דיווח אליפות הארץ מקום שני

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
ryoga
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

דיווח אליפות הארץ מקום שני

שליחה על ידי ryoga »

קצת על הדק והדרך.
אני תמיד (בכל זמן שאפשר) משחק קומבו, עוד מימי הסליברים של TSP בלוק, עד ימי הדרגונסטורם, עד ימי הProject 402.5, ועד ימי הרייבלארק קומבו שאני עדיין בוכה שלא שיחקתי שנה שעברה...
שבוע לפני הGP שהתגלתה בו הדק (קסקייד סוונס) אני ראיתי אותה MTGsalvation, והתאהבתי, עשיתי איתה קצת טסטינג, והחלטתי שזאת כנראה הדק שאני אשחק, הספקתי אפילו להשיג 3 אסולטים בזול ביום שהדק התגלתה בGP!
הקומבו פשוט, משחקים 10 אסולטים וכ6 סוונס, כל השאר לאנדים, ומנצחים.
הבעיה, הדיסרפשן שיש ליריב, והסייד הכואב מאוד שיש נגד הדק.
עשיתי קצת טסטינג נגד דקים עם הרבה דיסרפשן, וגיליתי שהסייד הרגיל (האנטי הייט) עוזר, אבל לא מספיק, בנוסף, הוא ממש יקר (פולסים!!!).
דיברתי הרבה עם זיו בליגה בפריק על הסייד שהוא שיחק במוקדמות בחיפה, על איך הוא פעל, ועל מה הוא היה משנה בו, והוא מיד אמר שהוא היה מוציא קראשרים ומכניס אנאת'מנסר, הוא הסביר לי בדיוק למה, וזה פשוט היה גאוני! אם זה מקונטר אז בכיף, הוא יחזור שוב, יש לי את המנה, והוא יעשה אפילו יותר נזק אז, אם הוא לא מקונטר, אז הוא גם גוף 2\2, שקונטרול יאלץ לעשות משהו כדי להפטר ממנו, שוב בכיף!
עשיתי עוד הרבה טסטינג עם אנשים, ודיברתי עם עוד שחקני סוונס (זיו ואסף!) וגיבשתי דעה שדיניי ריאליטי לא מדהים, ואד נוסיאום יהיה רע נגד המטהגיים (חשבתי שיהיה הרבה אלפים וRDW) אז החלטתי לשחק 4 B.Blast, רימובל אינסטנט עם קסקייד, שבור!
שבוע אחרי זה, הבנתי שפולסים הולכים לעלות לי איזה מליון שקל, ושאלתי את זיו במה הוא היה מחליף אותם, אז הוא אמר פליים ג'בלינים, זה שבור נגד פיות, זה רימובל, זה שולף 4 קלפים על סוונס, זה עושה עוד נזק אם אני משחק אגריסיבי, וזה אינסטנט, מה רע? אהבתי את זה כל כך נגד קונטרול, שאפילו הוצאתי את השאשרים מהסייד.
מה שקרה לדק, זה שאם אני ראיתי את האופציה, או חששתי מהייט שהם יכניסו מהסייד, פשוט הייתי מוציא את הקומבו ומכניס הרבה בורן.

דק סופית:

2X Battlefield Forge
2X Cascade Bluffs
3X Fire-Lit Thicket
1X Karplusan Forest (יניב, אני שונא אותך!!!)
4X Ghitu Encampment
4X Graven Cairns
1X Mountain
4X Reflecting Pool
4X Rugged Prairie
4X Treetop Village
4X Vivid Crag
4X Vivid Grove
3X Vivid Marsh
2X Vivid Meadow
4X Bloodbraid Elf
4X Swans of Bryn Argoll
4X Bituminous Blast
1X Captured Sunlight
1X Primal Command
4X Seismic Assault

SB:
2X Aura of Silence (חבל שהם לא פולסים...)
2X Volcanic Fallout
2X Wicker-Bough Elder
4X Anathemancer
4X Flame Javelin
1X Primal Command

