Cube הטכניון - M14

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

TV-R-US
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

לא בהכרח,יש ליריב כמה יצורים קטנים ולך יש כמה קטנים וserra angel, עם מי תתקוף? מה שבטוח הם לא חסרי תועלת כשליפה מאוחרת
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
scorpion king
Scorpion doom lord

שליחה על ידי scorpion king »

כן ונתי אל תשכח שהקיוב שלנו הוא בלי פרוקסים וזה למה עדיף להכניס קלפים שהם קצת פחות יקרים ולכן אנחנו מכניסים את הלינקס.
scary voice - fear me i killed hundreds of time lords
the doctor - fear me i killed them all.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אם ה-Cube שלכם נטול פרוקסי זה אומר שהוא לא כולל הרבה מאד מהקלפים הישנים, הנדירים והיקרים מאד (אם הם לא היו פרוקסי) שה-Cube של אורי כולל, מה שמשפיע מאד על העוצמה הכוללת של החבילות והכדאיות המשחקית של קלפים חדשים.
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

למה שהוא לא ינצח משחקים? ולמה טרמגויף ו-figure of deteny (שגם הם יצורים שגודלים) ינצחו משחקים? אני חושב שאם Scute Mob לא חוטף removal בזמן הוא יכול לנצח לך את המשחק .
Tarmogoyf בקיוב לא ממלא תפקיד של פינישר כמו שהוא עושה.עשה בconstructed ברוב החבילות שהיה בהן. אין דרך להגדיל אותו בעקביות, בטח שלא מהר והוא פטוש מהווה יצור יעיל וזול. בד"כ הוא יהיה 4/5 בשלבים המואחרים של המשחק וזהו. לfigure יש evasion והוא גם מהיר בהרבה.
Scute Mob יוכל לנצח אבל מאוד קל להתמודד איתו. כל רימובל וכל יצור יכולים לחסום אותו, bounce דופק אותו, הוא לא מונע מהיריב שלך לתקוף אותך למעט יצור אחד או להרוג אותך, אפשר לקנטר אותו ובמקרה יותגר גרוע פשוא אפשר לעשות עליו Control Magic. מה שאני טוען הוא שהסיכוי שהוא לא יחטוף רימובל אפסי אבל גם לקלפים של "תבזבז רימובל או תמות" יש מקום בקיוב.
למה הוא אחד הקלפים החלשים בלבן? הוא 4/4 בחמש מנה שזה סביר+ והוא stax on legs!
4/4 בחמש מאנה בלי יכולות זה לא סביר. היכולת של הסטאקס שלו טובה אבל השאלה אם היא שווה את המחיר שאתה משלם.
rifraf כתב:לפי אח לי ששיחק את וורלד קוולר בפריריליס הוא קלף חלש.
בקיוב הוא אמור להיות חזק בהרבה. הסיכוי לראות ארטיפקט, Enchantment או Planeswalker הוא גבוה בהרבה ולא כמו בפריריליס שם הורסים Trusty Machete בקיוב האפקט הוא בד"כ game-winning. לא פחות חשובה בעיני העובדה שהוא מונע מהיריב שלך לשחק את הארטיפקטים שלו עד שהוא נפתר מהיצור או שאתה משחק ארטיפקט ששווה בעיניו את ההחלפה.
אפשר להשוות אותו ל-Akrasan Squire ול-Aven Squire - שני ה-Squire טובים לתורות הראשונים (שבהם הם בדרך כלל 2/2) אבל בתורות האחרים הם די גרועים, ולמרות זאת שניהם בקיוב - איך אתה מסביר את זה?
Aven Squire כבר לא בקיוב, הוא יצא בשביל הפגסוס 2/1 מעופף מM10.
Akrasan Squire יכול באופן אמין לתקוף בכל הארבעה תורות הראשונים ל-2 כל פעם, מה שאי אפשר לומר על הלינקס. בתורות מאוחרים יותר הוא יחזק לך יצור אחר, יהיה 1/1 בהגנה וכן, גם יוכל בערך פעמיים יותר מהלינקס. מה גם שבד"כ בחבילות לבנות מהירות אתה משחק רק 16 או 15 אדמות, מה שעוד יותר מוריד את הסיכוי שלו להתקיף. אני חושב שיש לו מקום בשום קיוב, גם לא קיוב קומונים.
מה הכוונה במוגבל מדי? מוגבל לתורות הרישונים או לקסמים שדורשים שתהיה tapped-out כמו Mana Tithe, Force Spike , Mana Leak , או שהכוונה שמוגבל רק ו-non-creature כמו nagate?
בעיקר הגבלת negate רק בתוספת ההגבלה השנייה לאפקט צר במיוחד.
זה כמו להגיד ש-Tithe הוא לא משהוא כי הוא פועל רק על Plains, וחץמזה - לא משחקים אצלכם mono-w?
רק שtithe הרבה יותר חזק - card advantage בinstant speed, double thinning והעובדה שהוא מביא duals וshocklands כך שהוא מסדר לך את כל המאנה, ולכן שחיק גם בדק עם שני צבעים, בעיקר אם יש בה ספלאש.
Brave לא רק דורש ממך לשחק רק לבן, אלא גם הרבה יצורים מה שמגביל אותו לחבילות לבנות אגרסיביות בלבד. בד"כ הוא פשוט יהיה Avoid Fate, יש דרכים יותר טובות להתחמק מmass removals ממנו ובכל מקרה הוא מתחמק רק מחלק קטן מהם.
כן, אני ישמח לראות ולהחכים
תעקוב אחרי הת'רד ותראה כשאני אפרסם את העדכון הבא, אין טעם לכתוב פעמיים בשתי שפות שונות.
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

