עזרה בשיפור חפיסת אלמנטלים אדומה-שחורה

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

Woolin
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

עזרה בשיפור חפיסת אלמנטלים אדומה-שחורה

שליחה על ידי Woolin »

עבדתי עם Theme Deck מ-Shadowmoor שיהווה בסיס. האסטרטגיה מתמקדת בקאונטרים של -1/-1. באמצעות Scar, Puncture Bolt ו-Puncture Blast האויב מוצף בקאונטרים של -1/-1, ואז מגיעים Blowfly Infestation ו-Crumbling Ashes שפועלים על מנת לחסל את המפלצות אחת אחרי השניה ביעילות. להשלמת התמונה Necroskitter מעביר את המפלצות שחוסלו לצד שלי ו-Kulrath Knight מונע מאלה ששרדו את התופת מליצור התקפות. את כל הבלאגן מסדרים 4 Flamekin Harbingers, שהם הבסיס להשלמת האסטרטגיה במשחק.

בונוסים חביבים - Murderous Redcap + Torrent of Souls מסבים נזק חוזר במהלך המשחק, ומתפקדים כזרזים בשביל Blofly Infestation.

~ם~

Lands (21):
9 Mountain
8 Swamp
4 Graven Cairns

Creatures (19):
4 Flamekin Harbinger
3 Smokebraider
3 Ashenmoor Gouger
2 Brighthearth Banneret
2 Kulrath Knight
1 Hateflayer
1 Necroskitter
1 Incandescent Soulstoke
1 Ashenmoor Liege
1 Nova Chaser

Spells (20):
3 Torrent of Souls
3 Blowfly Infestation
2 Crumbling Ashes
2 Everlasting Torment
2 Puncture Blast
2 Puncture Bolt
2 Scar
2 Shared Animosity
1 Aphotic Wisps
1 Crimson Wisps

~ם~

הצעות שיפור יתקבלו בברכה,
חוו דעתכם המלומדת.
נערך לאחרונה על ידי Woolin ב 28/12/2008 , 23:41, נערך 67 פעמים בסך הכל.
"Oo
Death Ranger
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Death Ranger »

OUT
4 scar
2 Blistering Dieflyn
2 pyre charger
Leechridden Swamp

IN
1 Ashenmoor gouger
4 Demigod of revenge
4 Incinerate

הייתי מוציא את הליג',כי בעותק אחד הוא לא ממש יעזור לך, או שתדחוף עוד 3 או שתוריד אותו...
Woolin
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Woolin »

ה-Scars מאוד משמעותיים לי בדק הזה.
Crumbling Ashes ,Blowfly Infestation, Incremental Blight והמפלצות עם ה-Wither ובייחוד Kulrath Knight ו-Necroskitter מושפעים רבות מהנוכחות של 4 ה-Scars האלה. חשבתי ברצינות על Demigod of Revenge, ויש משהו במה שאתה אומר. הבעיה היא שבלי ה-Pyre Chargers שהכנסתי בקושי אני עובד בלי כוח של יצורים זמן רב מדי, וה-Dieflyns עושים את העניין אפילו משעשע יותר. לגבי ה-Gouger, כן אני אכניס אחד, השאלה על חשבון מי. Incinerate נחמד אבל לא ממש ברוח החפיסה, לא הייתי ממיר 4 Scars שהם זולים יותר ומאפשרים אופציות גדולות יותר בעד 4 כאלה.
ואם אני עושה את כל ההחלפות שלך, אני בכלל נדפק בתחילת המשחק כי לא יהיה לי במה לחפות על חוסר ביצורים ומגינים זולים.
לגבי ה-Demigods, אני אחשוב עליהם. יעשו את העבודה טוב עם Rite of Consumption.
נערך לאחרונה על ידי Woolin ב 27/11/2008 , 17:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
"Oo
Woolin
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Woolin »

נעשו כמה שינויים משמעותיים בחפיסה (עם גילויו של הפלא Flamekin Harbinger).
אשמח לקבל התרשמויות נוספות.
"Oo
אדם
MTGil Wizard

שליחה על ידי אדם »

כדי להוסיף blightning
Woolin
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Woolin »