סיבוב ראשון: אור בילדנר UW לארק.
אחד השחקנים הטובים בארץ, ואני חייב להודות שרעדתי במהלך כל המאטץ'.
משחק ראשון: אני מנצח בקוביה ובוחר להתחיל, אני משחק טריטופ, הוא משחק לאנד, אני משחק ת'יקט, הוא משחק לאנד ומייג', אני נרתע לרגע, עד שהוא בוחר בלודברייד אלף, מסתבר שהוא חשב שאני 5CB, בתור אני משחק אסולט, בתורות הוא משחק מאלדריפטר, בתורי אני משחק סוונס ומנצח.
הוצאתי סאנלייט, פריימל, ולאנדים, והכנסתי הייט להייט, 2 פולאאוט, 2 סיילנס, ו2 אלדר.
משחק שני הוא ממלגן ל5 ושומר יד עם איילנד ופול, אני לעומת זאת שומר יד עם הקומבו, ומנצח תור רביעי כשהוא לא עושה כלום כל המשחק.

2-0, 3 נקודות, אותה כמות נקודות שהיה לי בT2 באליפות הקודמת!
1-0.

סיבוב שני: אריאל כץ דוראן.
אני מכיר אותו כבר שנים על גבי שנים, שחקן טוב מאוד.
הוא דיבר איתי המון על איך מי שמנצח בקוביה מנצח, אז חשבתי שהוא מדבר על המירור (למרות שזה ממש לא נכון), ניצחתי בקוביה.
משחק ראשון: לאנד לי, הרבינגר לו, לאנד לי, לאנד לו, לאנד ואסולט לי, דוראן לו, לאנד לי, אלף לאסולט, לאנד וליג' לו, סוונס לי.
הוצאתי 4 סוונס, פריימל, סאנלייט, ולאנדים, והכנסתי 4 ג'בלין, 4 אנאת'מנסר, 2 אלדרים ו2 פולאאוטים.
משחק שני: יש לו התחלה איטית, ואני מצליח להנחית תור שלישי אסולט ותור רביעי בלודברייד לתוך אנאת'מנסר, כל מה שנשאר לי ביד זה לאנדים, אני נאלץ להפתר במהלך המשחק מדוראן עם 3 לאנדים, אבל אני מצליח להיות יותר אגרסיבי ממנו משום שכל שליפה שלי היא נזק.

2-0, 6 נקודות, שברתי שיא אישי באליפות בT2!!!
2-0.

סיבוב שלישי: יניב פרי 5CB.
אחד החברים הקרובים שלי מעולם המג'יק, וממש באסה שאני נגדו.
הוא לא ממש רצה לבוא לאליפות השנה, אבל דרבנתי אותו (ואני מאמין שעוד אנשים עשו את זה) לבוא, והוא בא, עם דק מטורפת.
משחק ראשון: הוא שם לי כמות לחץ מטורפת, ואני שמרתי יד בלי אסולט, וסוונס זה לא מה שאתה רוצה כשלוחצים עלייך כל כך.
היה ברור לי שאחרי סייד יהיה לו סיזים ונידלים, אז הוצאתי את כל הסוונס, 2 אסולטים (לא רוצה יותר מאחד במשחק כשיש ליריב הייט, ואני מעדיף לפגוע באנאת'מנסר נגד הדק שלו), סאנלייט, פריימל, ולאנדים, מכניס 4 ג'בלין, 4 מנסרים, 2 אלדרים, 2 פולאאוטים.
משחק שני ושלישי אני זוכר דיי במעורפל, אבל זאת הייתה תחרות אנאת'מנסרים מטורפת, ולי היו יותר בדק.

2-0, 9 נקודות.
3-0.

