מזל במג'יק

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

TrUnks
Solemn master
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

לא,במקום דק מלא פצצות אני מעדיף דק אם סינרגה בין הקלפים.

תראה,עניין "מזל" אי אפשר ממש לחשב,זה משהו מבחינת אמונה,שכל אחד יכול להאמין כמה מזל יש במשחק.

וחישבת את עניין שכל קלף שווה יותר?

ממוצע לדק לימיטד זה 17 לנדים
ולconst זה 24
ככה שאם תעשה את החישוב,תראה שזה מאוד מאוד קרוב ובכלל לא כזה הבדל כמו שתיארת.

בלימיטד סינרגיה זה משהו מאוד מאוד חשוב,לבנות דק סינרגתי שבנוי טוב והכל הרבה יותר טוב מאשר סתם לפתוח פצצות.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

אין הרבה הבדל בכמות lands/spells, אבל יש. ובלימיטד יש סיכוי הרבה יותר גדול לקולור סקרו מבקונסטרקטד. יש לך גם פחות מרווח לשים יותר לנדים או פחות כי אפילו לנד אחת יותר זה ממש רלוונטי.

פצצות הם קלפים שמסיימים משחקים לבד. בדר"כ משחקים פשוט נקבעים על זה, והייתי אומר שאם יש לך קלף בדק שיכול לסיים משחק בכמעט כל מצב נתון והאחרים לא, יש לך קלף שהופך את המשחק די לעניין של מזל.
בדר"כ אין פצצות כ"כ שבורות, יש קלפים שאפשר להתמודד איתם, אבל זה עדין לא מותיר לwizards להוציא קלף שכתוב עליו you win the game.
*some witty quote that's out of context*
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

לדעתי בלימיטד יש יותר צורך במזל מאשר ב-קונסטרקטד

נימוקים:
1)אתה צריך מזל בפתיחת הבוסטרים
2)אתה צריך מזל את ה-פרדאון יותר מאשר ב-קונסטרקטד
דוגמא:
בטורניר 2HG של M10 בחיפה אני וחבר שלי קיבלנו פול שבור אבל קיבלנו 3 פאמים פאמים פר דאון
ובסוף אלו ששיחקנו נגדם קיבלו מקומות ראשון(פר דאון) שלישי(פרדאון) רביעי ותשיעי(פר דאון)

כך שרואים בפרוש פוא אלמנט של מזל
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אתה יכול לטעון שלא משנה ליד מי תשב, מה תפתח או מה יעבירו לך, אתה תבנה חבילה טובה בגלל שיש לך כישורי משחק עדיפים, אבל זה לא אומר שאין גורם אקראי שמשפיע על הבחירות שלך ועל התוצאה הסופית.
אם יש לך קלף בדק שיכול לסיים משחק בכמעט כל מצב נתון והאחרים לא
למען הפרוטוקול, אני די בטוח שלא ראינו שום דבר כזה מאז Umezawa's Jitte, אבל יכול להיות שאני טועה.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

color skrew,שוב אפשר למנוע את זה ע"י בנייה נכונה של הדק..

ותעשה לי טובה,לפספס לנד דרופ בconst זה מאוד מאוד רלוונטי הרבה פעמים.

doorak,יש pair down גם בconstructed באותה מידה...ככה שזה לא רלוונטי בכלל לנושא.

טוב הדיון הזה ממש כבר חפר על עצמו,אם בא לכם להאמין שיש מזל ולהמשיך לבכות על זה אז תהנו,אבל אם יש פה מישהו אחד שקורא באמת את מה שאני כותב ומפנים ולא חושב שאני מתנשא,כי הרי ברור שבא לי להתנשאות על אנשים בפורום,אז מה שאני ממליץ לאותו אחד זה אחרי כל משחק שלו(לימיטד\const) זה לבדוק,האם הוא בנה את הדק שלו נכון? אחרי כל תור שהוא שיחק האם זה היה נכון? כן מהתור הראשון של להוריד ולנד ולהגיד go,לפעמים גם הדברים הקטנים האלה משפיעים,גם אם עליתם על טעות שלא הייתה כל כך קריטית תחשבו בראש בסגנון הבא "עשיתי טעות מגיעה לי להפסיד" נקודה,לא להתחיל להגיד "אהה זאת הייתה טעות קטנה,שלפתי בכל זאת 15 לנדים בלה בלה בלה".