רעיון טוב. אגב, אני גם צריך קלף שיעזור לי לדסקרד את הדמיגאדס, יש רעיונות? אני מפחד להשתמש ב-Raven's Crime כי מלבד זריקת הקלף אני לא מקבל שום ערך מוסף. הייתי רוצה למצוא תחליף טוב יותר.
אני צריך גם לדעת על מה לוותר בשביל אלה, מה שקצת קשה.
"Oo
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

בד"כ אין לך סיבה לדסקרד דמיגוד, כי אם שחקת אחד תוכל תמיד לשחק את השני תור הבא. אם הרגו את הראשון עם נניח Wrath of God (WOG) אז השני יחזיר אותו. לעומת זאת, אם זרקת אחד ואז שיחקת עוד אחד, ועכשיו משחקים WOG, איבדת שני דמיגוד ותצטרך שלישי להחזיר אותם
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
Woolin
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Woolin »

מצד שני אני יכול לדסקרד 3 Demigods, לזמן אחד ולקבל 4 בקצת יותר משליש מחיר. אני מקבל אותם בלי לשלם עליהם, אני בעצם משלם 4 פחות לכל Demigod נוסף (שילמתי מאנה אחת בשביל לדסקרד). וואלה, לי זה נשמע דווקא מעולה.
אבל אז אין לי את האלמנט של ההצלה, וזה חבל, כי אני עלול לאבד את כולם במכה. בכל זאת, אני יכול לתמרן את זה תוך כדי משחק, זה עדיין חיובי.

עריכה: מה לגבי Exiled Boggart? אני יכול להשתמש בו למטרות הקרבה ותוך כך לזרוק דמיגאדס מהיד.

שאלה נוספת: היכן ניתן לשחק עם Planeswalkers? יהיה לגיטימי להכניס את Liliana Vess לחפיסה, למשל?
"Oo
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מאיפה יהיו לך 3 demigod בשביל לזרוק? אתה חושב כאן במונחים של קומבו שהחבילה שלך לא בנויה בשביל לתמוך בו - נניח שתכניס קלפים שמאפשרים לך לזרוק אותו לבית הקברות (Hidden Horror הוא הדוגמא הקבועה שלי), זה לא יהיה פשוט להשיג את כל העותקים שלו מלכתחילה כדי שתוכל לזרוק אותם. אם יש לך שניים מהם ביד, לשחק 1 ל-5 נזק ואז לשחק את השני בתור הבא לעוד 10 נזק (ביחד עם חתיכות הנזק הקטנות ששאר החבילה שלך מסוגלת לנגוס מהיריב בתורות הראשונים) זה די והותר בשביל להרוג, ולא צריך ללכת על טריקים שמיועדים להוריד את היריב ל-10- אם זה יקטין את הסיכוי שלך לנצח.

וחשוב לזכור - Relic of Progenitus או Faerie Macabre יעשו שמות באסטרטגיה שלך.

אגב, Incinerate הוא קלף הרבה יותר טוב מאשר Scar - נכון של-Scar יש אינטראציה טובה עם כמה וכמה קלפים בחבילה שלך, אבל מצד שני, היכולת שלו לפגוע ביצורים מוגבלת מאד, בזמן ש-Incinerate מחסל יצורים גדולים הרבה יותר, וגם יכול להרוג את היריב ישירות במקרה הצורך.

תחשוב על זה.

עריכה:
Planeswalkers חוקיים למשחק בפורמטים שבהם הסטים שלהם משוחקים... או במילים אחרות, נכון לרגע זה, הם חוקיים בכל פורמט שהוא.
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

Crumbling Ashes קלף מאוד איטי ולרוב היצורים שיש עליהם קאונטר או שניים חלשים בכל מקרה, בעיקר אם יש לך למשל Kulrath Knight במשחק.
Flamekin Harbinger לא ממש מתאים לדק כי אין לך הרבה אלמנטלים לחפש ויצור 1/1 ב-1 מנה לא ממש שווה את זה, עדיף לך לשחק עוד עותקים מהאלמנטלים הטובים.
Tyrannize, Rite of Consumption לא קשורים לדק.
כדאי לך לשחק 4 Necroskitter ו-3-4 Blowfly Infestation, כמעט כל היצורים של היריב שלך ימותו עם קאונטר והם הבסיס של הדק.
אתה יכול לשחק Puncture Blast שהוא הרבה יותר יעיל מ-Scar.
מחפש להשכיר דק טייפ 2 ל-wmcq! צרו איתי קשר אם יש לכם: 052-5554948
Woolin
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Woolin »

