מזל טוב לברק אובמה

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
RocketLauncher
Dead On Craft
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

מזל טוב לברק אובמה

שליחה על ידי RocketLauncher »

אחרי קמפיין ארוך, נבחר הנשיא השחור הראשון של ארה"ב. מקווה שישמור על יחסים טובים עם ישראל.
מישהו יודע איך קוראים לסגן שלו?
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני בהחלט שמח שהוא נבחר.
לא יודע מי הסגן שלו , אבל כל אחד עדיף משרה פיילין...
אני הדורבן שקולע בזמן !
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

סגנו הוא ג'ו ביידן
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

הטרוריסט נבחר לעזור לעם ישראל. וואלה יופי... :roll: הוא חצי מוסלמי, למה שהוא יעזור לנו כנגד מדינות ערב? לעומת בוש אשר היה בעד ישראל. כנ"ל גם מקיין, אשר נלחם בוייטנאם ונשבה לכמה שנים. אומרים גם כי התוכנית הכלכלית של אובמה תכניס את ארה"ב למשבר גדול אף יותר מהמשבר שהיא נמצאת בו כיום.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

אומרים שהוא יוציא את ארה"ב מעיראק (או איראן לא זוכר?) סופית בעוד 16 חודשים. זה יותר נורא, כי יש מצב שהם כבר לא יהיו עסוקים עם האמריקאים, והם יתפנו לטרור בארץ.
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

אני שמח שנבחר אדם שחור לנשיא. לדעתי זה צעד חשוב נגד גזענות ודעות קדומות.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

הטרוריסט נבחר לעזור לעם ישראל
אני מניח שאתה קורא לו טרוריסט כי הוא מוסלמי. אז א', הוא לא מוסלמי, הוא נוצרי, ו-ב', גם אם היה מוסלמי, לא כל המוסלמים טרוריסטים.
אומרים גם כי התוכנית הכלכלית של אובמה תכניס את ארה"ב למשבר גדול אף יותר מהמשבר שהיא נמצאת בו כיום
אז אומרים. אולי כן ואולי לא. דווקא רוב האמריקאים שהצביעו בעד אובאמה עשו זאת כי חשבו שהוא יטיב עם הכלכלה האמריקאית יותר ממקיין.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

חצי מוסלמי... יש לו אב ערבי (או אפריקאי מוסלמי אני לא זוכר) שהוא כמעט שלא פגש בחייו, אתה חושב שמוסלמות מועבר גנטית?
תמונה
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

חבוב כתב:אני שמח שנבחר אדם שחור לנשיא. לדעתי זה צעד חשוב נגד גזענות ודעות קדומות.
בסדר צעד חשוב ו?
הסיכיו שהוא יעזור לישראל כמו בוש אפסי ביותר
אני לא חושב שהוא הטוב ביותר בשביל ישראל
ההיתי מעדיף את מקיין
מה?
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW »

מספיק עם השטויות הגזעניות, הוא לא יהרוס את הכלכלה כי הוא שחור, אלא כי הוא סוציאליסט.
והוא לא יפגע בבטחון כי הוא מוסלמי או שמינית מוסלמי, אלא כי יש לו גישה מטומטמת (ינסה לדבר עם איראן)...
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אם הבנתי נכון שר החוץ שלו יהודי עם אבא בישראל. ינסה לדרבן אותו לעזור לארץ.
תמונה
chocowii
jupim player

שליחה על ידי chocowii »

אני ינסה להתעלם מכול זיוני השכל ושמישהוא יסביר לי למה זה רע לצאת מעירק...במיוחד עם להתחשב במצב הככלי...(אני ישמח לתשובה לא כמו "כי הוא טררוריסט והוא יפוצץ את תל-אביב)

תודה
wiiiip!
שיניתי שם, הייתי kossonogi.
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

שליחה על ידי Master of Puppets »

MosheJW כתב:מספיק עם השטויות הגזעניות, הוא לא יהרוס את הכלכלה כי הוא שחור, אלא כי הוא סוציאליסט.
טעית בניסוח, משה.
רצית לומר "הכלכלה נהרסה בגלל שהיא קפיטליסטית".
RoBoT-ChIcKeN כתב:ניסית פעם לישון והתעוררת בתוך מבוך שהאחים שלך בנו כדי להכריח אותך לאכול חימר כדי לצאת ממנו? לא נראה לי....