אני מבטיח לכם שמי שיחשוב ככה,ישתפר פלאים....
אדם
MTGil Wizard

שליחה על ידי אדם »

אולי מזל יכול לקבוע משחק פה ושם, אבל בטווח הארוך אנחנו רואים שהשחקן הכי טוב מנצח, לא נראה לי של Kai Budde היה המון מזל בשבעת הפרו-טורים שהוא ניצח, הוא פשוט שיחק יותר טוב מכולם.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מצד שני, קשה לקרוא דיווח על משחק של סאם בלאק בלי לחשוב "שיואו, כמה מזל יש לבנאדם הזה?" :P
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

sam black במילה אחת-אידיוט,פשוט בן אדם מוזר בטירוף,שנוא על רוב שחקני ארה"ב,ככה שמכל הכתבות בstgc אל תתיחס אליו בכזאת רצינות..שחקן טוב זה כן,אבל בן אדם מאוד מאוד מוזר ואפשר גם לראות את זה הרבה בכתבות שלו(אם כי פחות)
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

מסכים עם מה שניב אמר על זה שמזל לא רלוונטי.
לעומת זאת, בלימיטד יש קצת יותר מזל מעורב מקונסטרקטד שתלוי מפתיחת הבוסטרים, אבל שוב, אם אתה עושה את הדראפט נכון המזל הזה לא אמור להשפיע הרבה.
דקל, אני הכי שונא את הטיעון שלך על קולור סקרו... תבנה מנהבייס טוב, תקח מספיק פיקסרים, ותספליש רק כשאתה יכול (ובשארדס, תדאג לזה שאתה שני צבעים וספלאש, או שני צבעים, או 5 צבעים!)
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

אני בטוח שאין שחקן, טוב ככל שיהיה, שלא הפסיד בלימיטד על סקרו או פלאד. לא משנה כמה טוב אתה בונה את הדק, הרי מערבבים אותה בסוף, וכאן נכנס המזל. אני לא אומר שזה בעיקר מזל, או שמפסידים רק על מזל, אבל סתם להגיד "אם תבנה טוב את הדק לא יהיו בעיות מנה" זה לא נכון לדעתי.
כל זה נכון גם כלפי לימיטד וגם כלפי קונסטרקטד. אבל מה? עדיין בלימיטד יש יותר בעיות מנה. למה? כי לשלוף vivid creek במקום vivid grove עם 5CC הרבה פחות מפריע מלשלוף forest במקום island בדראפט.
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

ryoga כתב:מסכים עם מה שניב אמר על זה שמזל לא רלוונטי.
לעומת זאת, בלימיטד יש קצת יותר מזל מעורב מקונסטרקטד שתלוי מפתיחת הבוסטרים, אבל שוב, אם אתה עושה את הדראפט נכון המזל הזה לא אמור להשפיע הרבה.
דקל, אני הכי שונא את הטיעון שלך על קולור סקרו... תבנה מנהבייס טוב, תקח מספיק פיקסרים, ותספליש רק כשאתה יכול (ובשארדס, תדאג לזה שאתה שני צבעים וספלאש, או שני צבעים, או 5 צבעים!)
סטטיסטיקה זה טוב, אבל גם כשיש לך 4 tri lands בדק אתה יכול לשלוף את כל ה5forest שיש לך כשאין לך קלף ירוק ביד.
סטטיסטיקה עוזרת לבנות מאנה בייס טוב, היא לא גורמת לך לשלוף את הTri lands שלך או לנדים מהסוג שאתה צריך. הסיכוי פחות סביר שתדפק על קולור סקרו אם יש לך מאתיים פיקסרים, אבל הוא תמיד קיים.
*some witty quote that's out of context*
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

טוב זה פשוט עבוד....תמשיך לעשות דראפטים,תמשיך לבכות על הפסדים,ואני מבטיח לך שתמשיך להפסיד...
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

דקל, גם שאתה משחק פיות בT2 אתה יכול להתקע בלי 3 מקורות כחולים, או להתקע על 3 לאנדים, או לחטוף פלאד. וכל זה זה בגלל שמזל זה אלמנטל במג'יק.
לא נראה לי שמישהו בדיון הזה אמר שבמג'יק אין מזל, והתגובה האחרונה שלך פשוט הייתה "היי, תראו, במג'יק יש מזל".
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

חחח אלמנטל במג'יק? דוגרי מתאים להם כי הם משתמשים בקונספט, זה יהיה אחד הקלפים המגניבים,
RRR
Whenever a player draws a cards flip a coin, if its heads he looks at the top cards of his library till he reaches a land card and puts it into his hand, if its tails he looks at the top cards of his library till he reaches a non land card and puts is onto his hand
if you did not choose who starts and you start you may put Luck elemental into play without paying its mana cost
if you did not choose who starts and you go second you may mulligen if you do put luck elemental into play without paying its mana cost.
0/1
תמונה
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

ryoga כתב:דקל, גם שאתה משחק פיות בT2 אתה יכול להתקע בלי 3 מקורות כחולים, או להתקע על 3 לאנדים, או לחטוף פלאד. וכל זה זה בגלל שמזל זה אלמנטל במג'יק.
לא נראה לי שמישהו בדיון הזה אמר שבמג'יק אין מזל, והתגובה האחרונה שלך פשוט הייתה "היי, תראו, במג'יק יש מזל".
נכון, אבל ב-T2 יש לך יותר השפעה על הלנדים שתשלוף מבחינת קולור פיקסינג.
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
שלח תגובה