יאללה דראפטים! שנה שעברה הלכתי 5-1 בלימיטד, לקחתי מקום שלישי במלך הדראפטים האחרון, וניצחתי לפחות 6 דראפטים (לא כולל נטדראפטים!) של SCR (עשיתי איזה 10), אז אני דיי בטוח בעצמי בקטע הזה.
בגלל ה3-0, אני בפוד הראשון, שיחסית ריק משחקנים מוכרים.
אני בדרך כלל עושה דראפט או לאספר, או לגריקסיס, ואני לא מוכן לגעת בנאיה עם מקל.
פתחתי וית'יאן סטינגר, והעבירו לי פיק מעניין, בלייטנינג (שאני לוקח מעל מגמה ספריי בלי למצמץ) וסדרקסיס ספטר, מכיוון וגריקסיס אחד הארצ'טייפים שלי, ואני מאמין בפיקסינג בדראפטים האלה, לקחתי את הספטר, והסתבר שזאת הבחירה הנכונה, קיבלתי דברים שבורים כמו פיק 5 Covenant of Minds, ופיק רביעי בריבורן Nemesis of Reason.

הדק:
2X Deny Reality
2X Blister Beetle
1X Singe-Mind Ogre
1X Drag Down
1X Sangrite Backlash
1X Fiery Fall
1X Vithian Stinger
1X Jhessian Zombies
1X Goblin Outlander
1X Call to Heel
1X Traumatic Visions
1X Soul Manipulation
2X Brackwater Elemental
1X Scyclaw Thrash
1X Ignite Disorder
1X Scourge Devil
1X Covenant of Minds
1X Nemesis of Reason
1X Unscythe, Killer of Kings
1X Sedraxis Specter

סיבוב ראשון: שלי, גריקסיס.
שלי אומר שהדק שלו נוראית, אבל הוא מתנחם בעובדה שהוא לקח 2 מדלינג מייג' ונובל היירארך...
משחק ראשון: הדרופ הראשון של המשחק הוא קדרקט קריפר בצד שלו, שמת לדראג דאון, אחריו מגיע בראקווטר בצד שלי, וה4\4 שחייב לתקוף כל תור בצד שלו, אני משחק נמסיס, והוא עושה דיניי לתוך... MAGEFIRE WINGS!!! הוא עושה לי רייסינג למילינג, אבל סאנגרייט באקלאש ובליסט ביטל מחסלים לו את האיום ואני מנצח.
משחק שני: הוא שם המון לחץ על הלוח, אני משחק הגנתי עם נמסיס ועדיין שם איומים על הלוח, אני הורג לו קצת יצורים, והוא מגיע למצב בעייתי שאין לו כמעט חוסמים, בתורי אני עושה קובננט לתוך ספטר דיניי וקול טו היל, הקול טו היל היה הורג אותו, אז הוא נאלץ לתת לי 5 קלפים, מיתרון כזה דיי קשה להפסיד...

2-0, 12 נקודות.
4-0.

סיבוב שני: שי בוזאגלו, באנט עם ספלאש לשחור.
שנה שעברה הוא היה ההפסד היחידי שלי בלימיטד, ואני מאמין שגם אז הייתי מנצח אותו אם לא היה לי גיים לוס, אז רק הוגן שהפעם הוא התחיל עם גיים לוס.
משחק ראשון(שני): אני הורג לו הרבה דברים, ומקנטר לו את השאר, יצורים חלשים שלי מנצחים את המשחק.
לא משחק מלהיב במיוחד, אבל לפחות זה נצחון.

2-0, 15 נקודות.
5-0.

סיבוב שלישי: יוחאי עיבל, ג'אנד.
יוחאי התבכיין כל הדראפט על זה שהדק שלו גרועה, אז אני ממש קיוויתי שהיא באמת גרועה!
מסתבר שזה לא נכון...
משחק ראשון: הוא על סקרו, לי יש יצורים ורימובלים, שלא לדבר על נמסיס, הוא מת ממילינג.
משחק שני: אני שומר יד בלי כחול, אני משחק קצת רימובלים, אבל אני לא מסוגל לשחק את שאר היד ומת מהר.
משחק שלישי: אני עושה אותה טעות ושומר יד בלי אדום, למרות שאדום זה הספלאש, עדיין זאת הייתה טעות, אני דיי בטוח שהוא הרג אותי עם 2 פוטריד ליץ'.

