Poker - Cash games Vs. Tournaments

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Orb
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Poker - Cash games Vs. Tournaments

שליחה על ידי Orb »

אשמח לשמוע ממי שמשחק פוקר, מה אתם מעדיפים קש גיימז או טורנירים, ולמה.
אור.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

אני מעדיף טורניר, מכיוון שכל השחקנים מתחילים מאותו מצב, ולא יוצא מצב שאחרי שעה-שעתיים של משחק ושהאתאמצת להשיג כמה שקלים, מגיע מישהו חדש, מתיישב, וכבר יש לו ביד פי עשר ממה שיש לך, זה מעצן אותי.
לכן אני מעדיף טורנירים של פוקר ולא קאש גיים.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

טורנירים. זה מציע דרך קלה לחסום את ההפסד המקסימלי פר משתתף, שזה דבר קריטי מאין כמוהו כשמשחקים עם חברים. אני גם אוהב את הסוף המובנה.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

לשחקנים מתחילים הייתי ממליץ טורנירים.
מבחינה אסטרטגית ההחלטות שצריך לקחת הן הרבה יותר פשוטות. בשלב מסוים של המשחק אתה עלול לעלות ברמה שלך ולקחת בחשבון בהחלטות שקשורות ליד מסוימת.
לדוגמא, סכום הצ'יפים שלך, בהשוואה להתחלה, בהשוואה לממוצע, בהשוואה למקום שלך, ובהשוואה לכל פוזישן אחר שכרגע מציק לך ביד.
בטורניר ההחלטות האלו הרבה יותר פשוטות מתוקף העובדה שהמטרה היחידה שלך היא להגן על הצ'יפים שלך. כך גם לומדים לשחק ולהשתפר וכך גם אני למדתי לשחק.
משחקי קש נו לימיט הם בעיה בפני עצמה והסיבות ברורות. מחיר היד יכול להיות מוגזם, שחקנים לא טובים מסוג האנשים שמחכים רק לפרימיום יכולים לעבוד כך מכיוון שהבליינדים לא עולים ויש להם זמן וכו'
עם זאת אם יש קבוצה טובה של שחקנים קאש יכול להיות מאוד מהנה. הפורמאט דורש פחות שחקנים, בעוד שבטורניר 5 שחקנים זה מינימום הכרחי וגם זה מעט.
אחרי כל זה, אני מעדיף לגוון. (באינטרנט רק טורנירים בגלל סוג הקהילה שם.)

שני
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אםם לא שיחקתי בטורניר עדיין :\ שאני משחק אם חברים אז זה cash game
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

טורניר. בעיקר מהסיבות שדורון ציין.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

דורון, דווקא אני מצאתי שכשמשחקים real life עם חברים, בטורניר יש 2 בעיות גדולות:
1. כולם חייבים להגיע בשעה נתונה וצריך באופן כללי לחכות לכולם (כמובן שאפשר לאפשר late entry או משהו, אבל בעיקרון) בעוד שב- cash game גם אם חצי מהאנשים מגיעים בזמן, אפשר להתחיל לשחק, ולצרף אנשים נוספים בהמשך.
2. אנשים שמודחים מהטורניר צריכים לשבת בצד הרבה זמן ורק לחכות עד שהטורניר ייגמר.
הבעיות האלה לא מפריעות לך?

שניידס, רשמת שאתה מעדיף לשחק באינטרנט טורנירים בגלל סוג הקהילה שם. מה זאת אומרת?
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

אילסטרוציה של משחק קאש באינטרנט, (לא הזוי אפילו הגיוני), אתה אנדר דה גאן עם זוג אס, אומר אול אין, מסביב לשולחן ישוו לך בין 3-6 אנשים. האסים שלך עם האחוז הכי גבוה אבל מול כולם ביחד הם מתחת לחצי. עד כאן?

שני
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

א. מהניסיון שלי הסיטואציה שאתה מצייר לא קורה באמת. אפילו על בליינדים נמוכים (5 ו-10 סנט) בהם אני משחק, לא קורים דברים כאלה. יש אנשים שהם מאוד לוס, אבל על אול אין אנדר דה גאן תקבל אולי קולר אחד, גג שניים.
ב. אם זה מה שקורה, אתה מאוד מרוצה. בתוחלת אתה הולך להרוויח המון כסף. מה הבעיה?
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

תאמת בגלל הסיבות שציינת אור אני לא משחק בטורניר אם חברים....זה מאוד נוח שפשוט אפשר לשחק ואז אם מישהו מגיע מאוחר אז הוא מצטרף בלי בעיה,יש גם buyin ככה שאתה לא צריך לחכות וכו'..
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

Sir Bagelus כתב:לשחקנים מתחילים הייתי ממליץ טורנירים.
מבחינה אסטרטגית ההחלטות שצריך לקחת הן הרבה יותר פשוטות.
בטורניר ההחלטות האלו הרבה יותר פשוטות מתוקף העובדה שהמטרה היחידה שלך היא להגן על הצ'יפים שלך. כך גם לומדים לשחק ולהשתפר וכך גם אני למדתי לשחק.
משחקי קש נו לימיט הם בעיה בפני עצמה והסיבות ברורות. מחיר היד יכול להיות מוגזם, שחקנים לא טובים מסוג האנשים שמחכים רק לפרימיום יכולים לעבוד כך מכיוון שהבליינדים לא עולים ויש להם זמן וכו'
זה לא כל כך נכון. יש שיקולים שונים במשחקי ring ובטורנירים, אבל ring זה ממש לא יותר קשה מטורנירים. השיקולים בטורניר הם בדיוק לא להגן על צ'יפים, אלא למקסם את תוחלת כמות הכסף שאתה מרוויח. דווקא במשחקי ring אתה תמיד רוצה לשחק תוחלת חיובית על הצ'יפים, כי צ'יפים זה כסף. לכן להגיד שבגלל זה טורניר זה יותר פשוט זה לא נכון בעליל.