הקיוב עודכן בשביל זנדיקר. בפוסט האחרון כתובים רק העדכונים בשלושה צבעים הראשונים (לבן, כחול ושחור) כדי להקל על הדיון עליהם, אבל שתי הרשימות (וכמובן הקיוב האמיתי) מעודכנים.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

Teeteting Peeks!!!
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
MYSTIC ENFORCER
Legendary Demon Slayer
יצירת קשר:

שליחה על ידי MYSTIC ENFORCER »

Kor Skyfisher!!!
יואב: "עשיתם לי קומבו, אתם נסעתם הלוך אלה חזור.
דלק ו-70 שקל חניה ואף אחד לא שילם"
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

החלק השני של העדכון הועלה גם הוא.
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

שינוי של קלף אחד בלבד אבל הדפסתי מחדש עוד ארבעה קלפים שהופיעו בסט From the Vault: Exiled, כאשר יש שיפור משמעותי של הטקסט או התמונה.
nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap »

אני לא כל-כך מוצא,איפה אפשר למצוא רשימה מעודקנת של הקיוב?
יש כזאת בכלל?
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

http://forums.mtgsalvation.com/showthread.php?t=130795
הלינק גם מופיע בפוסט השני בת'רד הזה.

קצת מצחיק אותי שאתה שואל, כי יש בסך הכל ארבע רשימות מעודכנות שלו במקומות שונים, בין היתר גם לגיבוי. באתר הנ"ל יש רשימה אחת אונליין, ורשימה נוספת בקובץ אקסל (אבל השינוי האחרון לא נמצא בה - לא שווה לי את הטרחה של להעלות את הקובץ מחדש בשביל קלף אחד).
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

מה אתם חושבים על הקלפים הבאים? לא את כולם אני תכנן לחתוך אבל אני מעונין לדעת מה אתם חושבים עליהם:

Smokestack
Chandra Ablaze
Nezumi Shortfang
Thrashing Wumpus
Vines of Vastwood
Gauntlet of Power
Arc-Slogger
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

update

נ.ב. חבל שאף אחד לא הביע את דעתו על הקלפים בהודעה למעלה. הלקח נלמד.
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

worldwake update is up
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

בכמה ימים האחרונים הועלו לאתר התוספות מRise of the Eldrazi וגם סתם שינויים אחרים.
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

עדכון קטן (4 קלפים בלבד).
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

לאאאא!
לדעתי ראפצ'ר ספייר הרבה יותר חשוב מפרדייס, בדרך כלל הדקים שרוצות לשחק אחת מהן מעדיפות לפגוע בטמפו שלהם פעם אחת, ולא כל תור.
עם שאר הדברים אני מסכים, קצת חבל לי על careful, אבל זה ממש שינוי טוב לריאנימייטור, שמנסיון, גם כשיש לך את כל החתיכות לא תמיד הולך.
תמונה
On the Play/On the Draw
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אחרי קצת משחק עם Phyrexian Reclamation בסילדים של אורזה, אני באמת חושב שיש לו מקום בקיוב, האם הוא נשקל ופשוט לא היה לו מקום או שהוא פוספס?
תמונה
On the Play/On the Draw
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