1-2, 15 נקודות, מה רע?
5-1.

היום הראשון נגמר, ואני במקום השני, וכמו שתוכנן אני ואח שלי הלכנו לישון אצל ניר קפלן (הגבר).
כדי להעביר את הזמן בכיף, אני ואח שלי והוא ואח שלו עשינו וינסטון דראפט דו ראשי של אנהינג'ד, זה היה גאוני וקורע מצחוק, ושרף המון זמן.
למחרת בבוקר החלטנו להביא איתנו את הדקים.
מכיוון שאח של ניר לא בא לאליפות, אז ניר שיחק עם סופגי, ואני עם יניב, אלה היו משחקים מדהימים, מלאים בתחרויות נשימה, אי יכולת לדבר, ופתיחת בוסטר מדהים של ריבורן שלא היה כזה טוב לדק שחור כחול (Booster Tutor!).

מתחיל הדראפט השני, אני שוב בפוד הראשון.
אני פותח בוסטר עם אובליביון רינג, סאנקטום גרגויל וריסאונדינג ת'אנדר, אני לוקח את הרינג, ומעבירים לי רוקס וור מונק או הלקייט אוברלורד, אני מאוד אוהב את הרינג, שלא לדבר על וורמונק, יש לי גם זכרונות טובים מימי התהילה של באנט (ALA-ALA-ALA), ואני גם לא אוהב דברים שעולים 8 בפורמט הזה, אז לקחתי את הרוקס והלכתי על באנט.
לא היה כזה שבור, היה קצת רימובלים, אבל שיחקתי המון קסקיידים סתמיים כדי למלות את הדק ולפגוע בקלפים החשובים (מונק בעיקר), מסתבר שהשחקן שישב מימיני (אדם) שיחק גם באנט (עם ספלאש לשחור), אז זה מסביר למה זה התייבש מהר מאוד.

הדק:
2X Captured Sunlight
1X Rhox Bodyguard
1X Fatesticher
1X Bant Charm
1X Crtsallization
1X Rupture Spire
1X Oblivion Ring
1X Bant Sureblade
1X Enlisted Wurm
1X Wildfield Borderpost
1X Armillary Sphere
1X Aven Trailblazer
1X Stormcaller's Boon
1X Might of Alara
1X Cavern Thoctar
1X Sacellum Archers
1X Leonin Armorguard
1X Lorescale Coatl
1X Marisi's Twinclaws
1X Rhox War Monk
1X Naya Sojourners
1X Resounding Roar
1X Druid of the Anima
1X Aven Squire

סיבוב ראשון: שי בוזאגלו (שוב?), באנט (שוב?)
משחק ראשון: אני אגרסיבי מהאויר, והוא לא אגרסיבי מספיק בקרקע, הוא משחק אלספת'!, וכל מה שיש לי זה 2 פורסטים ודראויד!, יש לי ביד מייט אוף אלארה, אז אם אני שולף איילנד, אלספת' מתה, אבל כל מה שהיה לי זה אובליביון רינג... גם טוב! אני ממשיך לתקוף אותו מהאויר, הוא שם... Finest Hour! אאוץ'!, עדיין, אני מגן מהתוקפים פעמיימים שלו, ותוקף מהאויר, הוא משיג יצור אוירי משל עצמו, קאת'ארי סקריצ'ר, ותוקף אותי איתו פעמיים כשאני הורג אותו על הלוח, היה לי ביד באנט צ'ארם, אז ספגתי, בתורי היה לו אנסומון שקינטרתי, וניצחתי.
משחק שני: הוא מתחיל עם תור שני קאסאלי פריידמייג', תור רביעי רוקס צ'ארג'ר, תור חמישי פיינסט האוור, ומוריד אותי ל4, בתור אני משחק רינג על האנצ'נטמנט, וצ'ארם על הקאסאלי, ומגן מצ'ארג'ר ויורד לחיים אחד, אני מתחיל לחזור למשחק, אבל בסופו של דבר אלספת' מגיעה בעזרת Wargate והורגת אותי.
משחק שלישי: הוא חוסם לי את ההתחלה הטובה (תור רביעי נאיה סוג'רנרס) בעזרת ה6\3 עם הסייקלינג. הוא משיג אלספת' ופיינסט האוור והורג אותי ב2 תורות. לא נעים!