אור, זה לא מפריע לי פשוט כי אני בקושי משחק, אז כשאני כבר מגיע למשחק זה משהו מיוחד וכולם עושים מאמץ להגיע ולעזוב ביחד. אילו הייתי עושה ערב פוקר כל שבוע (או כל יום כמו קבוצה שהכרתי פעם בת"א) כנראה שפחות הייתי רוצה לדאוג לדברים כאלה.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

טורנירים, יותר כיף לשבת על החבר'ה שעתיים+ ככה, בלי להפסיד יותר מדי כסף...
מי שיוצא יכול לשחק PES או משהו...
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
מן הסתם
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי מן הסתם »

your not quieting from magic for some poker games are you?
if any one has loxodon hierach FOIL pm me =]
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

not quitting, just mixing it up
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

אני נהנה לשחק בשניהם, אבל אני שותף לטענות של אור נגד הטורנירים... הבעיה אצלנו שחבר'ה התחילו לשחק יותר על הכסף מאשר בשביל המשחק, אז כנראה שנחזור לטורנירים לתקופת רגיע (לשם המחשה, מכניסה של 20 שקל לשחקן, הגענו למצב שיש חבר'ה שנכנסים במעל 100 שקל, בהתחשב בזה שכולנו חיילים/סטודנטים זה סכומים גבוהים)
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

לא חייבים לעבור לטורנירים, אפשר להשאר בring game אבל עם buy-in קבוע.
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

אנחנו משחקים טורנירים עם בליינדס מהירים יחסית ובכניסה נמוכה כך שמי שעף לא צריך לשבת הרבה זמן ולחכות. בזמן שהוא מחכה הוא תמיד יכול לשבת ורדת על שאר השחקנים וכמה שהם גרועים ואיך אין לו מזל.

בעיקרון כל עוד קובעים מקסימום שכל אחד יכול להביא, גם קאש זה בסדר. נניח מקסימום כניסה לשולחן 20 ש"ח, כאשר אסור לך לעשות יותר מ 4 ריבייס. ואז בעצם אתה לא יכול לצאת בהפסד של יותר מ 100 ש"ח, שזה סביר לערב בילוי. אבל באמת צריך סוג של אחריות.

באינטרנט אני משחק בעיקר מולטי טייבלס פשוט כי זה הדבר שאני הכי טוב בו, וזו גם הדרך הכי טובה להתגונן מטילט עצמי. (כמובן שזה גם אומר ששאר השחקנים פחות בטילט).

בנוגע למשחקי קאש באינטרנט, מצדי אם יש לי AA שכל השולחן יעשה אול אין... (כמובן שיש את האופציה שיש לעוד מישהו AA ולמישהו אחר KK על השולחן ואז התוחלת שלי לא משהו אבל בסדר, שאלו יהיו הצרות שלי). סה"כ משחק שולחן דורש בעיקר המון סבלנות ועיקביות, וגם את הצורך להבין שאתה עלול לעשות כמה מהלכים מאוד נכונים ועדיין להפסיד סכומים נכבדים, כי שלא כמו בטורניר אנשים יהיו הרבה יותר לוס אחרי הפלופ (במיוחד בסטייקס נמוכים). אז רצוי מאוד:
1. לשחק בחלק יחסית קטן מהבנקרול שלך
2. להיות רגוע
3. למקסם רווח על ידיים באמת טובות, שלישיות, סטרייטים בעיקר.
My phone number: 0522816213
omri
MTGil Wizard

שליחה על ידי omri »

אם אני משחק אם חברים רק בשביל להנות אז אני מעדיף לשחק טורניר, המטרה היא לנצח את הטורניר ולהנות ולא להרויח כסף.
לעומת זאת אם רוצים להרויח כסף ממולץ לא לשחק בטורנירים, הדרך ה"בטוחה" להרויח כסף זה במשחק cash game אבל זה משעמם מאוד. בשביל להרויח כסף במשחק כזה פשוט צריך לחכות הרבה זמן שתגיע יד טובה ואז להיכנס חזק.
לא צריך להיות גאון גדול כדי להרויח כסף מפוקר, פשוט צריכים להיות משועממים מאוד.

אריאל, אם אתה מארגן משחקים דבר אם משה, אני בטוח שהוא ירצה לשחק.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

Prismatic כתב:בנוגע למשחקי קאש באינטרנט, מצדי אם יש לי AA שכל השולחן יעשה אול אין... (כמובן שיש את האופציה שיש לעוד מישהו AA ולמישהו אחר KK על השולחן ואז התוחלת שלי לא משהו אבל בסדר, שאלו יהיו הצרות שלי).
זאת סטיה מהנושא, אבל גם אם לשחקנים האחרים יש סתם ידי זבל התוחלת שלך בקאנטים. זוג אסים טובים נגד שחקן אחד, לא נגד תשעה.
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

לפני שבועיים הייתה לי דוגמא טובה על בשרי...
דיברתי ראשון בשולחן קשא של שמונה שחקנים, ש9 מעשר ידיים נותנים בו רייס, ובכל רייס לפחות 4 נכנסים... אז אמרתי יאללה, נשווה ניתן רירייז....
כולם השוו רק, נפתח פלופ, ומישהו הדביק זוגיים... 9 3.... כל היין....
זוג אס, נגד שני שחקנים. שלושה אם אחד מהם באול אין וכבר לא משפיע...
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
שלח תגובה