לגבי עניין הדמיגאדס, הרגשתי שהם באמת לא יושבים טוב, תודה שעזרתם לי להגיע למסקנה הזאת. התעמקתי ולא הצלחתי להבין איפה יכול להכנס פה השימוש ב-Relic וב-Faerie שהזכרת. בטח לא איך הם יכולים לעשות פה שמות.
אני אלך על ההצעה של אסף - מעיין ממוצע בין Scar ל-Incinerate שיעשה לדעתי ברוב המקרים את העבודה. על 4 קלפים שנותנים לי 4 -1/-1ים חינם אני לא אוותר בשביל 4 שעושים דמג' גבוהה ולא יועילו לי לטווח הארוך. או שאני אלך על 4 Puncture Bolt, או קומבינציה של שניהם.
ברור לי שצריך להוסיף עוד Blowflies, עכשיו אני מבין על חשבון מה (הספלז הגדולים והדמיגאדס), אולי אני אוסיף עוד Redcap ו-Corrosive Mentors. להשלמת התמונה. מה לגבי ה-Pyre Charger וה-Blistering Dieflyn? ראויים או שעדיף להתמקד ב-Wither?
בעניין ארבעת ה-Necroskitters - אני חושב שהרבה יותר כדאי מבחינתי להכניס, למשל רק עוד אחד כזה, עוד Kulrath Knight ועוד Ashenmoor Liege, בהתחשב בעובדה ש-Flameking Harbinger יסדר לי אותם כשאצטרך בד"כ.
משום מה נראה כאילו Hidden Horror יכול להתאים לחפיסה (בלי כל קשר להקשר שלו בהודעתך, שנלקח לתשומת לבי). הוא יכול להשתלב טוב עם ה-Murderous Redcaps ו-Torrent of Souls, והוא זול. להמיר איזה Ashenmoor Gouger לאחד כזה ייעל משהו?

כמו שידעתי (ועם זאת לא היה לי מה לעשות בנידון) החפיסה באמת לא הייתה מפוקסת על עצמה.
בעיני זה בריא, אני לומד יותר מהעצות שלכם.

ראו עריכה בהודעה הראשית.
"Oo
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ה-Demigods מצוינים, 5 נזק מעופף בתור שהוא נכנס ב-5 מאנה זה יופי של דבר, ואם יש לך אחד בבית הקברות כדי להחזיר אותו, זה ממש מעולה. אין לך שום אינטרס אמיתי להוציא אותם. הקלפים שהזכרתי מוציאים קלפים מבית הקברות, כך שהם נוטים לסלק את ה-Demigod לפני שתוכל להחזיר אותו, ולכן הם מסוכנים לאסטרטגיה שכל המהות שלה היא להכניס אותם לבית הקברות.

Pyre Charger וה-Blistering Dieflyn מתים לכל דבר וסתם מהווים בזבוז של קלפים בחבילה.
Woolin
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Woolin »

הו, הובהר לי העניין, כנראה לא הבנתי בדיוק למה התכוונת. הוצאתי Ashenmoor Gouger, Ashenmoor Liege ואת שני היצורים המדוברים כדי להחזיר את הדמיגאדס.
המלצה על שינויים נוספים? משהו שפספסתי? הצעות לשיפור? הצעות מחיר?
שכחתי לציין שבכוונתי להשיקע בחפיסה הזו, הבעיה היא שאני די לחוץ בתקציב ואין לי מושג איך מתנהל השוק בקלפי מג'יק (מחירי קלפים +-).

מהחפיסה הנוכחית חסרים לי הקלפים הבאים:

Creatures:
2 Flamekin Brawler
4 Demigod of Revenge
2 Necroskitter
4 Flamekin Harbinger
1 Murderous Redcap

Spells:
2 Puncture Blast
1 Incermental Blight
2 Crumbling Ashes
1 Blowfly Infestation

מה הדרך הטובה ביותר להשלים את המלאי? כדאי להתגמש עם קלפים שכבר יש לי איכשהו?
"Oo
Woolin
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Woolin »

*מקפיץ*
רציתי לדעת מתי מתקיים טורניר בפריק בקרוב והאם הקלפים שציינתי אחרנים קיימים בבעלותו של מישהו שיגיע.
"Oo
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ככלל, פרטים לגבי האירועים בליגות השונות כדאי לחפש ב-threads שעוסקים באותן ליגות. כנ"ל, עסקאות על קלפים נהוג לחפש בפורום מכירות פומביות, או במידה ואינך מאומת עדיין, פשוט לפרסם רשימת Have/Want בפורום ההולם.