1-2, 15 נקודות.
5-2.

סיבוב שני: אסף (סופגי) סימון, 5CC.
חשבתי ששיחקתי נגד הדק המוגחכת של הדראפט, מסתבר שאפילו לא הייתי קרוב...
משחק ראשון: הוא בסקרו, אז Twinclaw's ואקסולטד הורגים אותו ממש מהר.
משחק שני: הוא הורג כל דבר שאני שם, ומנצח עם יצורים לא מרשימים.
משחק שלישי: הוא עושה לי קרול אולטימטום, ותור אחרי זה אובליסט אוף אלארה, WTF?!
מסתבר שבדק שלו היה גם לאבאלנאנץ', פולאאוט, אינפסט, סלדג', ועוד דברים מטורפים.

1-2, 15 נקודות.
5-3.

סיבוב שלישי: אדם, באנט עם סלאש לשחור.
משחק ראשון: הוא שם עליי הרבה לחץ עם 3 מה3\1 אקסולטד, אבל וורמונק בצד שלי הופך את הנזק שלו לשולי, ואני מנצח בעזרת מעופפים ורימובלים.
משחק שני: הוא שם על הלוח איזה 5 דברים עם אקסולטד, והורג אותי עם ספינקס סאמונר.
משחק שלישי: הוא מתחיל מאוד אגריסיבי ומוריד אותי ל4 לפני שאני מניד עפעף על ידי להקפיץ ולעשות לי טאפ לוורמונק, אני נאלץ לעשות על וורמונק ריסאונדינג רואר רק כדי לשרוד, ובשתי תורות אחרי זה אני משחק סאנלייט, הוא לא שולף מקור שחור כל המשחק למרות הפלאד שלו, ואני מנצח.

2-1, 18 נקודות.
6-3.

חזרה לT2!
אני מקום שישי בסטנדינגס, עם הטייברייקרס הכי טובים מבין ה18ים.

סיבוב ראשון: עביאד בן זקן, פיות.
משחק ראשון: הוא לא מקנטר לי אסולט, אז הנחתי שהוא לא יקנטר לי גם סוונס, טעיתי, אבל הסוונס הבא עבר, קומבו לנצחון.
הוצאתי אסולט אחד, 4 סוונס, ולאנדים, והכנסתי 2 פולאאוט, 2 אלדר, 4 ג'בלין, 4 אנאת'מנסר ופריימל.
משחק שני: אביעד לא מצפה לדברים שהכנסתי מהסייד, והוא מפסיד לאגרו המפתיע.

2-0, 21 נקודות.
7-3.

סיבוב שני: עמית אתגר, 5CB.
אני מכיר את הMU, וייחלתי להתמודד מולו בכדי לא להתמודד באף חיפאי.
משחק ראשון: אני משחק אסולט תור שלישי, אבל הוא מקנטר לי 3 סוונס ומנצח על מה שיש לו על הלוח.
הוצאתי 2 אסולט, 4 סוונס, ולאנדים, והכנסתי 2 פולאאוט, 2 אלדר, 4 ג'בלין, 4 אנאת'מנסר ופריימל.
משחק שני: בדיוק כמו נגד יניב, האנאת'מנסרים שלי פעלו יותר טוב מהאנת'מנסרים שלו, והוא מת בגלל הלאנדים שלו.
משחק שלישי: הפעם המנסרים שלו דווקא פעלו יותר טוב משלי...

