלל את שנינו מנקים את הלוח(אני אם wog והוא בגרסא השחורה שלו damnation) עד שבסופו של דבר הגענו למצב שאני ב3 יש לו demigod 5\4 ויש לי 9מנה וblink+alot of crets in grave אז טפדקתי reveillark ועשיתי עליו ישר blink שהחזיר 2riftwatchers ובתורי הוא מת(הוא היה ב4)

nice topdeck indeedz

1-0

סיבוב שני-פרננדו-דוראן

משחק ראשון-הוא היה בפלאד די גדול שנתן לי זמן לשלוף את ה"חלקים" שאני צריך שזה drifter\larks\blinks ואחרי כמה תורות של 2\2 מעופפים או יותר גדולים(3\4) הוא מת.

-3avens
+3sower
+1wrath
-1blink

משחק שני-הוא התחיל להרביץ לי אם treetop והוריד אותי ל11 עד reveillark ירד (אם 2drifters בפח) ואז sower לקח לו את הדוראן והרבצתי לו למוות.

2-0

סיבוב שלישי-ברק(נכון?סליחה אבל אני לא ממש זוכר)-faeries

משחק ראשון-turn 1 faerie conclave,and let the games begin!,סוף סוף מול פיות,בו נראה איך זה עובד,וזה בהחלט עבד cryptic commands קינטרו לו את הקסמים החשובים,wog הרג את הclique ושהורדתי את ה"2\2'ם שלי שלא מפסידים לשום דבר"(בדיחה פרטית מי שיבין יבין) הוא מת תוך כמה תורות.

*חושב לעצמו תוך כדי סיידינג* phew thank god for that *ממשיך לחשוב*

+14 sb cards
anything but wog(yea i know)

-1wog
-2vensers
-3blinks
-1body double
-2careful
ועוד כמה דברים שאני לא ממש זוכר,נראה לי reveillark אחד גם.
משחק שני- הוא עשה תור ראשון thoughtseize ואז blossom הבעיה שהוא נתקע על 2 לנדים כל המשחק,ואז teferi ירד,ואז כל יצור בinstant speed זה די כיף(whos playing instant creatures now huh?) ושsower ירד והרג 2יצורים(לקח אחד וחסם עוד אחד) ואז drifter בinstant ולאט לאט הוא מת.

3-0
we beat them! yes! we did it! all hail the lark!

סיבוב רבעי-זיו(שונא אותך)צורן-rg big mana
בהתחשבות שהוא הלווה לי את הדק ואני די "בניתי לו" את הדק(שנינו בטלפון יום לפני) זה היה די מצחיק,אבל מי שבונה יודע יותר ממי שמלווה לא?אני צריך לחשוב על תאוריה כזאת יום אחד.

משחק ראשון- rune snag מקנטר את התור שלישי im a fat colossus(well i can get fat) ואז drifter עושה את מה שהוא עושה(שולף קלפים וסתם מת מהר) ומנה פלאד קטן מזיו והרבה קלפים ששולפים קלפים ועוד קלפים ועוד קלפים as the spitz says "CARD ADVANTAGE" indeed spitz. אז הוא צנח ומת ליתרון העצום שהיה לי בקלפים.

+2pact
+1sower
-3avens

משחק שני- הוא עושה את הדבר הכי כואב לדק שלי וזה a simple ld called acid moss
(משהו שאני חושב שאנשים קצת טועים לגבי הדק זה לשים מולו מיליון graveyard hate שלא עוזר להם בגרוש למשל tormods crypt שמישהו הכניס מולי,לא בטורניר אבל באונליין,וזה לא טוב בכלל מול הדק אלה הדבר הכי טוב זה ld,או סתם להיות דק פיות :P)
אני יוצא מזה ומניח reveillark שיש לי drifter+venser בפח,והוא עושה עלי עוד ld אבל זה כבר מאוחר מדי והקאונטרים+השליפות+היצורים המעופפים מנצחים את זה.

4-0!

