הרוטציה בספטמבר... מה לפי דעתכם יהיה אחריה?

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Dragon Slayer
?Hellkites you say
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

הרוטציה בספטמבר... מה לפי דעתכם יהיה אחריה?

שליחה על ידי Dragon Slayer »

כרגע, זה לא ממש בעיה להגיד שהסטאנדארט שלנו יקר. וואלטים, קריפטיקים ופולים שוחטים לנו את הארנקים, בדיוק כמו שטרמוגוייף עשה (ועדיין עושה בחלק מהמקרים). היציאה של בלוק LWR-SHW כנראה די תוריד את עלות המשחק, אבל הכל באמת לוי בקלפים שיצאו בזנדיקר, ובריפרינטים שיצאו ב-M2010. כל עוד לא יחזירו שום דבר שעלה הרבה מהמטא האחרונה, יש סיכוי שסופסוף שחקנים על תקציב, כמוני יוכלו להרשות לעצמם לשחק קצת יותר תחרותי, כרגע אני צריך להתמודד עם אינספור השאלות מחברים ומחירות קניות לרוב רק כדי שיהיה לי כסף למאנה בייס של דק. מה אתם חושבים, האם הארנקים שלנו יוכלו לנשום לרווחה אחרי הרוטציה? או שוויזארדס עשו זאת שוב ויוציאו קלפים שיוציאו אותו להורג? וכמובן אי אפשר לשכוח את הרוטציה של אונסלוט, שאכן תוריד את ערך הדואלים כשאין ממש דרך לחפש אותן בדק, בדרכים מהירות כמובן.
תמונה
"!Fishing is for wussies"
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אנחנו מצפים לראות סט חדש של fixer lands ב-M10, אם הן תהיינה יעילות זה אומר לפחות 20 ש"ח לעותק ואנחנו עוד לא יודעים אם הסט יהיה מעניין למשחק ב-limited וגם אם כן הוא יצטרך להתחרות ב-Alara/Zendikar על מקום...

אנחנו גם לא יודעים ש-WotC לא יענו לדרישת הקהל ויחזירו shock/fetch lands ב-Zendikar. משהו לגבי priceless treasures? :)
Dragon Slayer
?Hellkites you say

שליחה על ידי Dragon Slayer »

יש מצב לפטצ'ים, אבל לגבי דואלים אני ממש לא בטוח, אל תשכח שעל כל דואל יש סמל של גלידה אחרת, זה בעצם ההתהוות של הדואלים, המקור כוח של כל גילדה בחלק שלה ברבניקה.
לפי דעתי הכוונה שלהם ב- Priceless Treasures היא... עוד PW! הם דוחפים לנו אותם כבר בשנתיים-שלוש האחרונות....
תמונה
"!Fishing is for wussies"
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

על כל dual land יש סמל של גילדה בתיבת הטקסט. זה לא משנה שום דבר חוץ מאשר מבחינת flavor ו-WotC כבר ציינו במפורש שהם נתנו ל-duals האלו שמות "נייטראליים" שאפשר בקלות להעביר מסט לסט במקום לקרוא להם בשמות שספציפיים ל-Ravnica (בסגנון Yavimaya Coast או Ozhov Basilica).

אני בהחלט מצפה לראות PW ב-Zendikar וכנראה בכל סט שיצא בעתיד הנראה לעין. וחלק מהם בוודאות יעלו הרבה.
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

גם בריבורן אתה מצפה לראות אותם? כי לא נראה לי שלא היו רומזים על זה אם זו הייתה הכוונה שלהם...
ΓΝ ΨΧ
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

נראה לי שהוא התכוון לכל סט גדול.
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
netn9
MTGil Wizard

שליחה על ידי netn9 »

הדואל-לנדים החדשות בטח יעלו הרבה, לא היה T2 שיכולת לבנות בו דק תחרותי וזול.
אני בכלל מתערב איתכם שהם יחזירו את Cryptic Command וחביריו בתור Mytics...
שימוש טוב ל-Harm's Way:
You could use Harms Way with Great] Whale being blocked by Goldenglow Moth and redirect it to a Vizzerdrix that had a [jump put on it.

Me - What The Hell? :)
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

netn9 כתב:הדואל-לנדים החדשות בטח יעלו הרבה, לא היה T2 שיכולת לבנות בו דק תחרותי וזול.
אני בכלל מתערב איתכם שהם יחזירו את Cryptic Command וחביריו בתור Mytics...
לפי מה שאני זוכר אחרי שדומור קיטקינים היה יחסית זול ודי טוב... וגם בטח פעם אנשים לא היו מוכרים דברים שכאלה מכירים יקרים... כי המוצר עלה פחות וכו'...
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

התכוונתי לומר "בכל בלוק". PW לא חייבים להופיע בכל סט, וגם לא בחמישיות כמו עד עכשיו, בייחוד אם יש לנו כאלו שהם multicolored.

בכל מקרה, WotC ציינו ש-Mythic cards לא יהיו "utility cards" אז אין סיבה להניח שהם יוציאו מחדש את Cryptic Command או קלפים דומים בתור mythic cards (למרות שהם יכולים בפירוש להוציא אותו מחדש ב-core set בתור rare).
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

למה כל פעם מישהו פותח ת'רד מפגר כזה? יש עוד איזה 2סטים עד אז? זה המון.....לחכות וזהו.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
talh25
MTGil Wizard

שליחה על ידי talh25 »

TrUnks כתב:למה כל פעם מישהו פותח ת'רד מפגר כזה? יש עוד איזה 2סטים עד אז? זה המון.....לחכות וזהו.
זה והעובדה הפשוטה שהמחיר של הקלפים הנדירים החשובים יעלה ובסוף אין שינוי וסתם פותחים ת'רדים כאלו
שלח תגובה