שלושת הבלוקים האהובים עליכם ביותר

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שלושת הבלוקים האהובים עליכם ביותר

שליחה על ידי Kroen »

לפי הסדר:

מקום ראשון הולך לקאמיגאווה. אני פשוט מת על כל הlegendary theme של הבלוק ואני פשוט חולה על שיט ררים (זה לא בדיחה) ובקאמיגאווה יש שיט ררים מגניבים לאללה. אני אוהב את גם הרקע של הבלוק.

מקום שני וקרוב מאוד למקום ראשון הולך לראווניקה. אני פשוט אוהב מאוד את הרעיון של הגילדות. הגילדה האהובה עלי הייתה יכולה להיות דימיר, אבל בגלל שאין כזאת גילדה התואר הולך לאורזוב. אבל באמת, בכל גילדה היה משהו שאהבתי. בלוק מעולה שגם הכיר לנו את השוק לנדס.

מקום שלישי אך עדיין מכובד בהחלט הולך למירודין. אני מת על ארטיפקטים ומירודין זה חלומו הרטוב של כל חובב ארטיפקטים באשר הוא.

מה אתכם?
תמונה תמונה
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

1) ראבניקה- אולי אני משוחד כי כאן קיבלתי את הדק הראשונה שלי (איזט רולז XD), אבל ממש הגניב אותי כל הקטע של הגילדות.

2) לורווין- אהבתי מאוד את הפלייבור של הסט, זה הסגנון של הסיפורים שאני אוהב (למרות שהאלפים שם מציקים לי כי הם סתם מניאקים). מאוד אהבתי שם את המרפולקים.

3) קמיגאווה- זה היה נראה לי די נחמד, אהבתי שם את הנינג'ות (בעיקר העכברושים שבהם) ואת הנחשים.

אני לא שיחקתי בלוקים ממש ישנים, אז אל תצעקו עליי שאני לא מעריך אותם (היכרתי את המשחק ממירודין והתחלתי לשחק באמת מראבניקה) :roll:
ΓΝ ΨΧ
nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap »

לורין
מיררודין
טיימ ספיראל
נערך לאחרונה על ידי nurielyap ב 24/8/2009 , 20:59, נערך פעם 1 בסך הכל.
الله ماوس!
עדיף 2 BOPים ביד מאשר אחד על המגרש.
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

1/2) אונסלוט: הבלוק הטרייבל הנורמאלי, עם כמה מהקלפים הכי כיפיים בהיסטוריה של מג'יק: אקרומה, פייג', Siege Gang, Goblin Warchief, מורף, Exalted Angel.
ובסקורג' היו דרקונים, !Eternal Dragon! Dragonstorm! DRAGON TYRANT! MUHAHAHA אחחח...

2/1) Mirrodin: אין מה לדבר בכלל, רק בגלל אקרומה אונסלוט מעל מירודין, ואני אף פעם לא אוכל באמת לבחור ביניהם. בלוק עם קלפים כל כך מהנים בלימיטד וכל כך עוצמתיים בקונסטראקטד שאין פלא שהכי נהנתי בטייפ 2 אונסלוט/שמינית/מירודין, והמכניקות הכי כיפיות אי פעם: Affinity, Modular, Sunburst, אין עליהן. הבלוק הכי שבור ושרוט שיצא. וראיתם את קלפי הפרירליס?! תחשבו איזה חולה זה משחקי קאז'ואל יום-יומיים שלכולם יש Sword of Kaldra, קלף הפרירליס הכי כיף שיצא! איזה כיף זה היה...

3) Shards Of Alara: שארדס היה פשוט בלוק מלא בקלפים חדורי פוטנציאל שכל אחד מהם כיפי ברמות. אין שום שארד שאני לא הייתי רוצה לשחק, וזה הבלוק היחיד שגורם לי להגיד, גם בלימיטד וגם בקונסטראקטד: "טוב, אז אני אשחק ג'ונד. לא, אני צריך גם לבן ל-PTE. לא, כחול ל-Agony Warp. לא, שניהם! נשחק Child of Alara! לא, זה יותר מדי, רק אדום-ירוק ל-Bloodbraid. ושחור ל-Bituminus Blast. אז כבר לבן Enlisted Wurm. לא, רגע...". הוא לא קרוב לרמה השבורה להחריד של Mirrodin או לקלפים המצחיקים נורא של אונסלוט (Deftblade Elite הוא עדיין הקומון האהוב עלי), אבל הוא מזכיר לי אותם.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

טיימ ספיראל- גרם לי ממש להיכנס למג'יק לקלפים ישנים למכאניקות ולבדיחות פנימיות שבקלפים ועוד ועוד. פשוט רעיון אדיר לפחות הסט הראשון בבלוק, אבל גם האחרים היו סבבה.

מירודין- הסט העלילתי הראשון שנחשפתי אליו והלכתי בו לפריריליסים והוא פשוט מדהים וגם הסט לא רק העולם.