סיבוב חמישי-אריאל-gw big mana

משחק ראשון- קינטרתי לו את הthresher שלו,שיחקתי 2drifters ואז reveillark החזיר אותם,ואז השני החזיר אותם שוב,וה2\2מים הרביצו והרביצו,ואחרי כמה cryptics\snags הוא מת בסופו של דבר(מפתיע ש2\2מים הורגים אנשים ואנשים אחרים מתאמצים להרוג אם איזה
7\9 נו באמת dont be greedy ppl!)

sb-
-3aven
-1wog
+2pact
+1sower
+1wispmare היה לו ob-rings.

משחק שני-שמרתי יד שכללה 5lands careful reveillark,די סיכון אבל הדק שלו לא יכול ממש לעניש אותי מהר כל כך(רק אם הוא משחק ld שהוא לא שיחק נראה לי בסוף) ואני יכול לשלוף mindstone\lens\snag\cloudskate\drifter שיעזרו לו בcurve ולעצור אותו, אז לא ממש שלפתי משהו אלה מmindstone בתור השלישי שלא ממש עזר ואז careful מצא לי כמה קאונטרים,אבל לא מצאתי את מה שבאמת צריך(drifter,למה אי אפשר לשחק 8? או 12? או 60?) והוא פשוט הטיל לי מלא יצורים גדולים שהרגו אותי(7\7>2\2 שלא יטעו אותכם באימונים)

משחק שלישי-הפעם שמרתי יד טובה,שהכילה drifter mind stone snag gate island plains ועוד קלף שאני לא זוכר,אז שלפתי אם drifter עוד כמה drifters+blinks הבעיה שחוץ מאלה שלפתי רק לנדים,ובסוף המשחק שלפתי את כל ה23 לנדים שהיו לי:| ouch oh well i deserved it.

במשחק השני מי שקרא בדיווח שלו די "נתתי לו לחזור" והיו כמה אנשים שדי התפעלו מזה שנתתי לו(אני לא יציין שמות),אז חברה זה טורניר לכיף,אפילו אני (שנחשב לשחקן "תחרותי") באתי אך ורק לכיף ולא לתת לשחקן לחזור על דבר שהוא די ברור(כמו שהיה לא משנה מה) זה לפי דעתי לא במקום,ועוד במיוחד שבאים אלי ואומרים לי בפנים "ואו ניב מפתיע אותי לא ציפיתי מאדם כמוך שיהיה נחמד",שוב אני לא יציין שמות אבל מי שיודע יודע ולא ממש הגבתי לבן אדם,אבל כל מה שאני יכול להגיד שזה היה מאוד מאוד מעליב ומגעיל מצידו.

מאוד נהנהתי,חוץ מהמקרה האחרון שציינתי שסתם חבל אבל עברנו,לגבי הדראפט שהיה אז שי\יובל אתם באמת לא צריכים להרגיש רע,סך הכל אשמתי המלאה(או יותר נכון של הגוף שלי שהוא מחליט להרגיש חולה בזמנים דפוקים).

אני בהחלט מצפה ממכם לעוד טורנירים כאלה :)

אז טורניר הבא הוא ptq berlin ואני מקווה שיגיעו הרבה אנשים,אז נתראה שם ושיהיה לכולם בהצלחה,מקווה שנהנהתם(כי אני מאוד נהנהתי בטורניר),

ניב "tapping the cards so you dont have to"
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

שחכתי לציין,שהייתי שמח מאוד לביקורות על הדיווחים שלי של האם ליסטים\דיווחים יותר על הדק(סיידינג וכל זה) עוזרים,אם הייתי עושה את זה על דק בלוק האם זה היה עושה לכם והייתם קוראים את זה ונהנים?(כמובן שאם הדיווח יהיה ברמה גבוהה ולא סתם זרוק)
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

כל הכבוד ניב!
אחלה דיווח.

וכן אני הייתי שמח לקרוא עוד דיווחים כאלו. ואפילו אפשר לפרט יותר נגיד לגבי החלטות סייד, למה אתה מוציא את מה שהוצאת וכו' כי לרוב אנשים יודעים מה להכניס אבל לא תמיד מה להוציא.