רובוט-צ'יקן.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

זה פשוט היגד שקרי. קפיטליזם כשיטה לא מכתיבה מעילות. השפל של שנות ה30 היה סוג של כשל שוק קפיטליסטי, המשבר הנוכחי זה מה שקורה כשאנשים טיפשים משלמים את מחיר הטפשות שלהם. מי שמאמין להיגד כמו "נדלן תמיד עולה, לנצח" ומשקיע על בסיס זה, מגיע לו כל מה שקורה לו.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Master of Puppets
The Vault Dweller
יצירת קשר:

שליחה על ידי Master of Puppets »

Antrax כתב:זה פשוט היגד שקרי. קפיטליזם כשיטה לא מכתיבה מעילות. השפל של שנות ה30 היה סוג של כשל שוק קפיטליסטי, המשבר הנוכחי זה מה שקורה כשאנשים טיפשים משלמים את מחיר הטפשות שלהם. מי שמאמין להיגד כמו "נדלן תמיד עולה, לנצח" ומשקיע על בסיס זה, מגיע לו כל מה שקורה לו.
אוקיי, תיקון מתקבל. זה לא הקפיטליזם עצמו שחירבש את הכלכלה, זו הגישה של הקפיטליסטים כלפי ההון וההוצאות שלהם.
יותר טוב? :)
RoBoT-ChIcKeN כתב:ניסית פעם לישון והתעוררת בתוך מבוך שהאחים שלך בנו כדי להכריח אותך לאכול חימר כדי לצאת ממנו? לא נראה לי....

רובוט-צ'יקן.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

זה נכון שאם כל העולם היו עשירים אז בעצם כולם היו עניים, אבל מה רע בזה שחלק מהעולם היה עשיר והחלק השני היה ממוצע?
תמונה תמונה
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

שזה א' לא מוגדר היטב וב' כנראה בלתי-ישיג עבור הרעיון שלך של "ממוצע".
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
chocowii
jupim player

שליחה על ידי chocowii »

הבעיה היעקרית זה לא רק בבתים זה בעצם שאנשים המשיכו לקחת תשלומים ולקנות דברים שהם לא יכולים והבנק נתן להם לעשות להם את זה ועכשיו כולם אוכלים קש. יש בעיה רצינית של 4 מיליון בתים לא מכורים בארצות הברית..בוא נראה בשלוש-4 שנים הקרובות איך אובאמה יצליח להוציא את העולם מהמשבר הזה..
wiiiip!
שיניתי שם, הייתי kossonogi.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

את העולם? מה אכפת לי שכמה אמריקאים החליטו להאמין שנדל"ן עולה לנצח מעל העליה של השוק, ועכשיו הם והבנקים שלהם פשטו את הרגל? החברה שאני עובד בה לא לוותה מהם, הבנק שאני עובד מולו לא לווה מהם, והמגזר שאני עובד בו לא מייצא אליהם. כרגע כל המניות שלי בקאנטים בגלל פאניקה טיפשית של משקיעים, אבל שום דבר מהותי לא השתנה בעולם - כמות הלחם שיש לאנשים לאכול היא אותה כמות לחם. כל מה שקרה זה שציפיות לא מציאותיות (שלנצח תוכל למכור בית ביותר כסף ממה שקנית אותו) התנפצו.
talh25
MTGil Wizard

שליחה על ידי talh25 »

הגישה שלו- תהיה להשוות את ארה"ב בעיקר ברמה הכלכלית, ע"י הלאמת בנקים ומתן שירותים ציבוריים יותר נרחב, אני לא אומר שזה בכרח יותר טוב, אבל זה באמת יעזור לה להשתקם, במיוחד אחריי נפילה כזאת גדולה.
בנוגע לישראל, אין קשר אם הוא מוסלמי, נוצרי או יהודי(יש גם יהודים אנטי-ציוניים בעולם)
ההבדל הגדול זה שהמדינות הערביות כנראה ירצו יותר לדבר איתו, עקב היותו בן למוסלמי.
בנוסף, זאת הפעם הראשונה שלו כנשיא, תנו לו להשתפשף קצת ואז נראה איך הוא מתפקד, במיוחד עם התחלה כזאת קשה
שלח תגובה