רבניקה- גם כן עולם מגניב אם כי פחות יפה, וזה היה מאוד כיף שחילקו אותנו לקבוצות לפי גילדות בפריריליס 9 קבוצות כי אין דימיר :)
תמונה
Dragon Slayer
?Hellkites you say

שליחה על ידי Dragon Slayer »

1- אודיסיי- אולי לא שיחקתי בזמנו, אבל שאני משחק עם דק U/G מאדנס ב-MWS, זה גורם לי לראות עד כמה המכאניקה טובה ועד כמה הסט עצמו מטורף. אם היה ברומא סילד שלו הייתי עושה בטוח.

2- קאמיגאווה- גם אני אוהב את את כל הקטע של הלג'נדרי, ובכלל כל הבלוק במחינת פלייבור מעוצב טוב. חבל שהוא לא יותר חזק.

3-ראבניקה- איזט אכן רולז, הם הכי מגניבים :D בגלל, כל הבלוק ממש חזק והדראפים שעשיתי איתו ברשת לא אכזבו אף פעם.
תמונה
"!Fishing is for wussies"
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

מה "אכן"? לא הזכרתי את איזט בהודעה שלי. הזכרתי את דימיר, אבל בגלל שהם לא קיימים בחרתי באורזוב.
תמונה תמונה
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

Kroen כתב:מה "אכן"? לא הזכרתי את איזט בהודעה שלי. הזכרתי את דימיר, אבל בגלל שהם לא קיימים בחרתי באורזוב.
YO!-ded כתב:1) ראבניקה- אולי אני משוחד כי כאן קיבלתי את הדק הראשונה שלי (איזט רולז XD), אבל ממש הגניב אותי כל הקטע של הגילדות.
קרואן, לא הכל סובב סביבך..
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

לא הבנתי מה הקטע של "דימיר לא קיימים", מישהו מוכן להסביר לי :-:
ΓΝ ΨΧ
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

YO!-ded כתב:לא הבנתי מה הקטע של "דימיר לא קיימים", מישהו מוכן להסביר לי :-:

מי זה דימיר? אולי שמעת שמועות אבל הם לא קיימים... ואם הם היו היינו צריכים להרוג אותך. מה אתה לא מבין זה לא קיים (הגילדה חשאית או משהו... אוי שיט הם גילו שאני מספר לך את ז.........................)
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

רבניקה
אינבייז'ן
טיים ספירל
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
Triskelion
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Triskelion »

מירודין
רבניקה
לורויון/שאדומור
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

רבניקה
לורווין
טיים ספירל
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
ChopiChong
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ChopiChong »

...
נערך לאחרונה על ידי ChopiChong ב 17/8/2012 , 16:21, נערך פעם 1 בסך הכל.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

Time Spiral
Ravnica
Odyssey

אני עדיין לא בטוח שזה הסדר, כי נורא קשה לבחור... אבל כל בלוק פשוט כיפי ומיוחד בפני עצמו.
Time Spiral - פשוט רעיון גאוני, מגניב לזהות את כל הfavorites הישנים בגרסאות חדשות, ובכללי אני פשוט מת על easter eggs.
Ravnica - כמו שכבר נאמר, הקונספט של הגילדות הוא מגניב למדי (שארדים זה חיקוי זול :S) ולכל גילדה יש משהו מגניב אחר להציע. חוץ מבורוס שזה סתם :P
Odyssey - בלוק נהדר, הייתה בו כל-כך הרבה חדשנות ושבירות... ואין כמו Madness... אני כבר מת שיוציאו עוד בלוק Graveyard.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

בורוס הם אחלה. אבל קל מאוד להתנקש בהם בעזרת רוצחים שכירים של דימ-
תמונה תמונה
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

champions of kamigawa(only because of one card obv,gifts ungiven)
lorywn(mulldrifter\cryptic command,how can you not LOVE this block?)
time spiral(teachings\teferi)

yes,give me the blue goodies please
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
MasterPain
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterPain »

AVIV כתב:רבניקה
אינבייז'ן
טיים ספירל
כשאינוויז'ן ייצא היית עוד ילד בן 2, מה אתה מדבר.
"לדגים יש כוס, הוא פשוט שונה."
- רפי.
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

רבניקה!!!:D

אודיסיי, מדנס לפניםם:)

אלארה
fungus
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי fungus »

ראבניקה
טיים ספיירל
מירודין

משהו בראבניקה פשוט היה כל כך כיפי ופשוט, והכוונה ללימיטד, תמיד היית פותח משהו טוב ושחיק ונהנה מהמשחק עצמו, לא היית מחוייב רק למשהו אחד.

טיים ספייראל פשוט היה מלא פצצות ודברים מגניבים, ביניהם סספאנד שהיווה נפח חדש מבחינתי של אסטרטגיה.

ומירודין זה פשוט מירודין, אין מה לעשות.
schiessen brennen und soifen machen
שלח תגובה