ובלי שום קשר לדיווחים אני חושב שזה יהיה אחלה לקרוא מאמר על כל מיני דקים בבלוק עוד לפני הPTQ אני חושב שזה כן יכול לעודד אנשים לבוא. במיוחד שזה כזה פורמט לא מוכר.

שלי.
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

דיווח יפה. כיף לקרוא :)
ואם באמת תוכל לפרט למה הוצאת ריפטווצ'ר נגד דוראן זה היה נחמד לדעת. הוא לא אמור להישאר בדק מול כל אגרו? והוא לא טוב במיוחד נגד דוראן כי הוא עושה 3 נזק במקום 2?
אני לא בטוח רק רציתי לדעת :)
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
yoni277
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoni277 »

ממש נהנתי! כתבת מצוין, והבנתי את הרוב המכריע!

נ.ב.: כתבת לא נכון את המילה "עם" - כתבת עם האות אל"ף, כאשר המילה "אם" ניצבת כתנאי (אם תעשה X יקרה Y), בעוד ש"עם" זה כמו "לחם עם שוקולד".... אבל זה לא פוסל את זה שנהתי לקרוא את דיווח!
תינוק שנולד לפני הזמן - פג. תנוק שנולד אחרי הזמן - פג תוקף
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

זה לא שהוא לא יודע משהו שמלמדים בכיתה ג'.. פשוט יש לו בעיה של איות.. אבל כמו שהוא אמר, זה לא ממש מפריע לקרוא ולהבין את הדיווח
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

זה גם נובע מזה שלא למדתי כיתה ג' בארץ :P,אבל תודה על ההערה אני יקח לצומת ליבי(ואני יודע שיש לי את הבעיה הזאת)

ולגבי riftwatcher אז נכון שהוא טוב מול אגרו,אבל אני אישית לא אוהב אותו מול אגרואים ירוקים למיניהם,כי לרוב הוא סתם יעשה chump block כי היצורים שלהם גדולים יותר וה4חיים לא משמעותיים כמו מול אדום שזה בעצם יתרון בקלף(flame javelin) ויצורים כמו maniac,fanatic הוא חוסם לעומת doran,vanquisher,colossus הוא לא חוסם(זאת אומרת הוא כן אבל זה לא מועיל לשום דבר חוץ מלמנוע התקפה).

היום אני יעבוד ומקווה לסיים כתבה על דק block עבדתי עליו די הרבה זמן,מקווה שתהנו!
oracle
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי oracle »

כל הכבוד ניב על הדיווח המרשים,
וכל הכבוד על ההישג.

שי.
"you dont frighten us english pig dogs!"
Archdevil
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Archdevil »

דיווח יפה :)
השם נכון, וזה באמת לא כיף לקחת מוליגן ועדיין להיות במשך כל המשחק עם 2 לנדים...
למרות שביד פתיחה thoughtseize + blossom זה לא רע, רק שבתורות הבאים שלפתי עוד שני blossoms שלא שיחקתי כי ראיתי בהתחלה את שני הrune snags שלך
ח"ח, כל הכבוד.
NOTICE: When you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

מה? איך יכולת לראות את שני הרון סנגס שהיו לו ביד?
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

מהת'וטסיז כנראה...
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אבל תודה על ההערה אני יקח לצומת ליבי
אני מקווה שגם תיקח אותה לתשומת ליבך :wink:
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

וואלה.. אבל לא היית צריך לשמור את הבלוסומים ביד אתה יודע.. מקסימום היו מקבלים רון סנג.. זה לא שהיה לך משהו יותר טוב לעשות.
Archdevil
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Archdevil »

angel of haste כתב:וואלה.. אבל לא היית צריך לשמור את הבלוסומים ביד אתה יודע.. מקסימום היו מקבלים רון סנג.. זה לא שהיה לך משהו יותר טוב לעשות.
שוב, זה הכל שיקולי משחק של הרגע, העדפתי לשחק ancestral vision במקרה הספציפי
מעבר לזה אני לא חושב שזה קשור לנושא
NOTICE: When you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

אחלה דיווח ניב!
ממש נהנתי לקרוא...!
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
שלח תגובה