גם מחירים מקובל לחפש בפורום ההולם, אבל כדי לסבר את אזנך, אף אחד מהקלפים ברשימה שלך אינו יקר במיוחד; Demigod of Revenge הוא המשוחק ביותר מביניהם, ויש עותקים רבים מאד שלו בסביבה עקב העובדה שהוא ניתן לכל משתתף בטורנירי ה-pre-release של Shadowmoor.
Woolin
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Woolin »

כמה רעיונות חדשים שעלו לי:
בתור התחלה, אני חושב שעדיף לוותר על ה-Demigods לטובת אלמנטלס אחרים שיזרמו טוב יותר עם שאר הדק, אלה פשוט לא מתאימים לי פה.
בנוגע לשאר, השינוי הכללי הוא התוספת של Smolder Initiate כמפלצת התחלתית, שינוי במינון של שאר האלמנטלס, הוספת Incandescent Soulstoke שאשמח לממש את הבנתי בנוגע ליכולת שלו, ובנוסף כמה שינויים בקסמים.

והמצב הנוכחי:

Lands (23):
12 Mountain
11 Swamp

Creatures (18):
1 Flamekin Brawler
2 Grief Tyrant
2 Necroskitter
3 Ashenmoor Gouger
4 Flamekin Harbinger
3 Murderous Redcap
1 Ashenmoor Liege
2 Kulrath Knight

Spells (19):
2 Scar
1 Puncture Bolt
2 Puncture Blast
2 Incremental Blight
3 Crumbling Ashes
3 Blowfly Infestation
1 Knollspine Invocation
3 Torrent of Souls
2 Shared Animosity
נערך לאחרונה על ידי Woolin ב 15/12/2008 , 22:19, נערך 5 פעמים בסך הכל.
"Oo
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Incandescent Soulstoke מכניס elemental למשחק מהיד שלך עם haste, ואז גורם לך להקריב אותו בסוף התור. הוא עובר טוב עם כל ה-elementals שעושים משהו כשהם נכנסים/עוזבים את המשחק (Mulldrifter, Shriekmaw, Reveillark)
Woolin
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Woolin »

Navidshi כתב:Incandescent Soulstoke מכניס elemental למשחק מהיד שלך עם haste, ואז גורם לך להקריב אותו בסוף התור. הוא עובר טוב עם כל ה-elementals שעושים משהו כשהם נכנסים/עוזבים את המשחק (Mulldrifter, Shriekmaw, Reveillark)
או עם סתם יצורים שמנים וטראמפל.

Cinderhaze Wretch
Nova Chaser
שווים התייחסות?

לגבי Incandescent Soulstoke, כרגע אין לי משהו ששווה שימוש בו (הוא נראה כמו יהלום כשיש לך מפלצות יקרות).
אשמח לקבל עוד עצות ורעיונות לדק, כמו גם חוות דעת כללית.
"Oo
פיקצ'ו
Allmost raichu
יצירת קשר:

שליחה על ידי פיקצ'ו »

לדעתי אפשר להוסיף עוד Blowfly Infestation וCrumbling Ashes. הם יוצרים קומבו מעולה, ולא רק זה, אלא העובדה שכל אחד מהם טוב לבד.
Woolin
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Woolin »

חשבתי על זה, אבל הבנתי שבסופו של דבר יש בעייה עם Blowfly Infestation, מכיוון שאם ליריב נגמרות המפלצות (ז"א כשנהרגת לו האחרונה) אני אספוג את הנזק, שזה לא הכי בריא. מה גם שאם הגיע האפקיפ ולי יש מפלצת עם קאונטר אני אהיה חייב להרוג אותה. אני צריך לדעת לעשות בהם שימוש זהיר, ובשביל כל השיירים קיים Knollspine Invocation - שהוא כרגע בודד וזה די מפריע לי. בכל מקרה, אלה היו השיקולים שלי מדוע להכניס רק 3 מהם. קלפים מסוכנים. D:
"Oo
שלח תגובה