מה עישנו ההולנדים לפני המשחק?

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Prismatic
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

מה עישנו ההולנדים לפני המשחק?

שליחה על ידי Prismatic »

כי בחדר כושר הם כנראה לא מבלים הרבה...
My phone number: 0522816213
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

בהחלט משחק עצוב שלהם,אחרי שלושה משחקים ממש טובים בבית הם משחקים כמו חבורת עגלות...
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
OldSkoolMTG
MTGil Wizard

שליחה על ידי OldSkoolMTG »

השאלה היא מה עישנו הרוסים לפני המשחק.
או לחילופין, כמה מרצדסים כל שחקן שעשה גול מקבל?
במילים אחרות
רוסיה שיחקה חבל"ז
"To Alcohol! The Cause Of And Solution To All Of Lifes Problems!!!"
- Homer Simpson
nesherhaesh
MTGil Wizard

שליחה על ידי nesherhaesh »

ההרכב של הולנד היה מוזר ולא ממש אהבתי אותו. היה צריך לשחק 4-4-2\4-4-3 כזה.
ון דר סאר, 4 מגנים (אני פשוט ממש לא יודע מי הם חוץ מון ברונקוסט), רובן באגף, סניידר וון דר וארט עושים משחק באמצע ואז או לשחק עם קשר מאחוריהם שיעשה הגנה או לשחק ממש התקפי עם ון פרסי או קויט ובתור חלוצים עם וניסטרוי והונטלאר או משהו.
הוא פתח עם הרבה שחקני הגנה ופשוט נתן לרוסים לתקוף, בנוסף לכך קויט היה פשוט לא במשחק מה שגרם ליתרון של הרוסים בכל המחצית הראשונה. החילופים גם היו רעים, החילוף של ון פרסי עוד היה טוב אבל הייטנגחה לא היה צריך להיכנס אלא רובן ואם לא אז במקום אפליי.

כל שחקני הולנד אחרי עונות מתישות, כל השחקנים עברו עונות ארוכות ובעוד הרוסים התחילו את העונה רק במרץ והם בכל הכושר.
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

הולנד באמת שיחקו ממש גרוע. הם איכזבו מאד. ורוסיה ממש נתנו בראש במשחק הזה. ממש הייתי בשוק שרוסיה ניצחה את הולנד בהפרש 2. אבל הם לא יכלו לנצח יותר מוקדם מהדקה ה116 או כמה שזה היה בשביל שאנשים יוכלו ללכת לישון?:P
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
elisha
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי elisha »

אני לא חושב שהתוצאה של המשחק הפתיעה מישהו שראה את המשחק של רוסיה נגד שבדיה.
הרוסים משחקים כדורגל מצויין שמזכיר מאוד את המשחקים הטובים של זניט בגביע אופ"א, ארשווין, פבלוצ'ינקו, קולודין ואחרים הם שחקנים ברמה עולמית שלא הרבה אנשים שמעו עליהם בגלל שהכדורגל הרוסי כל כך עשיר והשחקנים הרוסים מקבלים מספיק בליגה הרוסית.
ההולנדים לא ממש הגיעו למשחק, והמצבים היחידים שלהם הגיעו מפעולות אישיות של סניידר ואן דר וארט או וניסטלרוי. אני לא חושב שהחילופים של ואן בסטן היו רעים אבל אני כן חושב שהיה מקום להכניס את רובן. חוץ מזה אני מאמין שהולנד שילמו על כך שבמשחק נגד רומניה עלו עם המחליפים במקום להמשיך לתת לאותו הרכב (עם כמה שינויים וחילופים מוקדמים לשחקנים מרכזיים) להכיר אחד את השני.
אני מאמין שאם רוסיה ימשיכו ביכולת הזאת יש להם סיכוי טוב לזכות ואני מקווה ששנה הבאה נראה חלק מהכוכבים הרוסים בליגות הבכירות של אירופה.

אלישע
You'll Never Walk Alone!
(ליברפול, הפועל ת"א)
שלח תגובה