1-2, 21 נקודות.
7-4.

סיבוב שלישי: אסף שומר, סוונס.
עוד אחד מהחברים הטובים שלי מהליגה, והוא כבר טס לאליפות בגלל שהוא סיים בטופ 50 שנה שעברה, אני מנסה להפעיל עליו רגשות אשמה שייכנע לי, כי 100% זה שמנצח בינינו עולה לטופ 8. לפני ובמהלך המשחק מגיעים כל מניי פרצופים מוכרים כמו אורי פלג ואור בילדנר ומתחקרים את היחסים בינינו כדי לראות האם הוא צריך להכנע לי או לא.
הוא מחליט שנשחק את זה, אבל זה לא מונע ממני להמשיך להציק לו שייכנע לי.
משחק ראשון: יש לו תור שלישי אסולט, ולי אין, הוא משחק ספיינרוק נול ואני לא, הוא זורק עליי 4 לאנדים ומשחק סוונס מההיידאויי, ומנצח בתור רביעי.
הוצאתי 4 סוונס, ולאנדים, והכנסתי 2 אלדר, 4 ג'בלין, 4 אנאת'מנסר פריימל, ו2 אורה אוף סיילנס.
משחק שני: אני מכניס אסולט תור שלישי, ככה שאם הוא משחק סוונס הוא צריך שיהיה לו הרבה לאנדים ביד כדי לנצח ולא לתת לי לנצח בטעות. לי אין לחץ להשתמש בלאנדים שלי בתור רימובלים, ולו יש, בגלל שאני אגרסיבי, ולכן הוא לא מתפוצץ (נראה לי שגם לא היה לו סוונס ביד, אבל עדיין).
משחק שלישי: הוא משחק תור שלישי אורה אוף סיילנס, אני משחק בלודברייד שפוגע באנאת'מנסטר ומוריד לו הרבה, הוא בתורו משחק אסולט, אני בתורי משחק עוד אנאת'מנסר ותוקף עם הקודמים, הוא זורק עליי 4 לאנדים, מפעיל היידאוויי, משחק סאנלייט, מקבל 4 חיים ועוד אורה אוף סיילנס, הוא זורק לאנדים בכדי להפתר לי מהאגרסיביות, אבל הוא לא שולף כלום חוץ מעוד אורה אוף סיילנס לפני שאני עושה אנארת' והורג אותו.

2-1, 24 נקודות.
8-4.

טופ 8!!!

יש 4 חיפאים בטופ 8, ואף אחד מהם לא משחק נגד חיפאי, הנבחרת הזאת יכולה להיות חלום שהתגשם!

רבע גמר: שי בוזגלו? באמת? שוב? פיות.
משחק ראשון: הוא מקנטר לי את הסייסמיק, אבל אני מצליח לנצח באגרסיביות עם טריטופ, בלודברייד, ובעזרת הבלוסום שלו, ובהמשך המשחק, כשיש לי 4 לאנדים ביד, אני מצליח להעביר אסולט (8 נזק זה לא קצת).
הוצאתי אסולט אחד, 4 סוונס, ולאנדים, והכנסתי 2 פולאאוט, 2 אלדר, 4 ג'בלין, 4 אנאת'מנסר ופריימל.
משחק שני: ת'וטסיז וונדיליון קליק הורסים לי את החיים, והוא תוקף עם המעופפים הנועזים שלו ומועך לי את הצורה.
משחק שלישי: פולאאוט שמגיע בזמן, בתוספת של טריטופים, ובלודבריידים שמתנהגים כמו ילדים טובים ופוגעים באנאת'מנסרים, עושים לו חיים קשים מאוד.
משחק רביעי: אני לא זוכר בדיוק את היד או המשחק, אבל אין ספק שהוא עשה לי וונדיליון קליק שחטפה ג'בלין, ושאסולט עבר, ניצחתי עם לזרוק לו לאנדים לראש.