היי, סוף סוף מישהוא מגיב בת'רד :)

אנחנו שיחקנו קצת זמן עם Reclamation בקיוב, הוא לא שוחק הרבה ולא היה מדהים בפעמים שהוא שוחק. יש דברים ששווה לך לשלם עוד 1B+2 חיים + המחיר שלהם כדי לשחק אותם עוד פעם, אבל סביר להניח שהיריב שלך לא יהיה מטומטם ולא יהרוג לך אותם בכוונה כדי שתהנה מהיתרון. ממש קל לשחק מסביב לקלף הזה. חלק מהיצורים זורקים את עצמם לגרייביארד, והם שווים את המחיר המוגדל והחיים בשביל האפקט שלהם, כמו shreikmaw או SGC, אבל בדרך כלל אין לך יותר מאחד כזה בדק ואז הקלף לא שווה סלוט. צריך להודות שם הקלפים איתם הקלף מתקמבן היטב הם טובים מאוד עם בערך כל דבר בקיוב, מRecurring Nightmare וCrystal Shard השבורים, ועד סתם Reanimate וKor Skyfisher כך שזה לא ממש מיוחד וכנראה יש לך דרכים יותר יעילות לעשות את זה.
יש לו גם בעייה של ארכטייפ - הוא לא ממש מתאים בשום מקום. בדק אגרו אתה תוכל כנראה לשחק רק יצור אחד בתור עם זה, וגם אם תעשה את זה היצור לא יהיה מדהים וזה יקרה רק בסוף המשחק. בדק קונטרול אין הרבה יצורים ולשלם חיים זה לא קל. בדק מידריינג' הוא כנראה הכי טוב, כי יש לך את המטרות הכי טובות להחזיר, אבל גם שם יש לך די הרבה דברים שמפיקים מהמאנה תועלת מיידית ועד שמגיע השלב שאתה משחק אותו המשחק כבר אמור להיות מוכרע.

אולי דבר שפגע ביעילות של הקלף היא שאגרו שחור היה חלש (גם עכשיו אני לא יכול להגיד שהוא חזק אבל יש הרבה יותר support ממקודם). אפשר לנסות שוב את הקלף בעתיד אם אתה חושב שמגיעה לו הזדמנות שנייה. איך נראים המשחקים של urza limited? הרבה אגרו או פורמט איטי בו מי ששם את היצור האחרון מנצח?

לגבי spire, אני מסכים שהוא יותר מתאים לרוב הדקים שרוצות לשחק חמישה צבעים. הוא פשוט כל כך חלש שלדעתי כבר עדיף לנסות משהוא אחר לגמרי במקומו מאשר להשאיר אותו. אנשים אמרו שparadise טוב באגרו והוא גם נחמד עם landfall ואם הוא יעשה את זה הוא כבר שווה יותר מקלף לא ממש שחיק גם בדק האידיאלית שלו. פרדייז לא ישאר פה לנצח. תצא לנד חדשה והוא ישר יצא (או כמעט ישר). אבל עד שזה יקרה לדעתי עדיף לנסות בינתיים קלף חדש.

בכל מקרה, אני שמח שאנשים מעלים רעיונות ושואלים שאלות. הצעות נוספות יתקבלו בברכה.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

בקונטרול אף פעם אין לי בעיה לפגיעת טמפו חד פעמית בשביל להיות מסודר מבחינת צבעים לשאר המשחק, במיוחד בתורות הראשונים, אבל בקשר לאגרו אתה צודק.
אם אתה אומר שהיה נסיון עם הרקלמיישן והוא לא שרד, כנראה שהייתה לזה סיבה, הוא באמת טוב במידריינג' (סילד זה תמיד מידריינג'), אבל באגרו אני באמת לא רוצה אותו, ובקונטרול אני רוצה אותו רק אם זאת דק Crystal Shard, עם המון CIP.
כי לדאוג שיצורים שלך ימותו זה לא קשה :)
תמונה
On the Play/On the Draw
שלח תגובה