אליפות העולם הנה אני בא!
עכשיו רק לא יזיק אם אני אהיה בנבחרת, או אולי גם איזה כרטיס טיסה נוצץ וגביע שקוף.

חצי גמר: יניב פרי, 5CB.
האוירה הייתה הרבה יותר נינוחה, שנינו כבר הרגשנו שאת שלנו עשינו, היה הרבה קהל מסביב כי זה פשוט הזכיר את המשחקים החברותיים שתמיד יש בינינו.
משחק ראשון: הוא שם המון לחץ למרות שהוא בסקרו על 3 לאנדים ואני מת כי אני לא שולף את הקומבו, עושה רושם שזה קורה לי דיי הרבה נגד הדק הזאת.
הוצאתי את כל הסוונס, 2 אסולטים, ולאנדים, מכניס 4 ג'בלין, 4 מנסרים, 2 אלדרים, ופריימל.
משחק שני: הוא בסקרו על 3 לאנדים שוב, שזה הגנה לא רעה מאנאת'מנסר, אבל כשיש גם בלודברייד אלף וכל מה שיש לו זה קצת פינקסים, זה לא באמת עוזר.
משחק שלישי: תחרות אנאת'מנסרים מרשימה, שבסופה הוא מנצח, חשוב לציין שהיה לו מעל 3 לאנדים! (לא חכמה!!!)
משחק רביעי: אני שומר יד עם טריטופ, אסולט, מקור אדום וקראפלוסן פורסט (זה אמור להיות פיירליט ת'יקט!!!) אני צועק "אני שונא אותך יניב!", והוא לא מבין למה.
הוא תקוע על 3 לאנדים, ואני עושה לו איזה 4 אנאת'מנסרים, ובלאסטים על ליצ'ים שמתחזקים.
משחק חמישי: הוא תקוע על 2 לאנדים ו2 פוטריד ליצ'ים, שמורידים אותי ל8, ואותו ל14, למזלי הוא לא שולף עוד לאנדים כל המשחק, ואני עושה בלאסט על ליץ', ומשתלט על המשחק עם מנסרים ואלפים.

אני מכיר את המשפט הבא כבר הרבה מאוד זמן, עוד לפני שהכרתי את הבנאדם "יואב אמיר מקום שני", אני מקווה שזה נכון.

גמר: יואב אמיר, דוראן לארק.
משחק ראשון: תור שני דוראן זה דיי כואב, ומגיע למשחק גם טיג, שדופק לי את היד שיש בה פריימל ו2 בלאסטים.
אני מוציא את הקומבו חוץ מסוונס אחד, אני לא יודע את הסיידבורד שלו, ועם 2 פריימלים אני מאמין שיש לי סיכוי לעשות את הקומבו במזל, אני מכניס את הסיידבורד הרגיל ומוציא את הדברים הרגילים.
משחק שני: תור שני דוראן, אבל הוא עושה לעצמו כל כך הרבה נזק עם הלאנדים שלו, כשיש לי 5 מאנה אני עושה על דוראן בלאסט, לא זכרתי ממש כבר מה הכנסתי מהסייד, אבל קיוויתי לחוסם שיעשה עוד נזק אחד לדוראן, וככה הוא ימות, פגעתי בפולאאוט ששכחתי שקיים, הוא מחק לו את הלוח כמעט (הרבינגר), וגם הוריד לו 2, זרקתי לו לאנדים לראש והוא מת.
משחק שלישי: שוב היירארך, אבל הפעם אין דוראן, רק קאסאלי, אני שורד טוב בעזרת 2 אנקמפמנטים, אבל בסופו של דבר הם צריכים למות וכך גם אני.
משחק רביעי: הוא עושה תור ראשון הרבינגר להרבינגר, והשני עושה לדוראן, לי יש אסולט, אבל אני צריך לאבד המון קלפים בכדי להפטר מכל דבר שלו, ואין לי כל כך הרבה... אני מת מהר.

מקום שני זה לא רע בכלל!
בנוסף לפרס הכספי, קיבלתי גם 24 בוסטרים שאף אחד לא רוצה :D
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

בועז, אל תחשוב ככה, אנחנו תמיד מוכנים לקבל בוסטרים בחינם :P

דיווח מעולה, רק בשביל זה היה שווה להשאיל לך קלפים לאליפות. כשאתה ברומא, אחרי שתסיים למעוך את כולם, אני ממליץ על ביקור במוזיאון Borghese ואל תשכח לבקר בפנתיאון. תגיד לי אם אתה צריך שיחון :)
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

כל הכבוד בואז! :) בהחלט מקום מכובד ביותר ובהצלחה באיטליה!
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

יאללה בובו.. בהצלחה ברומא :)
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

דיווח נחמד!!
שכחת לציין שנגדי פעמיים קסקדת בדיוק ל-anathemancer כשהיה לי aura of silence ולא היה לך מנה לקסקד לאסולט, לעומתי שיצא לי ה-aura of silence האחרון בדק כששניים כבר היו במשחק (ולא עזרו ממש).
בטופ 8 מול שי בוזגלו אני זוכר שלשי היה משחק עם שני thoughtseize, שני bitterblossom ו-3broken ambitions כשלך היו 2 bloodbraid elf ו-3 anathemancer זה היה די מצחיק.
מחפש להשכיר דק טייפ 2 ל-wmcq! צרו איתי קשר אם יש לכם: 052-5554948
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Bitterblossom אחד מעולם לא ירד ללוח, מסיבות מובנות ;)

אין ספק, הסייד של בועז תפס כל מי שהתכונן ל-Swans עם המכנסיים למטה, זה פשוט מגניב לראות ערימה של אדמות נמסה והופכת להיות נזק ישיר.

רק לא באופן שהיריב ציפה לו ;)
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

ואני חייב להודות שרעדתי במהלך כל המאטץ'.
כלומר משהו כמו 5 דקות בערך? ;-)

כל הכבוד על ההישג, בהצלחה באליפות העולם.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
oracle
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי oracle »

היה לי ממש נחמד לשחק נגדך בועז, כפי שציינתי בדיווח שלי.
אני חושב ששיחקת בשיקול דעת, ואני מקווה שתשמור על אותו מומנטום באליפות.

בהצלחה!

שי.
"you dont frighten us english pig dogs!"
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

אחלה דיווח ובהצלחה!
נערך לאחרונה על ידי TheCheat ב 08/7/2009 , 0:10, נערך פעם 1 בסך הכל.
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

בועז אתה שחקן מצויין ובחור טוב בלי קשר. עכשיו נראה אותך ברומא!
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

כל הכבוד על הזכייה ואחלה דיווח!
תתכונן לטסטינג אחרי זנדיקר :)

במשחקון האחרון שלנו היה לי גם 2 needle ו-path ביד, גוד הנד ללא ספק.
מיצי מיאו
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

כל הכבוד!
סופגי
mtgil workstation

Re: דיווח אליפות הארץ מקום שני

שליחה על ידי סופגי »

ryoga כתב:קיבלתי גם 24 בוסטרים שאף אחד לא רוצה :D
בועז אתה לא חושב נכון,
יש לך 24 פעמים להפעיל booster tutor :D

did anyone say two-headed Unhinged draft?
Join the Sufgai brood!
MasterPain
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterPain »

בועז, הרבה מזל טוב.
"לדגים יש כוס, הוא פשוט שונה."
- רפי.
Fizz
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Fizz »

כל הכבוד :cool:
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

כל הכבוד, בהצלחה ברומא
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
Asael Benyami
MTGil Wizard

מזל טוב!

שליחה על ידי Asael Benyami »

המון מזל טוב, בהצלחה בחו"ל.
Raging Asaf כתב: אמא שלך Fish Stick.
nightmare
MTGil Wizard